Opinie o Edi-Kuchnie Edyta Koperek w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edi-Kuchnie Edyta Koperek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Edi-Kuchnie Edyta Koperek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edi-Kuchnie Edyta Koperek w Szczecin

Siva Nowy wpis

Uwaga wszyscy poszkodowani przez Edytę Koperek Edi kuchnie.Ona pracuje w Ikei,wezwałam policję,spisali ją,i teraz możemy składać pozew zbiorowy,mają jej dane,kto chce niech siè kontaktuje ze mną,jtlustoch@gmail.com.

DziwnaBaba Nowy wpis
@Siva

Skoro Pani została (usunięte przez administratora) przez tą Panią, to czemu od razu nie poszła Pani na policje?!

Pytajnik

Witam, czy ktoś ma może namiary, obiecane załatwienie reklamcjii, niestety nie odbieranie telefonów maili, może ktoś z Państwa ma jakiś kontakt? z tego co widze firmy nie ma , ale czestow takich wypadakch nagle pojawia się stara nowa firma pod inną nazwą.

@Pytajnik

Firma ta, z tego co wiem wyniosła się z Santockiej, gdzieś na prawobrzeze. Sama chętnie dowiem się gdzie dokładnie, gdyż też mam kilka rzeczy do reklamacji. Mail i telefon bez odpowiedzi, czyli to stały proceder u Pani Edyty.

Pytajnik
@Karo

Bardzo dziękuje za informacje Pani Edyta odp pol roku miała zalatwic reklamacje obiecywała że załatwi po czym kontakt się urwał, no nic to jest wielki tupet p tym co zrobiła.

Magda Nowy wpis
@Pytajnik

Nam kontakt z Edytą urwał się w marcu 2019. zaliczka wzięta, telefonów nie odbiera. znamy jej syna- ponoc firmę zlikwidowała

Paulina Nowy wpis
@Magda

O, a to była zaliczka na wykonanie kuchni, tak? Ciekawe jak z pracownikami, czy popłacone zostały wszystkie wypłaty.

Nie polecam współpracy z firmą !!! Nieterminowość i brak profesjonalizmu ! Umowa podpisana w maju, a w październiku kuchni nadal brak !- to mówi samo za siebie !

Gosia
@Kasia

Witam, prosze o kontakt na maila: vicky82@vp.pl, mam ten sam problem z tą panią...

Joanna
@Gosia

Witam, tez mam kuchnię nieskończoną od roku, proszę sie kontaktować jtlustoch@gmail.com

Niezadowolony klientka Anią
@Joanna

Dobry wieczór mam pytanko tez palam ofiara tej pani od sierpnia tego roku czekam ma poprawki i niema żadnego kontaktu i pisalam meile tez odpowiedzi i nawet niedostakam faktory całościowej czy nawiązała pani kontakt z tą panią pozdrawiam

@Niezadowolony klientka Anią

Niestety firma już nie istnieje od czerwca, można próbować formalnie wyegzekwować należności na drodze sądowej. Pozdrawiam, Marek. wag45@op.pl

Wiosna 2019 roku zamowilem wyposazenie i meble lazienkowe u Pani Edyty. Projekt, rysunek i uzgodnienia byly zaakceptowane. Ustalilismy platnosc z gory i tak tez zrobilem. To bylo moje 3 i ostatnie zamowienie w tej firmie. Po pierwszym razie byly male bledy i szybko poprawione, druga dostawa byla ok, ale trzecia dostawa to porazka. Meble otrzymalem pol roku pozniej po zamowieniu i platnosci, z opoznieniem, ale to bylo jeszcze do zaakceptowania. Jednak w rzeczywistosci bylo wiele bledow i brakow w transporcie. Ustalilismy na poczatku zakres reklamacji jednak do reallizacji nie doszlo dio dzisiaj. Obecnie mamy wiosne 2020 i lazienka nadal nie jest skonczona, bo Pani Edyta nie ma zamiaru poprawic bledow, nie odpowiada na emaile, telfony (codziennie przez kilka tygodni), smsy, unika spotkan w firmie. Wszystkie rzeczy mam na pismie i bede walczyl o sprawiedliwosc i o rzeczy, ktore zamowilem i zaplacilem. ODRADZAM zdecydowanie wspolprace z firma i z Pania Edyta Koperek.

@Piotr

Dzień dobry! Widzę, że to nagminny proceder że strony Pani (usunięte przez administratora). U nas zamontowane zostały inne fronty, te docelowe miały być wymienione w sierpniu 2019,a mamy maj 2020 i nic :) Pani(usunięte przez administratora) ignoruje maile, SMS, telefonu. Zero kontaktu, zero reakcji a pojawiają się kolejne usterki. Fuszerka, zero profesjonalizmu i (usunięte przez administratora) Tyle mam do powiedzenia o tej firmie i jej właścicielce.

@Piotr

Szanowny Panie, Też padłem właśnie ofiarą tej firmy, poproszę o kontakt, razem możemy podjąć kroki prawne,będzie nam łatwiej. Mój mail: wag45@op.pl Pozdrawiam, M.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edi-Kuchnie Edyta Koperek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Karo

Odradzam zamawianie czegokolwiek w tej pseudo firmie... Opóźnienia, zero profesjonalizmu, brak usług, za które zapłacono. Docelowo totalny brak kontaktu. Pani(usunięte przez administratora) uśmiecha się jak bierze pieniążki, ale jak ma wywiązać się z umówionych prac po prostu znika....

@Karo

Szanowny Panie, Właśnie padłem ofiara tej firmy, poproszę o kontakt, mój mail: wag45@op.pl - możemy wspólnie podjąć działania prawne przeciwko tej firmie, nasz wspólny głos będzie mocniejszy. Pozdrawiam, M.

Max

w październiku 2018 roku zawarłem umowę z pania Koperek na wykonanie i montaż mebli kuchennych. Miały być gotowe przed Swiętami Bożego Narodzenia 2018. Obecnie jest marzecm 2019 a kuchnia rozgrzebana i niedokończona. Kobieta przesuwa terminy wymyślajac różne powody niedotrzzmania terminu. Nie odbiera telefonów nie odpisuje na sms. Lekceważy i nic sobie nie robi z klientów. Obecnie wkraczam na droge sądową, bo inaczej z tak niepowayna firmą i kobietą nie dojdzie się do porozumienia. Odradzam stanowczo

gosia
@Max

Prosze o kontakt na maila: (usunięte przez administratora) mozemy zlozyc pozew zbiorowy

@Max

U nas było podobnie. Także odwlekane terminy. A fronty docelowe, które miały być zamontowane w sierpniu zeszłego roku do dnia dzisiejszego (maj 2020) nawet nie zostały do ans dostarczone. Oczywiście maile, smsm, telefony bez odpowiedzi...

kucharz

Nie polecam tej Pani, nie otrzymałem żadnego dokumentu sprzedaży , kuchnia po kilku latach dostaje odprysków na frontach, i cóż to byli za montażyści....

Zostaw merytoryczną opinię o Edi-Kuchnie Edyta Koperek - Szczecin

• Jak się pracuje w Edi-Kuchnie Edyta Koperek?

Zobacz opinie na temat firmy Edi-Kuchnie Edyta Koperek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edi-Kuchnie Edyta Koperek?

Edi-Kuchnie Edyta Koperek
  • Santocka 39