„Platan” salon meblowy

Szczecin

Opinie o „Platan” salon meblowy

kupiec....niedoszły

dzięki za opinię o sklepie, miałem kupić narożnik i zrezygnuję . pozdr

Jakiśklient

Byłem z żoną na zakupach w Platanie w Szczecinie przy ulicy Jagiellońskiej. Kupiliśmy taką tam, z niezbyt wysokiej półki kanapę. Zapłaciliśmy, dostaliśmy rachunek. W domu okazało się, że rachunek jest lipny. Bez numeru, bez podpisu, bez potwierdzenia, że zapłaciliśmy. Co najważniejsze nie było paragonu fiskalnego. Nie wiem, kto jest właścicielem tego sklepu ale naciągają tam Fiskusa na żywca. Kanapę dowieźli i chociaż z tego jestem zadowolony. Ale ta metoda sprzedaży! Nigdy więcej Platan w Szczecinie.

kurczak1804

jutro idę na rozmowę o pracę to napiszę coś więcej

Oszusci
@kurczak1804 29.08.2017 18:48
jutro idę na rozmowę o pracę to napiszę coś więcej

Omijac szerokim łukiem. Nie płacą w terminie, zalegaja z wypłatami - wszedzie tylko nie tam.

a

Niestety powyższe opinie są prawdziwe. Samochody masakra totalna wszystko robione jak najniższym kosztem, pracownicy traktowani co najmniej źle , oszczędność na składkach - umowy jeśli w ogóle są ja trochę na to czekałem to na 1/8 etatu na cały jak się dowiedziałem tylko na minimalną reszta do ręki...dziwne, że nikt z tym porządku nie zrobi

martini

a jak jest z Przedstawicielem Handlowym? też żenada jak na kierowce kat b do rozwożenia mebli? proszę o odpowiedz bo w urzędzie pracy pokazało się ogłoszenie z takim stanowiskiem.

Zły
@martini 09.02.2017 14:03

nie wchodź w to bagno bo ciebie wydymają tak jak wszystkich

Zły

samochody wraki strach nimi jeździć jeden kierowca i to naćpany bo inni nie chcą tam jeździć

xxman

Uciekajcie od Falarza.

mik

skoro tak twierdzicie, ze urzad pracy wie co sie tam dizeje to po co wysyla bezrobotnych? skoro nikt tam miejsca na dłużej nie gdzieje?

pracownik123

I jak tam rozmowa w koszlinie? wypowiadają się tylko kierowcy... a jak reszta pracowników ktoś wie jak zarobki i praca w tej firmie?

Dziękuję za zablokowanie mnie na fb

Odradzam pracę w tym miejscu. Urząd pracy wysyła tam ludzi i chyba nie zdaje sobie sprawy, że firma nie chce pracowników a jedynie ludzi do wykorzystywania. Jak zapytasz o zaroki to po złości szef wpisuje, że ma się inną pracę i wyrzuca. Tak po złości.... niech urząd się tym zajmie...

Kiedyszainteresowany

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Kierownik, właściciel? -osoba, której jak zdążyłem zauważyć pracownicy bali się, spóźnił się na tą rozmowę ok. godzinę czasu. Szukali osoby do obsługi sklepu internetowego. Podczas tej rozmowy Pan oznajmił mi, że szukają osoby na pełen etat za ok. 1300-1400zł. Wcześniej powiedziałem 1600zł i byłem zbyt drogi. Faktycznie, cenię się jak na osobę z kilkuletnim doświadczeniem na tym stanowisku. Panu zdarzało się wyrażać wulgarnie. Kilka dni później widziałem już, że firma PLATAN szuka na te same stanowisko STAŻYSTY:). Generalnie na hali(tam były też meble-ul.Jagielońska) kapała woda na głowę jak czekałem na rozmowę. TO BYŁY ZNAKI! :) Co najśmieszniejsze podczas rozmowy przesłuchiwał mnie również przez TELEFON pan z ENTERSO (firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania w ZS) o HTML, CSS itd... . . Zgadzając się z opiniami innych osób stwierdzam, że szkoda czasu!

Magda
@Kiedyszainteresowany 30.12.2015 20:38

Nie ma reklamacji bo ich praktycznie nie uwzględniają więc szkoda nerwów. Meble może kiedyś mieli dobrej jakości. Kupiłam narożnik, który rozwalił się po miesiącu, dają marnej jakości płyty a w poduchach dosłownie odpady.Natomiast szklany stół był wybrakowany, brakowało zaślepek od spodu, zgłosiła telefonicznie brak ale delikatnie mówiąc olali problem. Jedyne co mogę pochwalić to Panią z obsługi chyba Krystynę, przemiła osoba. Ale co do jakości to zdecydowanie się zawiodłam i więcej tam mebli nie kupię.Co jeszcze mnie zaniepokoiło to cieknący dach co kawałek i poplamione wypoczynki...

xxxTomekKxxx

Pracowałem w tej Firmie jako kierowca kat.B, wielka porażka, szef karze jeździć od rana do nocy i ciągle za wolno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w papierach nie posiadają dokładnych adresów trzeba samemu szukać, auta zajechane ledwo co chodzą ( zgłaszałem ze mam cos autem to zawsze mi dawał inny termin żeby jechać na warsztat ). A co do kasy to na początku było fajnie kiedy chciałem dał zaliczkę po 2 tygodniach juz nie chciał dać. A co do paliwa to totalna porażka tak jak kolega wyżej wspomniał leją PALIWO OPAŁOWE, miałem taką sytułację ze zatankowałem paliwo o 2 grosze drożą to zrobił i awanturę, Gdy zdecydowałem ze odchodzę z tej firmy to gościu nie wypłacił mi kasy. Nie polecam tej firmy.

Bezrobotny lat 59
@xxxTomekKxxx 18.12.2015 12:51

Urzad pracy w Koszalinie skierował mnie na giełdę pracy właśnie w sprawie podjęcia prace w nowo powstającej na ul. Lnianej w Koszalinie firmie Platan jako pakowacz mebli. Sadze, ze do tej pracy nie sa potrzebne ani wykształcenie ani żadne kwalifikacje. Sadze, ze w zupełności wystarczy krotkie przeszkolenie . Mnie zapytano jako ostatniego o wykształcenie ( zawodowe )i ile chciałbym zarabiać. Odp ze jak najwiecej. Na koniec nam wszystkim zaproponowali iz odbędzie sie jeszcze jedno spotkanie w siedzibie firmy do ktorej Nas zaprosza telefonicznie za tydzień w środę . I tak wygladała ta cała giełda pracy. Jako wielce zainteresowany w podjęciu pracy , siedząc przed telefonem w nadzeii, ze ktoś z firmy Platan zadzwoni, bardzo sie myląc, wyszedłem na naiwnego! Nikt z Platan nigdy nie zadzwonił. Minęło następnych kilkanaście środ a ja dalej czekam ale na wizytę w Urzędzie Pracy. Ogólnie rzecz mówiąc firma mało poważna! W trakcie rozmowy zatrudniający przy wszystkich ktorzy pozostali, powiedział do mnie i do siedzącego obok niego kolezki " bedzie sie Pan musiał u nas dobrze wyginać i wypinac oj dobrze wypinac" potraktował mnie jak homoseksualiste - okropne! Wyszedłem zniesmaczony. To tyle.

Jaś

@egeszegemege Ciężko wyciągnąć samemu wnioski ??

Teofil
@Jaś 28.10.2015 22:47
@egeszegemege Ciężko wyciągnąć samemu wnioski ??

Kierowcę w firmie platan szefostwo traktuje jak NIEWOLNIKA musisz samochód załadować, rozładować tyrać w dzień i w nocy i zawsze będziesz słyszał że to i tak jest za długo i za mało .Wypłatę szanowny pan Falarz da ostatniego albo 10 dni po terminie bo taki ma humor,ale najgorsze jest to że do samochodów leją PALIWO OPAŁOWE ze swojej kotłowni.Nikomu nie polecam on i jego śmieszna żonka to zwykłe nowobogackie Buraki.

egeszegemege

kto pracował w tej firmie niech da jakies opinie na temat kierowców kat b czy gosc wypłacalny ile daje bo co chwila sa jego oglłoszenia na olx i na pup . a Nie ma na jego temat ani jednej opini .

Wiesz o firmie „Platan” salon meblowy więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o „Platan” salon meblowy - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Platan” salon meblowy