BUDiKOM

Poznań

Opinie o BUDiKOM

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Jesteś pracownikiem BUDiKOM? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

płemier

M-A-S-A-K-R-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogłam za bardzo tam żyć, bo krytykowano mnie bardzo a było tak pięknie :(

As
użytkownik zarejestrowany

Mam mase marzeń w tym temacie, żeby pracowac tutaj w Budikom powiedzcie czy budowlanka wystarcza skończona?

klient

bardzo porządna i godna zaufania firma!

xxx
@klient 04.05.2015, 09:40
bardzo porządna i godna zaufania firma!

ha ha!!!

hania
użytkownik zarejestrowany

ja jestem akurat po studiach związanych z administracją i zależy mi jednak na znalezieniu pracy w zawodzie, nie wyobrażam sobie że mogłabym się podjąć jakiejkolwiek pracy ciężkiej fizycznej skoro posiadam tytuł magistra. napiszcie plis tez czy za tytuł magistra dostaje się jakieś dodatkowe premie pieniężne

justyna
@hania 24.03.2015, 18:24

hahahha magister to w tej chwili jest norma nic nadzwyczajnego. jak będziesz tak gwiazdorzyć na wstępuie "ja mam magistra i chcę za to dodatkowe pieniadze" to skończysz na bezrobociu :)zresztą liczy się coś więcej niż tylko tytuł naukowy, ale umiejętności, doświadczenie, bystrość i wiele innych które są wazniejsze od mgr :)

ivka
użytkownik zarejestrowany

Jakiś czas temu poszukiwali do spraw administracyjnych, teraz nie wiem gdzie takiej informacji mam szukać. czy może mi ktoś pomóc i napisac co tam się dzieje a szczególnie na tym stanowisku, czy warto aplikować?jakieś rekrutacje na stałe stanowiska prowadzą czasami? Interesuje mnie też system wynagrodzeń.

xxxxx

Porażka!

kudlaty22

Byłem na zaawansowanym Cadzie i mam bardzo pozytywne wrażenia. Ogarnięty prowadzący, spoko materialy dają, jak mialem potem jakis problem z cadem to skontaktowalem sie i pomogli. Generalnie polecam

klient

Witam a szkolenie z programów budowlanych na jakim jest poziomie?

szefowa II

Potwierdzam to prawda j.w.

A.

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie, że prezes ŚMIERDZI.

e

Nawet jak się bardzo chce to nie da się tam pracować. Najlepszą opinię wystawia rotacja pracowników na wszystkich stanowiskach. Prawą ręką szefa jest była opiekunka jego dzieci, która jest wredną ruda babą o żadnych kompetencjach. Rozliczą Cię z każdej minuty w pracy, każą odrabiać jak wyjdziesz o 15:59, pieniądze marne a "prezes" śmierdzi. katastrofa a nie firma.

anonim do anonima

a na jakie stanowisko? Od tego zależy cała otoczka: wynagrodzenie i specyfikacja pracy. Klimat zależy od pory roku: latem duszno, zimną trzęsie :-)

HAHAH

prawda jest taka jak piszesz i przykre jest to, że właściciel zatrudnia przez agencję za grosze a zgarnia cała pulę dla siebie, gdy poprosisz o umowę o pracę przez firmę to zastraszy Ciebie zwolnieniem. Pozdrawiam Panią [usunięte przez moderatora]gdyby nie ona ta firma by upadła :)

,,,,,

Prawa jest taka że szkolenia w firmie budikom prowadzą studenci z polibudy, albo ludzie nie znający sie na programie, kiedyś była jedna Pani [usunięte przez moderatora], naprawdę się orientowała w temacie. Teraz jest tragedia, sala w jakiej odbywaj się szkolenia szok. Dyplom podpisany przez inna osobę, niż tak ktora prowadzi szkolenie, ba kiedyś Pan [usunięte przez moderatora] który prowadził szkolenie namawiał mnie na zakup ZWCADA. dodaję do postu powyżej

dzwonią z autocadem, a jak powiesz że nie chcesz to po 2 dniach dzwoni ta sama pani z zwcadem z firmy forcad. Skandal i oszustwo.

xgffd

praca nudna, nierozwojowa, szef nadenty jak balon. Kasa jak im sie podoba tak dają raz 10 raz 20 dnia miesiąca, ludzie chodzą jak na szpilkach. Zawsze jest coś nie tak, a prawą ręką szefa firmy, jest baba bez wykształcenia pusta jak pudełko po maśle....

hasfaghazvsdv

tandeta

Zostaw opinię o BUDiKOM - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDiKOM