Opinie o Drewpark Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Drewpark Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drewpark Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpark Sp. z o.o. w Kwidzyn

Agregat

Siedziba na ul. Turystycznej zlikwidowana czy wie ktoś gdzie podziewa sie B.

Mocny

Uwaga B. chyba próbuje namierzyć piszących !!!!!! nie dajcie się nabrać!!!

@Mocny

Mocny dlaczego myślisz że Bartosz próbuje namierzyć piszących?? Niech namierza... ostatecznie większość z nas chętnie się z nim spotka...

pytacz

Mówicie o Drewpark sp. z o.o czy DI-FI (dawniej Drewpark Inwestycje)??

Rdb
@pytacz

Jeden ciul. W obu firmach pracują ci sami ludzie i w dokładnie taki sam sposób okradają ludzi więc co za różnica jak się nazywają???

pokrzywdzony
@Rdb

W tej chwili są to dwie, formalnie niepowiązane ze sobą spółki. Mi na przykład zalega Drewpark sp. z o.o. i komornik nie może w żaden sposób dosiegnąć DI-FI (dawniej Drewpark Inwestycje sp. z o.o.) bo są to w tej chwili niezależne od siebie podmioty.

@pokrzywdzony

Pokrzywdzony możemy się jakoś umówić na rozmowę priv?

rdb

trzymam kciuki za odzyskanie wyłudzonych pieniążków... mnie oszukali na 20tys i już blisko 2 lata tułamy się od sądu do prokuratury ...

drewniany

Były święta i Pan właściciel musiał swej ukochanej zafundować cos specjalnego żeby dalej go kochała ....... I tak zaliczka zjedzona.... Bartoszu otrząśnij się.

Rdb

Panie Fred14 bardzo proszę o kontakt. Prosi o to również mój Prawnik. Proszę podać jakiś namiar na siebie w celu pomocy odzyskania wpłaconej zaliczki... W grupie siła...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drewpark Sp. z o.o..
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
ale jaka

olikj

Widocznie nie pokazuje się żadna oferta pracy @zg, bo wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie. To najlepszy dowód na to, że idą ku sukcesowi. Jak pracownicy są zadowoleni, to od razu praca inaczej idzie. Ale czy wypłata jest na czas? Pozdrawiam

faggasso
@olikj

Pracowników Drewpark już nie ma. Podobnie jak pieniędzy. W siedzibie hula wiatr. Zostało czekanie na licytacje komorniczą.

drewniany
@faggasso

Jednak Pani I.... Wydoiła go do cna... Hahahah

rowniezpokrzywdzony
@drewniany

Czyli skończyło się tak jak większość zakładała. Brawo!

pan.tu.nie.stal

A czego kolego się spodziewałeś?

Borys
@pan.tu.nie.stal

Będzie dobrze musi być :):):) mimo problemów będzie ok tylko ciekawy jestem kto z obecnie pracujących kopie dołki ?????

I-Iujek

BSC znowu nadaje ;P

Olokokkon

Bałagan bałagan balagan gość nie wyciąga żadnych wniosków sypnie sie to wszystko z braku organizacji i madrych decyzji brak słów i przykro patrzeć Miala byc wielka odbudowa firmy jest początek końca kolejnego cholera wie czego !!!!

pan.tu.nie.stal
@Olokokkon

A czego się spodziwałeś?

intrium

Formalnie istnieje-nadal widnieje w KRS. W praktyce "zwinęła się". Nie przeszkadza to jednak, by pozwać ją do sądu. A nawet wręcz przeciwnie-jest to łatwiejsze bo nie będą się odwoływać;)

Borys

Olać to co było ważne co jest teraz każdy z nas popełnia błędy i każdy ma za uszami. Uważam ze B. Dostal porządnie po karku od zycia a naprawić można wszystko. Teraz rysuje sie wszystko od nowa i oby tak dalej panie B. trzymam kciuki i do roboty .!!!!!!!!!!

poszkodowany
@Borys

Jak oddadzą pieniądze można będzie olać to co było. Ja nikomu źle nie życzę. Chce po prostu odzyskać należne mi pieniądze.

@Borys

ja podobnie jak "poszkodowany" chcę odzyskać swoje pieniądze i wtedy mogę olać wszystko...

rowniezpokrzywdzony

Pani Bożeno, Pan B. najpierw był parkieciarzem (firma Heban) i miał jedną maszynę do cyklinowania. Z czasem udało mu się trochę zarobić i postanowił postawić siedzibę firmy (ta przy Granicznej w Kwidzynie). Siedziba miała być jednocześnie jego domem. Na początku szło mu całkiem dobrze i w głowie też miał poukładane. Z czasem jednak wszystko zaczęło się psuć. Za bardzo zachłysną się możliwością zarobku. Chciał zawsze żyć na wyższym statusie niż powinien. Udało mu się jednak nakłonić pewnego lekarza na zainwestowanie w jego firmę (ten Pan jest dzisiaj jedną z najbardziej poszkodowanych osób). Pan B. zaczął się "za szybko" rozrastać. Inwestował w wiele rzeczy ale bez namysłu i planu. Nigdy nie rozumiał różnicy między pieniędzmi firmy, a swoimi (często korzystał prywatnie z pieniędzy firmowych). Jak jakiś pracownik mu nie pasował, albo zaczął dobrze pracować to go szybko żegnał. Inwestycje w Warszawie przeszacowywał specjalnie aby tylko wykonać zamówienie (prawie każda realizacja w Warszawie łączyła się z kilkunasto tysięczną stratą). Inne firmy o tym nie wiedziały i często dawały mu towar w komis, albo z długim terminem płatności. W międzyczasie pojawiła się też Pani I. Dla tej Pani, Pan B. zostawił całe swoje życie prywatne i "zaczął od nowa". W momencie zagrożenia Pan B. przepisał wszystko co posiadał na Panią I. I tak dzisiaj prowadzą wspólnie firmę w Toruniu pod nazwą DIFI. Co do funkcji: - najpierw właściciel firmy Heban, - potem współwłaściciel spółki Drewpark (50/50 Pan B. i lekarz), (prezes) - potem współwłaściciel spółki Drewpark Inwestycje (50/50 Drewpark i Pan B.), (prezes, potem prezesem był jego brat) - potem wiceprezes w spółce Drewpark Net (51/49 Drewpark i Pan S. - także pokrzywdzony), a następnie prezes

rdb

Bożena a opisz proszę co Ciebie spotkało we współpracy z Czeszejkiem?? Byłaś klientem czy pracownikiem?

LI

A może Ty opiszesz swój przypadek?

@LI

Bożena a opisz proszę swój przypadek? My jesteśmy na drodze prawnej ale wszystko się ciągnie okrutnie, prokuratura zachowuje się tak jakby miała układ z Czeszejkiem :/

Bożena

Należę do ludzi którzy mieli nieprzyjnosc poznać ta firme i pana B. Moja współpraca z nim nie wyszla mi na dobre wiec próbuje sie jak najwięcej dowiedzieć o nichba w szczególności o tym jak sie rozpadło wszystko i jaka role on odgrywał . I opisz swój przypadek

Bożena

Czy moze ktoś mi w skrócie opisać historie drewpark i jaką rolę odgrywał tam pan.Bartosz?

@Bożena

co konkretnie chciałaby Pani wiedzieć Pani Bożeno? bo chyba poza "byciem pseudo prezesem" to nic więcej nie robił w tej zorganizowanej grupie wyłudzaczy...

Jan

W jaki sposób zostałeś oszukany?

chudy

oszust pracowałem u niego i wiecznie na czarno bez umowy za dzień wolny jak człowiek nie dotarł do pracy zabierał 150zł oszust i tyle

rdb

tak tak, postępowanie karne w trakcie... a przy okazji czy są tu jeszcze jacyś oszukani przez pana Bartosza Czeszejko-Sochackiego?

rdb

Natala niech najpierw spłacą wyłudzone od ludzi pieniążki a potem może im wyjdzie na dobre... Chociaż jak ktoś si (usunięte przez administratora) urodził to (usunięte przez administratora) umrze, tacy ludzie się nie zmieniają...

szukacz

DREWPARKINWESTYCJE SP. Z O.O. właśnie zmieniło nazwę na DIFI SP. Z O.O.. Wcześniej zmienili też adres-spółka przeniosła się do Torunia.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpark Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Drewpark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewpark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewpark Sp. z o.o.?

Drewpark Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Graniczna 45
    82-500 Kwidzyn