Opinie o WB Staffing

qwerty

Witam pracuje ktoś w Rosji jako rzeźnik? Ile zostaje na miesiąc do odlozenia i na miesiąc do odlozenia plus nadgodziny?

Agata

@tomek a jesteś pracownikiem WB Staffing? Możesz opisać swoją współpracę z firmą nieco dokładniej? Co oceniasz jako plus zatrudnienia, co uważasz, że powinno się zmienić? Wszelkie konkrety będą na miarę złota i przydadzą się forumowiczom szukającym pracy w Warszawie.

tomek

Pani Karolina, ktora tam pracuje bardzo fajna babka! Z nią bez owijania w bawełne same konkrety ze wiadomo o co chodzi. Zawsze cos zaradzi

Agata

@Danka to bardzo cenna informacja. Jeżeli znajdziesz w najbliższym czasie wolną chwilę, to forumowicze będą wdzięczni za kilka słów i informacji o tym,jakie plusy aktualnie odnajdujesz w zatrudnieniu w WB Staffing.

Agata

@Danka czy po wyjeździe mąż nadal miał takie zdanie? WB Staffing nadal ma wiele ofert pracy na pewno potencjalni pracownicy chcieliby usłyszeć czy po zakończeniu projektu odczucia z warunków pracy nadal były pozytywne.

@Danka
@Agata 24.07.2017 12:40

AGATA: nie mam teraz dłuższej chwili żeby pisać ale jak najbardziej TAK - dalej tam pracuje, teraz też z moim bratem, oceniamy ich bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że ta agencja jest w porządku.

Danka

Bardzo sprawna agencja. Wystąpiły problemy z projektem , na który miał jechać mąż i zadzwonili, powiedzieli co i jak, przeprosili i zaproponowali inne prace tak,że mąż normalnie pojechał i tak samo jest zadowolony. Muszę przyznać, że jak narazie zasłużyli na OK.

Danka

Adam

To prawda, sporo sprawdzają i czekac trzeba, ale jak dobrze pójdzie to w maju z nimi wyjade.

Tadek

witam, pracowałem na 3 projektach u nich i też mogę polecić. Praca, warunki etc naprawdę dobre tylko jeden minus: strasznie duże wymagania mają. Powiem szczerze, że na tyle lat pracy i miejsc zatrudnienia chyba jeszcze nikt tak nie przetrzepał mojego CV, opinii u poprzednich firm i pozostałych papierów... Oj ciężko było dogodzić. Ale za takie kwoty - rozumiem, wybaczam i pozdrawiam :)

Gregorio

Witam, potwierdzam że firma jest ok a nawet bardzo OK. Wygląda to mniej więcej tak: stawki i warunki na miejscu - za granicą -w porządku, wszystko się zgadza z ustaleniami a to już dla mnie duży PLUS bo potrafiło z tym bardzo różnie bywać... W sumie dopiero zaczynam współpracę (niecałe pół roku jestem) ale naprawdę wygląda to dobrze, a mam porównanie bo to nie jest pierwszy mój międzynarodowy pracodawca. Warunki finansowe uważam (na podstawie przypadku swojego i pozostałych kolegów z mojego teamu) za raczej konkurencyjne (znamy rynek i jesteśmy tu zadowoleni). Poza tym sytuacja stałych pracowników mówi sama za siebie i jest chyba (moim zdaniem) najlepszą informacją zwrotną. Kogo bym nie zapytał to raczej wszyscy trzymają kciuki żeby projekt jak najdłużej trwał. A ręczę że nie wszędzie tak jest. Generalnie polecam, zwłaszcza dla doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów bo po swoim i kolegów przykładach widzę, że można bezpiecznie zarobić.

antoś

witam posiadam 10 letnie doświadczenie jako operator maszyn multivac,i przeszkolenie w zakresie HCCP i wiele innych.pracowałem przy pakowaniu mięsa drobiu,wołowiny,wędlin ,wędzonek.nie znam żadnego języka czy mam szanse o prace za granicą? prosiłbym o jakiekolwiek informację na email misiek12584@wp.pl z góry dziekuje:)

antoś

Jacek

Witam. Ktoś wie dla jakiej firmy (Solid, Konsalnet, Impel, itp) rekrutują na stanowisko "Liczarz"?

Zainteresowany

A co z Norwegia tzn. Montaż schodów i barierek _Czy ktoś się załapał i jakie warunki ?

Basia

Trzeba próbować, a Ci maja masę ogłoszeń, to plus.

Andrzej

Spoko oni generalnie wygladają, mój kumpel tam pracuje i nie narzeka. Ja tez bym chciał, żona mi u nich przegląda ale przeważnie ogłoszenia nie z mojej branży mają. Ufo, daj znaka, gdzie namierzyłeś to ogłoszenie? Może i dla mnie coś gdzieś zamieszczają tylko ja znaleźć nie potrafie. Pozdro

hok

@kazik, może trafiłeś źle, na jakieś kiepskie miejsce, sam nie wiem. WB szuka przecież do wielu miast, także do Niemiec, a ludzie chyba nie mają na co narzekać. Oferty są dość dobrze sprecyzowane

zzz

moren
@zzz 14.01.2016 19:56
jak wygląda praca w Dani przy pakowaniu mięsa.? jak płacą.? i czy warunki pracy są dobre .? i jak z zakwaterowaniem.?...

maciek
@moren 17.01.2016 07:29
hej zzz, tez jestes zainteresowany pakowaniem w Danii przez WB? kulnij do siebie namiary to sie rozpoznamy wspolnie w temacie...

Moren odezwij sie na shamaul@wp.pl. dziękuje :D

misio13

Realne ja tyle mam i na czas. nie zastanawiaj sie tylko dawaj, a jak ktoś słaby to głupoty pisze.

ja

Witam pracuje tam firma jako firma jest w porzadku właściciel firmy tez zawsze wypłata jak trzeba tylko jeden minus niektórzy ludzie co tam pracują to chamy do potegi wydaje im sie że jak dłużej pracują to niema lepszych fachowców a niektórzy nawet noża nie umieją dobrze trzymać.

oka
@ja 10.12.2015 18:38

dzieki za odpowiedz. dostalem od nich oferte na trybce wieprzowiny za 13 euro czy to realne?

@ja 10.12.2015 18:38

wszedzie tak jest .

oka

robi ktos w zakladzie w tambov? oplaca sie tam jechac

Zbychu

Jasne, że tak. Inaczej nikt by się nie wybrał tam. Najlepiej zadzwoń do nich to ci opowiedzą co i jak. Generalnie jest grupa zgranych ludzi z kierownikiem który tam siedzi od x czasu także jest zaznajomiony i obcykany, a też stałe łącze z warszawą. Ja nie namawiam, ale jak dla mnie to tam jest w porządku i serio lepiej niż w Polsce za grosze. Z tego co widze to jezdza tam ze mna ogarnieci i konkretnie do roboty a nie na dwa dni żeby na piwo w sobote było i się zastanawiasz czy młodziaki w tusze trafia czy w ciebie... dla mnie jest konkret. jade, tyram, zarabiam, wracam cały, mam konkretna kase i ide spac :)

doswiadczony

dzwonilem do nich - 13eur netto i dużo godzin (mowia ze 240 w miesiacu), a przy tym zwrot kosztow podrozy, zakwaterowania wyglada dla mnie bardzo atrakcyjnie. To chyba najlepsza oferta w europie - pojade, kasa jest potrzebna.

wieprzowinowiec

zjechalem z rosji na wize i stara chce zebym zostal w domu ale kasa jest dobra wiec wracam !

nitita

ja w Rosji zarabiam tyle ze jeszcze nigdy nie zarabiałem i pewnie już nie będę. oby jak najdłużej. w końcu jestem tu po kase. inne sprawy mnie nie interesują, robie swoje.

nitita

nozownik

widze ze grzechu mocno niezadowlony z pracy... jak sie robi tak sie ma. robie od prawie roku kasa od wb staffing zawsze sie zgadzdza! robota jaka kazda niemcy holndia czy rossja

rosjarzeznik

JA JEŻDŻĘ I JAKOŚ WARUNKI JAK MÓWILI. ZJAZDY SĄ USTALANE WCZEŚNIE I MAJSTER ZAŁATWIA!!!!!! JAKBY TAK ŹLE BYŁO TO NIE MIELIBY LUDZI NA DWÓCH ZAKŁADACH!!!! O CJAK REZYGNUJA I TRAFIAJA ZNOWU DO NICH TO CHYBA COS SWIADCZY.

dan

jak sie chce robic to sie robi i tyle najwiecej problemow maja ci co chleja i muszom wracac majster i wolne da i ludzki czlowiek

xe

Czyli widac ze raczej sie nie opłaca u nich pracowac?

Rusek

anonimowa zapewne ty jesteś najbardziej zadowolona nie? może ty zechcech pracować

anonimowa

Mój mąż już długo jeździ za granice z nimi i jesteśmy zadowoleni. Pieniądze dobre, a i wszystko da się dogadać. Tylko trzeba chcieć pracować

Raff

Nie dajcie sie

Zostaw opinię o WB Staffing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WB Staffing