Opinie o Bino-Tech Binkowicz Krzysztof w Szczecin-załom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bino-Tech Binkowicz Krzysztof. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bino-Tech Binkowicz Krzysztof w Szczecin-załom

Karol

Koledzy!! spokojnie można pracować. Patologia z każdego mieszkania potrafiła zrobić chlew. Firma jest godna polecenia a mieszkania bez zarzutu. Patologii dziękujemy!!! Bzdury piszą ci co im w każdej firmie faktur nie zapłacili bo myślą że do pracy na piwo się chodzi. myślą że jak szef nie widzi to można w kulki lecieć :) Ja bym połowie nie zapłacił. I tak podziwiam cierpliwość szefa. Takich ludzi jak Pan Krzysztof trzeba bronić bo wymierający gatunek. A oszołomy po których poprawiamy niech lepiej się nie wypowiadają. Idźcie dalej ćpać, chlać i balować a nam dajcie spokojnie pracować bo to przez takich jak wy nas nie szanują za granicą. I nie gadajcie jacy to dobrzy w pracy jesteście a potem wielkie G się okazuje że umiecie i jeszcze się dziwicie że normalnym ludziom więcej płacą a wy problemy macie. Pozdro

Bóg Jahwe
@Zibi

Ponieważ rozmawiałem z firmą która przejmowała załamanych pracowników Krzysia bo nie mieli za co wrócić do domu albo za co żyć, gdyż Krzyś nie płaci za pracę. Wystarczy popytać o niego na rynku Belgijskim.

Karol

Marek L.

rzeczowa opinia

@Karol

Dziękujemy za szczerą opinię. Niestety nie zawsze mamy możliwość sprawdzić do końca z kim mamy do czynienia. Ze smutkiem stwierdzamy, że czasem trafią się w firmie osoby, które reprezentują sobą niski poziom kultury czy umiejętności. Zgodnie z polityką firmy dajemy szansę każdemu, ale od dłuższego czasu selekcja jest dokładniejsza również pod kątem kultury osobistej. Dobra współpraca w każdym zespole to dla nas bardzo ważna sprawa. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywną opinię

Zbyszek K
@Karol

Zgadzam się. Firma ma dobre imię na rynku

NICKK
@Karol

Polecamy firmę zdecydowanie, pracujemy szósty rok jako elektrycy

budowlaniec
@Karol

Dobrze powiedziane. Firma na poziomie oby więcej takich

Robert G
@Karol

coraz lepsze projekty i stawki. takich firm trzeba się trzymać. przerobiłem kilka ale tu zostaje

Zibi
@Karol

Ręka rękę myje. Na szabelki też się bijecie?? Rekruterzy za 5gr.nie potraficie odróżnić marginesu przez telefon?? A może celowo takich rekrutujecie i wysyłacie do pracy?? Łatwo można ich oszukać na pieniądze. Ludzie piszą prawdę o mieszkaniach, bo są fatalne warunki. 6 osób w 2 pokojach na łóżkach piętrowych za 1000euro/msc.Tak się przekręca rodaków. Z pieniędzmi również komedia. Ludzie ostrzeżenie, nie podejmujcie rządnej współpracy z firmą BINO-TECH Krzysztof Binkowicz. Przyjdzie czas na sprawiedliwość i czas zrobi swoje. Zło wraca zawsze z podwójną siłą.

Bóg Jahwe Nowy wpis
@Zibi

Jak długo czekaliście na odzew z Bino-Tech Binkowicz Krzysztof? Oddzwaniają zawsze?

Grzegorz Nowy wpis

Większość widzę chwali pracę. A jak jest z zakwaterowaniem? Dużo potrącają z wypłaty? Jakie w ogóle są teraz stawki w robocie?

Zainteresowany Nowy wpis
@Grzegorz

Też jestem ciekawy bo kwatera czasem jest w cenie

Oli

Świetna firma. Znakomita współpraca. Zacząłem prace pół roku temu i w końcu gdzieś zostanę na dłużej bo tu mają projekty tylko długoterminowe. Nie muszę w końcu zmieniać mieszkań jak rękawiczek

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bino-Tech Binkowicz Krzysztof. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

firma

Każdy nowy podwykonawca otrzymuje kontrakt zanim rozpocznie pracę

Johny

Super firma. Jak najbardziej polecam

Jarek

Zacząłem prace z polecenia. Jestem bardzo zadowolony. Można zaufać tej firmie

Filozof

Brak zastrzeżeń. Pomagają z papierami, pomagają z mieszkaniem. Ludzie w pracy w porządku. Zjazdy kiedy mi pasuje. Tylko przyjeżdżać, pracować, zarabiać

Paweł O.

Kolega mi polecił firme i zacząłem w styczniu. Podchodzę z ostrożnością zawsze bo to różnie bywa z polskimi firmami ale jak rozmawiam tu z ludźmi co długo pracują to tylko chwalą. Jak narazie wszystko wygląda bardzo dobrze

Janek

Firma godna polecenia. Zasłużone 5/5. Dobra organizacja pracy, jasne wymagania, przede wszystkim uczciwi

Polak

W sumie nie ma się do czego przyczepić. Ja już za granicą przestałem pracować ale gdybym miał wracać to właśnie tu

Alek

Rozmowa przed podjęciem pracy była rzeczowa i konkretna tak jak lubię. Jadąc do pracy, nie miałem cienia wątpliwości, że wszystko jest dograne - i nie zawiodłem się. Pan Krzysztof to człowiek na poziomie. Współpraca z takimi ludźmi to sama przyjemność. Serdecznie zachęcam do pracy w tej firmie

Mateusz W

Firma z zasadami i ugruntowaną pozycją na rynku. Pracy do wyboru do koloru. Godni uwagi

Edward
@Mateusz W

Widzę, że jesteś z osób, które są zadowolone z tego miejsca pracy. Dobrze o tym wiedzieć. Tak na marginesie może będziesz tak uprzejmy i dowiem się od Ciebie ile dokładnie można tam zarobić? Zarobki to zawsze ważny temat dla każdego pracownika, więc chętnie ustalę na jakim poziomie zarobki oferuje ten pracodawca.

Alibaba

Znają się na rzeczy. Płacą terminowo. Więcej takich firm. Szacun

abc

polecam polecam polecam - tyle w temacie

Wiecie może czy w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof szukają chętnych na staż?

firma

Dzień dobry. Na obecną chwilę polityka firmy nie przewiduje przyjmowania stażystów Pozdrawiamy

XXX

Facet pomaga ludziom . Spoko Facet . Człowiek godny polecienia

Leszek

Cały rok pracy, żadnych kłopotów. Szczerze polecam współpracę z tą firmą

zali4

Pracowałem w firmie 3 lata. Zjeżdżam do Polski zadowolony że trafiłem na tak solidną firmę. Polecam każdemu kto szuka stabilnego zatrudnienia i nie ma czasu na przepychanki.

Arek

Rzetelna wypłacalna firma. Każdy kto tu zawita będzie zadowolony. Pracuje 1,5 roku

Edward
@Arek

Co należy do zakresu Twoich obowiązków? Dobrze wiedzieć, że firma ta jest wypłacalna, jednak mimo to chciałbym, abyś napisał coś jeszcze o poziomie oferowanego przez firmę wynagrodzenia. Czy jest ono w Twojej ocenie satysfakcjonujące?

Arek
@Edward

Po tym co widzę na rynku stawki są ok. Szef otwarty na rozmowy o podwyżkach jeśli projekt bardziej wymagający

Zostaw merytoryczną opinię o Bino-Tech Binkowicz Krzysztof - Szczecin-załom

• Jak się pracuje w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Bino-Tech Binkowicz Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bino-Tech Binkowicz Krzysztof?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bino-Tech Binkowicz Krzysztof
4.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Jarzębinowa 8
    70-896 Szczecin-załom