Opinie o Proseat w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Proseat. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proseat o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseat w Czechowice-Dziedzice

Ja Nowy wpis

Witam! Mam pytanie jak się pracuje, czy praca jest samodzielna czy raczej grupowa i jaka atmosfera panuje? Czy są obecnie przyjęcia?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Proseat?

Jaki jest styl zarządzania w Proseat?

Kasia Nowy wpis

Cześć,pracuje w tej firmie majster Marcin Dziec*?pytam,gdyż pracował kiedyś w Lakmie i mam nie zbyt dobre wspomnienia

Bula

Firma ok kordynator Janusz to tak naprawdę jedyna kompetentna osoba która zna się na produkcji w tym zakładzie.

@Bula

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proseat? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla kuriera
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki jest wkład kierownictwa Proseat w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden. (usunięte przez administratora) W większości. Tylko norma ma znaczenie. (usunięte przez administratora) Wręcz wprowadzają (usunięte przez administratora) na produkcji lub próbują skłócić pomiędzy sobą pracowników z przeciwnych zmian.

Bula

Jak tam kordynator orzeł z Wisły Janusz

@Bula

Masz jakąś wiedzę na temat pracy w firmie Proseat? Zapytałeś o koordynatora, dlatego mogę sądzisz, że jakąś wiedzą jednak dysponujesz. Tak na dobrą sprawę strasznie ciekawi mnie, jak Twoim zdaniem wygląda to miejsce pracy? Jest warte uwagi dla osób, które liczą na stabilne miejsce zatrudnienia? Miło by było czegoś więcej się dowiedzieć.

Czy pracownicy Proseat chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Xyz

Do osoby ,którą wypisuje na sprzataczki w wc damskim flamastrem po ścianie.My się do waszej pracy nie wtrącamy,firma ma placone za umycie raz dziennie .Nie raz zastajemy tam przyslowiowy (usunięte przez administratora) taki że na kobiety nie pasuje.Troche szacunku i kultury bo to się z domu wynosi.A to że sprzatamy to nie znaczy że jesteśmy od was gorsze bo ktoś to musi robić.

Maciej

Witam! Chciałem do firmy aby dostać się do rpacy, jednakże numer podany w internecie nie odpowiada. Proszę o podanie mi konaktu do firmy

Daniel

Tak jakoś ostatnio przestaliście zostawiać tu swoje opinie o pracy z powodu...?

nowy pracownik

Witam , od jutra zaczynam pracę w Proseat w Czechowice- Dziedzice , chciałem zapytać w 1 dzien jest BHP cały dzień ? czy tylko jakieś 2,3 godzinki i potem juz robota?

j23
@nowy pracownik

potem już robota

Czy w Proseat są paczki/bony świąteczne?

I'hapy

Uciekaj z tego obozu póki możesz. Szkoda Ci zdrowia,ten zakład nie jest warty ani chwili uwagi. Przez ponad 9 lat... Dorobiłem się wypłaty 2300zl. ???? O tak dobrze, gdyby nie związki zawodowe to była by najniższa krajowa... A wymogi tych "na górze" to jakaś porażka życiowa. Wyladowywuja swoją frustrację na oracowniikach,. Kto to widział żeby na dany dział przypadał (ok. 10 osób) koordynator, kierownik lider... Zastępca lidera. Ktoś na tych nierób musi narobić.... Normy?a kto je ustala? Jak normisty tam od lat nie było. Sami sobie coś narzuca i każą robić. Moja najlepsza decyzja w zyciu było odejście z tego cyrku, teraz przynajmniej wiem co to praca i godna zapłata za wykonaną czynność. Jak ktoś ma wyższe ambicje i cele, to tylko się "zahaczy" na miesiąc czy dwa... I będzie szukał normalnej pracy, z normalnymi przełożonymi. p. s ciekawe czy dalej "inzynierowie" bez szkoły tam "pracują", bo to w ogóle jest hit hitów ???????? Miłego dla kumatych!

lelik

@byłem tam Mam wrażenie, konkurencja zainspirowała do wpisu? Proseat to firma,która osiągnęła wyróżnienie dobrego pracodawcy.

byłem tam
@lelik

Tam gdzie obecnie pracuję też firma ma wyróżnienia, nagrody itp tylko kogo to obchodzi :-) bo kto to niby wystawia? jak można mieć wyróżnienie dobrego pracodawcy skoro nie potrafiliście wtedy nawet zapewnić stałego zatrudnienia tylko agencje umowy co miesiąc żenada, nie mówiąc o stanie budynku odpadające tynki, cieknący dach, powódź na hali w czasie mocniejszych opadów :P hehhe tego nie zapomnę :-) no i ta panika przed auditami... w miejscu którym obecnie pracuję co roku jest podwyżka mniejsza, większa ale jest! u was przez ponad dwa lata nic nie dostałem.

byłem tam

Jak tam teraz jest? pracowałem tam kilka lat temu, ale w B-B na początku przez agencje za 1350zł to był koszmar, gdyby nie moi rodzice to musiałbym chyba mieszkać w kartonie pod śmietnikiem, później z wielką łaską dali mi po 1,5 roku umowę przez firmę tylko dlatego bo 2 osoby się zwolniły :P i stawka 1650zł czyli dalej dramat. Teraz pracuję w innej firmie produkcyjnej i mam 3 tys na rękę na czysto, jak tam poprawili wam tam coś bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś chciał tam dalej pracować poniżej 2 tys :P Tak w ogóle to najbardziej w tej firmie zapamiętałem zajob na liniach integralna! i tego wrednego lidera tam któremu coś chyba w życiu nie wyszło i wyżywał się na pracownikach :-)

Obserwator

Wspominam ta prace jako koszmar, stanie przy maszynie po 8 i 12 godzin, polacy sa gorzej traktowani niz ukraincy i bosniacy, mimo ze ja wyrabialam norme to bylam przerzucana przez liderke na inne gniazda np. na montaz podlokietnikow a bosniakom liderka doslownie wchodzila w du..&# pe, bo sie jej podobali, przychodzisz do pracy i nie wiesz gdzie cie rzuci bo nagle sie okazuje ze nie jestes juz potrzebna u niej .W lecie na hali jak w saunie wiatraki wszedzie wieja z kazdej strony a wszyscy i tak upoceni, leje sie pot z kazdego, kontrola wydajnosci przez jakis chinczykow patrzenie na rece przez jakis chinczykow to juz jest upodlenie ludzi, wstyd! Nie dziwcie sie ze ludzie u was nie chca pracowac

Joshepina

Nie polecam. Potwierdzam negatywne komentarze wyz3j. Dlatego juz tam nie pracuje... Wchodza ci do (usunięte przez administratora) jak postawisz ich pod kreska.. Nie szanuja pracownikow, a juz w ogole nie słuchają co maja do powiedzenia. Wysylaja na 3 zmiany choc od lat pracowales na 2 nie pytajac czy w ogole dasz rade i czy masz z kim w nocy male dzieci zostawic. Kaza (usunięte przez administratora) od dzwona do dzwona.. Czyli na wybiegniecie do szatni na 2 pietro, przebranie sie w tlumie smierdzacych pan, zlecenie na dol, odbicie sie w tlumie, i przejscie przez (usunięte przez administratora) bramke tez oczywiscie w tlumie masz 8minut. Mam problemy z kregoslupem i ciezko mi ogarnac bylo to wszystko w tak krótkim czasie. A o (usunięte przez administratora) w szatni to tylko wspomne, wiecej mowic nie musze.. A te liderki pozal sie Boze!? Wyzej sraja jak (usunięte przez administratora) maja... Zenada

Podłoga

Istna kpina, w zakładzie rośnie coraz większa rzesza rządzicieli i ważniaków, na dodatek nie wiadomo kto jest od czego. Wypompowani robole mają na to wszystko narobić. Pracownika się nie szanuje, zero człowieczeństwa, koszary, ciągłe podnoszenie norm. Czuję się jak Chińczyk w Polsce. Atmosfera nieprzyjemna, praca w nerwach i ciągłym pośpiechu. Żeby zdążyć na powrotny autobus trzeba taranować innych w przejściu do szatni. Człowiek to nie maszyna, ma swój poziom wytrzymałości, a wymaga się od niego coraz więcej. My też żyjemy, jesteśmy czyimiś dziećmi, bądź je sami mamy i posiadamy swoją godność. Każdy zasługuje na szacunek, a nie traktowanie jak śmiecia. Jak ktoś chce spróbować to niech próbuje, lecz sam się z czasem przekona jak to wszystko wygląda.

Wakacyjny pracownik

Witam, czy ktoś dojeżdża z okolic Jasienicy, Rudzicy, Landek, Iłownicy, Chybia autem i ma wolne miejsce?

Helena

@Nn @długas Czy od Waszych ostatnich komentarzy, możecie napisać, że sytuacja w firmie w waszej ocenie uległa poprawie? Na jakie stanowiska aktualnie firma proseat poszukuje pracowników? Czy uważacie, że to dobra firma dla osoby z małym doświadczeniem? @Nie powiem Czy próbowałeś zgłaszać swoje problemy przełożonemu? Może znajdzie się jakieś wspólne rozwiązanie tej sytuacji?

Adient person

And what with your fantastic ideas regarding Teqm Support. Since Decembwr they are not and as far I know thay was kick exactlly by your mentioned person....

ex q man

This is strange because each order since almost obe year need to be sign also by plant manager and purchasing. Team Support was working in Czech Republic for 3 weeks also for other proseat plant. Buy if you have concret please put this official we have also something to add

Witam, dostałam propozycję stażu w firmie Proseat, jednak mam problem z dojazdem... Czy ktoś jeździ może z okolic Oświęcimia i ma możliwość zabrania dodatkowej osoby?

P
@Monika

TAK :)

Zostaw merytoryczną opinię o Proseat - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Proseat?

Zobacz opinie na temat firmy Proseat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proseat?

Proseat