Opinie o „Platan” salon meblowy w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie „Platan” salon meblowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Platan” salon meblowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Platan” salon meblowy w Szczecin

mauerer franz

cześć mam pytanie czy ktoś może powiedzieć mi jak nazywa się dyrektor oddziału na Jagiellońskiej? ten który przyjmuje do pracy /spotyka się z kandydatami? z góry dzięki.

Ola

Jak jest na stanowisku biurowym w Szczecinie ? Ktoś coś ?

@Ola

Minimalna na umowie, reszta pod stołem, atmosfera stresująca, krzyki nad głową i średnio przyjemnie w biurze

Dam.
@Anonim

Wiadomo coś kiedy będzie odtwarta produkcja w Szczecinie

Ona
@Ola

Nigdy.

ewela

Napewno nie polecam kupowania mebli w tej firmie po 2/3 miesiacach z łóżka zrobiła sie (usunięte przez administratora) materiały słabej jakośći pieniadzę wyrzucone w błoto a własciel mają w nosie reklamacje itd porażka !!!!!!Załuje że kupiłam !!!!!

Wiki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka umowę proponują na początku?

@Wiki

Umowa zawsze jest na papierze minimalna reszta pod stołem, nawet po zakończeniu okresu próbnego

Kierowca

Dużo bajek złote góry

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lidia

@Były, czy fakt, że firma zatrudnia więźniów wpływa jakoś na relacje między pracownikami? Z tego co napisałeś są oni zatrudniani według stawki minimalnej. Czy może to powodować jakieś zmiany w sferze płacowej dla innych pracowników? Zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji na ten temat.

Karol

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Może coś podpowiecie?

Były
@Karol

Firma nie potrzebuje ludzi tylko niewolników. Zatrudniają więźniów za minimalną stawkę.

palant szefo platan

byłem kierowcą w platanie byłem na Litwa Łotwa 9 dni za granicą .. falarz to (usunięte przez administratora) obiecuje kase ze niby 5 przychodzi wypłata i daje dniówka z minimalnej 50 zl oszust (usunięte przez administratora) nie robic u niego gruba świnia

SKAZANY

a teraz jest ok. woda mineralna do oporu , zupa z wkładką , dobre zarobki , miły kierownik

Płaca 2100 brutto reszta pod stołem. Ciągłe bluzgi, krzyki, zero szacunku do pracownika. Nikt nic nie tłumaczy i wymaga żebyś wszystko wiedział, a za błędy odpowiadasz samemu. NIE POLECAM!

Tomasz

Czy takie milczenie to efekt dobrej pracy?

SKAZANY

teraz w koszalinie pracuja skazani z ZK - TO RECEPTA NA SUCES fALARZA

Lidia

@opinia a na jakim konkretnie stanowisku miałaś okazję pracować? Czy oprócz podstawowej pensji pracodawca oferował pozapłacowe bonusy? @Witek jak w końcu zdecydowałeś? Jeśli jesteś pracownikiem firmy Platan salon meblowy, podziel się proszę swoimi wrażeniami.

@Lidia

@Lidia na zbijaniu, prosta sprawa i nie jest ciężka dla kobiety, poznałam tam przesympatyczną kobietę która pracuje tam długo i wszystkiego mnie od razu nauczyła, są tam też szwaczki z którymi miałam przyjemność spółpracować przez jakiś czas i też była to przyjemna robota

@opinia

a propos bonusów są też premie za daną ilość stelaży

@Lidia

a propos bonusów są też premie za daną ilość stelaży

Witek

Dość niepokojące informacje piszecie. Zastanawiam się czy aplikować?

@Witek

moim zdaniem lepiej się przejść i samemu sprawdzić bo często ludzie piszą nie miłe rzeczy bo ich wywalono za niekompetencje

opinia

generalnie polecam pracę w tej firmie, rok temu pracowałam na jednym ze stanowisk w oddziale w koszalinie na zbijaniu mebli, może to brzmi dziwnie ale praca na stolarni jest przyjemna a ludzie bardzo sympatyczni, nie ma tam żadnych stereotypowych pijaczków tylko po prostu normalni rzetelni pracownicy, wiele można sie nauczyć i bardzo dobrze zarobić tylko. Nigdy nie wiedziałam żeby ktoś się tam skarżył.

Nie ważne

Nie mam nic do tej firmy, zgodze się z tym ze szef jest wulgarny lecz znam ich, dlugo tam pracuje, ludzie (usunięte przez administratora) ich jak leci, kierowcy okradają i niszczą auta, jeżeli ktos pije w fabryce to nie jest to za pozwoleniem szefowstwa, tak wyglądają pracownicy w tych czasach, robią co chcą, zostają przyłapani i wywalani a potem obsmarowują w sieci firme, jak ktoś oczekuje wynagrodzenia 3000 zł to niech sie przyłoży do roboty bo siedzenie na tyłku i odwalanie teatrzyku że się pracuje nie da wam kasy, każdy chciałby pieniądze ale nikomu nie chce się na nie zarabiać, jak ktoś z was otworzy firme i się przekona ile zajmuje dobrowadzenie jej do stanu idealnego to niech wtedy sie wypowie. Gadać łatwo ale zrobić to już inna sprawa.

Dawid

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

Jeblam_smiechem

Praca w biurze ?? Jeżeli ktoś to "cos" nazywa biurem to nigdy chyba w biurze nie był. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Najlepsza koza pod oknem... zaczadzic się można pracując w takich warunkach. Tam klienci w ogóle przychodzą?? Wstyd!!!

Nie desperatka
@Jeblam_smiechem

Byłam wczoraj na rozmowie o pracę. Podobno rekrutacja jeszcze w trakcie i mają wielu chętnych. Ciekawe czy znajdzie będzie jakiś desperat.

Damian
@Nie desperatka

Jakie pieniadze proponuja jako tapicer cos wiadomo? Dzieki za odpowiedz z gory

Marcela

Nie warto składać CV. Mam wrażenie ze zatrudnią każdego kto się zgodzi na ich łamanie prawa. Desperacja pełna. Oszukuja na ZUSie. Składki od minimalnej krajowej - bo taką daja umowę. Reszta na czarno. Warunki koszmarne, bluzgi, przeklinanie nawet przy klientach a kibelek aż strach tam wchodzić.

me
@Marcela

Ciekawe czy ktoś był tak zdesperowany, że się u nich zatrudnił?

Wentylek
@me

Ogłoszenie jest ponawiane. Pewnie ciągle szukają. Ludzie szanujmy się!

Nika
@Marcela

100% racja, nie warto

Niedoszła pracownica

Obskurne biuro i wulgarny szef, który proponuje umowę na najniższą krajową a resztę pod stołem. Żenada, nie polecam.

NAT
@Niedoszła pracownica

JAKIE DOKŁADNIE WARUNKI ZAPROPONOWAŁ ? JUTRO IDĘ TAM NA ROZMOWĘ DO BIURA

@NAT

Nie wchodz w to (usunięte przez administratora) Wydymaja cie!!!

NAT
@ja

teraz się zastanawiam czy w ogole jechać na rozmowę . praca od pon do pt od 8-19 mega mi odpowiada . możesz powiedzieć co dokładnie jest z nimi nie tak ? jeżeli nie tu to napisz na meila : hawrania92@ gmail.com

@NAT

Nie wchodz. Nie warte. Pracowalem tam. Jak odchodzilem dostalem wyplate 1 zl.

Ciekawa
@NAT

i jak było na rozmowie?bo też dostałam na jutro zaproszenie

HMM
@Ciekawa

I JAK PO ROZMOWIE ?

Wentylek

Minimalna krajowa. Reszta na czarno

XXman

Omiać Platan i Falarza!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o „Platan” salon meblowy - Szczecin

• Jak się pracuje w „Platan” salon meblowy?

Zobacz opinie na temat firmy „Platan” salon meblowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Platan” salon meblowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Platan” salon meblowy?

Kandydaci do pracy w „Platan” salon meblowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Platan” salon meblowy