P.P.U.I H. Dante Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o P.P.U.I H. Dante Sp. z o.o.

zig

przecież podpisując umowę obydwie strony biorą na siebie pewne obowiązki. Każdego trzeba z umowy rozliczyć. Ktoś kto upomina się o swoje jest bardziej szanowany i naprawdę może dużo zyskać

Ada

Odradzam szczerze. Na zewnątrz wygląda to ok, ale jak tylko zaczniesz pracę to po 2 max 3 miesiącach będziesz żałował. Oszukają Ciebie na prowizji, a wszystko zostawią sobie w rodzinie.

Adrianna

Pracowałam i żałuję bo to stracony czas. Jurek niestety nie jest fair. Odradzam pracę i współpracę

Zostaw opinię o P.P.U.I H. Dante Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.I H. Dante Sp. z o.o.