Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Mam pytanie

Ile czekać na decyzje i następny krok rekrutacji po rozmowę rekrutacyjnej?

karol

2 tygodnie

Halina
@karol

2 tygodnie czeka się na decyzję odnośnie przyjęcia do firmy czy na następny krok rekrutacji? Ile w ogóle jest etapów całego procesu rekrutacyjnego w Biofarmie?

Antol
@Halina

Na ich stronie masz rozpisany proces rekrutacyjny w zakładce kariera.

Jest na stronie
@Mam pytanie

Wg informacji na stronie max 2 tygodnie. Ja czekałem około tygodnia.

S-ki

Czy w marketingu jest możliwość pracy zdalnej?

mark
@S-ki

teraz pracujemy rotacyjnie.

Qwer
@S-ki

Myślę, że warto dopytać o to na rozmowie kwalifikacyjnej albo zadzwonić. Obecnie jest system rotacyjny (cześć pracowników pracuje z biura, inni na Home office).

Jakie są wymagania?

Ile trzeba mieć doświadczenia, żeby zatrudnić się jako przedstawiciel? Wymagane są jakieś dodatkowe kursy / szkolenia?

Sellr
@Jakie są wymagania?

Sam zacząłem pracę nie tak dawno temu i wtedy brane pod uwagę było nie tylko doświadczenie w branży, ale też znajomość technik sprzedaży, umiejętność budowania relacji z klientami czy szybkiego uczenia się. Myślę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło, więc kilka lat "stażu" na pewno trzeba mieć :)

Notomek

Bałem się jak to będzie w czasie pandemii, różne zakłady się zamykały, zwalniały pracowników na niższych szczeblach itd. ale na szczęście jest bardzo stabilnie cały czas i za to mają u mnie duży plus.

Tony
@Notomek

Też to miałem gdzieś z tyłu głowy, ale obyło się bez przykrych sytuacji :)

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
BeDe5

Nie wiem jak tam w innych działach, ale produkcje polecam. Kasa na czas, dojazd łatwy i fajne benefity

Poznaniak

Jakie dodatkowe benefity oprócz wynagrodzenia mogę dostać na produkcji?

goran55
@Poznaniak

Jeżeli pracujesz jako pracownik produkcji, przede wszystkim nie masz umowy na czas próbny (potwierdzone, sam przez to przechodziłem). Dodatkowo masz dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz dopłaty dla dzieci na obozy i kolonie. I jeszcze bony sodexo na Święta.

@goran55

A jeśli nie mam dzieci to mi przysługują jakieś dodatki w zamian za dofinansowania dla rodziców na dzieci?

Bardzo polecam

Najlepsze laboratorium w jakim miałem okazję pracować do tej pory. Świetni specjaliści i duży nacisk na jakość leków. Praca jest bardzo przyjemna, bo czuć, że firmie zależy nie tylko na zysku, ale też na tym, żeby jej produkty pomagały ludziom i to jest dla mnie bardzo istotne.

Rok za rokiem

Kolejny rok tutaj... teraz to rzadkość, żeby w jednej firmie tyle lat przepracować

@Rok za rokiem

Tu się zgodzę! Co jak co ale w Biofarm praca jest na prawdę stabilna i na lata!

Ergo

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego cały czas rekrutują ?(usunięte przez administratora)

Karol
@Ergo

Słabe zarobki na tle branży duże wymagania stąd rotacja . (usunięte przez administratora)

Czy Biofarm przyjmuje stażystów?

beck

tak, przyjmuje

Tum

Pewnie zależy do jakiego działu, ale CV warto wysłać ????

Mam pytanie

Widziałem na stronie, że naprawdę sporo jest benefitów, to rzeczywiście tak wygląda?

vid

tak

Prawda, prawda
@Mam pytanie

Tak, nie ma się do czego przyczepić, dbają o pracowników :)

alex
@Prawda, prawda

ile zarabia u was operator produkcji ? Chociaż jakieś widełki podajcie jak możecie ?

Remigiusz
@alex

Mnie ciekawi również czy w biofarmie są plany naprawcze tak jak w Glaxo gdzie nowego pracownika swieżo po przeszkoleniu za byle błąd daje się plan naprawczy który uzasadnia brak podwyżek lub podwyżki typu jak te na lokatach. Czy nowi pracownicy po przepracowaniu roku mają podwyżki jak wszystcy pracownicy czy są pracownikami 2 kategorii jak glaxo w mojej opinii? Ile można zarobić w Biofarmie ,jakie rodzaje dodatków są u was,ponieważ chce się zwolnić z GSK przejść jako operator produkcji mam kilku letnie doświadczenie.

Na świeżo

Widzę, że dużo wypowiada się tutaj osób, które pracowały w Biofarmie dawno temu, więc może dodam coś od siebie, na świeżo :). Zatrudniłem się tutaj 2 miesiące temu i jak na ten moment jestem bardzo zadowolony. Praca z takim portfolio produktów jest naprawdę satysfakcjonująca, a firma dba, żeby mimo pandemii każdy mógł ją wykonywać w sposób bezpieczny. Ze swojej strony polecam Biofarm jako pracodawcę.

Zadowolony

Bardzo nowoczesny, profesjonalny sprzęt laboratoryjny, zgrany, wykwalifikowany zespół i duży nacisk na jakość wprowadzanych produktów.

Zara87
@Zadowolony

Zgadza się. Pamiętam, że rozpoczynając pracę w laboratorium byłam bardzo pozytywnie zaskoczona przede wszystkim jego wyposażeniem. Obowiązki mogę wykonywać dużo szybciej i sprawniej. A w laboratorium mamy fajny zespół.

Ziko

Ile zazwyczaj trwa rekrutacja pracowników na produkcję? Myślę czy się nie zgłosić.

Zatrudniony
@Ziko

Jak pytałem to mówili mi, że do 8 tygodni, ale w praktyce po chyba 4 czy 5 podpisywałem już umowę.

Tomq
@Ziko

Ja też po 5 już miałem cały proces za sobą. Sprawnie poszło

Dobrze wspominam

Pracowałem u nich dobrych kilka lat i szczerze powiem że gdyby nie wyprowadzka to na pewno bym pracował dalej. Takich firm powinno być więcej w tym kraju. Uczciwa praca za uczciwą płace.

qs
@Dobrze wspominam

Pewnie przedstawiciel :D Pupilki firmy

Prośba

Czy jakiś przedstawiciel z Poznania może się wypowiedzieć, jak ocenia pracę w Biofarm?

@Prośba

Wszystko na wczoraj z tego co wiem od kolegów(już nie pracuje), pandemia PF nie dotyczy( Ich można wszędzie wysłać),premie kiepskie kilka składowych,aby je otrzymać,praca w terenie 9-10h+ zadania dodatkowe w Biofarmie nie ma dnia biurowego,także rozliczenia i dok. robić trzeba było wieczorami i w weekendy...portfolio dobre, ale firmy nie polecam

kandydat

Witam mam pytanie i jeśli to możliwe proszę o szczerą odpowiedź. Ile firma daje na starcie netto na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych ? Na ile można liczyć tak bez nadgodzin ? Czy nadgodziny są dobrowolne czy na zasadzie dobrowolnego przymusu ? Jak wyglądają weekendy wolne czy trzeba przychodzić na każde zawołanie ?

operator
@kandydat

Hej. Wątpie żeby ktoś Ci tu napisał konkretną kwotę. Tu praktycznie każdy ma inaczej i nikt o pieniądzach nie rozmawia żeby nie robić kwasu. Przez to atmosfera jest ok.Nikt nikomu do portfela nie zagląda. Nie wiesz jak jest? Przecież taka jest mentalność ludzka że co po niektórzy wiedząc że zarabiasz o 100 zł więcej od niego by Ci oczy wydrapali. A tak jak nic nie wiesz jest spoko. Wszystko zależy od twojego doświadczenia i ile sobie wywalczysz na rozmowie kwalifikacyjnej. Ja w każdym razie przychodząc z konkurencji z doświadczeniem jestem zadowolony. Jeśli chodzi o nadgodziny to można przychodzić w weekendy, 12h raczej nie ma żeby się załogi nie mieszały ze względu na covid. Nie jest to obowiązkowe, ale miło widziane i też się liczy przy premii kwartalnej i podwyżkach. Ja np. w miesiacu pracuje dodatkowo 1 weekend, max 2(zależy od miesiąca) i nikt nie ma do mnie pretensji że nie chodzę na nadgodziny więc jest ok. Weekendy a szczególnie niedziela jest extra płatna więc akutat mi to pasuje żeby podciągnąć sobie wypłatę.

Pele

Dla mnie grunt że człowieka dobrze traktują i pieniądze są na czas. Cała reszta to są miłe dodatki.

Dawid

@kandydat hej, a jeśli można wiedzieć widziałeś gdzieś taka ofertę na to stanowisko?

Czy przyjmują aktualnie na konfekcjonowanie lub naważanie i mieszanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 272.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 57 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1239 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań