Opinie o Bino-Tech Binkowicz Krzysztof w Szczecin-załom

Paweł

Krzysztof Binkowicz to zwykła łajza. Warunki mieszkaniowe to loteria najczęściej porażka. Ale na tym też zarabia (sprawdźcie ceny mieszkań w Belgii). Kłamie w sprawach mniejszych czy większych. Przez telefon wielki boss, a po przyjeździe na budowę w Belgii myślałem że to rumun, bal się odezwać. Może i niektórzy nie mają problemu z pieniędzmi, bo i wcześniej go nie było. Niestety pan łajza jest lasy na mamone przy większych projektach. Będzie wymyślala wszystko żeby nie wypłacić tego co się należy. Zapewne Krzysia będzie tu pisała sobie komentarze lub straszyła sądem. Więc zapraszam. A dla zainteresowanych mam listę osób, nie zapłaconych faktur, screeny rozmów z Krzysia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pośrednik - prawda.

Karol

Koledzy!! spokojnie można pracować. Patologia z każdego mieszkania potrafiła zrobić chlew. Firma jest godna polecenia a mieszkania bez zarzutu. Patologii dziękujemy!!! Bzdury piszą ci co im w każdej firmie faktur nie zapłacili bo myślą że do pracy na piwo się chodzi. myślą że jak szef nie widzi to można w kulki lecieć :) Ja bym połowie nie zapłacił. I tak podziwiam cierpliwość szefa. Takich ludzi jak Pan Krzysztof trzeba bronić bo wymierający gatunek. A oszołomy po których poprawiamy niech lepiej się nie wypowiadają. Idźcie dalej ćpać, chlać i balować a nam dajcie spokojnie pracować bo to przez takich jak wy nas nie szanują za granicą. I nie gadajcie jacy to dobrzy w pracy jesteście a potem wielkie G się okazuje że umiecie i jeszcze się dziwicie że normalnym ludziom więcej płacą a wy problemy macie. Pozdro

Michał

U Pana Krzysztofa nic się nie zmieniło - płaci uczciwie jak zawsze

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Johny Nowy wpis

Super firma. Jak najbardziej polecam

Jarek Nowy wpis

Zacząłem prace z polecenia. Jestem bardzo zadowolony. Można zaufać tej firmie

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal Bino-Tech Binkowicz Krzysztof?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Filozof

Brak zastrzeżeń. Pomagają z papierami, pomagają z mieszkaniem. Ludzie w pracy w porządku. Zjazdy kiedy mi pasuje. Tylko przyjeżdżać, pracować, zarabiać

Karol

Marek L.

rzeczowa opinia

firma
@Karol

Dziękujemy za szczerą opinię. Niestety nie zawsze mamy możliwość sprawdzić do końca z kim mamy do czynienia. Ze smutkiem stwierdzamy, że czasem trafią się w firmie osoby, które reprezentują sobą niski poziom kultury czy umiejętności. Zgodnie z polityką firmy dajemy szansę każdemu, ale od dłuższego czasu selekcja jest dokładniejsza również pod kątem kultury osobistej. Dobra współpraca w każdym zespole to dla nas bardzo ważna sprawa. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywną opinię

@Karol

Zgadzam się. Firma ma dobre imię na rynku

NICKK
@Karol

Polecamy firmę zdecydowanie, pracujemy szósty rok jako elektrycy

budowlaniec
@Karol

Dobrze powiedziane. Firma na poziomie oby więcej takich

Robert G
@Karol

coraz lepsze projekty i stawki. takich firm trzeba się trzymać. przerobiłem kilka ale tu zostaje

Zibi
Kandydat
@Karol

Ręka rękę myje. Na szabelki też się bijecie?? Rekruterzy za 5gr.nie potraficie odróżnić marginesu przez telefon?? A może celowo takich rekrutujecie i wysyłacie do pracy?? Łatwo można ich oszukać na pieniądze. Ludzie piszą prawdę o mieszkaniach, bo są fatalne warunki. 6 osób w 2 pokojach na łóżkach piętrowych za 1000euro/msc.Tak się przekręca rodaków. Z pieniędzmi również komedia. Ludzie ostrzeżenie, nie podejmujcie rządnej współpracy z firmą BINO-TECH Krzysztof Binkowicz. Przyjdzie czas na sprawiedliwość i czas zrobi swoje. Zło wraca zawsze z podwójną siłą.

Paweł O.

Kolega mi polecił firme i zacząłem w styczniu. Podchodzę z ostrożnością zawsze bo to różnie bywa z polskimi firmami ale jak rozmawiam tu z ludźmi co długo pracują to tylko chwalą. Jak narazie wszystko wygląda bardzo dobrze

Janek

Firma godna polecenia. Zasłużone 5/5. Dobra organizacja pracy, jasne wymagania, przede wszystkim uczciwi

Polak

W sumie nie ma się do czego przyczepić. Ja już za granicą przestałem pracować ale gdybym miał wracać to właśnie tu

Alek

Rozmowa przed podjęciem pracy była rzeczowa i konkretna tak jak lubię. Jadąc do pracy, nie miałem cienia wątpliwości, że wszystko jest dograne - i nie zawiodłem się. Pan Krzysztof to człowiek na poziomie. Współpraca z takimi ludźmi to sama przyjemność. Serdecznie zachęcam do pracy w tej firmie

Mateusz W

Firma z zasadami i ugruntowaną pozycją na rynku. Pracy do wyboru do koloru. Godni uwagi

Edward
@Mateusz W

Widzę, że jesteś z osób, które są zadowolone z tego miejsca pracy. Dobrze o tym wiedzieć. Tak na marginesie może będziesz tak uprzejmy i dowiem się od Ciebie ile dokładnie można tam zarobić? Zarobki to zawsze ważny temat dla każdego pracownika, więc chętnie ustalę na jakim poziomie zarobki oferuje ten pracodawca.

Alibaba

Znają się na rzeczy. Płacą terminowo. Więcej takich firm. Szacun

abc

polecam polecam polecam - tyle w temacie

Wiecie może czy w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof szukają chętnych na staż?

firma
@Pytanie

Dzień dobry. Na obecną chwilę polityka firmy nie przewiduje przyjmowania stażystów Pozdrawiamy

XXX

Facet pomaga ludziom . Spoko Facet . Człowiek godny polecienia

Leszek

Cały rok pracy, żadnych kłopotów. Szczerze polecam współpracę z tą firmą

zali4

Pracowałem w firmie 3 lata. Zjeżdżam do Polski zadowolony że trafiłem na tak solidną firmę. Polecam każdemu kto szuka stabilnego zatrudnienia i nie ma czasu na przepychanki.

Arek

Rzetelna wypłacalna firma. Każdy kto tu zawita będzie zadowolony. Pracuje 1,5 roku

Edward
@Arek

Co należy do zakresu Twoich obowiązków? Dobrze wiedzieć, że firma ta jest wypłacalna, jednak mimo to chciałbym, abyś napisał coś jeszcze o poziomie oferowanego przez firmę wynagrodzenia. Czy jest ono w Twojej ocenie satysfakcjonujące?

Arek
@Edward

Po tym co widzę na rynku stawki są ok. Szef otwarty na rozmowy o podwyżkach jeśli projekt bardziej wymagający

Michał

U Pana Krzysztofa nic się nie zmieniło - płaci uczciwie jak zawsze

Stefan
@Michał

Terminowe wynagrodzenie to może być jeden z atutów firmy na rynku. Dla niektórych wydaje się to oczywistością, ale tak wcale nie jest. Przecież każdy z nas chciałby otrzymywać wynagrodzenie o czasie. Szczególnie, że każdy ma zaplanowane płatności, na przykład ratalne. Czy możesz napisać coś więcej o obowiązkach w pracy w firmie Bino-Tech? Czy jest szansa na awans lub nauczenie się czegoś nowego?

Team
@Stefan

Praca w różnych branżach w całym sektorze budownictwa. Najczęściej instalacje. Płatności na czas. Tyle tylko że teraz biora tylko z własną działalnością co nie każdemu odpowiada. Ale polecamy. Team

@Michał

Nie ma żadnych problemów z płatnościami

Zbyszek K

Super firma. 2 telefony i praca załatwiona. Stawki na dobrym poziomie. Serdecnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bino-Tech Binkowicz Krzysztof - Szczecin-załom

Bino-Tech Binkowicz Krzysztof