Opinie o WB Staffing w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WB Staffing. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WB Staffing o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB Staffing w Warszawa

antoś

witam posiadam 10 letnie doświadczenie jako operator maszyn multivac,i przeszkolenie w zakresie HCCP i wiele innych.pracowałem przy pakowaniu mięsa drobiu,wołowiny,wędlin ,wędzonek.nie znam żadnego języka czy mam szanse o prace za granicą?

Jacek

Witam. Ktoś wie dla jakiej firmy (Solid, Konsalnet, Impel, itp) rekrutują na stanowisko "Liczarz"?

A co z Norwegia tzn. Montaż schodów i barierek _Czy ktoś się załapał i jakie warunki ?

Basia

Trzeba próbować, a Ci maja masę ogłoszeń, to plus.

Kasjer

Zaprosili mnie na rozmowę na 13:30 (taj jak mi pasowało). Wszystko punktualnie, nie musiałem czekać, pomogli wypełnić formularze, szybko zacząłem pracować-na czym mi zależało. Potem w trakcie kolejnego miesiąca znalazłem lepszą robotę - nie było problemu z rozwiązaniem dotychczasowej umowy z końcem miesiąca. Zapłacili na czas, każd złotówka się zgadza i UWAGA, WAŻNA INFORMACJA: rzeczywiście płacą za każdą przepracowaną godzinę, w tym za 1 dzień, który wielu nazywa "szkoleniowo-obesrwacyjnym" i nie płaci! Pod koniec ładnie podziękowałem, dali mi namiary że jakbym kiedyś potrzebował to z kim mam się kontaktować. Agnecja naprawdę w porządku, bardzo sympatyczni i uczciwi ludzie. Gorąco polecam każdemu, kto poszukuje pracy i kasy na już i nie chce być oszukany.

Pytali gdzie wczesniej pracowałem, jak mi się pracowało, co najbardziej lubiłem w tej pracy a czego nie i dlaczego już nie pracuje tam. I powiedzieli że traktują mnie poważnie i chcieliby żeby ja tez poważnie podszedł do sprawy.

Spoko oni generalnie wygladają, mój kumpel tam pracuje i nie narzeka. Ja tez bym chciał, żona mi u nich przegląda ale przeważnie ogłoszenia nie z mojej branży mają. Ufo, daj znaka, gdzie namierzyłeś to ogłoszenie? Może i dla mnie coś gdzieś zamieszczają tylko ja znaleźć nie potrafie. Pozdro

hok

@kazik, może trafiłeś źle, na jakieś kiepskie miejsce, sam nie wiem. WB szuka przecież do wielu miast, także do Niemiec, a ludzie chyba nie mają na co narzekać. Oferty są dość dobrze sprecyzowane

zzz

jak wygląda praca w Dani przy pakowaniu mięsa.? jak płacą.? i czy warunki pracy są dobre .? i jak z zakwaterowaniem.?

moren
@zzz

hej zzz, tez jestes zainteresowany pakowaniem w Danii przez WB? kulnij do siebie namiary to sie rozpoznamy wspolnie w temacie

maciek
@moren

Moren odezwij sie na shamaul@wp.pl. dziękuje :D

misio13

Realne ja tyle mam i na czas. nie zastanawiaj sie tylko dawaj, a jak ktoś słaby to głupoty pisze.

Witam pracuje tam firma jako firma jest w porzadku właściciel firmy tez zawsze wypłata jak trzeba tylko jeden minus niektórzy ludzie co tam pracują to chamy do potegi wydaje im sie że jak dłużej pracują to niema lepszych fachowców a niektórzy nawet noża nie umieją dobrze trzymać.

oka
@ja

dzieki za odpowiedz. dostalem od nich oferte na trybce wieprzowiny za 13 euro czy to realne?

@ja

wszedzie tak jest .

oka

robi ktos w zakladzie w tambov? oplaca sie tam jechac

Zbychu

Jasne, że tak. Inaczej nikt by się nie wybrał tam. Najlepiej zadzwoń do nich to ci opowiedzą co i jak. Generalnie jest grupa zgranych ludzi z kierownikiem który tam siedzi od x czasu także jest zaznajomiony i obcykany, a też stałe łącze z warszawą. Ja nie namawiam, ale jak dla mnie to tam jest w porządku i serio lepiej niż w Polsce za grosze. Z tego co widze to jezdza tam ze mna ogarnieci i konkretnie do roboty a nie na dwa dni żeby na piwo w sobote było i się zastanawiasz czy młodziaki w tusze trafia czy w ciebie... dla mnie jest konkret. jade, tyram, zarabiam, wracam cały, mam konkretna kase i ide spac :)

doswiadczony

dzwonilem do nich - 13eur netto i dużo godzin (mowia ze 240 w miesiacu), a przy tym zwrot kosztow podrozy, zakwaterowania wyglada dla mnie bardzo atrakcyjnie. To chyba najlepsza oferta w europie - pojade, kasa jest potrzebna.

wieprzowinowiec

zjechalem z rosji na wize i stara chce zebym zostal w domu ale kasa jest dobra wiec wracam !

nitita

ja w Rosji zarabiam tyle ze jeszcze nigdy nie zarabiałem i pewnie już nie będę. oby jak najdłużej. w końcu jestem tu po kase. inne sprawy mnie nie interesują, robie swoje.

nitita

nozownik

widze ze grzechu mocno niezadowlony z pracy... jak sie robi tak sie ma. robie od prawie roku kasa od wb staffing zawsze sie zgadzdza! robota jaka kazda niemcy holndia czy rossja

rosjarzeznik

JA JEŻDŻĘ I JAKOŚ WARUNKI JAK MÓWILI. ZJAZDY SĄ USTALANE WCZEŚNIE I MAJSTER ZAŁATWIA!!!!!! JAKBY TAK ŹLE BYŁO TO NIE MIELIBY LUDZI NA DWÓCH ZAKŁADACH!!!! O CJAK REZYGNUJA I TRAFIAJA ZNOWU DO NICH TO CHYBA COS SWIADCZY.

dan

jak sie chce robic to sie robi i tyle najwiecej problemow maja ci co chleja i muszom wracac majster i wolne da i ludzki czlowiek

xe

Czyli widac ze raczej sie nie opłaca u nich pracowac?

Rusek

anonimowa zapewne ty jesteś najbardziej zadowolona nie? może ty zechcech pracować

Zostaw merytoryczną opinię o WB Staffing - Warszawa

• Jak się pracuje w WB Staffing?

Zobacz opinie na temat firmy WB Staffing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WB Staffing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WB Staffing?

Kandydaci do pracy w WB Staffing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WB Staffing