Opinie o „Platan” salon meblowy w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie „Platan” salon meblowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Platan” salon meblowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Platan” salon meblowy w Szczecin

Nieznajomy

Witam pracowałem kiedyś w firmie platan w Koszalinie. Ostatnio odwiedziła mnie policja z pismem z prokuratury w Szczecinie aby mnie przesłuchano co wiem o tej pseudo firmie,jakie panowały warunki pracy,czy była umowa o pracę itd. (usunięte przez administratora)

Były @@
@Edyta

Gdy zaczynało się pracę i kończyło to odbijało się zegar nigdy godziny się nie zgadzały oczywiście zawsze było mniej niż samemu się wyliczyło dodatkowo za palenie papierosów jednemu obcinali drugiemu nie. Nie mają żadnych szkoleń ogólnie to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

Lider

Wszystko co jest napisane na temat tej firmy to prawda pseudo kierownik Adaś jak się niepomyli to prawdy nie powie i tak skłamię pała rąbie ludzi na kasę i na godziny a robią tam tylko ludzie mocno zdesperowani i chyba lubiący jak ich się rombie na wszystko i znowu jest ogłoszenie do pracy bo pseudo kierownik niema ludzi do pracy ludzie omijajcie ten zakład bardzo szerokim łukiem bo godzin dużo a płacą minimalna

Anakonda Nowy wpis
@Lider

Ta firma to dramat,takiego badziewia jak pseudo wersaleczki robią to wstyd.Siedzisko zapadnięte,materiał marszczy się.Nie dajcie się nabrać na zdjęcia. W (usunięte przez administratora) pozbyłem się tego badziewia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w „Platan” salon meblowy. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nieznajomy

Wera
@Nieznajomy

Czyli jakiś pracownik zgłosił firmę do pipu, na to wychodzi? Okreslasz miejsce jako pseudo firma, czyli co? Warunki były złe, umowy o prace nie było?

@Wera

To nie jest pseudo firma lecz poniżanie człowieka i zabieranie godności do normalnego życia. Tak ja ich też zgłosiłem do PIP . U mnie też była policja z pismem z prokuratury w charakterze świadka. Nie rozumiem ludzi czytających te wszystkie negatywne opinie o Platan i zastanawiają się czy rozpocząć tam pracę. Idźcie zobaczcie jaki tam są super warunki i wypłata boska hehe a po tygodniu dołączycie do nas wszystkich co piszemy te wszystkie negatywne opinie , a robimy to po to żeby was ostrzec!!!!!

@Wera

Nowy na miesiąc o ile doprosiles się jej. Okazało się że na nie pełen etat. Pieniądze w ratach, godzin bardzo dużo bo była taka możliwość lecz jak dobrze pamiętam to miałem 10,50 na rękę ???? dziś w mojej pracy za tyle godzin to po roku pracy dom bym kupił ????????. Kierownik potrącał za wszystko taki jego kaprys. Dobra szkoda gadać, poszedłem po pracowałem zobaczyłem i tyle będę miał o czym z wnukami na starość gadać ???????? nowa bajka będzie o Złym Platanie i biednym pracowniku

Bianka

10,50? To kiedy tam pracowałeś, bo jest to o wiele poniżej najniższej krajowej... Na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony? Jak to wygląda teraz, bo ktoś pisał, że firma została zgłoszona, coś się polepszyło?

@były
@Bianka

Pracowałem tam kilka lat temu. Umowa była na jedną czwartą etatu. Z umowy wynikało że zarabiam tyle ile się należy ale po przepracowaniu wszystkich godzin i po odtrąceniu pieniędzy przez kochanego kierowniczka za jego nastrój na rękę wychodziło 10,50.

Edyta Nowy wpis
@@były

Hej, no bardzo nie fair zachowanie. Za co ci ucięli te pieniądze? Chłopak znalazł ofertę pracy, szukają kogoś na magazyn, stawki nie podali w ofercie, jedynie obowiązki. Teraz to nie wiem czy się zgłosi tam do nich. Ty pracowałeś w ich salonie, na magazynie czy jeszcze robiłeś coś innego?

Były @@ Nowy wpis
@Edyta

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w „Platan” salon meblowy? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kierowca

Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ala

Właściciel niesłowny i w dodatku chamski. Kandydatów do pracy traktuje jak (usunięte przez administratora) Radzę omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów.

Danuta
@Ala

Tzn., co on w sumie tym kandydatom niby robi? Bo skoro ich by tu nie chciał za bardzo to po co zabierałby im wgl czas?

biuro

Spędziłam w biurze rok. Atmosfera bardzo przyjazna, dostałam normalną umowę. Nie było żadnych problemów z wypłatami i z możliwością nadgodzin. Nie wiem jak było kiedyś, ale ja osobiście nie spotkałam się z nieprzyjemnościami w tej pracy.

Były prac.
@biuro

Dwa identyczne wpisy 10 minut od siebie jako jedyne pozytywnie mówiące o firmie? Z mojego doświadczenia pracy tam wynikało zupełnie coś na odwrót. Umowa o pracę minimalna - reszta pod stołem. Problem z wypłatami był taki, że były do 10-tego więc p. M. każdego miesiąca dnia 10 znikał na cały dzień z firmy i przyjeżdżał po godzinie 16-tej, jak pracownicy czekali aż łaskawie przywiezie im wypłatę i da do ręki. Możliwość nadgodzin oczywiście że była ale w formie wolontariatu ale co kto lubi.

była (na szczęście) pracownica
@Były prac.

Po komentarzu widzę, że przez tyle lat nic się w tej firmie nie zmieniło... aż ciężko uwierzyć że przy dzisiejszych szerokich możliwościach rynkowych nie zmienili podejścia do ludzi, do wypłat, czy do umów. Dziwię się że jeszcze w ogóle ta firma istnieje i ktokolwiek chce tam jeszcze pracować. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie

Danuta
@była (na szczęście) pracownica

A z czego według Ciebie może wynikać ten brak zmiany podejścia? Bo jednak jakoś musi im się to opłacać, inaczej by w to nie brnęli, bo po co?

gość

Pracowałem w tej firmie dorywczo. Praca przyjemna, na umowie, zdarzały się gorsze dni jak w każdej pracy ale generalnie oceniam firmę na plus. Nadgodziny dla chętnych, oczywiście płatne, wypłaty w terminie i stałe godziny pracy oraz obowiązki.

Bolo

Firma Platan ta w Szczecinie i w Koszalinie to najgorsze miejsce pracy. Nikt nie powinien tam pracować. Po prostu oszusty.

posejdoni
@Bolo

Zgadzam się z tą opinią gdyż miałem okazję chwilowo popracować w Platanie Koszalin i doświadczyć tego (usunięte przez administratora) osobiście. Ale nie będę opisywał tego (usunięte przez administratora) jaki tam panuje. Bo musiał bym powiadomić różne instytucje które podejrzewam że w krótkim czasie zamknęli by ten (usunięte przez administratora)

Gosc

Uwaga. Zapytajcie na wstępie czy dostaniecie umowe o prace. Oni zatrudniaja na śmieciowce i jeszcze ściemniaja. Wyzyskiwacze. Janusze biznesu

mik

skoro tak twierdzicie, ze urzad pracy wie co sie tam dizeje to po co wysyla bezrobotnych? skoro nikt tam miejsca na dłużej nie gdzieje?

szukam pracy
@mik

Tak, Urząd Pracy otrzymuje takie sygnały od bezrobotnych. Twierdzą, że nie mają wpływu na to jakie firmy się u nich ogłaszają. SZKODA!!!!!!! To nie jest ok. Apropos, to nie jest jedyna niesolidna firma, która ciągle daje ogłoszenia na te same stanowiska.

Lidia

Czy może ktoś napisać czy firma aktualnie nie poszukuje pracowników do salonu meblowego w Szczecinie? Jakie warunki pracy oferuje, wynagrodzenie, dodatkowe benefity dla pracowników, premie? Jak wygląda system czasu pracy? @Anonim, na jakim stanowisku pracujesz, o jakich błędach piszesz i w jaki sposób się za nie odpowiada?

Zły
@Lidia

Nie wchodzi do tego bagna

@Zły

popieram

To ja
@Lidia

Zauważyłam, że często poszukują. Przypadek???

więcej, niż były klient
@To ja

Nie, to nie jest przypadek, że często poszukują ludzi do pracy na te same stanowiska (do biura też), Wiem, że nie liczą się z ludźmi, kłamią...etc. Dlatego ja, moja rodzina i znajomi (w ramach dezaprobaty dla takich pracodawców) nie robimy tam żadnych zakupów. Tyle, jako klienci, możemy zrobić, aby dyskryminować nieuczciwych pracodawców, Może to ich czegoś nauczy, bo takich jak ja jest coraz więcej. Taka polityka firmy musi mieć swój kres. Nie życzę im sukcesów... nie zasłużyli.

Zbulwersowana

Bardzo dużo negatywnych opinii o "Platanie". Chciałam aplikować do biura (Szczecin) ale sroce spod ogona nie wypadłam!!! Niech sami pracują na takich warunkach. Jestem CZŁOWIEKIEM i nie pozwolę się tak traktować!!!!!!!!!!!! Byli pracownicy powinni zgłosić do Urzędu Skarbowego kasę "pod stołem" (zamiast wliczenia jej do umowy). Później będziemy mieć GŁODOWE emerytury. Jak nie będziemy się szanować to nikt nas nie uszanuje. Współczuję oszukanym. Pozdrawiam.

Prawda
@Zbulwersowana

Zgadzam się. B. dużo mam informacji o nieuczciwości w tej firmie, WSTYD!!!!!! Sam FAKT, że niedotrzymują tego, co piszą w ogłoszeniach o pracę świadczy o pracodawcy!!!!!!!!! Na umowie o pracę jest minimalna stawka, ewentualnie reszta pod stołem i co za tym idzie (tu też masz rację!) emerytura, która nie wystarczy nawet na baaaaaardzo skromne życie, tak głodowa! Proszę reagować, zbierać dowody! ....Urząd Skarbowy i nie tylko CZEKA!!! Apropos, w tej firmie jest cały czas rotacja zawiedzionych pracowników.

To ja

Tj. trzymajmy się zasad i miejmy godność. To odnośnie wypowiedzi "Zbulwersowanej".

Czy „Platan” salon meblowy ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zbulwersowana

Wejdź na stronę "Platana", tam znajdziesz interesującą Cię odpowiedź.

anonimowo

Witam, widzę że wiele kwestii trzeba wyjaśnić bo patrząc na opinie niektórych osób mam wrażenie, że kierują się one bajeczkami byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni z pracy na własne życzenie, pracowałam w firmie przez parę miesięcy i nie narzekałam, była to praca dorywcza, zajmowałam się wieloma rzeczami takimi jak np. inwentaryzacja, pomoc przy księgowości, załatwianie spraw w urzędzie oraz zakupy materiałów budowlanych itp. Pracodawca jest jaki jest, czasem można mieć gorszy dzień a zwłaszcza kiedy nadzoruje się całą firmę, godziny pracy są przystępne ( 8:00-16:00), nadgodziny są oczywiście płatne, co do rekrutacji nowych pracowników to nadal się ona odbywa, wiele razy byłam przy rozmowach o pracę i nigdy nie spotkałam się z żadnym oszustwem lub jakimiś niedociągnięciami, jeżeli gdzieś pojawia się opinia o obcinaniu pensji to proszę zwrócić uwagę na to, że nie jest to bezpodstawne, jak pracodawca ma reagować na ciągłe spóźnienia, szybsze wychodzenie z pracy lub ciągłe przerwy, nie mówię że przez 8 godzin jest ciągła praca i nie wolno nawet wyjść do toalety ( gdzieś już widziałam taką opinie ), ale proszę postawić się czasem na czyimś miejscu, atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, ludzie miło nastawieni, śmiechy, żarty, nigdy nie spotkałam się z nieprzyjemnościami z niczyjej strony, jeżeli ktoś ma jakieś "ale" co do biura to powinien wiedzieć, że jest to biuro tymczasowe, ponieważ już niedługo pracownicy przeprowadzą się do świeżo wyremontowanych biur, których odnawianie osobiście nadzorowałam, ostatnia kwestia to kwestia kierowców, nie wiem skąd się wziął ten cały hejt z ich strony skoro nie przyjeżdżali na ustaloną godzinę, oszukiwali, niszczyli samochody. Praca bardzo przyjemna ale trzeba być trochę wyrozumiałym bo nie wiem gdzie można znaleźć robotę, w której wszystko jest perfekcyjne, piękne i nie trzeba nic robić a płaca to miliony monet, byłam zadowolona podczas pracy tam a zwłaszcza, że nie była monotonna.

Ale bzdury hehehehe

Anonimka

Taka zadowolona i odeszla? Hehehe

Belcia
@anonimowo

Czy piszesz o platan Koszalin?

@anonimowo

Po przeczytaniu Pani posta odniosłem wrażenie że pisze Pani o innej firmie bo znam tą firmę i wszystkie negatywne wpisy są jak najbardziej słuszne!!!! Praca za marne 10zł na godzinę,wypłata w ratach i odciaganie za byle co plus warunki pracy straszne.

Kaja
@anonimowo

To dlaczego nadal Pani tam nie pracuje skoro było tak cukierkowo?

Dariusz były kierowca
@anonimowo

firma PLATAN,wstydem i hańbą dla Polskich przedśiębiorców branży meblowej,..fabryka będąca w koszalinie to czysta hipokryzja,na którą braknie słów,..brak kontroli jakości produkowanego towaru,to co pracownik spierdoli,klijent otrzymuje,efektem setki reklamacji i wałków na biednych szarych ludźiach,którzy kupują najtańsze i najgorsze (usunięte przez administratora)

Martyna

@dysponujacwiedza a są więcej wypłacane nadgodziny ?

Czy zdarzają się nadgodziny w „Platan” salon meblowy?

Dysponujacwiedza

Nadgodziny robisz na niektórych stanowiskach non stop. Po miesiącu przestają za nie płacić. Nie ma czegoś takiego jak delegacje i diety.

Anik

Nie płacą na czas, cześć dostajesz na umowę, większą cześć pod stołem. Regularnie płaca tylko 1-2 miesiące, później po kilkudniowej jeździe dla nich po Europie płacą tylko to, co na umowie. Zero socjalu. Produkty też takie sobie, za taką cenę w szwedzkiej Ik.. kupicie lepsze rzeczy.

Czy pracownicy „Platan” salon meblowy chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Lolo

Tak uczestniczą!!!!! Na narzekaniu na warunki pracy,zarobki itd ale tylko po kątach.

Choracy

A wystarczy być dobrym i sumiennym, żeby nie było powodu do narzekania. Polecam pracę jeśli ktoś lubi handel!

@Choracy

Jeżeli człowiek jest sumienny i pracowity to raczej wątpię żeby porywał się na pracę w Platanie, a jeżeli już zacznie tam pracować to po pierwszej wypłacie da nogę!!! Nikomu nie polecam tej firmy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o „Platan” salon meblowy - Szczecin

• Jak się pracuje w „Platan” salon meblowy?

Zobacz opinie na temat firmy „Platan” salon meblowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Platan” salon meblowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Platan” salon meblowy?

Kandydaci do pracy w „Platan” salon meblowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Platan” salon meblowy