Craftware Sp. z o.o.

Opinie o Craftware Sp. z o.o.

MD

A to sie zdziwilem. Pozytywnie, dwa biuro,praca zdalna i pensja. Jestem na tak z takim podejściem do pracy w firmie z branży IT.

Nick2

Potwierdzam - podczas rekrutacji najpierw szybko szybko wszystko super, a potem ZERO odpowiedzi. Niezbyt powazne podejcie do kandydata!

Admin

Firma jest naprawdę super. Kontakt z ludźmi, z kierownictwem. Pensja jak na początek jest naprawdę dobra. Doceniają pracownika, dobry sprzęt służbowy. Możliwość pracy z domu. 10/10. Oby więcej takich firm na rynku!

Nick

Ostatnio firma mocno sie rozrasta i niestety jest lekki chaos, ktory przerasta tez tzw. founderow ktorzy jakby bali sie pokazywac. Latem jest goraco, nie ma klimy ale atmosfera spoko, sami mlodzi ludzie, troche dobrych devow od nich mozna sie czegos nauczyc, bo o szkoleniach mozna zapomniec, tylko jakies obowiazkowe pochlaniacze czasu. Ogolnie dobre miejsce zeby sie zahaczyc nabrac troche doswiadczenia

I'm not a robot
@Nick 22.08.2016 23:59

hahaha firma krzakware ;PPP

Magda

Rozmawiałeś z samym prezesem i od razu chciałbyś być lepszy?? Trochę szacunku i pokory chłopcze. Najpierw stwórz lepszą firmę niż Artur a potem wypisuj sobie takie opinie, a w temacie tworzenia / pisania gier Artur też pewnie by mógł z tobą podyskutować

Dobrze mi się pracuje :) 1) Dobre wynagrodzenie 2) Super kontakt z zarządzającymi 3) Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej 4) Super współpracownicy

Zostaw opinię o Craftware Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Craftware Sp. z o.o.