Opinie o Platan Meble sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Platan Meble sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Platan Meble sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platan Meble sp. z o.o. w Koszalin

DEMO

(usunięte przez administratora) i wielkie (usunięte przez administratora) pensję płacą na raty oczywiście omijając US do ręki a potem nie wypłacają reszty wynagrodzenia (usunięte przez administratora) i arogancja właścicieli myślą że są kimś a słoma z butów wystaje kanapy są produkowane z materiałów zapleśniałych lepszy jest opał do pieca , mnie (usunięte przez administratora)na prawie dwa tyś.zł. nie polecam

Onek
@DEMO

Jeden wielki (usunięte przez administratora) . Była siostra pytać się o pracę i dostała odpowiedź że tak jak najbardziej jeden miesiąc bez umowy czyli na czarno a później się zobaczy . Co to w ogóle jest kto na to pozwala ?

Inspektor7 Nowy wpis

Witam, zwolniłem się z owej firmy gdyż warunki pracy są diametralnie nieadekwatne do wynagrodzenia, 15,90/h na start na umowie zlecenie to jakaś pomyłka pomijając że praca przy 0°C w zimę na stolarni to katastrofa.. brak odzieży roboczej nawet rękawiczek no chyba że znajdziesz je na półkach w sklepie.. Przy ostatniej wypłacie (usunięte przez administratora) mnie na 600zł oczywiście pseudokierownik tłumaczył się że on nic nie wie że tak kadry policzyły.. ostrzegam kierownik z prezesem to dwójka złodzieji grzecznie mówiąc. Platan meble nie polecam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Platan Meble sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

DEMO

Honorata
@DEMO

Nie no już z tym zapleśniałym materiałem do kanap to chyba trochę przegiąłeś?xd Po co tak ich oczerniasz? Ogólnie to brałeś cokolwiek od tej firmy?

@DEMO

Wszystko co piszesz to jest prawda

Honorata
@Anonim

No nie mów, że z tą pleśnią też? To o to wynagrodzenie jak ludzie w takim razie walczą skoro podobno nie wypłacają w całości?

Nowy ja
@Honorata

Nic nie jest przegięte zabierają materiał z odpadów od przemiłej pani bladynki z Polski. Materiał jest zapleśniały i przemoczony ,brodny. Ta firma to jedna wielka lipa

Onek Nowy wpis
@DEMO

Jak długo trwa proces awansu w Platan Meble sp. z o.o.?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Platan Meble sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Cichy

Na początek : szef - złodziej w Mercedesie Kierownik Adaś : parowa jakich mało ( lepiej żebym h..a na mieście nie spotkał ) Zatrudniają Ukraińców i Polaków , okradają z zarobionych uczciwie pieniędzy , okłamują z umowami i przeciągają żeby nie płacić podatków , i ubezpieczeń czasami wogole ludzie tych umów nie widzą LUDZIE NIE PRACUJCIE TAM - BEDĄ WAS OKRADAĆ!!!!!!!!! KŁAMIĄ NA KAŻDYM KROKU GNOJE ! Nie płacą w terminie , czasem wypłata w gotówce w brudnych kopertach po 10zl 20zł , 50 zł ( jak od dilera) Nie wypłacają ludziom pieniędzy Syf na hali , kible jak na melinie , zero papieru , mydła ( pewnie kierownik Adaś kradnie - pała bita) Mam nadzieję , że dzieci kierownika , szefa i tej z "pięknym uśmiechem " będą pracowały w takiej firmie jak ta Patola.

Lider
@Cichy

To wszystko prawda Adaś to pseudo kierownik (usunięte przez administratora) i jego synek niedorobiony przez niego fleja i kłamie co słowo jak chce prawdę powiedzieć to też skłamię i wersaleczki że (usunięte przez administratora) zrobione większą połowa wraca na zwroty bo ludzie nie chcą chłamu

anonimowa

Na początku pracy byłam trochę zestresowana, poszłam do pracy na stolarnię gdzie nie miałam za bardzo doświadczenia. Wszystkiego nauczono mnie od podstaw, atmosfera przyjemna i dobrze dogadywałam się ze współpracownikami, z szefostwem też nie było problemów. Dostałam umowę jak w każdej innej pracy, wypłaty były na czas. Większość kobiet pracuje zazwyczaj na szwalni ale gdy ja się zatrudniałam to już był tam komplet pracowników. Nie wiem skąd oburzenie u niektórych byłych pracowników, miałam normalne szkolenie bhp, strój roboczy, przerwy i ustalone godziny pracy. Polecam

@anonimowa

Rozumiem że jeżeli ktoś chce i nawet nie posiada doświadczenia to jest mile widziany w firmie? Warunki z tego co czytam też nie są złe. Ogólnie polecasz tą firmę?

Pracowałem tam niespełna 2 m-c zgodzę z moimi przedmówcami, i dodam że własnie byłem odebrać pieniądze na które mnie oszukano, wymyślane są rozmaite sposoby uniknięcia wydania Ci TWOICH zarobionych pieniędzy, zastanawiam się jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje i czemu jeszcze nie została zamknięta, za te wszystkie oszustwa na państwie i ludziach....?!!!!

Życzliwy

Czytając odnośnie te wszystkie opinie dotyczące firmy platan koszalin w pełni musze się z tym z tym zgodzić i napisać że jest to jedna z najgorszych i najbardziej wyzyskujących zakładów pracy w Koszalinie, wiem bo pracowałem tam nie całe 1,5 miesiąca na dzień dobry zero szkoleń bhp, zero ubrań roboczych, zero rękawiczek,cały czas psuje się jakaś maszyna, czy pistolet pneumatyczny do tapicerowania mebli, stawka godzinowa no cóż poniżej najniższej krajowej to i jeszcze na godzinach oszukuję, choćby nie wiem ile godzin pracował i jak się starał nigdy tyle godzin nie wyjdzie i tyle nie zarobi, a najdziwniejsze jest to że ich pseudo system komputerowy liczy czas pracy od godziny 6.45 do godziny 15.15 i wtedy niby czas pracy wynosi 8 godzin a w rzeczywistości jest to 8,5 godziny, te 0,5 w skali miesiąca daje kilka godzin za darmo od każdego pracownika który pracuje tam na czarno, temu kierowniczkowi w tych śmiesznych okularkach który uważa się za najmądrzejszego i jakby wszystkie rozumy pozjadał ucina i oszukuję na godzinach twierdzi że to nie on nalicza tylko goleniów, druga sprawa najgorszą i toksyczną osobą która donosi na wszystkich i na wszystko jest Marta, nie będę podawał nazwiska bo być może niektórzy wiedzą o kogo chodzi, dziewczyna bardzo chuda, niska, podła, nikczemna mająca chyba pretensje za to że się urodziła i że żyje, gotowa sprzedać każdego i wszystkich byle odnieść jakiegokolwiek korzyści dla siebie, pupilka i konfidentka kierownika więc trzeba bardzo uważać co się w jej obecności mówi o jak się zachowuje, podsumowując moja opinie naprawdę z czystym sumieniem nie polecam tego zakładu platan koszalin gdyż napewo długo nie po pracuję a jak będzie pracował to będzie rąbany na stawce godzinowej i przy wypłacie, naprawdę omijać szerokim łukiem, pracują tam tylko ludzie zdesperowani, być może niezaradni którzy nie potrafią znaleźć innej pracy, bądź im się nie chce, brak po prostu podejścia i do pracownika i brak organizacji, jedynie żeby ten zakład zaczął zyskiwać zaufanie pracowników, szacunek i atmosferę to wymiana kierownika, i wymiana tego całego zarządu, to może się coś zmieni ale póki co jeszcze nie teraz, nie dziś ani nie jutro, być może kiedyś, w przyszłości ale na dzień dzisiejszy stanowczo odradzam.

M
@Życzliwy

A już wisienką na torcie jest to że mimo umowy jaką dostajesz okazuje się że nikt nie zgłosił Cię do ZUS-u i pracujesz na czarno, umowy są lewe. U mnie to wyszło w momencie rejestracji do UP sprawdzone w ZUS kierownik nie uważa to za problem i zgania na baladan w Zusie. Za przepracowany czas również nie mam wypłaty.

@M

Wal do inspekcji pracy oni zaradzą na to i mandacik hehe

Inspekcja pracy była i nic nie zrobili, wszystko jest tuszowane tak dokładnie a jak w papierach się wszystko zgadza to Inspekcja nic nie zrobiła mimo że wiedzieli jaka jest prawda ????

U mnie się nie zgadzało w papierach moja umowa na 1/4 a pracował na cały etat świadectwo pracy się nie zgadzało i parę innych rzeczy. Jeszcze sprawa w sądzie się odbyła i pozew grupowy był złożony przez inspektora pracy więc musieli coś z tą śmieszną firemka zrobić i właścicielka dostała grzywnę tylko nie wiem ile

Koszalin

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła...

@Koszalin

Ale nie widzę już ogłoszeń w gazecie miasto i PUP chyba inspekcja pracy dobrała się (usunięte przez administratora) Ze nie jest to zetelna firma i skończyły się ogłoszenia o pracę za darmo teraz trzeba płacić Inspekcja Pracy zrobiła swoje nie polecam nikomu tej firmy

Czy zdarzają się nadgodziny w Platan Meble sp. z o.o.?

Kamil

Nadgodziny jak najbardziej tak tylko ze (usunięte przez administratora) nie płacą za nie najchętniej to by chcieli żebyś pracował po 15h za najniższa krajowa i na koniec zabiorą ci 100 PLN że raz się spóźniłeś 15 min firma (usunięte przez administratora)

Czy Platan Meble sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ols

Jako już były pracownik odradzam tam pracy, a jeśli otrzymasz umowę to radzę ją sprawdzić np. w ZUS czy masz odprowadzane skladkiskładki zzdrowotne, moja umowa okazała się fikcją, przez cały czas jej trwania nie wpłynęła nawet 1 zł na składki w ZUS

Zofia
@Ols

Bardzo niepokojąca opinia. Co zrobiłeś w tej sytuacji? Pytam, bo może powiadomiłeś o tym instytucje zajmujące się prawami pracowniczymi i przestrzeganiem kodeksu pracy. Opisanie tej sytuacji w Platanie może przecież pomóc innym osobom w podobnym kłopocie.

Jak pamiętam, to nie obowiązywała żadna ????

Kamil

Firma jak najbardziej ok, jedynie oczekuje od pracowników dobrej pracy a to nie wszystkim się podoba to tu narzekają.

Łukasz
@Kamil

Chyba szefem jesteś tej psełdo firemki która (usunięte przez administratora) pracowników i mówisz że jest ok. W tej firmie nic nie jest ok a jak się wymaga od pracowników to pracownik ma wiedzieć za co się od niego wymaga a nie za 10 PLN. Odradzam wszystkim

Jakie są mocne strony pracodawcy Platan Meble sp. z o.o.?

Lolo

Nie polecam pracy w tej firmie!!!! Nigdy nie płacą na czas,zwlekają z wyplatami i płacą najniższa krajowa.

Lolo

Mocną stroną firmy PLATAN na pewno jest wykorzystywanie pracowników!!!! Dają 10zł na godzinę. Trzeba samemu kupować sobie rękawice robocze,warunki pracy straszne,zwlekaja z umowami jednym słowem (usunięte przez administratora)

Belcia
@Lolo

Czy piszesz o platan Koszalin?

Nwpwpmgmg

Jak tam z kierowcami

Sajmon
@Nwpwpmgmg

Praca na kierowce??? Omijac szerokim lukiem. Wyzysk ze nawet 8 zl na h nie wychodzi. Po dwoch dniach pracy zrezygnowalem. Dziennie prawie 500 km jazdy, nie wspomnie o zaladunkach i rozladunkach. Za nadgodziny nie placa. Nie pchac sie tam!!!

Co wchodzi w socjal Platan Meble sp. z o.o.?

Nwpwpmgmg

A jak z kierowcami

Wojtek

Myślałem że ludzie są zawistni pisząc te komentarze, ale niestety to prawda. Nie dość że nie mogłem doprosić się umowy o pracę przez 1,5 miesiąca to na koniec Szef (usunięte przez administratora) mnie na 1200 PLN mówiąc że nie zarobiłem tyle. Ta firma to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) i bandyci

Niezadowolony pracownik

(usunięte przez administratora) jeszcze raz odzust nie wyplaca na czas pensji a jak wyplaca to czesc pieniedzy a ty sie czlowieku ludzisz ze dostaniesz reszte a tak na prawde nigdy tych pieniedzy nie zobaczysz.Nie polecam tej firmy pozdrawiam nie zainteresowanych

stolarrek

zatrudnienie w tej pseudo firmie to powazny blad . ps. nawet pit-11 jeszcze nie dostalem

Miły
@stolarrek

To prawda ta firma to jedna wielka lipa omijać szerokim łukiem mam nadzieję że karma wróci szybko do tej firmy i kierownictwa czasami myślałem że pracuję z niepełnosprawnymi a szef to na 100% ma 1 stopień grupy inwalidzkiej

Kita
@stolarrek

To prawda, nie przesyłają PITu, nie płacą albo na czas albo w ogóle, jak decydujesz się na odejście, zapomnij o wynagrodzeniu za miesiąc, w którym ich o tym poinformowałeś

Terminator

Ogólnie nie polecam tego zakładu pracy. Przychodzisz do tego zakładu pierwszego dnia i nie ma żadnego szkolenia bhp, nic nie dostajesz żadnych rękawiczek, butów roboczych, pracodawca gardzi pracownikami po prostu zwykły śmiec i szumowina nawet nie chce dać najniższej krajowej tylko zanizona. Ktoś powinien wkoncu gdzieś to zgłosić bo to się w palę nie mieści co się s tym zakładzie wyprawia, o umowie też można zaprosić kombinują jak tylko mogą aby jej nie dać i pracować za darmo. Dają jakieś fauszywa zawyzone ogłoszenia o zarobkach w danej profesji a co do czego przychodzi to te zarobki są poniżej najniższej krajowej. Po prostu jedno wielkie (usunięte przez administratora) bez dna...

Dariusz
@Terminator

Widzę że masz bardzo złe zdanie na temat firmy. Może znajdą się też jakieś plusy pracy w Platan Meble? Jestem ciekaw co powiesz na temat atmosfery w pracy, czy relacje między pracownikami są dobre? Liczę na Twoją odpowiedź.

Mira

Słyszał ktoś o potrzebach kadrowych w firmie? Warto w ogóle składać dokumenty?

Sebastian

Jakie są możliwości zatrudnienia i wymagania co do chętnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Platan Meble sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Platan Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Platan Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platan Meble sp. z o.o.?

Platan Meble sp. z o.o.