Opinie o Drewpark Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Drewpark Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drewpark Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpark Sp. z o.o. w Kwidzyn

negatyw

Musiałem najpierw pójść do sądu. Poszło dosyć łatwo, bo on się w żaden sposób nie ustosunkował do mojego pozwu. Więc mi sąd wszystko należne zasądził. Miałeś umowę o pracę?

rdb
@negatyw

ja jestem niestety oszukanym klientem i skierowałem sprawę na drogę prawną

odpowiadam

W najbliższych tygodniach sąd rozpatrzy wniosek o upadłość Drewpark sp. z o.o.

negatyw

Moja opinia też jest niestety negatywna. Są mi winni ponad 10 tyś złotych. Termin wiele razy przekładali. W końcu poszedłem do sądu i teraz sprawa jest u komornika. Niestety nie jestem jedyny i jak na razie nie zobaczyłem żadnych pieniędzy,

rdb
@negatyw

napisz proszę jak to zrobiłeś że sprawa jest u komornika bo mi ten typ z drewparku wisi 20tyś.

s

@marek, jakbyś nie zauważył, większość komentarzy tutaj jest negatywna :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drewpark Sp. z o.o..
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
mati

Przestroga dla innych firm i klinetów on was oszuka lub nie dotrzyma terminów. zwykły oszust

vici

Jak sie jest caki jego loszłowiekiem który nie szanuje pracownika, to t

szymong

Na gratce macie ogłoszenie nawet widoczne :/

scigaczynka

To musisz gdzie indziej ucho przyłożyć;P Na spółce siedzą już komornicy...

man

podobno firma ma kłopoty finansowe siedziba w Kwidzynie wystawiona na sprzedaż 750 tys.

scigacz
@man

Skąd masz takie wieści? Też mam z nimi problem...

obiecywacz

Ja powiem tak-nikt Wam tyle nie da, co DrewPark obieca:) Myślę, że to najlepsze podsumowanie dla kumatych...

Witam wszystko co jest napisane to coś w tym jest ja mam w (usunięte przez administratora) co inni myślą robię swoje drew park jest ok

prawniczek

Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.

Drewpark Sp. z o.o.

Witamy serdecznie Pragniemy przypomnieć, że wedle przepisów prawa, pisanie nieprawdy podlega karze. Oczerniając firmę w internecie i pisząc o niej nieprawdę, należy liczyć się ze skierowaniem sprawy do Prokuratury. Zniesławienie jest występkiem, który polega na pomówieniu firmy lub osoby, mogącym narazić ją na utratę wiarygodności, wpływając tym samym na działalność czy wykonywany zawód. Art. 212 Kodeksu karnego mówi, że sprawca przestępstwa podlega karze. Pomawianie w internecie nie jest bezkarne.

zdziwiony

czyżby Robi 81, to Pan Prezes, który sobie chce poprawić notowania????(usunięte przez administratora)Możesz pracować po godzinach bez chwili przerwy, to i tak nic nie da... A właściwie skoro jest tak super jak pisze Robi 81, to czemu nikt tam nie chce pracować i bez przerwy Pan Prezes szuka pracowników na OLX

Robi81

To sa jakieś bajki. Wystarczy tylko pracować a nie sie podpierac łokciami. 2 miesiące bez wypłaty? Dziwna historia... Ja tam nie narzekam. Dla tych co chcą mieć, leżeć i pachnieç nie polecam. Godziwe wynagrodzenie za pracę!!! Pracę!!!

niezadowolony

Bardzo "dziwne" warunki zatrudnienia. Całkowity brak szacunku dla pracowników.

masakra

(usunięte przez administratora) płacą,max 12zl brak diet i całkowity brak szacunku dla podwladnych

zadowolony

Mi się tu bardzo podoba. Zarobki są ok, ludzie w pracy również. Mamy firmowe ciuchy, samochody z klimą :) Osobiście polecam. Roboty jest sporo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpark Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Drewpark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewpark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewpark Sp. z o.o.?

Drewpark Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Graniczna 45
    82-500 Kwidzyn