Wimat

Kwidzyn

Opinie o Wimat

tinga

nowaczek, niestety nie mają swojej strony internetowej co znacząco utrudnia kontakt, ale można odnaleźć do nich adres i telefon. Ja bardziej się zastanawiam czy tam w ogóle kogoś zatrudniają czy firma działa jednoosobowo... Na pewno reklama by im bardzo pomogła.

Słowa kojarzące się z Wimat (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niskie Atmosfera i ludzie tam pracujący są .życzliwi i pomocni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?najniższej Najbardziej podobało mi się w Wimat:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Wimat:brak dalszego rozwoju

Zostaw opinię o Wimat - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wimat