LOCO Service GmbH

Opinie o LOCO Service GmbH

Zawiedziony

dawno nie było opinii a więc jest świeża nie wiem jaka jest praca w tej firmie ale gdy przyjechałem tam sobota rano 25.05.2019 tak wyjechałem wieczorem z powrotem za pokój 270 euro od osoby za miesiąc pokój który ma 2 stare łóżka jakieś materace jak by żulowi z śmietnika (usunięte przez administratora) do tego zalane czymś nie wiem 2 lodówki stare po gnitę zarastające pleśnią ściany jakieś pomalowany drzwi od pokoju rozwalone wisienka na torcie jest gdy otwierali nam pokój to jakiś owad se chodzi po pokoju pracodawca na obiecywał 2 osobowe pokoje z kuchnią albo pokój z aneksem a to co tam zobaczyłem to tragedia mało tego niby 11 euro brutto a podobno więcej niż na 1200 nie liczcie bonusem jest tego że idziesz a tam alkoholiki i ćpuny same miasteczko jest ładne ale każdy chyba jedzie zarabiać a nie widokami się zajmować jak się zgubiłem w tym miesicie z kolegą kazali w razie wuu dzwonić i nam pomogą no dobra przychodzą 2 gości od Hotelu i na cały rynek wyzywają cię bo przerwałeś im picie wódeczki pan kordynator Daniel powiedział tym 2 gościom że mają nas zostawić w piz*u finał tego zabraliśmy walizki z pokoju i z powrotem do domu szkoda czasu pieniędzy a przede wszystkim nerów cudowne zdjęcia z pokoju nagrane rozmowy wrócić . (usunięte przez administratora)

Jasiek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

@Jasiek

Ciekawe ile dostales siana za ten bzdet

Tragedia giną godziny warunki mieszkaniowe tragiczne za cały miesiąć cieżkiej pracy 800 euro żenada. NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM ZDECYDOWANIE NIE POLECAM OMIJAJCIE FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

kamil

Pracowałem w loco przez 2 miesiące zarobki tragedia hotel lepiej nic niemówić (usunięte przez administratora) problemy z transportem szczególnie w weekendy ludzi traktują jak powietrze

Pracownik Fizyczny

Zadnych

Stary pracownik

Pracowałem tam przez 3 miesiące w 2017 i szybko mi się odwidziało droga z hotelu do pracy 1g za którą nikt ci nie zwróci za paliwo płacisz sam na hotelu patologia okropna burdy alkoholicy i (usunięte przez administratora) koordynatorzy mają cie w głębokim poważaniu jesteś dla nich 0 warunki katastrofa wszędzie karaluchy i to jest prawda byłem tam i widziałem zawsze wyłaziły spod brodzika na prysznic jak się chciałeś umyć pamiętam też że pralka była podłączona do maszyny jak wrzuciłeś 1 euro to dopiero mogłeś pranie zrobić jak robiłem to jeszcze był akord nw jak teraz czasami się robiło od 15 do 03 w nocy a wypłatę jak miałeś 1000 euro to było i tak super nie polecam każdemu ale jak ktoś nie wierzy niech jedzie POWODZENIA szybko zmienisz zdanie tak jak ja

Nitka

Pracowałam tu krótka chwilę firmę uważam za nie poważna warunki mieszkaniowe zależy jak trafisz lecz nie mogę na nie narzekać koordynatorzy maja cię za nic na początku pomagają ale nie w sprawach które są dla cb ważne aby uzyskać kartę ubezpieczeniowa sam musisz zgłosić się do ubespieczalni jeśli nie znasz języka jest problem.... Dojazd do pracy zapewnia firma dając tylko auto za paliwo płacisz sam wypłaty porażka więcej zarobiła bym w Polsce a najlepsze w tym wszystkim ze kiedy masz problem i nie chodzisz do pracy automatycznie zaczynają się coraz większe problemy zamówiłam busa do Polski lecz nie mam jeszcze wypłaty firma oszukuje jak może nie polecam praca nie jest taka zła bo do wszystkiego idzie się przyzwyczaić lecz atmosfera jaka sprawiają tak zwani koordynatorzy jest nie do zniesienia w załatwieniu sprawy prywatnych typu lekarz czy inne rzeczy musisz zdać się na samego siebie jak nie masz prawa jazdy i zostaniesz gdzieś na wiosce tzw to jesteś w czarnej (usunięte przez administratora) Życzę powodzenia jeśli ktoś się wybiera...

Loco Service GmbH
@Nitka

W celu wyjasnienia brakujacego przelewu, prosimy o kontakt z firma pod numerem telefonu: +49 7131 7901 732 (pn-pt, 8:00-16:30).

Adaś

Uwazam ze firma jest niepowazna nie traktuja ludzi powaznie nie placa pieniedzy klamia a jak sie postawisz to przyjdzie Michał B. z kolegami i szybko zalatwi sprawe . Porazka Moje sugestie dla rahmer/ loco service Gmbh: Zmienic koordynatorów jakies pajace Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana koordynatorów

Loco Service GmbH
@Adaś

Szanowny Panie Adamie, przykro nam slyszec, ze Panskie doswiadczenia w trakcie trwania wspolpracy z firma Loco nie nalezaly do najlepszych. Musimy jednak przyznac, ze jeszcze bardziej przykro jest nam w momencie, w ktorym tacy ludzie jak Pan, w kilku zdaniach opisuje swoje wrazenia, CALKOWICIE mijajac sie z prawda. Zacznijmy od poczatku: * "nie placa pieniedzy" - rozpoczal i zakonczyl Pan wspolprace z firma w grudniu, a to oznacza, ze Panskie wynagrodzenie (jak i pozostalych pracownikow) zostanie przelane w styczniu. O tym, kiedy przelew zostanie zrobiony, mowi odpowiedni paragraf w Panskiej umowie o prace. * "klamia" - z tym argumentem akurat trudno dyskutowac, poniewaz nie podal Pan jakichkolwiek przykladow. * "a jak sie postawisz to przyjdzie Michał B. z kolegami i szybko zalatwi sprawe" - tu nawiazuje Pan zapewne do sytuacji, w ktorej doszlo do niemilego ekscesu, w ktorym bral udzial Pan i pozostali mieszkancy pensjonatu. Pan Michal B., majac na uwadze swoje bezpieczenstwo i budynek, w ktorym mieszkaliscie, nie przyszedl wtedy z kolegami, tylko z dwoma wlascicielami, do ktorych nalezal owy pensjonat. Jesli wspomniana przez Pana sprawa zostala "szybko zalatwiona", to chyba dobrze to swiadczy. Mimo negatywnej oceny z Panskiej strony, pozdrawiamy Pana serdecznie Loco Service GmbH

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać tylko płacić na czas

marek

firma dziadowska nie wyplaca kasy kreci warunki fatalne dojazdy od switu nie placone szkoda czasu na te firme Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: placic normalnie traktowac ludzi dobrze

BANAN

Najgorsza firma w Niemczech w jakiej pracowałem. Giną godziny i warunki mieszkaniowe fatalne . Zdecydowanie nie polecam . Jeśli ktoś zostało oszukany przez którąś z firm proszę o kontakt pod nr tel 888288882

walu

nie polecam zdecydowanie! ta firma jest smieszna oszukuje jest nie wyplacalna dno poprostu!!!

rafał

nie polecam uwaga !!! miala być praca na dziale +5 stopni na miejscu dowiaduja się że będzie praca na -22 !!! mieszkania tragiczne 5 osób na pokoju łóżka piętrowe !!!

3. pietro
@rafał

mieszkam w hotelu w hajlbron i nie ma zadnego pokoju 5 osobowego. maksymalna ilosc osob w pokoju to dwie. a lozek pietrowych w ogole nie ma...

@3. pietro

cześć. mam tam jechać w poniedziałek. warto?

3. pietro
@anonymous

przyjezdzaj. nie sluchaj ludzi ktorzy pisza o karaluchach i lozkach pietrowych. sa pokoje dwu-osobowe a karaluchy sa tylko u osob ktore nie wyrzucaja smieci. jak lubisz miec porzadek to nie bedziesz miec zadnych insektow w pokoju. praca jest fajna - jak jestes pracowity i zalezy ci na pracy to przyjezdzaj smialo. biuro jest na parterze - w razie problemow mozesz sie smialo zglosic. polacam pana kamila. :-)

Oszukany pracownik
@3. pietro

Oj niestety się nie zgodzę! Karaluchy są wszędzie. Przechodzą szparami pod drzwiami . A kto nie wierzy to mogę udowodnić mam wszystko nagrane! I są karaluchy, bród i nieludzkie warunki mieszkalne.

Oszukany pracownik

(usunięte przez administratora) Kręcą na pieniądze w każdy możliwy sposób. Okradają ludzi ile się da. Za mieszkanie za dwie doby zabrali mi 100 euro, których nie odzyskałam do tej pory . Jak już zakończyłam współpracę z firmą i mieli mi wypłacić jeszcze wynagrodzenie zmienili mi klasę podatkową na 6, kiedy miałam cały czas 1. Kłamcy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) O ludzi nie dbają, liczy się tylko kasa i to żeby jak najwięcej z każdego zerznąć. Mnie oszukali na ponad 300 euro. Nie polecam nawet wrogowi. Moje sugestie dla rahmer/ loco service Gmbh: KŁAMCY (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oddać mi moje pieniądze!

Seba

Najgorsza firma w niemczech warunki mieszkalne nie dla ludzi karaluchy biegają po pokojach (usunięte przez administratora) wszędzie praca nie zorganizowana transportu brak i wykorzystują na pieniądze ludzi którzy nie znają niemieckiego

@Schwandorf wszyscy forumowicze, którzy poszukują pracy w tym właśnie charakterze, na pewno będą bardzo wdzięczne za podzielenie się wszelkimi informacjami na temat zatrudnienia w rahmer/ loco service Gmbh. Czy zdecydowałeś się na wyjazd do pracy w tym miejscu? Daj znać, jak wyglądał też proces rekrutacyjny.

Michalt

Nie polecam warunkiieszkalne jak w afryce 5 ludzi w 1 malym pokoju...praca 40km od miejsca zamieszkania. Przez telefon wszystko pieknie a na miejscu oferuje inna prace...

Schwandorf
@Michalt

hej mozesz cos wiecej napisac ?., mam propozycje do pakowania wedlin w Schwandorf, napisz na email badz tu ; emigracja.87@wp.pl

@Michalt a czy rahmer/ loco service Gmbh zapewnia dojazd z miejsca zamieszkania do pracy? Gdzie znajdują się pokoje, o których wspominasz? Kiedy pracowałeś w tej firmie? Perspektywa czasu czasami wiele mówi. Może jest szansa, że od tamtego czasu coś się w tych właśnie kwestiach zmieniło - w końcu każda firma stale musi się dostosowywać do rynku pracy.

I jak pracuje wam się w rahmer/ loco service? Ostatnie komentarze zamieszczaliście już jakiś czas temu. Czy coś się zmieniło od tej pory? Jak teraz wygląda sytuacja w pracy? Nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy. Czy obecnie są prowadzone rekrutacje i możliwe wyjazdy na sezon letni?

NB

Możesz śmiało jechać, spędziłem w firmie 2 lata i było w porządku, zostałbym nawet dłużej, ale zmieniłem branżę :) Pozdrawiam byłych współpracowników i koordynatorów szczególnie P. Anię, Joannę i Patrycję.

Janek

Chciałbym wyjechać za granicę do pracy w Niemczech.Słyszałem, że organizują takie wyjazdy. Może dowiem się czy można spokojnie z nimi współpracować?

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Service GmbH - Nürnberg

• Jak się pracuje w LOCO Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOCO Service GmbH?

Kandydaci do pracy w LOCO Service GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOCO Service GmbH