Opinie o JCommerce Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JCommerce Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JCommerce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JCommerce Sp. z o.o. w Katowice

Dev

Podoba mi się, że w firmie się nie nudzę. Wcześniej pracowałem ciągle w jednym projekcie bez szans na jego zmianę - a tu uczę się nowych rzeczy i to jest fajne. I nie muszę się martwić, że nie dostane urlopu wtedy gdy go potrzebuje jak w ostatniej firmie.

Piotrek

W firmie już trochę jestem: przez ten czas wiele ciekawych rzeczy miałem się okazję nauczyć. Ludzie są chętni do pomocy, bo projekty nie są przeciętne, więc trzeba czerpać z doświadczeń wielu osób. Ogólnie jest ciekawie przy superatmosferze. Polecam:))

magda

W firmie zastać można naprawdę dobrą atmosferę, która sprzyja pozyskiwaniu wiedzy od współpracowników. Dodatkowo różnorodne projekty nie pozwalają się nudzić. Na szkolenia także można liczyć więc naprawdę warto.

grzes1975

W firmie rzeczywiście jest luźna i mało stresująca atmosfera. Firma zajmuje się wieloma rzeczami, więc naprawdę się człowiekowi nie nudzi: raz robi się projekt z jednej działki, a kolejny jest z całkiem innej. Płaca nie najgorsza, ale poziom korporacji to jeszcze nie jest.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie JCommerce Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Swoją \"karierę\" developera, jeszcze jako student zacząłem w JC i muszę przyznać, że to była jedna lepszych decyzji, bo teraz mam z górki :)

Jak tu się już wielokrotnie przewijało: atmosfera, atmosfera, atmosfera!!! Klimat i ludzie naprawdę super. Projekty i płace też nie zgorsze, więc ogólnie firma na duży plus:)

Robert

Na pewno świetna atmosfera podczas pracy! Zupełnie inaczej niż w innych firmach, w których przyszło mi pracować. Wypłaty zawsze w terminie. Jeżeli ktoś jest deweloperem z okolic Katowic to zdecydowanie warto się zainteresować tą firmą.

d.krotki

atmosfera+wyzwania=warto:)

Marcela

Bardzo miła atmosfera, ciągła nauka i rozwój, no i najważniejsze... niemalże codziennie jest ciasto!!! Każda okazja jest dobra na coś słodnieg: urodziny, ślub, powitanie nowych pracowników itd itd :]

Anonim..

Jeśli ktoś chce uciec od atmosfery korporacji i chodzenia jak na szpilkach, to polecam JCommerce! Atmosfera jest naprawdę świetna! W firmie pracuje wielu specjalistów z różnych dziedzin, więc jeśli się czegoś nie wie, to zawsze można się dowiedzieć. Firma wspiera osoby chcące się dalej rozwijać (poprzez różnorodne szkolenia), na co pozwala m.in. praca przy różnorodnych projektach.

zadowolony

Bardzo dobra atmosfera w pracy i ciekawe projekty. Nie są ukierunkowani na jeden sektor, więc można liznąć różnych obszarów (bankowość, medycyna, sektor publiczny, przemysł, itd) - dzięki temu nie można się nudzić, bo zawsze coś nowego czeka za rogiem:) Jeśli ktoś więc nie widzi się w bezdusznych korporacyjnych procedurach, to jest to miejsce dla niego.

George

Zgrana ekipa, dobrzy fachowcy, praca na luzie, możliwość rozwoju. Warto dołączyć do JC ;)

• Jak się pracuje w JCommerce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JCommerce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JCommerce Sp. z o.o.?

JCommerce Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 187 ocen.

JCommerce Sp. z o.o.