Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

~crazy it's my live

A poczytaj sobie wszystkie wpisy to się dowiesz ;))

Walton

Ta a kogo spotkales prezesa Marka Kawale czy syna Krzyśko?

gość

prezesi myślę że płacą zgodnie z kolejnością: 1. dla siebie 2. dla swojej rodziny 3. urzędom po ochłapie 4. innym pracownikom jeśli tacy są :) bo z tego co wiem to firma zamknięta na cztery spusty jest.

dawny pracownik
@gość

nie jest zamknięta, bo byłem po zaświadczenie do urzędu i normalnie wszedłem do niej, co więcej spotkałem kilku "starych" pracowników, mniej osób jest ale nie jest zamknięta.

jako

ta firma od prawie dwóch lat nie płaci pracownikom wynagrodzeń!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Paulo

Haha czyli to oznacza kolejnych pół roku dofinansowan i zwolnień na niepełnosprawnych z pefronu? No teraz to już na pewno najbardziej niepełnosprawni są prezesi tej firemki!

Zahir

Po ponownym rozpatrzeniu sprawy wojewoda jak widać cofnął decyzję z 1 lipca 2014 i Milmex na kolejne pół roku jest zpchr. Gratuluje skutecznego odwołania u ministra...

Zuza

Katowicka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wyłudzenia przez sosnowiecką spółkę Milmex Systemy Komputerowe dotacji z Unii Europejskiej na rozwój infrastruktury informatycznej. Chodzi o ok. 80 mln zł. To kolejne postępowanie dotyczące tej firmy. Inne dotyczy oszustw na szkodę abonentów, którzy podpisali umowy na dostawę darmowego unijnego internetu. O wszczęciu ostatniego śledztwa, dotyczącego wyłudzenia dotacji, poinformowała w środę PAP prok. Agnieszka Wichary z Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Czynności w tej sprawie prowadzi ABW. Umowy na dofinansowanie budowy infrastruktury podpisano ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości, które zajmuje się unijnym wsparciem dla przedsiębiorców, rozdzielając część środków z Regionalnego Programu Operacyjnego. To kolejne prokuratorskie postępowanie dotyczące sosnowieckiej spółki. Poprzednie, dotyczące oszustwa na szkodę klientów Milmeksu, wszczęła kilka miesięcy temu Prokuratura Rejonowa Sosnowiec-Południe. Śledztwo przekazano do Prokuratury Okręgowej w Katowicach – powiedziała w środę PAP szefowa sosnowieckiej prokuratury Agnieszka Dudziak.

Krzyś
@Zuza

I ciąg dalszy nastąpił :-) Zobaczycie , że będzie jeszcze bardzo głośniki, lecz nie wcześniej niż za parę miesięcy...

gox

Niewiem czemu wypisujecie takie glupoty ją pracuje w tej firmie od paru lat i nie było nigdy żadnych problemy , niwewim skąd ten wasz hejt

jas fasola

Jestem niepelnosprawna osoba i chce sie dowjiedziec czy moze tam warto pracowa c? Nie bardzo to whnika z waszyzch wpisow

Nyx

Do pracownika: powiedz herr prezesowi że pomylilo mu się zarządzenie poszukiwania z wydaniem listu gończego za osobą.

@Nyx

nie bardzo mam jak bo nie mam z nim kontaktu ale gdyby coś to przekażę :-)

akurat nie michałku, ale fajnym tropem idziesz :-)

trele morele

​Co najmniej 3 tysiące osób mogła oszukać firma Milmex nie licząc pracowników , najemców lokali , a także firmy leasingowe i wiele innym instytucjom ....

junior
@trele morele

Kto pracuje? :O Z byka spadłeś? Oczywiście że poszukiwała go policja, już się znalazł i ma kilka zwolnień od lekarzy sądowych. Pieniądze były wysokie, ale 2-3 lata temu, od ponad 1.5 roku ta firma nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń, gdzieś Ty się uchował? spokojnie, niedługo będzie jawna rozprawa w Sosnowcu , to pewnie wszyscy pracownicy się zejdą!

@junior

ale ty pieprzysz głupoty, że śmiech na sali, poszukiwany nigdy nie był, miał wezwanie na przesłuchanie w sprawie jaką zgłosił PIP odnośnie pensji, nie stawił się bo coś tam miał z nogą wysłali zwolnienie i mieli zawiesić postępowanie w tej sprawie. te wielkie poszukiwania to śmiech na sali bo jak jesteś w temacie to wiesz że sprawa kończy się grzywną 5000 zł,i pouczeniem że powinno się wypłacać pensje, ależ wielka to sprwa że hoho a tutaj się podniecają że wielce poszukiwany, a normalnie auto stało wiele razy pod firmą, sam kilka razy go widziałem jak już był wielce poszukiwany, raz nawet rozmawiałem, a potem miał jakieś tam zdarzenie i był w szpitalu i dlatego że poleconego nie odebrał to wielkie halo i podniecenie się tutaj zrobiło z niczego hahahaha. jedz sobie w akta zobaczyć to się dowiesz o co chodziło z tymi poszukiwaniami, co więcej poszła chyba skarga na policję o przekłamywanie informacji bo z akt wynika, że nawet nie mieli prawa tak napisać że jest poszukiwany bo poszukiwany może być tylko ten kto się ukrywa, a on utrzymywał przez prawników kontakt cały czas i odpowiadał na wezwania pisemnie, więc nie było nawet podstaw do tego żeby tak napisać, i więcej problemów będzie miał prowadzący w policji niż "poszukiwany". akta akta akta tam sobie poczytaj :-)

Dorsz
@pracownik

Ciekawostka! Bo ją parę dni temu skladalem zeznania w Katowicach i jakoś całkiem co innego się od prokuratora dowiedziałem . od kiedy to falszerstwa, wyłudzenia, działanie na szkode spółki i wierzycieli plus nie złożenie wniosku o upadłość są zagrożone grzywną 5000zl?

Dorsz

Co wy wypisujecie wolontariat to coś co robisz dlatego że chcesz, nikt do tego cię nie zmusza a już na pewno nie groźbą! A pfron nie płaci tobie, tylko pracodawcy, więc pieniądze co najwyżej ogląda poszukiwany przez policję prezes milmexu. No cóż a ją go widziałem nie tak dawno...

walida

Jak nie masz przynajmniej jednego kulasa to wal jak w dym. Pensji nie zobaczysz ale pare groszy z pfronu i owszem.

Mirek

No ja pytałem bo firma stoi na jagiellońskiej i chciałem dokumenty złożyć tam o prace

gość
@Mirek

mylisz pracę z wolontariatem :) wiec ci wytłumaczę Za pracę dostajesz pieniądze które potem wydajesz za wolontariat nie dostajesz nic robisz to z dobrego serca Milmex to wolontariat :)

inia
@gość

wolontariat- booooooskieeeee hahaha

Prokuratura nie ukrywa, że skala sprawy jest porażajaca. To tysiące poszkodowanych i tony zabezpieczanej wciąż dokumentacji.

hahaha

80 mln co miesiąc :)Co za idioci pytają o nieistniejącą firmę ! Żart ?

@hahaha

problem w tym że firma istnieje, normalanie wszystko działa sam byłem po zaświadczenie kilka dni temu, księgowość działa, kadry działają sekretariat działa, co chwile ktoś przychodził chociaż twarze w dużej mierze nie znane, głównie garnitrki jakieś rozmowy, narady na konferencyjnej samochody jak pod biedronką na parkingu wjazd wyjazd itd. pytałem się o stronę internetową to podobno coś z nią robią dlatego jej nie ma widocznej, ale zaświadczenie mam

mirek

hej ja tez bym byl zainteresowany

Czestochowianin

może ktoś w końcu napisać konkretnie, jak się tam pracuje, jakie są zarobki i ludzie?

Terrorysta z Telawiwu

Nareszcie jakiś dobry człowiek rozprawił się ze strona tych podlych przestępców. Dziękuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe