ProData Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ProData Sp. z o.o.

Zuzanna

ProData wspiera konferencję "Nowoczesny Dyrektor" organizowanej przez LIBRUS dla przedstawicieli edukacji poprzez przygotowani stanowisk z komputerami dla uczestników w salach hotelowych. Presja czasu nie była przeszkodą i kolejny raz firmie udało się przygotować sprzęt profesjonalnie. Zachęcam do zapoznania się szerzej apropo organizacji tego wydarzenia przez firmę http://www.prodata.pl/Case-studies/wdrozenie-stanowisk-terminalowych-na-potrzeby-dwudniowej-konferencji-librus-nowoczesny-dyrektor-w-hotelu-warszawianka.html

Zuzanna

Jesteś pracownikiem ProData Sp. z o.o.? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie i tego jakim jest ona pracodawcą. Czego mogą spodziewać się osoby rozpoczynające tam pracę?

lol

jeśli zarobki, które poniżej wspominacie są faktyczne, to widać, że firma wie, jak utrzymać przy sobie pracownika. Oby to szło w parze z dobrą atmosferą :)

kali

Od tego roku nie wiem czy ktos z was sledził na bierząco aktualne oferty o pracę w firmie, maja ich sporo,do wyboru,np.stanowisko administratora bazy danych,trzeba znac podstawy ms sql i windows oraz angielski, (usunięte przez administratora)

rossi444

Oferty prodata sa ciekawe. Nigdzie jednak ma informacji jak ludzie oceniaja prace tam.

Zostaw opinię o ProData Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProData Sp. z o.o.