Anna Jaruga Bio Salon

Łódź

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 3 ocen.

Anna Jaruga Bio Salon
6 3 6 1

Opinie o Anna Jaruga Bio Salon

Administrator

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Bio-Salon Anna Jaruga? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Polecam

Polecam

Administrator

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie Bio-Salon Anna Jaruga?

Ktos wazny

Byly maz zrobi wszystko zeby popsuc reputacje

nikt wazny

Szkoda ze Pani Ania nie widzi tego jak jej fryzjerka Malgosia kradnie robila to samo w poprzednim salonie na ul Lipowej

Nela
@nikt wazny 25.12.2015 06:57

Pomówienie jest karalne.

Danusia

POLECAM. Jeden z nielicznych salonów kosmetycznych w Łodzi, który oferuje Kriolipolize i Kostkę Arkady i wykonuje to dobrze. Bardzo szeroka wiedza medyczna właścicielki salonu, w środku salon bardzo ładny, ciepły, przytulny i zadbany:)

Zostaw opinię o Anna Jaruga Bio Salon - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Jaruga Bio Salon