Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Em

Bardzo dziękuję za ten komentarz. I napisze tylko tyle żebyście się nie martwili, zmiany nadchodzą.

ZMARTWIONY

drodzy państwo czytam całość wypowiedzi z wielkim zniesmaczeniem i brakiem zrozumienia co się stało w firmie jaką budowałem i pełniłem ważne funkcje w firmie kilka lat w wstecz nie po to budowałem podwaliny tej firmy aby widzieć jak ona tonie w wewnętrznej wojnie

niech tak bedzie

to nie ma sensu, osoby majace łeb na karku maja haki na TL/kierownikow. musialaby nastapic wymiana calego kierownictwa zeby cos zmienic

Nowy75

Cześć wszystkim. Możecie się podzielić opinią nt.pracy w Witzendorf. Praca biurowa.

Ta z inbaundu co sprzedaje

H2O

Brawo! Ps. Proszę nie wrzucać ludzi do jednego worka, sporo ludzi jest w porządku i normalnych. Tylko takie osoby nie mają potrzeby tu wchodzić i pisać bredni. Patologia trafia się wszędzie, u nas tez, z różnymi osobami się pracowało. Pracuje tu koło 7mc, nie zdarzyło mi się dostać żadnej kary i mieć z kimkolwiek z przelozonych/biura problemów. Ale może dlatego, że przychodzę do pracy, co więcej przychodzę trzeźwa.

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
Jabłko

Sprawca, który wybił szybę ogryzkiem jest poszukiwany!!!!

Motylek

Wybieram się z narzeczonym do tej pracy może ktoś napisać czym zajmują się kobiety i czym mężczyźni? Jak wygląda praca w tej firmie?

tylko czytam
@Motylek

radze przeczytac opinie co tutaj sie dzieje i mocno sie zastanowic nad podjeciem pracy w tej "firmie"

@Motylek

Kobiety zazwyczaj idą na oklejanie paczek naklejkami wysyłkowymi. Mężczyźni na rozładunek kontenerów. Sztaplarki okazyjnie. Chyba że obydwoje macie trochę więcej w CV to jest szansa że usiadziedzie na (usunięte przez administratora) przed komputerami w tzw. Quality Control. Zapraszamy serdecznie, ale pamiętaj że jak któreś z Was źle się poczuje i nie przyjdzie do pracy choć jeden dzień to z waszej wypłaty zostanie pobrane 250e. Jeżeli coś się takiego stanie to za miesiąc dostaniecie max 800e(220h). A i prześcieradło z gumką weźcie bo też jest kara 250e za materac warty 50e.

Meluzyna

Pracuje w Beliani juz prawie rok i polecam. Szybki rozwoj, zarobki do przyjecia, atmosfera w biurze bardzo pozytywna.

kotfelix

Z DALEKA OD TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAKUP TEJ PODŁEJ JAKOŚCI CHIŃSZCZYZNY I PRACA W TEJ FIRMIE TO ZGROZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była

Wiadomości na Skype lepiej kasować, bo wszystko czytają.

elo
@Była

kto czyta?

Była

Ale on się nie zmieni i w tej firmie się nic nie zmieni. Nawet jeśli ktoś się pojawia kto by chciał coś fajnego wprowadzić, to szybko rezygnuje bo to nie ma sensu. Tam nigdy nie będzie rewolucji. Aspirują do korpo ale mają mentalność prywaciarza z lat 90.

HorrorBeliani

Rura już zmieniona? Woda nie cieknie? Gdyby nie fakt że na nagraniach widać 40 biegających z miotłami osób, przy ósmej rampie jest zawór, ale nie ma myślących osób, a BHP (usunięte przez administratora) jednak nie działa ????‍♀️

Hehe

Nie polecam nikomu, pracy w Srajkowie, syf brud, (usunięte przez administratora). Niektórzy nawet rąk nie myją i brakuje im paru zębów. Kierownictwo to dwójka (usunięte przez administratora)którzy mają zerowe pojęcie o prowadzeniu teamu. Patrzenie na ręce i kontrola na każdym kroku.(usunięte przez administratora)Brak podwyżek, rozwoju a same wymagania. Nie polecam

RAJKOWO,TRAGEDIA!!

Nie zatrudniać się w tej firmie zero możliwości rozwoju i jakiego kolwiek progresu pod względem pensji ludzie na ten moment caly czas się zwalniają nie długo będą tylko sami nowi, ludzią którzy pracują po 15lat obniżyli podstawę o (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)i dali to jako bonus frenkwencyjny????????śmiech,kierowniczka nowa od paru miesięcy wprowadziła taki rygor że pierdnąc głośniej nie można, patrzy Ci na ręce i na każdy twój ruch (usunięte przez administratora) nie piszcie się na to ludzie chyba że komuś pasuje (usunięte przez administratora)netto podwyżka (usunięte przez administratora)za 3 lata ,mowa tutaj o magazynie w Rajkowie i na magazynie

Psze Pana

I ten co go kolana piekły. Wikipedia na hulajnodze

Była

Ale telenowela, za moich czasów nie było tak fajnie. Stara gwardia się sypie,(usunięte przez administratora) Kto następny?

Bawół

W każdej firmie jest to samo. Jak zachowujesz się normalnie, to jesteś traktowany normalnie. Niestety ludzie z brakami w kulturze osobistej, a także przerośniętym ego tego nie ogarniają. Jak skaczesz z ryjem to nie licz że biuro będzie Ci szło na rękę. (Patrz ostatnia wojna o sól) Co do ludzi na magazynie to ploty w zasadzie non stop, także jak nie czujesz instynktownie kto jest ok to lepiej za dużo nie mów(nawet jak nic nie powiesz to i tak Ci obrobią (usunięte przez administratora) Jest sporo megalomanów, ale znajdzie się dla równowagi parę sensownych osób. Jak przychodzisz do pracy pracować to idzie wytrzymać, chociaż są lepsze firmy.

Wojtek

Jestem pracownikiem tej firmy juz blisko 3 lata. Sa lepsze i gorsze chwile, jak wszedzie. Zaradzamy problemom jak tylko mozemy, ale to co najwazniejsze w dzisiejszych czasach czyli kasa jest wyplacana na czas i ludzie ktory tworza ten niepowtarzalny klimat. Jezeli ktos jest otwarty na nowe mozliowsci i rozwoj to ta praca jest dla niego.

hmmm
@Wojtek

Kasa na czas wyznacznik? To chyba podstawa w pracy, a nie zaleta...

lol
@Wojtek

ogarnij się, to nie jest 2005, żeby główną zaletą jest wypłata na czas. Nie jesteś z IT ;)

Oddany Woli Wodza

I takie właśnie jest podejście kierowników do pracowników. W kilku słowach.

Skinkersik

Nasz kochany owocku. Najwybitniejszy z wybitnych. Jak to się stało żeś nasz slodziaczku jeszcze nie jesteś kierownikiem tego magazynu? Pracowity, zaangażowany, mądry. Wzór, niedoceniony! Trzymamy kciuki. Ps. Klap od toalet mamy więcej ????

Psze Pana

Przyjedz, zabierz, nie oddawaj.

Ehe

Kto w Beliani pracował, ten w cyrku się nie śmieje

Wiem, ale

Oczywiście, że odpowiednia pensja się należy, ale w tej firmie szef każe (przynajmniej jeszcze rok temu była taka sytuacja) zwracać pracownikom część zarobionej kasy. Czyli płacił, ile trzeba, ale i tak część była jemu zwracana. Taki szwajcarski odpowiednik najgorszej wersji polskiego (usunięte przez administratora).

AnonimowyNick

Pojechałem do beliani pracować przez wakacje. Praca momentami bywa ciężka fizycznie (kto by się spodziewał na magazynie mebli), jednak trzeba przyznać, że jeśli pracuje się rzetelnie, to nie ma żadnych problemów ani z "team leaderami" ani z karami finansowymi etc. Pieniądze są wypłacane zgodnie ze stawką i na czas. Mi osobiście w pracy najbardziej przeszkadzali team leaderzy, a raczej to, kto nimi był. O ile kilka z tych osób jest naprawdę fajnymi, pomocnymi i życzliwymi osobami, to cała reszta jest zgrają niekompetentnych (usunięte przez administratora) którzy nie wiadomo dlaczego znaleźli się na swoich pozycjach. Prymitywy mające się za nie wiadomo kogo, wymagająca wiele od innych, ale od siebie absolutnie niczego.

Sorka

Chociaż nazwę użytkownika podaj. Bo nie można jej na insta znaleźć

Firma lub osoba, która została pomówiona, może dochodzić swoich praw na podstawie Kodeksu cywilnego lub Kodeksu karnego. Kodeks karny w art. 212 oraz 216 mówi, że za pomówienia lub zniewagi, które mogą poniżyć drugą stronę w opinii publicznej lub narazić go na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, grozi: -kara grzywny, -kara ograniczenia wolności, -kara pozbawienia wolności do jednego roku – jeśli zniewagi lub pomówienia odbywają się za pomocą środków masowego przekazu. Miłego dnia Przemku.

Paragraf

Art 94 par 2 ...ośmieszenie pracownika, izolowane po lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników....czy Wam coś to mówi? (usunięte przez administratora)

Koleżanka Marty
@:)

Kontrolą przestrzegania przepisów dotyczących płacy minimalnej zajmuje się wydzielona jednostka administracji celnej ds. kontroli nielegalnej pracy (Finanzkontrolle Schwarzarbeit – FKS), sprawdzająca także zgodność warunków pracy w poszczególnych branżach z postanowieniami ustawy o delegowaniu pracowników (Arbeitnehmer-Entsendegesetz - AEntG). Niezapowiedziane kontrole przeprowadza się u pracodawców. Jednostka FKS ma prawo wglądu w dokumentację, przepytywania osób (pracodawców, zleceniodawców, pracowników) oraz wstępu do pomieszczeń kontrolowanych firm. Pracodawcy zobowiązani do wypłacania minimalnego wynagrodzenia zgodnie z ustawą o płacy minimalnej (Mindestlohngesetz – MiLoG) muszą – w określonych branżach oraz w przypadku pracy w ograniczonym wymiarze (tzw. minijobs) – rejestrować w okresach tygodniowych początek, koniec i godziny codziennej pracy. Podczas kontroli pracodawca powinien także okazać na żądanie umowy o pracę, rozliczenia wynagrodzeń i dowody ich wypłaty. Całą dokumentację należy przechowywać w Niemczech przez okres minimum 2 lat. Jakie konsekwencje prawne grożą pracodawcy niepłacącemu wynagrodzenia minimalnego? Jeżeli pracodawca nie wypełnia swoich obowiązków w zakresie gwarantowania ustalonego minimum dotyczącego warunków pracy - zgodnie z ustawą o płacy minimalnej (MiLoG) oraz ustawą o delegowaniu pracowników (AEntG) - może zostać ukarany grzywną w wysokości do 500 000 euro. Nieprzestrzeganie obowiązku współpracy podczas kontroli (np. nieudzielanie informacji, nieudostępnianie dokumentacji) lub niedopełnianie obowiązku rejestracji czasu pracy może spowodować nałożenie grzywny w wysokości do 30 000 euro. Przedsiębiorca, na którego nałożono grzywnę w wysokości co najmniej 2500 euro z powodu wykroczenia związanego z naruszeniem ustawy MiLoG lub AentG, może ponadto podlegać wykluczeniu z uczestnictwa w przetargach publicznych. Niezgodne z zasadami współżycia społecznego wynagradzanie pracowników może też spełniać znamiona lichwy płacowej (§ 291 kodeksu karnego).

Skoro jesteś taki cwany w komentarzu to przyjdź i powiedz mi to wprost ;) przyprowadź mi również osoby, którym powiedziałam, że jeśli mi czegoś nie dadzą to nie dostaną, albo kogoś kogo zaszantażowałam. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani