Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Ktoś

Zgadzam się z przedmówca ale mogę rowniez dodać że jak dostaniecie się na 2 hale do (usunięte przez administratora)jeżeli chcesz jeździć busem do pracy to albo raz do niej nie dojedziesz bo nie ma miejsca (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Ja bylam z chlopakiem i stwierdzamy, ze w takie (usunięte przez administratora) nigdy nie trafilismy. Praca po 10 godz a w piatek 11, bo w sobotę robilismy po 9. Nieraz musielismy czekac pod firma ok 40 min bo miejsca w busie nie bylo aby dojechac do domu. Warunki mieszkaniowe to koszmar. Tez mieszkalismy na slumsach,wiec wiemy o co chodzi. (usunięte przez administratora) Praca na magazynie to koszmar. Trzeba się wylogowac w połowie hali aby dojsc na stolowke. I szybko zjesc aby zdążyć sie zalogowac bo masz 15 min. Nieraz system nie działa i trzeba z każdej minuty się rozliczac piszac maila do kadr. Chcielismy jechac po paru dniach do domu, ale wytrzymaliśmy miesiac aby nie płacić kary 500 zl.

Kiwi

W samej firmie owe kierownictwo nie istnieje bo się boją zwykłych pracowników gdzie wygląda iż mają więcej do powiedzenia niż kierownictwo , jeżeli liczysz na awans nie licz na to jeżeli nie będziesz donosić co chwila na swojego współpracownika gdzie tak bez żadnych skrupol mówi nawet owe samo kierwnicrltwo , jeżeli jesteś na polskiej umowie nie licz na żadną pomoc.medyczna ani nie tym rodzaju coś ci będzie dolegać to nawet nie dostaniesz transportu do Polski bo nie wyślą pustego busa.(usunięte przez administratora) mycie łazienek itp , czy też znowu w drugą stronę nie są w stanie dobrze rozgospodarowac czasu pracy i musisz się pytać co 10min co masz robić bo sami polecenia nie wydadza, odnośnie samych pracowników możemy podzielić na 2 rodzaje aby tych co donoszą albo że tak to ujmę ofiary donoszenia ,jeżeli już ktoś na cb doniósł to masz zabrany owy bonus o którym mowa w rozmowie rekrutacyjnej (1000zl) .Odnośnie samych mieszkań możesz trafić dobrze przez znajomości a możesz trafić na tak zwane slamys gdzie (usunięte przez administratora) radzę omijać ta firmę szerokim łukiem Pozdrawiam ????

ExPracownicy

Zaraz po przyjeździe na miejsce chcieliśmy jechac od razu z powrotem.Miejsce zamieszkania okazało się być Slamsami jak z filmów,z resztą bylo tez tak nazywane przez kierownictwo.9 osób gniezdzi się w mieszkaniu 4 osobowym.Ciagle imprezy,glosna muzyka po 22. Jeśli chodzi o samą prace-Uwaga:17 zł...17 zł w Niemczech po 10 godzin dziennie plus sobota.Wychodza niecałe 6 tysięcy....5.500 mniej więcej. Praca w soboty obowiązkowa.Zle sie czujesz odbierany jest Ci bonus o wysokości 1000 zl.Czyki za uwaga 10 gosz dziennie plus 9 w soboty dostajemy 4.500...Jeśli wyjedziesz przed czasem kara wynosi 500 zl.Wytrzymalismy miesiąc tylko zeby nie stracić tych 500 zl plus dostać ten bonus który tak na prawdę byl godzinową.Nikomu nie polecam składania cv do tego miejsca. Na hali patologia,alkohol,ludzie na kacu jeżdżący dużym maszynami bez uprawnień. Nie pozdrawiamy.

Anka

Ja jestem zadowolona, nie jestem tuz po studiach, mam dziecko, nie robie nadgodzin :-) Moge w ciagu dnia wyjsc i cos zalatwic, kasa zawsze na czas :-) trafilam do fajnego zespolu, gdzie trafilam na zgrana ekipe, takze nie zaluje i nie szukam niczego innego :)

B
@Anka

Ktos już napisal na goworku - każdy kto odchodzi z beliani, odczuwa pewna ulgę. Potwierdzam.

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
Beata

Cześć, czy jest ktoś w stanie się wypowiedzieć na temat pracy w dziale obsługi klienta?

@Beata

to była najlepsza decyzja, żeby odejść z beliani. pracowałam w biurze i z perspektywy czasu zastanawiam się jak mogłam wytrzymać tam tak długo. Nic tam nie działało poprawnie, żadnych szkoleń dodatkowych, wszystko robione na ostatnią chwilę, ogromna presja i stres, ciągłe nadgodziny były czymś normalnym, a na zatrudnienie dodatkowej osoby trzeba się prosić pół roku (a dana osoba i tak odejdzie po okresie próbnym).

Jeszcze tu pracuję

Potwierdzam jak napisał były pracownik - ciężko. To praca na chwilę, zaraz po studiach albo jeszcze w trakcie i potem stwierdzasz, że tak długo się nie da.

Ciężko się dostać na team lidera?

Ciezko
@Marta

Bez znajomosci albo podlizywania nie masz co na to liczyc

Klaudia

Dokładnie. Kolesiostwo, wiadomo któremu piąteczkę zbijać Panu żeby awansować. Ziomki ziomeczki.

Jj
@Klaudia

O faworyzowaniu team leaderów też powinno się coś wspomnieć. Święta trójca robi co chce bo się czują pewnie mając koleżkę "wyżej".

Lukasz
@Ciezko

Nie tak. Bez znajomosci i podlizywania nie masz co na to liczyc. Niestety.

R

Zgadzam się

Jeszcze tu pracuję
@Marta

To zależy od działu. Są działy, gdzie szukają ciągle ludzi i tam się łatwiej wybić, a są takie, gdzie od lat siedzą te same osoby na wyższych stanowiskach i prędzej odejdziesz z tej firmy niż się przebijesz. No ale co z tego, że zostaniesz zastępcą menadżera i dostaniesz dużo więcej zadań, jak kasa na koncie wciąż ta sama. Jak się upomnisz, to z wielkim bólem serca dadzą ci po paru miesiącach dwie stówy i będą liczyć, że będziesz się cieszyć, bo to aż dwie stówy polskich złotych. Ogólnie ciężko o podwyżki.

M

Czy oferty pracy na stanowiska projektowe są wystawiane tylko dla picu? Wielokrotnie wysyłałam tam CV, ale nikt nigdy nawet nie podziękował za udział w rekrutacji.

Alika
@M

Nie tylko na stanowiska projektowe, ale na kazde inne rowniez. Co tydzien to samo tylko copy-paste. Jakos nie kupuje formulki, ze "w zwiazku z ciaglym rozwojem (...)". Uwazam, ze powodow moze byc kilka: 1.Ludzie sami rezygnuja, 2.Olewaja kandydatow, ktorzy sie do nich pofatygowali na rozmowe (zero odp), 3.Zszargana opinia firmy. 4.Poziom przeprowadzenia wywiadu zenujacy, bylam tam na "rozmowie" 5 lat temu takze wiem z autopsji +zenujacy tzw. dzien probny, stanowisko na ktore aplikowalam wowczas to "spec ds. marketingu", a de facto okazalo sie, ze szukali programisty. Poziom sprzetu na ktorym ludzie pracowali kiepski, trafila mi sie wadliwie dzialajaca klawiatura. Z tego co napisalas wnioskuje, ze nic sie nie zmienilo.

M
@Alika

Dokładnie, zero odzewu, ciagle te same oferty na portalach z pracą z tymi samymi opisami. Otwierają aplikacje i nic więcej, a za chwile pojawia się to stanowisko znowu w ogłoszeniach. Szkoda czasu, fachowiec znajdzie prace gdzie indziej. Tu widocznie nie szukają fachowców.

@M

Publikacja ofert wynika z naszych realnych potrzeb zatrudnienia nowych pracowników. Niestety nie mamy fizycznych możliwości odezwania się do każdego Kandydata – kontaktujemy się z wybranymi osobami.

MIK
@BELIANI HR

Tylko, ze nikt w to nie wierzy, Alika napisala wyraznie, ze brak feedback po rozmowie kwalifikacyjnej, czyli jawnie zlewacie osoby ktore jednak zaprosiliscie i ktore przyszly na ta rozmowe, brak szacunku ktory nalezy sie potencjalnemu kandydatowi. To juz mnie nie dziwi, ze macie taka a nie inna opinie w calym Szczecinie.....Btw: Czytanie ze zrozumieniem jak widac kuleje.

Wietzendorf

Tak zwani team liderzy robią co chcą krzyczą na pracowników typu "jak nie zrobisz na czas kontenera a wiedząc że i tak się nie zrobi na czas bo w ciuuul paczek to możesz na nastepny dzien miec bardziej przewalone niż wczesniej przez nich" Pozdrawiam B.

Z
@Wietzendorf

Szkoda, że nie piszecie konkretnie którzy i która hala, bo bez tego nic się nie zmieni. Ja jestem na miejscu i wiem, że mowa o 2/4 ale może dobrze żeby reszta np w Polsce miała świadomość.

Zebra

A jak finansowo kwota (usunięte przez administratora)jest prawdziwa za ten okres pracy.(usunięte przez administratora)

Zebra
@Z

Jak z kasą i warunkami mieszkaniowymi w miarę Oki dojazd i przyjazd do pracy autem jakie zmiany raz 6 raz 10 co tydzień.Dużo pracy czy są chwilę przestóji Można łatwo zrobić zakupy bo czasu niewiele.

ciekawa

Mam pytanie, czy ktoś poleca prace w dziale HR lub Finansach?? I jak to w rzeczywistości wygląda??

B
@ciekawa

Nie. Niestety... Nie polecam.

Nieoplacalne

zarobki nieadekwatne do oczekiwan

Rozmowa rekrutacyjna - brak odpowiedzi zwrotnej. Pomimo, że większość z kandydatów pewnie zdaje sobie sprawę z tego jak wypadło i umie ocenić mniej więcej na racjonalnym poziomie swoje szanse to brak odpowiedzi zwrotnej pomimo zapewnień ze strony potencjalnego pracodawcy uważam za brak kultury, a tak jest w przypadku firmy Beliani.

I ja też

Moim zdaniem najgorsza firma w jakie pracowałem (Szwajcaria) jak to w życiu bywa albo trafisz na zła ekipę i dobre kierownictwo albo albo odwrotnie jak w tym przypadku nie będę pisał o zarobkach bo szkoda czasu można się domyślić że nie są najlepsze kombinowanie i oszczędzanie na wszystkim to dewizą tej firmy samochody w stanie tragicznym patrząc na warunki drogowe jakie tam panują (usunięte przez administratora)praca sama w sobie nie jest zła wiadomo bardzo dużo godzin i (usunięte przez administratora)zarobki jak za tylko godzin ale przy takiej atmosferze nie są się tam wytrzymać dłużej niż parę miesięcy Ci co pracują tam dłużej to tylko i wyłącznie czopki które weekend spędzają z szklanka w dłoni PS (usunięte przez administratora)

Boom

racjonalna.pl

w jakim dziale pracowałaś?

@racjonalna.pl

HR

@Boom

Czułam to samo i to była najlepsza decyzja, żeby odejść z beliani. Też pracowałam w biurze i z perspektywy czasu zastanawiam się jak mogłam wytrzymać tam tak długo. Nic tam nie działało poprawnie, żadnych szkoleń dodatkowych, wszystko robione na ostatnią chwilę, ogromna presja i stres, ciągłe nadgodziny były czymś normalnym, a na zatrudnienie dodatkowej osoby trzeba się prosić pół roku (a dana osoba i tak odejdzie po okresie próbnym).

Ja - MAGAZYN SZWAJCARIA

Byłem w Szwajcarii i niestety ale nie wspominam dobrze. + można zobaczyć ładny kraj jeśli jesteś kierowcą + warunki mieszkaniowe są dość dobre - czary mary itd, diety, stawki godzinowe etc , ale jak wszystko podliczysz to wyszło mi że na godzinę zarobiłem 6,7€, chyba nigdzie w Niemczech czy Holandii itd nie ma tak niskich stawek, a oczywiście koszty np. jedzenia nieporównywalnie większe, przez co warunki są tam dość (usunięte przez administratora) ponieważ oprócz tego że nie masz czasu po za niedzielą gdzieś wyjść to Cię po prostu na to nie stać, chyba że pół dniówki chcesz wydać na pizze. (usunięte przez administratora) - jeśli jesteś w trasie to nie zawsze wbrew zapewnieniom możesz się dodzwonić do kogoś odpowiedzialnego za kontakt z klientem - kiepski osprzęt, możesz pojechać w trasę i się okazuje że telefon ma uszkodzone wejście ładowarki i nagle zostajesz bez navi i trasy na resztę dnia, i sobie radź ; o skanery na magazynie to trzeba czasem walczyć - największym minusem jest praca na magazynie, atmosfera jest nie do wytrzymania, nie zależnie od Twojego zaangażowania, zaczynasz marzyć żeby się stamtąd wydostać(usunięte przez administratora) Niskie zarobki, dużo nerwów przez tragiczną atmosferę, ponad 60h tygodnowo pracy, po za pracą właściwie brak czasu na cokolwiek.

Elp
@Ja - MAGAZYN SZWAJCARIA

A jak mają kierowcy ?

htw

powielam pytania, na jakim dziale pracowałaś?

Lukasz

Pytam o stanowisko kierowcy? Jak wrażenia i zarobki? Oczywiście na rękę ???? i faktyczne a nie co oferują? Z góry dziękuję za odpowiedź

Xx

Cześć, A jak wygląda praca w biurze? Jest aż tak źle ?

Xxx x

Zależy w jakim dziale

Martw
@Xx

Tutaj praca na żadnym dziale nie wyglada dobrze jest to największy dziod jaki może być a kadra jest taka zacofana ze głowa mała. I te dziewuchy co maja 300 zł więcej do wypłaty i udają wielkie panie hahaha zero ambicji (usunięte przez administratora)

@Xx

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko, które Pana/Panią interesuje. Podczas rozmowy rekrutacyjnej przybliżona zostanie specyfika na danym stanowisku.

Nieznajomy

A jak wygląda praca w dziale logistyki?atmosfera i itp?

Hr

(usunięte przez administratora) nabawiłam się tylko depresji przez ta prace odradzam

Xx
@Hr

Na jakim stanowisku pracowałas?

Nie polecam tej firmy, po miesiącu odeszłam, rozmowa przez telefon z działem kadr zupełnie nie pokrywała się z tym co zastałam na miejscu. Praca po 10 godzin dziennie wraz ze wszystkimi sobotami, przy czym zarobki tak jak w innych magazynach w Niemczech przy normalnej liczbie godzin pracy -8. Pani przez telefon poinformowała ze praca jest po 10 godzin w tygodniu, a w sobotę trochę krócej, po czym okazało się ze w sobotę krócej jest o jedna godzinę a płacone jak za normalny dzień. Na mieszkaniu miało być 5 osób co oczywiście tez było kłamstwem bo po przyjeździe osób było 8. Każde mieszkanie co tydzień ma NAKAZANE sprzątać toalety bo nie maja nawet tam zatrudnionej sprzątaczki. Ciężkie wykorzystywanie i brak szacunku do pracownika, ludzie chamy NIE POLECAM!!!

@Kasia

Szanowna Pani, podczas procesu rekrutacji przekazujemy szczegółowe informacje dotyczące wymiaru godzin pracy, wynagrodzenia, a także warunków mieszkalnych. Każdy Kandydat przed podpisaniem umowy posiada komplet informacji, zgodny z rzeczywistością, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Do Państwa dyspozycji oddajemy opłacone przez nas mieszkania, jedyne czego oczekujemy w zamian, to zachowanie porządku po sobie. Z całym szacunkiem - nie sądzimy, aby to było jakimkolwiek nadużyciem z naszej strony.

Pracownica
@BELIANI HR

Niestety pracuje już jakiś czas i muszę się zgodzić ze podczas rozmowy rekrutacyjnej przez telefon nie zostały przekazane prawdziwe informacje. Po przyjeździe na miejsce okazało się zupełnie inaczej niż zapewniała panj przez telefon.

to prawda
@Pracownica

Zgadzam się z przedmówczynią.

@BELIANI HR

Już się nie ośmieszajcie. Ta firma to żenada... Z całym czacunkiem oczywiście :D

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani