Exant Software Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Exant Software Polska Sp. z o.o.

pola

wiesz jak nie ma informacji od pracowników @aa3 to ludzie wymyślają :) wiesz coś o rekrutacji? dzięki

aa3

Zwykła akwizycja telefoniczna, więc nie wiem czym się tak podniecacie, albo sami szefowie piszą te pochlebne komentarze i podniecają się nie wiadomo czym, jakby to była szansa na zostanie prezydentem conajmniej :)

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Exant Software Polska Sp. z o.o.? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Exant Software Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exant Software Polska Sp. z o.o.