Opinie o WB Staffing

Natalia

@Jacek, obecnie firma prowadzi rekrutację i posiada wiele różnych ofert pracy do różnych miast w kraju, jednak o konkretną o którą pytasz nie udało mi sie odszukać. Zachęcam do zapoznania się z innymi ofertami pracy, jeszcze są aktualne. Być może ktoś z uczestników forum był już na rozmowie?

Jacek

Witam. Ktoś wie dla jakiej firmy prowadzona jest rekrutacja na stanowisko LICZARZ? Solid, Impel?

rd

a taką oferte widzieliście - Praktykant w Dziale Rekrutacji Zagranicznych- płatne praktyki? dobrze, ze oferuja płatne praktyki, bo teraz naparwde taka postawa należy już do rzadkości, wydaje mi się, ze jednak można zarobic dobrze u nich.

max

ktoś ma cos jeszcze do powiedzenia na temat zatrudnienia w rosji przez wb staffing

mirek

Fajnie napisane ,dzięki za nick(żenad).

Ikariam

Pytanie ! a który z biura mi odpowiada ?

dzwon

po twojemu to już kilka razy piszesz, ze drucik a tu dobra robota. nie gadaj jak z konkurencji. ja na firme nie powien bo starają się. zalatwiaja mieszkania, bilety, placa jak trzeba.

dsad

bylem ze stafingiem w szecii i w wisbii dobre prace na wolowinie

@golik

i ja zadowolony jestem i nie wiem po co to czas tracic na gadanie...

wykrawacz

@xxxx jezeli ktos potrafi tylko narzekac.. nie pracować to jest sam sobie winien... jestem na wieprzowinie w rosji i jest ok. posiedzialem troche w briansku ale dotrzymali slowa. kasa wplywa a moja sie cieszy :)

Zostaw opinię o WB Staffing - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WB Staffing