PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
4 120 249 5 1
Dariusz Nowy wpis

Jak obecnie pracuje się przez WORK SERVICE? Polecacie współpracę z tą agencją?

Zainteresowany Nowy wpis

Powiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zabezpiecza firma już tam na miejscu?

agaaaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Czy ktoś z państwa był za posrednictwem tej agencji w pracy w uk? Czy warto? Czy się nie natnę? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

Kitty

Hey. Jutro idę na rozmowę o pracę tam. Napiszę jak było i co oferują.

Iwona Nowy wpis
@Kitty

Świetnie, że zainteresowałaś się tym pracodawcą! Od Twojego ostatniego wpisu upłynął już ponad miesiąc, a jednak nie zdecydowałaś się na kolejny. Poszłaś na rozmowę kwalifikacyjną do firmy PROFESSIONAL WORK SERVICE? Jeśli tak, to z największą przyjemnością dowiemy się, jak Ci na niej poszło. Opiszesz zatem jej przebieg?

Ranking
Iwona

@Vandame z tego co widzę na stronie agencji PROFESSIONAL WORK SERVICE nie ma ofert pracy do Anglii, ani innego miejsca. Firma nie rekrutuje nikogo w aktualnym momencie, bo nie ma żadnych ogłoszeń. Ale jeżeli bardzo zależy Ci na pracy to na stronie znajdziesz kontakt do biura i zadzwoń i zapytaj czy jakieś rekrutacje są planowane.

Vandame

Witam syckich mam pytanko czy agencja ma jakies oferty pracy w Anglii w okresie Styczeń lub Luty

Iwona

@Magda nie pracuję w agencji PROFESSIONAL WORK SERVICE i dlatego pytam. Gdybym wiedziała to bym nie pytała, a takie informacje, o które pytam powinny być ogólnodostępne na forum dla innych użytkowników.

Iwona

@lok a możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z agencją PROFESSIONAL WORK SERVICE? Dlaczego ją polecasz? Czy jesteś jej pracownikiem czy klientem? To istotne, by takie uzasadnienie dodawać, byśmy wszyscy byli świadomi działań agencji.

Magda
@Iwona

Pracuje pani w tej agencji to może pani się podzieli z ludźmi swojmi info.

lok

Polecam tą agencję

typ

To jest forum pracowników agencji pws z nudów nie mają co robić to sobie piszą komentarze.

Tak6Nie

Pracodawca

@typ

Rozumiem, że Pan/Pani najlepiej wie, jak wygląda praca w Agencji? :)

Tak3Nie
typ
@PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.

Mówi coś pani ;audyt firmy "

Tak3Nie1

Pracuś

Forum takie jak to jest dostępne dla wszystkich, również dla osób piszących pozytywne komentarze ze swoich kontaktów z firmą PROFESSIONAL WORK SERVICE. Nikt nie ma zarezerwowanego forum tylko na swoje bzdurne wpisy.

Iwona

@Pracuś a co słyszałeś o agencji PROFESSIONAL WORK SERVICE? Podzieliłbyś się z nami tymi opiniami? Aktualnie firma w Wielkiej Brytanii poszukuje osoby do pracy w fabryce słodyczy http://www.gowork.pl/praca/inzynieria-technologie;b/rzeszow;l?oferta_opinie=nuzle.pl28380458 Jesteś chętny?

Pracuś

Musi agencja się dobrze starać skoro nie mają problemów z pozyskaniem ludzi do pracy! Wprawdzie słyszałem sporo dobrego o nich ale potwierdza się. Może ktoś słyszał o jakiej robocie w Anglii i mógłby podpowiedzieć, interesuje mnie wyjazd tylko na wyspy.

Kanandra

Ciężko oczekiwać, że pracodawca powie całą prawdę o ofercie, jeśli jest z nią coś nie tak. @rita co chciałabyś wiedzieć?

Iwona

@rita może najlepiej jakbyś się skontaktowała z pracodawcą PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.? Tam uzyskasz najwięcej i najpewniejsze informacje. Chyba, że ktoś tez jedzie i już się dowiadywał i może Ci coś na ten temat powiedzieć.

rita

Ma ktoś info na temat wyjazdu do Anglii na 29 wrzesień ?

Iwona

@Peter a wybrałeś coś dla siebie? Masz jakieś konkretne wymagania? Może skontaktuj się z agencją PROFESSIONAL WORK SERVICE to doradzą Ci w jakim kierunku najlepiej się kierować?

Peter

Z tego co już słyszałem, to PROFESSIONAL WORK SERVICE na opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dobrze, że mają dużo nowych ofert pracy za granicą bo jest z czego wybierać.

san

może ktoś powiedzieć jak wygląda system zmian w tej fabryce słodyczy w UK ? z tego co dowiedziałem się telefonicznie nie ma dodatku za noce . czy zmiany są na różne godziny czy pracuje się tydzień na noce a tydzień w dzień np. ? trochę nie wyobrażam też sobie pracy codziennie przez miesiąc również na noce bez dnia wolnego. czy można wziąć dzień wolny przykładowo raz na tydzień? Bo jeśli nie to jak wygląda nawet kwestia zakupów choćby wody do picia ?

Tak7Nie

Kandydat

Generalnie jest bardzo mało wpisów od osób które już korzystały z pośrednictwa tej agencji. Tak sobie myślę, że pewnie było dobrze i nikomu nie chce się pisać?

Pola

Witam, wybieram sie na słodycze do Anglii w terminie 9.10.2017, mam troche obaw bo to mój pierwszy wyjazd, jest ktos kto jedzie w tym terminie albo ktos kto wyjezdzal w tamtych latach i mogłby napisac cos wiecej np. jak konkretnie wygląda ta praca i czy jest bardzo ciężko?

Tak3Nie

Pola

Iwona

Każdy słyszał dobre opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE, ale czy ktoś był w pracy za granicą z tą agencją i może te pozytywne opinie potwierdzić. Jest teraz wiele ofert pracy za granicą (http://www.gowork.pl/praca/professional-work-service-sp.-z-o.o.;pr), więc potwierdzenie tych opinii byłoby stosowne.

Ewelina

Nie byłam jeszcze na wyjeździe ale jak widzę tak dużo ofert różnych to myślę sobie, że musi to być opłacalne dla agencji ale i dla ludzi. Jak jest źle nikt nie wyjeżdża a agencja nie ma kasy bo nie zarabia.

PNowaczek

Słyszałem o PROFESSIONAL WORK SERVICE sporo dobrych opinii, ludzie chwalili ich za dobra opiekę za granicą. Słyszałem, że agencja nie pobiera w ramach współpracy żadnych opłat od kandydatów. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie się najlepiej pracuje?

Kanandra

Z tego co słyszałem, ten coroczny wyjazd do fabryki słodyczy finansowo wychodzi bardzo korzystnie. Czy może ktoś to potwierdzić?

Piotrek

Co ciekawego słychać w agencji? Widziałem, że mają długa listę ofert. Może ktoś podpowie jaką robotę warto brać żeby dobrze zarobić? Będę wdzięczny za pomoc.

Spinka

Tak mało piszecie o agencji a widzę, że bardzo starają się .

Iwona

Odwiedzacie profil na fb firmy PROFESSIONAL WORK SERVICE? Znajdziecie tam informacje o aktualnych ofertach pracy jak i również ciekawe artykuły na temat rynku pracy. https://www.facebook.com/ProfessionalWorkService/

Praczka

Jaka pracę oferują w Anglii dla kobiet? Słyszałam, że kobiety były bardzo zadowolone i zarobiły dobre pieniądze. Może ktoś ma wiedzę i mógłby się tym podzielić? Ludzi chwalą sobie firmę za dobrą organizację pracy oraz warunków bytowych na miejscu, super.

TakNie

Zostaw opinię o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.