Auto Watkem Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Auto Watkem Sp. z o.o.

hektar

rozwój rozwojem, ale i poszukiwania nowych pracowników są widoczne :) i to na jakim szczeblu. Na ten moment szukają kierownika salonu i powiem wam, że taka praca może być niezła. Nie tylko jeśli chodzi o wysokość zarobków, ale jakie doświadczenie. :)

hahahahaha

hahahahahahahahahaha dobreeeee nie mamy środkow astra to nie auto za bańke hehehehehehe ocena celujaca za zart pana zapewne doradcy:D haha

była klientka

Tragedia jak kupowałam samochód wpłaciłam zaliczkę 3000 na Astrę IV po tygodniu otrzymałam telefon od handlowca z informacją proszę wpłacic połowę wartości samochodu jak chce Pani otrzymać samochód w najbliższych dniach zadałam pytanie dla czego ma wpłacić połowę jezeli nie ma samochodu odpowiedź ponieważ nie mamy środków na sciągniecie samochodu . Dziadostwo , salony otwierają ludzie nie mający pojęcia o prowadzeniu biznesu na wysokim poziomie .

Zostaw opinię o Auto Watkem Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Watkem Sp. z o.o.