Opinie o QUIOSQUE w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QUIOSQUE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w QUIOSQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUIOSQUE w Bydgoszcz

Xxx

Ja też długo myślałam nad napisaniem opinii. Ale już psychicznie nie wytrzymuje. Narzekacie na sławetną Anitę, ale regionalny M.Ł. wcale nie jest lepszy. Buntuje kierowniczkę przeciw zespołowi. Jeśli sam regionalny mówi, żeby kierowniczka nic nie robiła (vm, sprzątanie i najgorsze roboty na sklepie), bo od tego są jej podwladne. Ona ma tylko chwalić się wynikami i zaganiać chołotę do pracy. I kierowniczka obrosła w piórka. Nic nie robi, spóźnia się, wychodzi kiedy chce, ale regionalny ją chwali, bo ma wyniki. Tyle, że to zasługa dziewczyn, a nie tego nieroba na stanowisku kierownika. Niestety regionalny jest (usunięte przez administratora).y, bo nie dba o interesy zespołu, a jedynie o swoje i kierowników. Dlatego jest taka rotacja w sklepach. Wszystkie negatywne opinie tutaj to prawda, nie będę się powtarzać.

M.M
@Xxx

M.Ł takie inicjały ma tylko jeden regionalny w Quiosque mam przyjemność z nim właśnie pracować .Tym bardziej nie mogę się zgodzić z tym co piszesz .Regionalny stawia na pracę zespołową nie wyróżnia nikogo zawsze powtarza że jesteśmy jednym Teamem i to nie tylko jako poszczególny sklep ,ale cały region Jesteś najwyraźniej czymś sfrustrowana i brakuje mi w Twoim komentarzu obiektywnej opinii

B. K
@Xxx

Witam, chciałabym się odnieść do opinii XXX. Jestem pracownikiem firmy Quiosque od niedawna i mam przyjemność pracować z M.Ł, od pierwszej chwili pracy tutaj nie poczułam się jak czyjaś „podwładna” . Równo zakasał rękawy i pracował razem ze mną kiedy potrzebowałam wsparcia, to samo jest z moim kierownikiem, nie siedzi tylko razem ze mną robi wszystko. Jesteśmy zespołem i pracujemy jak zespół. Regionalny będąc u nas w salonie zawsze wyraża się w pozytywny sposób o każdym pracowniku, nie ważne jakie stanowisko obejmuje, nigdy nie usłyszałam niepochlebnych słów o innych. Rozmawia i motywuję bardzo luźny sposób , miło się słucha mądrego człowieka i chłonie doświadczenie aby je później wykorzystać w pracy z klientami. Jeżeli koleżance XXX doskwiera praca z ludźmi proponuję zmienić pracę na taką ,gdzie usiądzie zrobi dobre wrażenie i dostanie dużą pensję. Regionalny M.Ł to super człowiek ,przełożony miło się z nim pracuje.

Team J
@Xxx

Witam, z M.Ł pracujemy już 4 lata i w pełni nie zgadzamy się z opinią Xxx!!!!!!!, ponieważ zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony Naszego Regionalnego M.Ł. Jest to osoba kompetentna , pomocna, otwarta, zawsze pozytywnie nastawiona do pracy , jak i dla Nas Pracowników ,cenimy "cenne rady ",które Nam przekazuje i wdrażamy je w codzienną pracę :-) . To najlepszy Regionalny z jakim do tej pory miałyśmy przyjemność pracować .Pozdrawiamy i "NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ " M.Ł. Team J...i : -)

E.K
@Xxx

Koleżanka chyba pomyliła regionalnych?!Takie opinię o M.Ł są co niemal niedorzeczne.Nie wiem jaka sytuacja wpłynęła na taką opinię z Twojej strony ale od siebie mogę powiedzieć,że na tyle lat współpracy nie mam żadnych zastrzeżeń .Zawsze gotowy do pomocy,obiektywny i sprawiedliwy w ocenie zarówno kierowniczek jak i sprzedawców,nie ma lepszych i gorszych,ważnych i mniej ważnych.Hasło przewodnie regionalnego na sukces sklepu to ZESPÓŁ.Wielokrotnie powtarzał ,że bez zgranego teamu nie ma owocnej pracy.Docenia zarówno kierowniczki jak i sprzedawców.

@Xxx

Co Twoim zdanien oznacza sławetna Anita?Pracuję w regionie Anity od 6lat,nie dam powiedziec,złego słowa,jest osobą wymagającą,ale bardzo pomocną,zawsze gotowa do pomocy,można na nią liczyć zawsze,dla osób narzekających,którym nie odpowiada praca w Quiosgue,po co narzekac,zwińcue swoje szanowne 4 litery i mozna pójść tam gdzie się siedzi i nic nie robi,a do tego nikt nie będzie od Was niczego wymagał,życzę Wam takiej pracy i takich przełożonych

@Xxx

No wiesz, tak naprawdę trzeba rozgraniczyć stanowiska jest kierownik który zajmuje się zarządzaniem i jest pracownik który wykonuje pracę zleconą przez kierownika. A to że są różne sposoby zarządzania, to jest druga sprawa. Jeden kierownik pracauje razem ze swoimi podwładnymi i robi wszystko za nich a inny mówi i pokazuje co ma być zrobione. I którego ludzie będą szanować, tego który pracuje z nimi I za nich I będą uważać go za równego sobie czyli niekoniecznie sluchac i widzieć w nim autorytet, czy tego który mówi i pokazuje jak pracować?

Łucja

No oczywiście że bardziej będą szanować tego pierwszego. Pytanie tylko czy pracowanie ze swoimi podwładnymi należy do obowiązków kierownika?

...

A ja jestem przeszczęśliwa, że odeszłam z tego grajdołka. Pracuję teraz w szanowanej firmie, gdzie to pracownik jest najważniejszy, bo to on odwala całą robotę, żeby utrzymać firmę. A pensja dużo większa niż kierownicza w tym kołchozie. Jedynie nie mogę powiedzieć złego słowa na regionalnego Sylwestra - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Kejt
@...

A można wiedzieć w jakiej firmie Pani pracuje obecnie?

Joanna
@...

A ta firma jaką oferowała pensje na stanowisku kierowniczym?

Kierownik
@Joanna

Kierownik zarabia w podstawie tyle co sprzedawca w CCC... + premie indywidualne + premia kierownicza za wyrobiony plan miesięczny salonu (jeśli się uda) Śmiech na sali.

Jan
@Kierownik

Czyli ile wychodzi z tymi premiami wszystkimi?

Kierownik
@Jan

Jeśli nie wyrobi sie premii w salonie to max 3 tys na rękę.

Nonono

Jednym słowem KATASTROFA! ... Ciągła rywalizacja - podkradanie klientów by zrobić ''plan'' a o podwyżce można pomarzyć...

@Nonono

Ale to jakie oni te plany dokładnie ustalają tak właściwie? Rozumiem, że słabo osiągalne?

Marlena
@Nonono

Dokładnie potwierdzam wyścig szczurów zwłaszcza na Markach ...wykorzystywanie pracowników podobno przez kierownika lecą tam non stop osoby nikt nie chce tam być kierownikowi wolno wszystko ....

Karola200

Dziewczyny Quiosque tworzycie projekty związane z sukienką ?

Pipi
@Karola200

Jasne już lecę żeby robić jakieś projekty ..ogólnie bardzo fajny pomysł stworzyć swoją sukienkę ale bez jaj ...pracujesz dalej na uciętych etatach bo dalej oszczędności jesteś non stop w pracy (a masz jeszcze życie poza pracą i trzeba by się nim też zająć hello)i jeszcze mam czas i energię nad tym siedzieć?? Zdecydowanie nie!!!

Lidia

Jakie projekty, jaka sukienka? Niewtajemniczona jestem coś :P

Malwa
@Pipi

Życie poza praca ? Czysta abstrakcja :/ czasem mam wrażenie , ze mieszkam w sklepie :/

Łucja
@Malwa

Macie chociaż odpowiednio płacone nadgodziny jak tak długo siedzicie?

Ka

tak

Klientka z Kielc

Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie można napisać skargę na pracownika sklepu , ponieważ spotkałam się z Panią bardzo ordynarną oraz ironiczną w stosunku do klientek.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Renata15

W jakim systemie pracujecie ? Po ile godzin ? 8,12 ? Pozdrawiam

Z
@Renata15

Karola200

Dziewczyny Quiosque tworzycie projekty związane z sukienkami ?

Stokrota

Dzień dobry dziewczyny. Czy któraś miałaby czas aby opisać pracę kierownika salonu? Ile osób macie w składzie? Czy macie na salonach dekoratora czy same zajmujecie się VM? Ile pracuje Was na zmianie? Co dokładnie robicie? Ile wynosi Wasze wynagrodzenie? Itd itd. Sporo tu przeczytałam, że regionalni wydzwaniają do Was nawet w czasie prywatnym, poza pracą. Dostałam propozycję, niemniej jednak oczekiwałam telefonu, a zaproszenie dostałam poprzez aplikację pracuj.pl. Nie ukrywam, że jest to troche niepoważne, ponieważ wiadomość zobaczyłam na 2 H przed spotkaniem. Zastanawiam się czy jest sens umawiać się na inny termin

Kaśka
@Stokrota

O jakim sklepie/miejscowości mowa ? Bo to też dużo zależy jaki sklep, pod jakim regionalnym będziesz. Trzeba zaznaczyć że praca kiedyś a teraz(czasy covidowe) trochę się różni -teraz wiadomo oszczędności więc pracuje się w okrojonym składzie czyli niezbędne minimum jeśli chodzi o pracowników . Nie ma w związku z czym jak "szaleć "że zmianami. Nie ma i nie było kogoś takiego jak dekorator, zmiany vm, wszelkie zmiany plakatów , dostawy,przerzuty to zadanie osób na zmianie. Co robimy?? Wszystko co trzeba co jest do zrobienia i jeszcze więcej, wynagrodzenie ...z tego co wiem nie jest jedno dla wszystkich czyli negocjuj bo późnien o podwyżkę trudno...

EKS KIEROWNIK
@Stokrota

Musisz być dostępna 24h na dobę na wszelkich komunikatorach, za moich czasów nie miałam służbowego telefonu, więc wykorzystywano mój prywatny, nie pytając kto za to płaci, regionalna jak nie polubi od razu to masz przerąbane, mnóstwo odsyłek, dostaw, prasowania, jak jakaś gwiazda nie przyjdzie do pracy to lecisz za nią, a i szefostwo bardzo nie lubi jak prosisz o podwyżkę - uwaga franczyzobiorca

Karol
@EKS KIEROWNIK

Wspomniałaś "gwiazda nie przyjdzie do pracy" czyli w firmie są równi i równiejsi?

Ona
@Karol

Myślę że chodzi raczej o to, że w razie uż przychodzi kierowniczka, bo ja górę nie ma co liczyć. Niestety okrojone składy robią swoje.

Jula

Czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem?

Klientka

Dzień dobry. Wszystko fajnie, tylko interesuje mnie dlaczego regularnie dostaję sms-y z podziękowaniami za zakupy w salonie w Jaśle pomimo że już nie robię tam zakupów, zaopatruję się w Krośnie. Mało tego, kilka razy zginął mi bon na kolejne zakupy, więc nie bardzo wiem o co chodzi, czyżby ktoś używał moich danych bez mojej wiedzy ?

Smile

Jak tam wygląda praca na magazynie? Ile zmian? Praca lepsza w Sklepie internetowym czy na magazynie?

Cześć, Wiadomo czy coś będzie na święta? Pozdrawiam

@Iw

Mam na myśli prezenty dla pracowników

Iw

Czemu? W innych sieciowkach pamiętają o pracownikach na święta. Czemu tu miało być inaczej?

Olala
@Iw

Może dlatego, ze ta firma nigdy jakoś szczególnie nie dbała o swoich pracowników?To co proponuje swoim pracownikom to socjalne minimum ...Przez lata brak jakiegokolwiek HR,dwa lata coś zaczęło się dziać, po to by pandemia znowu spowodowała, ze socjal znowu całkowicie zaniknął ...W przeciągu mojej 10 letniej pracy w tej firmie, już teraz nie pamietam dokładnie czy to było raz czy dwa, jak firma podarowała bony prezentowe. Pozostałe lata to były upominki w kwocie do 10 zl.takie typowe żenujące pierdółki, skarpety , termofory itp...po tylu latach przekonałam się, ze świat się nie kończy na qsq i warto zadbać o swoje interesy. Można dostać w firmie gdzie szanuje się pracownika -dopłaty do wczasów 1200 zł, i bonów na święta na 800 zł.i nikt tu nie robi nikomu laski że to daje. Z perspektywy czasu widzę, że czas w qsq był niestety czasem zmarnowanym, ale człowiek się uczy na błędach ... W firmie pracują już chyba tylko ludzie, którzy nie mają innych perspektyw, lub zaczepili się na chwile, bo nic innego akurat nie było ...

PA
@Iw

nie w tej sieciówce, chyba że mówimy o jednym Merci dla wszystkich pracowników ;-)

Już tu nie pracuję
@Olala

Zgadzam się z Tobą, 11 lat pracy i na święta może 200zł , po wcześniejszym daniu prezentu Szefowej, żeby pamiętała o tych co pracują i to też nie na każde święta bo zawsze było słabo. Cieszę się że już pożegnałam się z firmą i z kretem

Szzza
@Iw

Dziś jest 22.12 a nadal cisza, obawiam się że już nic nie dostaniemy… jak zwykle To my utrzymujemy firmę, pracując na froncie z setkami klientów dziennie, a jak zwykle nie zostaje to docenione… plus cała odpowiedzialność głównie spada na kierowników, co potem przekłada się atmosferę w zespole. Myślałyśmy ze po tym jak nasza firma została kupiona, to coś się zmieni na plus (mówiąc oczywiście o obietnicach Panów) ale niestety to było złudzenie, tak jak nie byłyśmy doceniane za czasów poprzedników, tak teraz wyglada to równie podobnie Smutne jest to że porównujecie inne firmy do nas, ale nie porównacie co dostały dziewczyny z innych sklepów na święta, typu kosze podarunkowe, bony na zakupy, nawet bony do wykorzystania w ,,ich” sklepach, przykro sie tego słucha, i aż wstyd mowić o tym co nasza firma dla nas przygotowała.

Bris
@Szzza

Też mi przykro i też myślałam że nowi właściciele będą bardziej ludzcy i dla nas . Koleżanki ze sklepów w galerii ,chwała się prezentami (również przelewami) a ja mogę się pochwalić że dostaniemy figę z makiem, trochę świątecznie ale nie tego oczekiwałam .Wszystkiego najlepszego dla wszystkich pracowników.

Wera
@Iw

Przykre że ta firma nie docenia pracowników.. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie warto tu pracować. Wypłata najniższa z możliwych, premia znikoma, żadnych benefitow na święta... wstyd. Pierwsze słyszę że jakaś firma tak bardzo olewa swoich pracowników którzy dokladaja wszelkich starań żeby ta pożal się Boże firme utrzymać. Tragedia

Oh
@Wera

Grunt, to mieć misję życiową......... Ty na przykład obdarowujesz podobnych Tobie, mądrościami na miarę tego miejsca. Jeśli nie jesteś z konkurencji, której tu sporo, no bo takie to miejsce właśnie, to mam nadzieję, że nas w końcu opuściłaś i utrzymujesz już teraz Biedronkę, czy inny butik, ha, ha

Baju baju
@Olala

Ej, powaaaaaznie.....? Tak bardzo byłaś niezadowolona, że trzymałaś się tej firmy aż 10 najlepszych lat swojego życia a teraz, kiedy już w końcu pracujesz tam, gdzie spełniają Twoje marzenia, to wylewasz nadal tyle jadu?? Niesamowite zaangażowanie. I ta lekkość skrobania tych żałosnych.., wróć! ..... o tych przejmujących doświadczeniach całej dekady życia. Może po prostu marnujesz się jako sklepowa i powinnaś celować w bajkopisarstwo? Życzę Ci dalszych sukcesów w trybie szybszem niż dziesięciolecie.

@Oh

Widzę,że "góra " powołała speca od PR ;) Nie rozumiem tylko skąd ten sarkazm dotyczący Biedronki. Pracujący tam ludzie są niby gorsi ? Przynajmniej zostali docenieni na świeta. Bo naszego pracodawcy nie stać było nawet na maila z życzeniami. I sami sobie wystawili opinię. Nie muszą robić tego byli/obecni pracownicy. Czy nawet jak jest sugerowane konkurencja.

Miss
@12345

Ton sarkastyczny który się przewija pojawił się po zmianie właścicieli. Czyżby Nowa polityka zamykania ust. Będę obsmiewal to przestaną pisać. Hihihihi głupie i dziecinne. Nie piszą gdy w firmie dzieje się dobrze. Poprawcie traktowanie ludzi to będzie cisza na tym Forum.

@Miss

Nie przewija się tyło po zmianie zarządu. Od lat wiesza się psy na Quiosque i jak dla mnie prawidłowo,bo od lat nie dzieje się tam dobrze dla personelu. Chcesz przykład?to chyba mój najlepszy- Potraktowanie niektórych sklepów, które zostały zamknięte. Z dnia na dzień. Przed weekendem doping, że dobrze nam idzie. W poniedzialek: "pakujemy wszystko", a dlaczego? Odpowiedź regionalnych: "my nic nie wiemy", a góra siedzi cicho. I zaraz ktoś napisze, że nie mogli powiedzieć, bo wszyscy poszliby na L4. Tylko zastanówcie się, czy oni wiedzieli to od kilku miesięcy czy od kilku godzin, jak my, co pakowaliśmy. Gdyby byli normalni i w porządku, zorganizowaliby to inaczej.

Była prawa ręka Królowej
@12345

Myślę, że daleko szukać nie musieli tego speca. Ja znam przynajmniej jedna osobę z centrali, która "stanęłaby" na wysokości zadania xD a sarkazm stąd, że przecież w quiosque nie stoisz za lada, tylko liżesz buty klientkom. Chyba widzisz różnice? Także my kijoskowe jesteśmy ponad Biedre. A nie czekaj, to biedra jest ponad nami z dyrekcja, która umie docenić pracownika, w biedrze mają szczeble awansu, mają widoczne podwyżki, baaa mają dobre słowo dla pracowników. Może pan dyrektor dostał zawrotu głowy, od tych ich milionów zysków, którymi chwaliła się prezeska w tym wymuszonym Videocascie i nie potrafił sklecić kilku zdań z życzeniami. A pomyślałaś może o tym, że mail do Twojego sklepu nie doszedł? Wiesz, tak bywało za czasów pani K. :D ale co ja tam wiem, jestem tylko sarkastycznym byłym pracownikiem. Dla mnie to kijosk już dawno się skończył, mogą zmieniać właścicieli ile wlezie, ale jesli nie zmienia najwyższych z góry, to pieskie życie pracowników. Nic tam, tylko fałszywe i zakłamane geby (czytać szybko, bo admin zaraz usunie)

nie ładnie
@12345

dlaczego oceniasz ludzi z Biedronki jako gorszych? Nikt o nich nie mówił.

@nie ładnie

Czytaj ze zrozumieniem.

Sowa
@Oh

@Oh Jak smutne jest Twoje życie, skoro śmiejesz się z ludzi pracujących w Biedronce bądź butikach? Po tonie Twojej wypowiedzi zakładam, że nie pracujesz jako doradca klienta, bo wtedy miałabyś szacunek do każdej pracy. Co jest jeszcze bardziej smutne, bo osoby jak Ty zajmują stanowiska, na których mogliby coś zrobić z podejściem do pracowników jakie reprezentuje Quiosque.

Majka

Witam. Jestem pracownikiem Quiosque. Jak wyglada u was premia? Z czego jest ona liczona czy z tego sente co pokazuje system? Czy dostałyście coś na święta dodatko?

V
@Majka

Ty jesteś praciwnikiem Quiosque a ja Cocco Chanel. Trzy razy w roku dostaje złotego Rols Roysa tylko za to, że nie chodzę na L4 co dwa tygodnie. Jesteś taka super, że też Cię przygarniemy. Przybywaj!!! P.S. Dużo kasujesz od tego "Pudelka" za takie prowokacje, czy Ci tak spontanicznie za free wychodzi? Skuteczność masz niezła, jak widać. Te mniej zdolne łykają, jak mlody bocian żaby i poematy piszą :))))) gratki!

Mimi

Black week, Black friday czy co tam jeszcze pod znakiem promocji teraz się szykuje a firma ...przecenionymi rzeczami chcą zachęcić klientki do zakupów ...brawo , inne marki dają rabaty na wszystko (jakiś jeden rabat na wszystko , czy rabaty różne na różny asortyment ) a quiosque ma wyprzedaż a później będzie wina sklepów że nie sprzedaje ,że nie wykorzystała okazji. przykre ,ale prawdziwe. Wina oczywiście idzie na sklepy a wina jest po stronie pani prezes? Która nie wyraża zgody na rabaty !!!

Jest sobota, 9.10.21 a wypłaty nie ma! Jak można nie mieć pieniędzy przez weekend. Rozumiem , ze 10ty w niedziele wiec powinno być w czwartek lub piątek! Pierwszy raz odkąd tu pracuje nie dostałam wypłaty na czas.. A Wy dostaliście?

El

U nas wszystkie mają. Jaki sklep? Franczyza?

Agnes

Wypłata u nas na czas . Zadzwon w poniedziałek do kadrowej .

@Agnes

Weszła wypłata w poniedziałek. Ale No przez weekend było się bez pieniędzy a były potrzebne wydatki. Zawsze jak np 10ty był w piątek czy niedziele to było zawsze przed a teraz zdażyło się niestety po… ????

Aneta

U mnie też było opóźnienie :/

Aga

Ja też wypłatę dostałam w poniedziałek, ale to podobno wina banku a przelewy poszły już w czwartek.

V

Zawsze było na czas a jak raz coś nie pyklo, to w te pędy robisz we własne gniazdo, żeby całej Polsce obwieścic.. Ludzie, albo Wam (usunięte przez administratora)albo jesteście z konkurencji. Ogarnij się (usunięte przez administratora)i załatwiaj swoje sprawy, gdzie trzeba, bo wstyd wszystkim robisz, że Cie za darmo pisać nauczono.

Ola

zmieniłam pracę ostatnio dwa razy, bo nie płacili. Mam możliwość zacząć w tej firmie. Czy pensja jest na czas na koncie?

@Ola

Tak,placa na.czas od 1szego lipca wszyscy na umowie o pracę w firmowych sklepach podwyżka, wszystmo idzie w fobryn kierunku

Zuzanna

Hej, zainteresował mnie temat tej podwyżki. Możesz napisać coś więcej? Dla kogo jest ona przeznaczona? Ile wynosi? Czy często w ogóle zdarzają się podwyżki pensji w Quiosque?

@Zuzanna

Pierwsza podwyżka z ich woli (pracuje od 5 lat), dlatego, że przejęła ich inna firma. Tylko na umowę i jest bagatela kwota jednej dniowki ????????????????

Xxxx

Pracuje już dwa lata. Wypłata jest 10 a czasem nawet szybciej

@Ola

Jestem ciekawa, jak będzie wyglądała sprawa wynagrodzeń od stycznia, skoro teraz zarabiamy 3000 brutto, a rząd chce przyjąć najniższa 3010 w 2022.

Ilona
@Ola

No jak to jak, będą musieli podwyższyć do legalnej wysokości!

Pracownicy

Do p. regionalnego MŁ proszę zainteresować się swoim regionem. Bo mamy wrażenie że coś Panu umyka. Rozumiemy, że jest sporo obowiązków ale taka praca. Sklepy potrzebują pańskiego zainteresowania a pracownicy nie muszą wykonywać rzeczy które należą do Pana obowiązków służbowych.

Xd

Dostalyscie wypłaty?

Ela
@Xd

Oczywiście, a czemu niby nie?

Zuzanna
@Ela

Skoro wspominacie o wypłacie to skorzystam z okazji i zapytam - czy jesteście zadowoleni z wysokości wynagrodzenia w Quiosque? Ile ono wynosi? Czy w skład wypłaty wchodzą premie czy może wysokość pensji jest stała?

@Zuzanna

Wynagrodzenie to najniższa krajowa dla sprzedawcy. Jeśli chodzi o premię, to nie wiem, bo nigdy jej nie dostałam, ale jeśli cudem się komuś uda wyrobić, to pewnie nie są to jakieś wielkie kwoty. Bardzo szybko uciekłam z tej firmy ze względu na atmosferę i dodam, że takie wynagrodzenie jest zdecydowanie nieadekwatne do wysiłku, jaki wymagają od pracowników

@Kasia

Widać,że dawno już nie pracujesz. Wynagrodzenie nie jest najniższą krajową. Premia jest każdego miesiąca. Sprzedażowa-indywidualna. Jeśli jej nigdy nie dostałaś to wiadomo jak "pracowałaś"...

@Zuzanna

Owszem, wynagrodzenie to najniższa krajowa... Premie w zależności od wykonania planu sprzedażowego... Zazwyczaj ciężko wykonać ten cały plan... wtedy premia max 150 zł... Ogólnie rzecz biorąc praca w Quiosque za te pieniądze nie jest zbyt opłacalna... jeśli jesteś studentem lub nie masz żadnych zobowiązań finansowych to z najniższej krajowej się utrzymasz... gorzej kiedy dochodzi do tego kredyt czy inne opłaty za mieszkanie chociażby...

byly pracownik

dokładnie, praca dobra dla studenta... ale nie dla osoby, która musi z tego opłacić wszystkie rachunki i chce być niezależna finansowo. Jakby się uprzeć to da się jakoś wyżyć wynajmując jakąś klitkę i to z trzema innymi współlokatorami i ledwie związać koniec z końcem, no ale kurcze co to za życie, kiedy ciągle się stresujesz, czy nagle nie wypadnie ci jakiś spory, nieoczekiwany wydatek, nie wiem, na przykład zepsuje ci się laptop i musisz kupić nowego. Albo wpadasz na wspaniały plan żeby po pracy sobie dorabiać dodatkowo ale po 10 h stania na nogach jedyne na co masz ochotę to zjeść i iść spać. A premię można jedynie traktować jako dodatkowy bonus i sobie odłożyć, ale nie jest to pewny i stały dochód. Także osobom, które mają dobre kwalifikacje i cenią sobie komfort życia poleciłabym jednak jakąś poważną pracę o lepszych warunkach.

Wynagrodzenie jest wyższe niż najniższa krajowa. Nie pracujesz, nie wiesz to po co wprowadzasz w błąd?

@123

Skąd informacja, że nie pracuję? Pracuje nieprzerwanie od kilku lat... wszystkie na sklepie mamy wypłacana najniższa krajowa, oprócz kierowniczki. ..:)

aaa

No to jakie jest?

@aaa

Z podatkiem zero 2198,67 zł czyli najniższa krajowa... :) Ja trzymam się tej pracy dopóki studiuję. .. Później nie ma szans, żeby utrzymać się z takiej pensji...

@aaa

Od lipca KAŻDY pracownik sklepów własnych dostał podwyżkę. Bez względu na stanowisko.

Someone
@123

My nie dostaliśmy. właśnie wszystko zależy od tego czy sklep jest typowo firmowy, czy franczyza. Ja pracuje we franczyzowym i również mam najniższa krajowa.

Sylwia

Zabieranie czasu prywatnego i ingerowanie w dni wolne to codzienność w tej firmie.

@Sylwia

Zabieranie czasu tak jak piszesz nie wynika z tego,ze to firmy wina,to raczej wina Twoich przełożonych,więc nie zgodzę się z Tobą,bo ja pracuję od 6 lat,pewnie w innym regionie niż Ty i u nas nie ma takich sytuacji,zycze powodzenia

Zofia

Wyzysk, wyzysk, wyzysk to słowo przewodnie w pracy w Quiosque. Gwarantuje wam, że jeśli zaczniecie tam pracować wasz stosunek do osób starszych diametralnie się zmieni (oczywiście na gorsze). Wymagania oraz standardy wzięte z kosmosu, niedouczeni kierownicy i regionalni bez jakichkolwiek umiejętności do pracy w zespole. A to wszystko za 2800 brutto :))))))) Moi mili, pracujecie 12h nawet kilka dni z rzędu, jesteście traktowani jak najgorsze ścierwo, a i tak jest ryzyko, że jak za mało wsiśniecie staruszkom to was jeszcze zwolnią. Kadry, które w terminie nie potrafią wypłacić na czas pieniędzy oraz ciągły brak docenienia pracownika za to, że haruje jak wół. Cokolwiek byście nie robili zawsze jest źle, zawsze można się postarać bardziej. Jeśli chcecie się nabawić nerwicy, bólu żołądka a nawet wrzodów WITAMY W QUIOSQUE.

@Zofia

To w którym sklepie Ty pracujesz?,u nas zawsze jest wypłata na czas,nawet przed czasem,od 1.07,dostałyśmy podwyżki,więc dziwna informacja

tjaaaa

Laska Wam przeszkadzała, pozbyłyście się jej- przypnijcie sobie order i siema! Czas znaleźć inny powód do hejtu, bo ten wątek już nudny. To nie platforma do terapii zbiorowej. Jak jest teraz? Jak płacą- tylko podstawa, czy można dorobić premię? Mają tylko kierowników w sklepie, czy też zastępców? Zamykąja sklepy jeszcze? Wymagają szczepień?

Aga
@tjaaaa

Cześć tjaa sklepy nie są zamykane (oby nie), przynajmniej nic o tym nie wiem. U nas nie ma zastępcy. Praca, jak wszędzie w handlu. Raz lepszy, raz gorszy dzień. Plany wysokie, ale można dorobić premią. U nas nikt nie wymaga szczepień. A w ogóle można wymagać?

Nicola
@Aga

Na razie nie można wymagać od pracownika szczepienia ale...z czasem kto wie jak to będzie wyglądać ?!! Już chodzą słuchy że do galerii tylko będzie można z paszportem covidowym wchodzić ( tak tak wiem też było mówione że nie będzie mogło być paszportów przy wyjeździe za granicę, a jednak trzeba )

Zostaw merytoryczną opinię o QUIOSQUE - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w QUIOSQUE?

Zobacz opinie na temat firmy QUIOSQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIOSQUE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QUIOSQUE?

Kandydaci do pracy w QUIOSQUE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QUIOSQUE