Opinie o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROSEAT Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROSEAT Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

Janusz

Podobno na obikejlach jaką w 2 osoby 18 form tak trzymać

Hej Wam. Mam pytanie , ile dostanie nowy pracownik na produkcji ? A No po 3 latach jeta jakaś podwyżka ? Czy jak to wyglada ? Pozdrawiam :)

Czemu pracowników z produkcji się goni w nieskończoność podnosi normy szczególnie w tym jest dobry kordynator Jaaasz a pracownicy utrzymania ruchu mają wieczny hajlajf a ich przełożony myśli że jego miejsce pracy znajduje się na palarni

Czyli nic się nie zmieniło :) No cóż , powodzenia w dalszej karierze :) Pozdrawiam :))

Podobno jak komuś dają wypowiedzenie to namawiają do podpisania wypowiedzenia za porozumieniem stron mimo że się należy normalne wypowiedzenie często z odprawą kilku miesięczna

Kiedy się zabiorą za kordynatorow tych nierobów i wyzyskiwaczy

Zbigniew

Oczywiście koordynatorzy źli, biedni pracownicy :D Co ci tam nie pasuje kolego? Każą pracować? ;/

Kazoo
@Zbigniew

Po co ta buta gościu

Jak tam dyrektor zakładu tzw Rold farkład ze szreka dalej jest taki ważny i przemadrzały

A dyrektor się nie zmienił?

To M. W. już nie jest dyrektorem?

Pracownik magazynu.

Jest ciężko ,zakład po przeprowadzce mimo to nadal brakuje miejsca na wszystko, z pracą jest różnie- raz jest, raz jej nie ma.Zarobki też nie zadawalają większość pracowników. Sporo magazynierów już się zwolniło.Atmosfera na magazynie też jest napięta , ludzie zaczęli nagrywać rozmowy z liderami.Lider magazynu Arkadiusz zachowuje się jak (usunięte przez administratora) ,bardzo nie kulturalnie , po prostu brak mu kultury i przygotowania do pracy z ludźmi.Może jego przełożeni mu uświadomią jak wygląda polecenie służbowe a jak (usunięte przez administratora) .Liczy się tylko aby kask był na głowie (usunięte przez administratora)

Były pracownik.

Witam. Pracowałem w tej firmie. Brak pracy, co chwilę postojowe. Wynagrodzenie nie zadawalajace.Ludzie są traktowani przedmiotowo.Liderzy na magazynie nie są przygotowani do pracy z ludźmi. Niejaki Arek U. bije wszelkie rekordy (usunięte przez administratora) i głupoty. Pracownicy magazynu już się szykują oskarżyć go o (usunięte przez administratora) Szkoda tylko że kadra kierownicza otacza się takimi ludźmi. Pracy nie polecam, chyba że sytuacja zmusza.

Kobieta
@Były pracownik.

Biegi do autobusu i z autobusu bo czas wyliczony na minuty.Teren dość oddalony od miasta.Jeśli mieszkasz poza Bielskiem,a nie masz samochodu nie polecam .Po przeprowadzce na nowy zaklad ludzie co chwila siedzą na postojowym.Wszystko to beznadziejnie wygląda.

Biurwa

Co sądzicie o nowej stołówce na Szklanej? Jak dla mnie oprócz bułek tragedia...

Kobieta
@Biurwa

Jedzenie jednym słowem nie dobre.Mięso twarde na talerzu jak guma do żucia.Naleśniki do wyrzucenia.Jak się nie postarają będzie po biznesie.

Jas

Firma raczej z tych gorszych w regionie. Zarobki tragedia, podwyżki czasami nawet nie przekraczające inflacji a o jakichkolwiek podwyżkach indywidualnych zapomnij. Kierownictwo to w większości przypadkowi ludzie nie mający za grosz szacunku. Nadgodzin brak już od lat więc nie ma opcji sobie dorobić. Na hali w lato upał i bardzo duszno. W zasadzie brak jakichkolwiek zalet w tej firmie. Pracowałam, nie polecam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PROSEAT Sp. z o.o? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dags

Zależy na jakim stanowisku. Wszystkie stanowiska podlegające pod administracje mają telefon, na delegacje, wyjazdy związane z pracą dostajesz auto służbowe. Każdy ma komputer, dostęp do coffee roomu. Nie ma na co narzekać

@Dags

Szkoła że tak ludzi na produkcji ścigacie a sami siedzicie w luksusach

Windykacje

Szanowni Państwo, informujemy, że firma Proseat Sp. z o.o, NIP 547-02-45-204 nie reguluje zobowiązań terminowo. Zalecamy ostrożność w podejmowaniu współpracy z firmą Proseat Sp. z o.o, NIP 547-02-45-204. Z poważaniem, Dział Windykacji

Pytająca
@Windykacje

Przepraszam a czy te zaległości są duże i często się zdarzają? Czyli nie płacą podwykonawcą czy jak?

Podobno kordynatorzy chcą wprowadzić czytniki do ubikacji ale to są Janusze Proseat to czego tu się spodziewać

Sk326

Kto zatrudniał ta aspołeczną agatke do laboratorium? Wiecznie ma problem i obsraną minę. Tragedia. Współczuję współpracownikom pracy z tym malkontentem

Obserwator

Tak patrzę na te wpisy i widzę że niektóre dzbany jaj nie mają. Ukrywają się pod śmieszni nickami i udawają jacy to bohaterowie są hehe oczywiście przez (usunięte przez administratora). Masz problem człowieku do kogoś to podejdź do niego i powiedz co Ci się nie podoba a nie pisz bzdury. Są rekrutacje na kierownika lidera dlaczego nikt nie chce nic nie robić ? Przecież tak się mówi że Lider Ustawiacz Kierownik nic nie robią . Jestem zwykłym pracownikiem ale podziwiam tych ludzi bo kierowanie tym wszystkim to naprawdę duża odpowiedzialność. Polecam wszystkim pracę w tym zakładzie. A i jeszcze jedno wszystkie melepety nie zapomnijcie założyć rurek przed wyjściem z domu ????????????????

Rob

No szczerze mówiąc nie polecam pracy na magazynie kierownik i dwuch liderów to porażka jak by mogli to z ręki by kierownikowi jeśli ale tylko co to mam szacunek dla Darka lidera i Mariusza oni nawet pomogą nie siedzą w biurze. Nie polecam nadgodziny dla wybranych stawka śmiechu warta

Oma

Stanowczo odradzam chyba że ktoś jest studentem, który w czasie wakacji chce sobie co nieco dorobić, a tak poza tym to (usunięte przez administratora) kila i mogiła w kadrach ludzie bez kompetencji zatrudnieni po znajomości lub po rodzinie, dziwne zatrudnianie Ukraińców, wyciskanie z ludzi potów po to żeby wyrobić normę, na hali też nie lepsza sytuacja (usunięte przez administratora) i pseudo liderzy też bez kompetencji zatrudnieni po znajomości lub za loda jakieś dziwne zostawanie po godzinach, najgorsze miejsce jakim pracowałam szkoda czasu i zachodu za gówniane pieniądze powinni dawno to miejsce zamknąć bo to nie zakład tylko (usunięte przez administratora)!

Bb

Nie polecam pracy w PROSEAT ukraiński pracownik jest lepiej traktowany od polskiego. Kierownictwu to najlepiej wychodzi palenie petów na palarni .A Pani kadrowa Aldooona najlepiej zajmuje się plotkami i tyle na ten temat .

Żałosne
@Bb

Po pierwsze to nie Aldona, tylko Ada. Po drugie na bank jestes wreda sflustrowana babą szyjacą caly dzien to samo. Jak Ada idzie to sie usmiechasz i starasz sie zeby Cie zobaczyła, a swoje żale wylewasz na portalach typu go work. Jesli chodzi o Ade (nie Aldone !!! ) to myśle że to jedna z najnormalniejszych babek w proseat a tym bardziej najnormalniejszych HR MANAGER. Jakby chciała sobie poplotkować to napewno nie przy Tobie !

Maciej
@Żałosne

Widzę macie nieco odmienne zdanie w tej sprawie, dlatego zadam trochę inne pytanie. Mianowicie, jak oceniacie atmosferę, która panuje w firmie PROSEAT? Jest to dla mnie ważna kwestia, dlatego chciałem ustalić, czy jest ona silnym punktem zatrudnienia w tej firmie.

Oma
@Żałosne

Ladsa:)

Antek

Chcę powiedzieć, że firma zasługuje na polecenie bo to dobry pracodawca, szanujący pracowników, jedna osoba nie stanowi firmy

Hej, czy w firmie PROSEAT Sp. z o.o płacą za nadgodziny?

AGA

Witam jestem zainteresowana praca w waszej firmie , dobrze wiem ze rynek kuleje jak i cala reszta , ale czy warto aplikować do waszej firmy na stanowisko kontroli jakości albo inspektora BHP?

Szymon
@AGA

Nawet nie żartuj . Lepiej robić gdzieś na czarno niż w tym (usunięte przez administratora) Szanuj swoje zdrowie i życie prywatne . Ja na szczęście poszedłem po rozum do głowy i się zwolniłem . Praca sama w sobie nie jest najgorsza ,ale ludzie z którymi pracowałem ...porażka życiowa. I to praktycznie na każdym stanowisku . Po przez kadry (pracują tam za karę ?) kończąc na pracownikach produkcji. Jak zobaczą ,ze dogadujesz się z współpracownikami i jest fajna atmosfera to zaraz to rozwalą. Na jednym dziale : zastępca lidera ,lider ,kierownik koordynator . A ludzi maja pod sobą tyle co kot napłakał . Ktoś musi na nich narobić . Juz nie wspomnę ,ze są inżynierzy, którzy uczelnie widzieli tylko w tv. Ale jak kto woli, podobno jak się nie spróbuje ,to się nie uwierzy . Ja odradzam. Szkoda zdrowia ;)

An
@Szymon

Może i są tacy inżynierzy ale oni wiedzą czasem więcej swoim doświadczeniem niż ci nowo przyjęci po kilku latach studiów. Zawsze możesz aplikować i próbować skoro ci żal.

Zostaw merytoryczną opinię o PROSEAT Sp. z o.o - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROSEAT Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROSEAT Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSEAT Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROSEAT Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w PROSEAT Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROSEAT Sp. z o.o