Opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

PAti@

Witam, wybiera sie ktos 13.go do Anglii na 14 dni produkcja itp. Byl kto moze cos wie, praca wyplata ,nocne zmiany oki, warto jechac ???

swoja..
@PAti@

Witam,ja bylam z PWS dwa razy,teraz tez sie wybieram.Mozna zarobic,praca jest.Sa czasami male awirowania,ale to nie jest wina agencji,tylko wlasciciela. Generalnie,zawsze wychodzi sie na swoje .Pracowalam na nocki jak i ranne zmiany,pracowalismy po 16 godzin-kto chcial sobie dorobic-nic przymusowego...Bylo spoko....Polecam.....

Pechowa13
@PAti@

Witaj, ja dostałam tam propozycję, mam być w piątek w Rzeszowie podpisać umowę, wyjazd 13-go. Będę jechała pierwszy raz i oczywiście mam mnóstwo pytań no i obaw. Myślę że jutro jeszcze zadzwonię do Agencji, może rozwieją chociaż trochę moje wątpliwości ;)

Hajlajt

No moim zdaniem jedna z lepszych agencji pracy, co chyba nikogo specjalnie nie dziwi, bo obsługują naprawdę wielkie firmy

ciekawy

Ta firma ma jeszcze jedną nazwę Hoga Fachquelle poczytajcie sobie o nich na tamtej stronie. Myślę, że powyższe opinie są w dużej mierze pisane przez pracowników tej firmy, sami siebie chwalą, mało konkretów, gdy popatrzy się na opinie innych firm na gowork to widać, że pisały to inne osoby a tutaj jakby pisali je w kółko ci sami ludzie.

Damian

Witam czy ktoś był w miejscowości Worms (Niemcy) z agencji work service jako magazynier?

Pracuś

Myślę, że skoro już podpisałeś umowę i masz pracować to najpierw to sprawdź. Ja myślę, że fajnie jest z takimi firmami. Człowiek jedzie za granicę i na wstępie ma zagwarantowaną pracę. Dalej to już zależy od nas.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa/Księgowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
ka

dokładnie, tutaj do pracy to potrzeba na pewno niewiele, bo głównie chęci. Poza tym można u nich też zarobić troche jako Pakowacz odzieży/pracownik na magazynie, bo nie trzeba mieć wykształcenia żadnego.

ewa

ofert jest dużo ,można wybierać jednak zatsanwiam sie czy warto, oplaca sie wogole wyjazd? czy zainwestowane pienaidze sie zwroca?

swoja..
@ewa

Jak masz takie nastawienie -to nie jedz...Zawsze bedziesz niezadowolona,zawsze bedzie cos nie tak.I bedzie na kogo zwalic-agencja,bo miala propozycje,bo pomogla wyjechac,a Ty skorzystalas-zarobilas,moze nie tyle co bys chciala od razu,i juz zaczynaja sie schody.Ja wyjezdzam,nigdy nie zaluje-sa pieniadze,poznajesz miejsca,ludzi,nabierasz doswiadczenia,chocby zyciowego....Nic nie ma za darmo....

berna

Jest ogłoszenie do Niemiec na kucharza, pensja 1800-2000 euro, dają zakwaterowanie i do tego wyżywienie, pomagają też w organizacji wyjazdu. Powiedzcie czy to się opłaca? Pierwszy raz w życiu chce wyjechać i akurat trafiłam na nich, pomóżcie, doradźcie coś

@berna

Jedz,jak tylko czujesz sie na silach...Oferta super-mowie o zarobkach...Nad zym sie zastanawiac???Ja bylam z tej firmy 2 razy,polecam z pelna odpowiedzialnoscia.Biorac pod uwage,ze chcesz pracowac...

koch
@berna

Powiedz mi gdzie to sam pojadę.. hehe A tak na poważnie, większość pracodawców płaci 1540 euro brutto Z tym, że czasami lepiej pracować za to w spokoju niż zapier,,lać za 200 euro więcej. Wszystko zależy od pracodawcy i atmosfery w kuchni. Ja jestem już 3 lata i jestem w 3 zakładzie. Najgorzej było po stronie wschodniej tam wytrzymałem 1 miesiąc. Pamiętaj jednak najważniejsze jest podpisanie umowy o pracę, bo w 90% obiecują co innego , a jak już pracujesz to masz co innego i nie możesz się doprosić o nic, zwłaszcza o obiecane pieniądze./ hey

swoja

W tym sezonie nie pojechalam na czekoladki,czego bardzo zaluje-sila wyzsza.Ale moglam,mialam oferte.I choc ten wyjazd byl krotki mozna bylo zarobic,tak jak w zawsze.Polecam firme PWS

Anglia 2015

Wczoraj odebrałam wypłate za wyjazd do angli, za 12 dni zarobiłam tyle co w polsce bym 2 miesciace musiala pracowac,sympatyczni ludzie wyjazd uznaje za udany, POLECAM !

Łobuziak

Gamoń jesteś. Takich zarobków Ci nie zaoferują nigdzie. Chyba, że jesteś wybitnym fachowcem z językiem perfekt.

uper drążysz w złą stronę. 123 jednak pojechał ;)

byłem, podpisałem umowe, zapłaciłem za transport i w piatek miałem jechać do Anglii na czekoladki i co... agencja mi dzis dzwoni ze wyjazdu nie bedzie ...DNO !

Laura

Witam, Czy ktoś coś wie o tegorocznym wyjeździe do Anglii do fabryki czekoladek ? Jedzie ktoś ... ?

mia
@Laura

Byłam dzisiaj w agencji i dowiedziałam się że rekrutacja na toffe apples w tym roku jest już zamknięta. Podobno mieli tylu chętnych z poprzednich wyjazdów że nie dawali nawet nigdzie ogłoszeń na ten rok :(

jurek

W wyniku pomyłki zamieszczony komentarz nie dotyczy agencji Professional Work Services.Nie mam doświadczeń z firmą PWS za naruszenie dobrego imienia agencji serdecznie przepraszam.

Kasiaaak

Witam, wyjechałam do pracy w lutym przez agencję , przed wyjazdem wszystko fajnie , a gdy dojechałam na miejsce musiałam radzić sobie sama ( chodz dla mnie to nie problem bo rozmawiam dobrze po niemiecku) pracodawca wyznaczył mi nowe warunki pracy , spisaliśmy umowę, agencja nie odzywała się do mnie od czasu mojego przyjazdu. W umowie z pracodawcą mam określony okres próbny na 3 miesiące w krórych 3 dni wcześniej mogę zrezygnować z pracy bez konsekwencji. Jednak mam też umowę z agencją i nie wiem czy jest ona ważna i czy gdy zrezygnuję z pracy będę musiała placić 200 euro kary???? Miał moze ktoś taką sytuacje ? Proszę o pomoc

wodzu

witam wszystkich mam takie pytanie czy ktoś może był przez tą agencje w Niemczech przy pomidorach ? i jak tam jest?

swoja

Witaj,Do pracy za granice wyjezdzam od 12 lat.W grecji pracuje jako pokojowa,ale tez pracowalam w restauracjach.Uwierz,wszedzie jest wyzysk,ale nie przez agencje ,ktora Cie wysyla ,tylko przez pracodawcow.Ja zawsze moglam sie skontaktowac ,poskarzyc,i nastepowala poprawa,a jak nie to zmiana pracy.Masz opiekuna ,wiec nie sluchaj ,tylko sama sprawdz.Wszyscy duzo mowia,ale kazdy inaczej postepuje.

swoja

Witam,nie wiem o jakim wyzysku piszesz..To co Ci sie nalezy-wiesz to z umowy-,dostajesz.O ile sa jakies nadplanowe koszta ,to tez bedziesz o tym wiedziec.Ja bylam dwa sezony,zadnego wyzysku nie zauwazylam.W wiekszej grupie ,zawsze chodza sluchy,ze slyszeli,ze widzieli,ze ktos wie na pewno,ale to tylko teoria i wielkie szukanie dziury w calym.Polecam agencje,z pelna odpowiedzialnoscia.Pozdrawiam,powodzenia

wow
@swoja

Ludzie mówili,że w Niemczech wyzysk jest jak się jedzie jako pomoc kuchenna . Więc się zastanawiam ile w tym prawdy..

wow

hej. Mam pytanie warto jechać do pracy przez tą agencje? Słyszałam, że jest wyzysk itd. Tylko ile w tym prawdy?

lolo

Witam wszystkich ;-)! Mam takie pytanie czy zaraz po ukończonej szkole można się zapisywać w tej agencji? Aktualnie jestem osobą kończącą szkołę w kwietniu i nie posiadam praktycznie żadnego doświadczenia..?

Zostaw merytoryczną opinię o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. - Rzeszów

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
3.5/5 Na podstawie 120 ocen.

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.