CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Opinie o CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

A

Przed momentem pan z HRu zadzwonił i mnie przeprosił, proponując nowy termin rozmowy. nic nie wytłumaczył dlaczego wczoraj rozmowa się nie odbyła. tłumaczył się problemami technicznymi.

D.

A ja się nie zgodzę. Dostałam odpowiedź tego samego dnia.

Maja

W CSP pracuje od kilku lat a obecnie na trzecim projekcie. Praca bardzo Ok na każdym z nich. Jak ktoś chce pracować a nie szukać powodu do narzekania to polecam ;) Firma stabilna, ciagle się rozrasta i nawet jak jakiś projekt się zwija to dostaje się propozycje przejścia do innych bo zapotrzebowanie na ludzi ze znajomością niemieckiego jest ciagle. A tu widzę jak w życiu "wszystkim nie dogodzisz" a już tym co tak lamentują nad swoim biednym losem mam jedną radę; weźcie się ludzie do roboty a nie szukacie dziury w całym. Szczecin a nawet cała Polska duża i nikt nikogo na siłę tam nie trzyma ;) Pozdrawiam zarówno tych zadowolonych jak i tych mniej :)

Nick 24

Czyli jak ktoś narzeka to prawdziwy człowiek i warto wierzyć? Ale jak ktoś powie coś dobrego to już podstawiony? A może konkurencja podstawia tych złych? :D Mi w CSP pracuje się dobrze. Jestem na projekcie bankowym i jest ok.

@Nick 24

Cześć, w opiniach na gowork jedna osoba potrafi mieć wiele wcieleń i czasem widzimy po id, że "prawdziwym" pracownikiem nie jest ani narzekający ani chwalący ;) Chociaż mamy nadzieję, że większość z nich to jednak prawdziwe opinie, które pomogą w decyzji osobom kandydującym.

Id
@CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Czyli to forum nie jest anonimowe?

@Id

Nie wnikam w to co jest teraz z forum ale skoro o anonimowości piszecie to zastanawiam się jak tutaj w trakcie pracy jakoś poziom zaingerowania wygląda. jeśli ludzie w większości robią w hybrydzie lub tez zdalnie to w ogóle są jakoś zżyci ze sobą? Pracodawca o to dba?

Jeśli o odrzucaniu CV przez rekrutera była mowa to zawsze dostanie się krótką informację z przyczyną? upewniam się, bo fajnie byłoby jednak wiedzieć co jest nie tak. widziałam, że jest teraz oferta dla specjalisty od HR i myślałam, że zostaną w niej podane zarobki, niestety takich danych brak. Z tego co czytam wymagają 3ech lat doświadczenia na podobnym stanowisku i tu powstaje pytanie, czy staże się odbywają? Ja akurat mam nieco mniej i także nie wiem czy jest sens startować. Sam zespól jak przy tym opiszecie? Warto przyjść dla atmosfery?

Cześć, widzę ze ostatnio były wrzucane feedbacki od pracowników odnośnie pracy na wybranych działach. Jest teraz oferta dla specjalisty od wideoweryfikacji z językiem niemieckim. Na start jest 6,5 tys a to 7,5 tys po dłuższym stażu? Takie podano górne widełki. interesuje mnie relacja z pracy na takim stanowisku, nigdy jeszcze nie miałem z takim styczności ale znam dobrze język.

Cześć MC, zapraszamy do rekrutacji :) To, jaką kwotę z tego przedziału będziemy mogli zaproponować zależy ostatecznie od doświadczenia, umiejętności językowych i wyniku procesu rekrutacyjnego. Wynagrodzenie może zwiększyć się wraz ze stażem. Jeśli znasz dobrze język niemiecki - jesteś idealnym kandydatem!

@CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Jeśli wszystko może być zależne od tego rozmowy t czy jest tu ktoś kto aplikował na to stanowisko i by opisał swoją rozmowę? czego się spodziewać? I po jakim czasie od złożenia cv dochodzi zazwyczaj do samej rozmowy? Jak długo trwa?

Prezentacja firmy, zakresu obowiązków, standardów pracy. Uważam, ze spełniłam wymagania rekrutacji i posiadałam odpowiednie doświadczenie. Tak jak moi poprzednicy otrzymałam zapewnienie o kontakcie zwrotnym, niezależnie od wyniku rekrutacji, jednak firma nie odezwała się słowem. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, dlatego odradzam aplikowania. Szkoda waszego czasu.

Tłumaczenie banalnie prostego tekstu, zadania w wordzie i excelu-tez proste

Tolek

Drogie kadry, Jak już piszecie te peany na cześć firmy to wysilcie się chociaż trochę. 3 wpisy z dzisiaj, niemal jeden po drugim to praktycznie to samo. "Weź tam napisz jak tu jest fajnie ale na koniec zahacz o jakąś często wytykana wadę i ją delikatnie wytłumacz". To nieprawda, że dach przeciekał - zwłaszcza, że prawie nie padało! Wasz były pracownik, który nie rozumie dlaczego tak boicie się choćby odrobiny konstruktywnej krytyki

Lolek
@Tolek

Cześć Tolku, Chciałem Cię poinformować, że w CSP doszło do pewnych zmian jako pracodawcy od czasu Twojego odejścia. Firma wprowadziła nowe inicjatywy, skupiając się na rozwoju pracowników i innowacjach w projektach. Wydaje się, że atmosfera w miejscu pracy również ewoluowała. Jeśli masz ochotę, warto rozważyć powrót do CSP i ponowne doświadczenie tych zmian. Możesz być mile zaskoczony, jakie możliwości rozwoju zawodowego i nowe wyzwania czekają na pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj. Chętnie pomogę!

@Tolek

Cześć Tolek, dach nie przeciekał, a ostatnio nie padało ;) Ale pomimo naszej kreatywności nie wymyślilibyśmy tak kwiecistych komentarzy. Nie wiemy, co autor miał na myśli zasypując nas takim atakiem peanów, ale też nie jesteśmy ich fanami.

Cześć, kadry piszą - maile, umowy czy dokumenty, ale na pewno nie te twórcze opinie ;)

Parasol

Pracując dla firmy CSP ze Szczecina, czuję się pewnie i zmotywowany do ciągłego rozwoju. To pracodawca, który nie tylko oferuje świetne warunki pracy, ale także inwestuje w rozwój swoich pracowników. W CSP panuje przyjazna atmosfera i duch współpracy, co sprawia, że każdy dzień jest pełen inspiracji i satysfakcji. Jestem wdzięczny/dużo mówiący/, że mogę być częścią tej dynamicznej organizacji, która daje mi możliwość osiągnięcia zawodowego sukcesu.

Arnold

Firma CSP ze Szczecina to prawdziwa perła w świecie biznesu. Pracowałem z nimi i muszę przyznać, że są niezwykle kompetentni i profesjonalni. Ich zrozumienie branży i zaangażowanie w klienta są imponujące. Polecam CSP wszystkim, którzy poszukują solidnego partnera biznesowego z pasją i skutecznością

Amelia

Jestem przeszczęśliwa, ze znalazłam takiego pracodawcę jak CSP. Codziennie przychodzę z uśmiechem na twarzy, w przerwie patrzę z naszego wspaniałego tarasu na miasto. Praca czasem monotonna, ale która nie jest. Ważne ze firma docenia pracownika

Mariusz

Dzień dobry, W CSP już dawno nie pracuje ale po tym co się tu dzieje to postanowiłem się udzielić. CSP jest bardzo dobrą firmą która docenia pracownika. Są różne benefity, opcje rozwoju. Coroczny program gdzie szukają talentów. Nie mam się do czego przyczepić.

O.Skryba

Jak to jest pracować w CSP? Dobrze?

Przemek

Warto się zatrudnić w tej firmie? Dajcie znać

Iga

Super firma, mogę tylko polecić

Maria

Pracuje w CSP od ponad 3 lat i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Duzym plusem jest praca w HO. Pensja jest przyzwoita, wiadomo zawsze mozna by zarabiac wiecej, ale nie jest zle na tle innych firm. Przelozeni, przynajmniej w moim projekcie sa na prawde bardzo pro ludzcy. Zawsze mozna sie dogadac. Jezeli sa nadgodziny to max 9h, co jest do przezycia i nadgodziny nigdy nie sa wciskane na sile.Nie rozumiem, tylu niegatywnych komentarzy. Ja z czystym sercem moge polecic prace tutaj.

P
@Maria

Możesz zdradzić w którym projekcie?

Zygmunt August

Z racji tego, że sporo tutaj negatywnych ocen i opinii stwierdziłem, że zabiore głos. Najłatwiej jest krytykować, tak już zostaliśmy przyzwyczajeni i wychowani. Główne programy rozrywkowe w TV opierają się na krytyce, dlatego mają pewnie taka widownię... Ale do tematu - nie będę kwestionował opinii negatywnych, każdy ma prawo mieć swoją, jednak dość mało tutaj krytyki konstruktywnej. Szkoda. Moja opinia o firmie CSP jest bardzo pozytywna. W firmie pracuje 1.5roku, wnioski? Bardzo mili i sympatyczni ludzie, wspierający HR, bardzo w porządku projekt managerowie, w firmie panuje partnerska atmosfera. Prezes nie oczekuje, że Ty musisz mówić dzień dobry na korytarzu pierwszy, zanim się orientujesz, że jest w pobliżu, słyszysz od niego mile "dzień dobry" Jest dużo różnych projektów, są szanse rozwoju i wcale nie trzeba się "podlizywać". Osób odpowiedzialnych za rekurtacje wewnętrzna jest kilka i to na podstawie ich ocen decyduje się o dalszym rozwoju pracownikow. To nie jest decyzja jednego czlowieka... W wielu projektach jest możliwość HomeOffice, są oczywiście benefity, nowoczesne biuro i dobra lokalizacja... Próbuje znaleźć jakąś złą stronę CSP , ale niestety bez skutku. Pozdrawiam wszystkich i zadowolonych i niezadowolonych , , , bo prawda jest, ze wszystkim dogodzić się nie da oraz każdy ma prawo do swojej opinii. :)

Brak herbaty był dla mnie dużym zaskoczeniem. To moja pierwsza praca w korpo, wszędzie indziej gdzie pracowałem to było podstawą. Kawa jest, bo trzeba być na pełnych obrotach, woda jest, no musi być.

Oczywiście oferujemy swoim pracownikom herbatę - nawet kilka do wyboru :) A także kawę, mleko do kawy (zwykłe i roślinne), wodę gazowaną i niegazowaną. Pozdrawiamy!

Świeżak
@Zygmunt August

Po 1 miesiącu jestem zadowolona. Projekt wideoweryfikacji na początku wydawał się trudny ale obecnie chyba jedna z łatwiejszych prac jakie miałam. Polega po prostu na weryfikacji dokumentów dzwoniących Niemców. Duzo przyjemniejsze niż brzmiało. Nie ma tez problemu z grafikiem, przynajmniej przy niepełnym etacie. Fajna pomocna ekipa. W pracy ma się mała styczność z innymi pracownikami - ale na plus że firma informuje o wszystkim co się dzieje, więc przynajmniej jestem doinformowana. Trochę brakuje jakiś integrujących rzeczy w samym biurze - widzimy się w kuchni i na tarasie, nie ma jakieś strefy piłkarzyków itp. Wynagrodzenie bardzo ok, benefity średnie, ale same warunki pracy, kontakt, atmosfera na duży plus.

Maria

Herbata z reguly tez zawsze jest i to do wyboru: czarna, owocowa, zielona. Mleko do kawy nawet jest do wyboru bez laktozy, czy owsiane itp. 3 lata temu jak zaczynalam prace to byla sama czarna kawa, teraz jest szeroki wybor. Firma pod tym wzgledem sie rozwinela.

Wojtek

Pracuję tu już kilka lat i wszystko jest zawsze jasno przedstawiane, pod względem wynagrodzenia, systemu premiowego nawet jeżeli są jakieś zmiany. Dużym plusem jest to, że zawsze jest podstawa + premia, nie tak jak w niektórych firmach, że premie ogłaszane, ale w praktyce nierealne. Wypłata zawsze w terminie, na czas wdrożenia jest umowa na czas określony, a po nim już normalna. Trudno ocenić atmosferę na pracy zdalnej, ale gdyby było źle to bym nie pracował. Zawsze mogę liczyć na wsparcie TL. Jak ktoś chce zarobić i się rozwijać to ma możliwości, tylko wiadomo że trzeba się zaangażować, a nie siedzieć i nic od siebie nie dawać.

Czy w CSP szanuje się pracowników?

Wynagrodzenia

Najsłabsze pensje w branży w Szczecinie plus brak płatnych nadgodzin (bo bezpłatne a obowiązkowe są w DNA firmy). Ale biuro ładne ;)

@Wynagrodzenia

dziękujemy za wyrażenie opinii. Chcielibyśmy jednak sprostować to, co piszesz. Oferowane przez nas wynagrodzenie nie jest najniższym w branży, wypadamy konkurencyjnie. Natomiast sposób rozliczania nadgodzin nie wynika z DNA, a z kodeksu pracy. Za nadgodziny dobowe możliwy jest albo odbiór albo zapłata (150% wynagrodzenia godzinowego). Za nadgodziny średniotygodniowe (czyli w dniu wolnym) w pierwszej kolejności udzielane jest wolne, w drugiej kolejności wypłacane jest 200% wynagrodzenia godzinowego. Pozdrawiamy.

Wideo

Ile można zarobić na kamerkach? Jaki niemiecki trzeba mieć, A2 w mowie starczy?

Jestem zaskoczony niektórymi komentarzami. Pracowałem na energetyce u Sebastiana i naprawdę było ok. Nie zarobi się kokosów, ale nie jest to tez najniższa krajowa. Łatwa praca, dobre warunki. Raczej nie wrócę bo nie jest to coś, co chciałbym robić do konca życia - mam trochę wyższe ambicje, ale nie demonizjumy tak, błagam.

Super wspominam pracę w CSP. Pracowałem na projekcie wideoweryfikacji. Praca lekka, trochę monotonna ale dobre pieniądze

Robert

Widziałem ofertę jako pracownik backoffice. Ktoś coś może więcej o tym powiedzieć? Polecacie te firmę?

Do Robert
@Robert

Dosyć prosta praca z danymi, momentami nużąca. Pieniądze mniejsze niż w obsłudze ale mniej nadgodz, zespół ok

Zostaw merytoryczną opinię o CSP Customer Services Polska sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSP Customer Services Polska sp. z o.o.