Opinie o Profitroom S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Profitroom S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Profitroom S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Profitroom S.A. w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Proszę o uwagę!

Wbrew pozorom to nie jest wpis sponsorowany, a efekt kilkumiesięcznej obserwacji. Ponieważ ta strona nie służy do wyrażania pochlebnych opinii, tak więc zacznę od nich. Są dwa kluczowe minusy, o których powinieneś wiedzieć zanim złożysz aplikację: - firma posiada jeden z lepszych ekspresów do kawy - tak więc Twoje spożycie kawowego napoju może się zwiększyć. Jest pyszna! - nieopodal siedziby firmy znajdują się najlepsze cukiernie i pączkarnie w mieście - jeśli nie masz silnej woli - możesz troszkę przybrać na wadze. Teraz plusy. Po solidnej selekcji wyszczególniłam ich kilka - z mojej perspektywy są turbo ważne: - jasno określone cele - wiesz co masz robić i po co. - kompetencje - ludzie znają się na swojej robocie, a ich realizacje + portfolio topowych Klientów jest tego potwierdzeniem. - na niektórych rzeczach nie można oszczędzać - i oni o tym wiedzą np: sprzęt do pracy wysokiej jakości, owoce w biurze. - szacunek do współpracowników - jest! - budżet szkoleniowy - jest okazały! - zaangażowanie i dobra robota jest tu doceniana - są premie. Przechodząc do brzegu: Niezależnie czy jesteś szczawikiem, który dopiero zaczyna swoje podboje na rynku pracy czy korporacyjnym atletą - to jest dobre miejsce do pracym i rozwoju. What else? :-) Pozdrawiam! Partnerka zadowolonego i zdolnego pracownika Profitroom’u

Ninja
Kandydat

Brak szacunku dla ludzi. Widziałem interesującą ofertę pracy Profitroom, na którą zaaplikowałem. Na następny dzień dostałem zadania do wykonania, które zajęło mi prawie tydzień. Postanowiłem wykonać je najlepiej jak mogę, ponieważ zależało mi na tej pracy i widziałem, że jestem w stanie wykonać je bardzo dobrze. Później była rozmowa kwalifikacyjna, na której dowiedziałem się, że bardzo dobrze zrobiłem zadanie i rekruter zdziwił się, że aplikuję na to stanowisko podczas, gdy mam dużo większe doświadczenie i aspiracje. Czekałem tydzień na odpowiedź negatywną, z której wynikało, że zostałem odrzucony z powodów, o których wspomniałem, że padły podczas rozmowy. Można było skrócić te 2 tygodnie do jednego dnia.

Kandydat

Hej, czy ten pracodawca wymaga lub wymusza nadgodziny?

Aaa

Po ponad pół roku w firmie mogę się wypowiedzieć w pełni precyzyjnie. 1. Proces rekrutacyjny szybki i sprawny 2. Wynagrodzenie jest w porządku 3. Atmosfera w pracy bardzo dobra 4. Wsparcie przełożonych w każdej kwestii 5. Znakomite spotkania integracyjne 6. Budżet szkoleniowy dla pracownika 7. Dofinansowania 8. Bezpłatne zajęcia językowe dla chętnych Nie mam się do czego przyczepić. Dobrze mi się pracuje, bo wykonuję swoją pracę. Nie widzę powodów,żeby zmieniać pracodawcę w przeciągu dłuższego czasu. Polecam :)

Kandydat

Hej, czy ten pracodawca wymaga lub wymusza nadgodziny?

dev
@Pytanie

W dziale software development nie spotkałem się z wymaganymi/wymuszanymi nadgodzinami.

Ja

Tak

Łucja
@dev

to czemu ktos inny pisze ze "tak" ? jedni maja nadgodziny a inny nie, czy to nieprawda ?

majki
@Pytanie

Nadgodziny jeśli się zdarzają są dodatkowo płatne.

Edyta Nowy wpis
@majki

No i dobrze. A czy możliwość odebrania tych godzin jako wolne też wchodzi w gre?

Tabby Nowy wpis

nie, nie ma nadgodzin

Iwona Nowy wpis
@dev

Ah czyli to zależy od działu, skoro wyszczególniasz że w software development? Jest takie rozróżnienie?

@dev Nowy wpis
@Iwona

Takie, że wiem jak pracuje się w tym konkretnym dziale i na ten temat mogę się wypowiedzieć

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Profitroom S.A.?

Ninja

Maria
@Ninja

Cześć, piszesz o zadaniu próbnym, które dostałeś na rekrutacji i wspominasz, że jego wykonanie trwało tydzień. To naprawdę dużo jak na zadanie rekrutacyjne. Dobrze zrozumiałam, że twoim zdaniem nie zostałeś przyjęty, bo masz za duże kompetencje? Jeśli możesz powiedzieć, na jakie dokładnie stanowisko aplikowałeś, to byłoby super.

Wykorzystany
@Ninja

Potwierdzam, także zostałem w ten sposób wykorzystany. Nie polecam wykonywania zadań rekrutacyjnych.

Ewa
@Wykorzystany

Co najmniej dziwna sytuacja... trochę to podejrzane. Darmowe ręce do pracy :D

Tak działają
@Ninja

A teraz poobserwuj sobie z daleka jak ktoś wprowadza Twoje pomysły w życie. Witaj w klubie!

Edyta
@Tak działają

To co to za zadania, że potem je wykorzystują?

Aaa

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Profitroom S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Senior UX/UX Team Leader?
logo firmy Manager Regionu
PROWANSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(65 opinii)
logo firmy MONTER
EL- PUK Sp. z o.o.
(141 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jak długo trwa proces awansu w Profitroom S.A.?

Kasia
@Pytanie

hej, to zalezy od kilku czynnikow, m.in. sciezki karier dla danej roli, kompetencji pracownika i doświadczenia. Warto dowiedzieć się podczas rekrutacji na konkretna rolę :)

Wykiwany
Kandydat

Pod żadnym pozorem nie wykonywać zadań rekrutacyjnych! Praca za darmo, a o przyjeciu nie ma mowy. To ich nieuczciwa praktyka od lat. Zespół nie ma pomysłów więc ogłasza rekrutację.

Młody
Kandydat

Jak wygląda tam teraz atmosera i wypłaty ?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Profitroom S.A.?

dantes
@Pytanie

Ja mogę się wypowiedzieć o rekrutacji do IT. I choć o samej pracy się nie wypowiem, bo jeszcze tam nie pracuję, to o procesie, owszem, mogę. Proces rekrutacyjny najsprawniejszy jaki miałem ze wszystkich równolegle odbywających się. W czwartek wysłałem CV przez stronę Profitrooma. W piątek zostałem umówiony na rozmowę na poniedziałek popołudnie. Rozmowa z HR to szybkie 15 minut w pigułce tuż przed rozmową z CTO i szefem developmentu. Sama rozmowa techniczno-rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i miło. Zaplanowana na godzinę, trwała półtorej, nie dlatego, że mnie wałkowano czy zarzucano brak wiedzy (w innych firmach tak to czasem wyglądało), ale dlatego, że obie strony miały o czym rozmawiać i ewidentnie był flow. Końcową decyzję dostałem w czwartek po rozmowie, czyli równo tydzień po złożeniu CV. W porównaniu do korpo-softwarehouseów - proces rekrutacyjny jest zwięzły, a łańcuch decyzyjny krótki. Fajnie, bo przy rekrutacjach IT strony nie zawsze szanują swój czas. Choć Profitroom się rozrasta, to przynajmniej moja rekrutacja wyglądała jak w małej firmie - osoby decyzyjne są bezpośrednio zaanagażowane w rekrutację, także nie trzeba czekać na jakąś arbitralną zgodę kogoś z góry na podstawie jednostronnicowego raportu z rozmowy.

Maria
@dantes

Czekaj, czyli Ty nie miałeś słynnego zadania rekrutacyjnego do zrobienia?

Lidka
@Pytanie

hej, to zależy od procesu (stanowiska, na które dana osoba aplikuje) natomiast możliwe etapy to: - audyt językowy (pracujemy w miedzynarodowym środowisku, angielski jest naszym pierwszym językiem) - zadanie rekrutacyjne (jako możliwa opcja) - spotkanie z rekruterem oraz managerem Mam nadzieję, że ta odpowiedz jest pomocna :)

Proszę o uwagę!

Sztywny_kark
@Proszę o uwagę!

A czy szefowie poszczególnych działów, masują stopy pracownikom? Jak tak, to wpadam!

mójNick
@Sztywny_kark

Jeśli dla Ciebie kluczowym kryterium wyboru pracy jest masaż stóp przez szefa, to stary ... brawo, brawo. Ale zakładam, że to wypowiedź z przymróżeniem oka była, więc jeśli się zastanawiasz i masz kompetencje - to faktycznie wpadaj!

Beata
@Proszę o uwagę!

Oj chyba nikt z partnerką pracownika się nie zgadza :(

Sliwek
@Proszę o uwagę!

Wszystko fajnie ale bądź obiektywny i opisz też minusy oraz konkrety… budżet szkoleniowy okazały… czyli jaki? 500, 1000 5000 na rok? Na jakim stanowisku pracujesz, są premie a dokładniej 100-200 zł netto/m-c trochę „masło maślane” a o owckach można przeczytać w ogłoszeniu o pracę…

Dawid
@Sliwek

Też chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Przede wszystkim interesuje mnie wysokość budżetu szkoleniowego. Mam nadzieję, że pracodawca wspiera pracowników chcących się rozwijać.

właśnie
@Sliwek

rozwalają mnie te ogromne profity w postaci.. owoców. Kogo do jasnej ciasnej jarają piłkarzyki i banan za darmo?? To serio jest tak niesamowicie atrakcyjne dla dorosłego człowieka?

Ewa
@właśnie

Może niekoniecznie każdego ale to zawsze jest coś, zawsze jakiś plus dzięki któremu się przyjemniej pracuje, nie uważasz?

Były zainteresowany
Kandydat

Niestety, firma żerująca na pomysłach kandydatów. Nie radzę wykonywać zadań rekrutacyjnych. Nie jest to tylko moja odoosobniona opinia. To praca za darmo, a o przyjęciu zapomnijcie.

właśnie
@Były zainteresowany

niestety, to częsta praktyka w tego typu rekrutacjach, mamy niby XXI wiek a ludzie dalej są traktowani jak chłopi na pańszczyźnie

Jak się pracuje z ludźmi z Profitroom S.A.?

wieloletni pracownik

Dziwie się, że osoba od procesów biznesowych jeszcze pracuje, irytuje on niejedną osobę w firmie, im wyżej nosi głowę i udaje spoko kolesia tym bardziej wkurza innych. Niestety trzeba lizać (usunięte przez administratora), żeby awansować jak on. COVID powinen go zdyskwalifikować.

ppp
Klient
@wieloletni pracownik

ale, dlaczego? skąd takie nastawienie na tego pracownika? Opinia mało konkretna, nic nie wnosząca.

wieloletni pracownik
@ppp

Poznałem się już na tym człowieku, lubi lizać (usunięte przez administratora) dla szczebla wyżej byle osiągnąć swoją korzyść, niby miły do współpracowników a donosi dziwne rzecz do innych osób. Tak to jest jak nakłamało się w CV a teraz trzeba jakoś to rekompensować.

Adam
@wieloletni pracownik

Mowa na pewno o Head of Business Processes. Deptał deptał aż sobie stanowisko wydeptał. Radzę uważać bo wszystko donosił wyżej. Niby taki miły a później swoje robi...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Profitroom S.A.?

Asia
@Pytanie

Slabe, wręcz przedmiotowe. Jeśli się podlizujesz i nadajesz na innych, to masz szansę na przetrwanie. Mi się udało stamtąd wyrwać na czas, inaczej bym zwariowała.

Googlowski

@Nemo

a niby co jest dobrze?

Cycu
@:-)

A będzie jeszcze gorzej :( już się martwię o swoje stanowisko pracy.

Cyckiewicz
@Cycu

Będzie dobrze Cycu. Tak mówi Pan z zarządu to tak musi być. Jeżeli będą jakieś zwolnienia to tylko takie zaplanowane przed pandemią jak w poprzedniej turze. Tak więc ze spokojem Cycu nic się nie bój.

Agata
@Cycu

Czemu się martwisz o swoje stanowisko pracy? I dlaczego uważasz, że będzie jeszcze gorzej? Skoro jesteś zaniepokojony o swoje miejsce pracy to wnioskuję, że praca jest dobra i fajnie się pracuje, tak?

Cycu
@Agata

To źle wnioskujesz.

Czy Profitroom S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

czesc

Z reguły tak, ale zalezy od dzialu jakie. Przewaznie 8-9 -- 16-17

takijeden

Pracowałem kilka lat w Profitroom i niczego złego nie mogę powiedzieć. Firma przeszła długą drogę, bardzo duży rozwój, a z wielkością firmy wiąże się też duża odpowiedzialność! Profitroom to przede wszystkim świetni ludzie, mnóstwo pomysłów, dużo zmian i ciągły rozwój (jesli nie lubisz dynamiki i nowosci to nie firma dla Ciebie) Dużo benefitów, warzywa owoce itp, multisport, opieka medyczna, fundusz szkoleniowy, w niektorych zespolach wyjazdy na konfy i szkolenia, firmowe imprezy na wysokim poziomie. Ja zawsze czułem że mam wsparcie i zaufanie "góry". Może czasami ze względu na progress wielu projektów na raz, pewne prace się przeciągają, ale coś za coś. Co do COVID19 branża hotelarsko turystyczna ucierpiała bardzo mocno, jeśli nie najbardziej i cud że redukcja była tylko na takim poziomie. Odejście z Profitroom było moją decyzją, ale nie zazdroszcze ani tym którzy zostali zwolnieni, ani tym którzy byli zmuszeni zwalniać. Łatwo mówić żeby nikogo nie zwalniać, ale jak sie ma do wyboru zwolnić % pracowników żeby uratować miejsca pracy dla pozostałych vs utrzymać wszystkich i zatonąć, to decyzja jest oczywista. Nie życzę nikomu żeby musiał kiedykolwiek podejmować takie decyzje... Ktoś tam pisał o poduszce finansowej - jasne że taka duża firma ją ma, ale to nadal do utrzymania ponad 150 pracownikow, kamienica w centrum Poznania i inne koszta okolofirmowe jak narzedzia serwery itp. Najłatwiej sie liczy czyjeś pieniądze co nie? ;) Podsumowując, zawsze będę firmę dobrze wspominać jako jeden z najlepszych okresów zawodowych i pracę w której poznałem wielu wspaniałych ambitnych ludzi z którymi mi się pracowało jak nigdy dotąd! Trzymam kciuki za firmę, branżę hotelarską i wszystkich którzy mimo obecnie występujących problemów walczą o przywrócenie branży i firmy na poprzednie tory.

Koneser Kobiet
@takijeden

Jakiś Ballantines z piwnicy poszedł za tak dobrą opinię?

aveprawda
@Koneser Kobiet

Nie musiał iść, widać od razu, że opinia pisana przez pracodawcę. Część błędów ort niby wymuszona, część słów z ą i ę poprawna :D

Takijeden
@Koneser Kobiet

Opinia jest zasluzona i jest moja osobista opinią.

Pankracy
@takijeden

I nie jest to opinia napisana przez kogoś z zarządu, hłe hłe :)

Pracowniczka

Zaczął się kryzys i pojawiło się kilka niespodziewanych zwolnień, także wieloletnich pracowników. Wszyscy w stresie czekali czy to właśnie oni będą zwalniani, bo pożegnano także bardzo dobrych specjalistów. Obniżono nam wypłaty, a zarząd całkowicie zrezygnował ze swojego wynagrodzenia na czas pandemii. Do kryzysu firma była super - szkolenia, rozwój, fajni ludzie, fajne szefostwo, w niektórych działach naprawdę świetni managerowie. Wszystko można było załatwić, naprawdę byłam zadowolona. Ale przez tę sytuację teraz mam mieszane uczucia i trudno mi dać jednoznaczną opinię o firmie.

Gonzo
@Pracowniczka

Już nigdy ta firma nie będzie taką jaką była przed COVID-19, strategia firmy jest co najmniej dziwna i niezrozumiała, być może to działania dyr finansowego, albo jak kto woli działu finansowego....Patrząc na aktualne działania, ta firma nie będzie już świadczyć takich usług jak wcześniej, niestety Zarząd nie walczy o pracowników mimo głoszonych postów.(wygląda to tak, jakby "umywał ręce") A tak pracownicy ufali People, Zarządowi, że LUDZIE są najważniejsi!!

@merryme
@Gonzo

w sumie ciężka sprawa ten kryzys - ale chyba lepiej pożegnać kilka osób z bólem serca, które sie rekrutowało, szkoliło i zżyło, niż zatopić całą firmę. Takie czasy trzeba wybierać mniejsze zło.

Gonzo
@@merryme

Gdyby faktycznie zwalniani byli żegnani z bólem sercem to można by zrozumiec sytuacje, ale tak nie jest.Dyrektor Generalny sam zachecal właścieli hoteli do nie zwalniania specjalistów bo bedzie wielkie BUM, a sam zrobił to szybciej niz nie jeden hotelarz, to świadczy o obłudzie i o tym co naprawde jest ważne dla Profitroom, - dopowiedzcie sobie sami...

Tak jest
@@merryme

Na możliwe TARCZE Antykryzysowe firma się załapała, zwolnienia nie miały nic wspólnego z kryzysem, to była akcja czysto personalna i okazja do zwolnienia nie chcianych osób. W firmie Profitroom zostały zatrudnione osoby niedobre, pozbawione jakiejkolwiek empatii, nadające się na tanie role aktorskie w filmach, gdzie największym atutem jest pokazanie dwóch twarzy. Zadziwia mnie fakt, że Zarząd pozwala, żeby tacy ludzie reprezentowali firmę, być może tak było wygodniej, sami nie mieli "odwagi" więc trzeba było znaleźć "łosiów", którzy to zrobią. Nie nabiorę się już na hasła LUDZIE SĄ NAJWAŻNIEJSI. #hotelarze, jesteście zadowoleni z serwisu firmy Profitroom? A będzie gorzej...

ktoś
@@merryme

@merryme nie pisz bzdur, firma za sprawą COVID-19 lepiej stoi finansowo niż przed COVID-em, zwalniani ludzi "z przyczyn ekonomicznych" to jedna wielka ściema(usunięte przez administratora)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Profitroom S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nikt
@Pytanie

Do odebrania, ale raczej oczekuja, że bedziesz robił za free, z pasją i chęcią, że w ogóle pracujesz dla PR :-)

Niestety jedna z tych firm które wymagają od pracowników najlepszych wyników, zaangażowania i ponadprzeciętnej efektywności w pracy w zamian nie oferując nic poza standardem i niskimi zarobkami na tle innych firm IT. Najsmutniejsze jest jednak to, ze ludzi którzy ta firmę tworzą zwalniają bez skrupułów gdy jest to im na rękę, jednocześnie chwaląc się jak to ważni są u nich pracownicy.

Profitroom ładnie tak usuwać nieprzychylne komentarze?

Świetny Mikołaj
@Pracownik

Oj tam, oj tam. Przecie nikt nie zauważy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Profitroom S.A. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Profitroom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Profitroom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profitroom S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Profitroom S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Profitroom S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profitroom S.A.
2.5/5 Na podstawie 104 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Profitroom S.A.