LOCO Service GmbH

Opinie o LOCO Service GmbH

Szanowni Państwo,

witamy na profilu Loco-Service.

Dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie i jednocześnie oświadczamy, że przejmujemy kontrole nad wątkiem.

Z pokor
ą przyjmujemy konstruktywną krytykę. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego też uważnie śledzimy treści pojawiające się na naszym profilu i wyciągamy z nich wnioski. Pamiętajcie jednak, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy.
Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Informujemy również, że osoby zaangażowane w notoryczne nękanie, pomawianie i wszelkie insynuacje związane z działalnością przedsiębiorstwa będą pociągane do odpowiedzialności karnej a komentarze zawierające treści niezgodne z prawem, będą usuwane przez administratora.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję, która ma na celu poprawę warunków współpracy i nie mamy zamiaru uchylać się od odpowiedzi, pod warunkiem, że osoba zainteresowana nie będzie anonimowa.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Loco-Service. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Pozdrawiamy, Loco-Service GmbH
Słowianka Nowy wpis

Odradzam i ostrzegam osoby uważajcie na swoje prywatne rzeczy i dane osobowe różne podejrzane towarzystwo jest szczególnie na zakwaterowaniu Neustadt miałam nie przyjemne sytuacje jest jedna para i (usunięte przez administratora) kilka miesięcy temu wyjechali gdzieś indziej bo był tam dym a teraz wróciła żeby okradać albo on zostaje na zakwaterowaniu i jakoś wchodzi do pokoju jest ostrożny ale kto spostrzegawczy zauważy że rzeczy inaczej są

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie LOCO Service GmbH? Na GoWork.pl jest 30 grudnia kilka ogłoszeń.

Ewelina Nowy wpis

Obiecywanie polskiego koordynatora, po czym brak kontaktu, nie odbieranie telefonów, brak jakiejkolwiek pomocy ze strony agencji.

Nowy wpis

Pracownik Fizyczny

Zadnych

Maria

Czy ktoś z was pracuje w dziale rekrutacji/w biurze? Mam doświadczenie w HR, fajnie byłoby spróbować swoich sił tutaj. Co myślicie? Polecacie, czy lepiej szukać innej opcji i na nic się nie nastawiać?

@Maria

Witam, zapraszam do kontaktu droga mailowa - p.wozniak@loco-service.de chetnie udzielimy Pani wszystkich informacji dotyczacych pracy jako Dysponent.

Witam! Mogę prosić o opinie pracy w nittendorf jako komisjoner?

Papryk

Powiem wam że pracowałem tam tylko miesiąc na magazynie netto ale te wszystkie opinie które tutaj widzę to (usunięte przez administratora), ale domyślam się skąd one się biorą. Słyszałem od w miarę stałych pracowników o tym jacy ludzie przyjeżdżają i co robią po pokojach. Jeśli myślicie że za palenie w pokoju albo w aucie służbowym i robienie sobie popielniczek z drzwi bocznych ewentualnie z materacu nikt wam nie potraci z wypłaty to się zdziwicie. Ludzie, którzy tam pracują i potrafią się zachować żyją po prostu dobrze. Ja pojechałem tam jako para niestety po 3 tygodniach musieliśmy z pracy zrezygnować z niezależnych ani od nas ani od loco przyczyn. Wypłaty dostaliśmy tak jak się umawialiśmy i nie było z tym żadnego problemu. Aczkolwiek zarówno pokój jak i auto zostawiliśmy w takim stanie jakim go zastaliśmy. Jeśli ktoś mówi że koordynatorzy są tacy i tacy to naprawdę nie mają zbyt dużo pojęcia o ich pracy. Oni tez mają własne życie i nie będą się wami zajmować jak małymi dziećmi 24/7. Osobiście miałem styczność z panem Arkiem i wszystko dało się załatwić bez większych problemów(Nawet po tym jak odszedłem za porozumieniem stron załatwił on moje problemy z meldunkiem dzięki czemu nie byłem rozliczany z najgorszej grupy podatkowej). Wiadome że czasem nie odbierze telefonu albo jak powie że będzie w poniedziałek to przyjedzie w środę, ale takie są uroki kiedy ktoś musi być w 15 miejscach naraz i tego nie przeskoczy. Zarówno z samą pracą jak i z Loco mam pozytywną opinie. Co do mieszkań, ja źle nie miałem w pokoju. Żadnych karaluchów czy innych rzeczy o których piszą ludzie, aczkolwiek rewelacji również nie było. Po prostu było średnio pod tym względem. Jak na agencje to oceniam loco pozytywnie do tego oferują większa stawkę niz inne agencje oraz dają dodatki za soboty/niedziele zgodne z taryfikatorami niemieckimi, a nie (usunięte przez administratora) w niedziele noc za 10,15 brutto xD.

Kłamstwo
@Papryk

Jaka stawka godzinowa w sobotę? O co chodzi? Doświadczenie operatora wózka widłowego. Co to jest? Za jeden dzień w tej firmie można dostać uprawnienia a doświadczenie odrazy. Traktują pracownika z doświadczeniem tak samo jak amatora. Nie polecam

Julia

Cześć, poproszę o informację, jak płacą teraz Brygadziście z ogłoszenia. Jest jakaś stawka ustalona? Dadzą więcej, jak się zna SAP, co podają jako dodatkowy atut?

łysy wózek

Ekipa jest super. Polecam

Byly pracownik

Jak zwykle ile osob tyle opinii. Mialem do czynienia z ta firma glownie z wlascicielem i koordynatorami. NIe jest to firma ani dobra ani przesadnie zla aczkolwiek drugi raz bym sie w niej nie zatrudnil. Byy obsuwy z kasa dla pracownikow, problemy z dojazdami, mieszkaniami, czyli chleb powszedni pracownikow wiekszosci agencji. Dlatego jak ktos chce ta pracowac to moze probowac ale na pewno sa lepsze agencje w ktorych czas wolny to jest czas wolny a nie stres zwiazany z mieszkaniem, praca czy pieniedzmi

@Byly pracownik

Dzien dobry, Czy moglby mi Pan przyblizyc na czym dokladnie polegaly problemy z dojazdem, mieszkaniem, jak rowniez z "obsuwa" pieniedzy? Pozdrawiam i zycze milego weekendu.

Jakub

Czyli pojechaliście do pracy i okazało się że pracy nie ma a warunki mieszkaniowe słabe? Bo zrozumiałem że poza wysłaniem kilku e-maili nic się nie wydarzyło i pracy też nie było. Jak was rekrutowali to nie podpisałeś wcześniej umowy przed wyjazdem? Bo taka praca trochę w ciemno często właśnie tak się kończy.

Niby czemu tak uwarzasz? Bo nie był twoja sekretarka? Bo nie odbierał w niedziele wieczorem twoich telefonów? A pamiętamy wszyscy na mieszkaniu z jakimi „ważnymi” tematami dzwoniłeś Może wypowiesz sie konkretnie o co chodziło Jest tu bardzo duzo ludzi i nikt tak nie uważa Wiele osób które tu pracuje jest z polecenia znajomych, wiec raczej jakos to działa Zycze ci powodzenia i sukcesów u innych pracodawców

Grzeg_82
@Marcin

Ale ja mieszkałem na swoim prywatnym mieszkaniu ???? . Panie A. Proszę nie pisać sobie komentarzy obronnych bo to troszkę słabło wyglada . A dobrze wiemy jakie są plotki odnośnie Pana . Pozdrawiam

Amnezja

Firma w miarę rzetelna i wypłacalna w terminie . Gorzej z koordynatorami(usunięte przez administratora)totalny brak doświadczenia i jakiegokolwiek zaangażowania w wykonywana prace totalnie zlewanie tematu . Gdyby nie olewanie pracowników ze strony (usunięte przez administratora) Z czystym sumieniem moge polecić Firmę lecz zdecydowanie tylko pod innym opiekunem

Radoskaw
@Amnezja

Witam, a mógłby prosic jakies szczegóły tego braku kompetencji, bo chcemy podjąć tam prace i dowiedzieć sie czegos więcej

Szanowni Państwo,

witamy na profilu Loco-Service.

Z pokor

Pozdrawiamy, Loco-Service GmbH
Weteran

Witam. Jako normalna osoba nigdy nie wchodzę na tego typu strony ponieważ tylko największe ofiary losu tu się próbują odegrać na kimś za swe własne porażki życiowe ! Dlatego w danym wieku maja co mają i znajdują się tam gdzie są!! (Normalni ) dbają o swoje i szanują innych i swą prace ! I nie maja czasu wypisywać bredni na takich stronach ! Pracowałem w tej firmie od 2009 do 2017 roku później zostałem przejęty przez klijenta i do tej pory tu pracuje ! Obecnie na mojej zmianie pracuje około 230 osób i około 80 % pracowników zaczynało tak jak i ja ! I na dzień dzisiejszy wiele osób doszło daleko i polepszyło sobie swój status życiowy ! A co do koordynatora MB to zastanówcie się co piszecie !! Nigdy nikomu nie odmówił pomocy ! Zawsze „nawet w czasie prywatnym ” starał się i znam go bardzo długo !! Ale to działa w dwie strony !! A nie jak większość ludzi którzy tu wypisują brednie tylko wymagają !! A od siebie nic do zaoferowania !! Większość nawet tygodnia by nie przeżyła gdyby nie ta firma ! Bez prawka bez oczywiście samochodu bez mieszkania i bez grosza ! Jak inaczej byście wystartowali ?

Marek K.

Czytam i nie wierzę co widze, firma jest wypłacalna można się dogadac na praktycznie każdy temat, mieszkanie itp. Osobiście mam kontakt z koordynatorami łącznie z szefem i kadrami. Nigdy nie było problemu Wypłaty na czas, ale trzeba być rzetelnym i jak się jedzie do pracy to się pracuje a nie chleje czy cholera wie co. Najlepiej później mieć pretensje do wszystkich. Ludzie jedziecie do pracy a nie na weekend zapamiętajcie to sobie. I jeszcze jedno - jak jesteś fair i wykonujesz swoją pracę rzetelnie to nikt się do ciebie nie przyczepi ani nie wyrzuci bez powodu to wyssane z palca bajki. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam ????

Obecny pracownik

Firma wypłacalna na czas nie ucinają godzin. Warunki na magazynie może nie są najlepsze ale praca ogólnie lekka i miła. Osobiście poleciła bym firmę swoim znajomym

loczaa

Hej, Netto ponholz ktoś pracuje / pracował? Proszę o opinię

@loczaa

Czesc, pracowałem mieszkałem dość daleko od pracy ale teraz maja juz jakis dom bliżej ok 15km Robota ok mały magazyn ja tam miałem ok 1200€

majster
@loczaa

Jeśli chodzi o Netto ponholz to pracowałem tam przez loco service i powiem szczerze. To że Loco zapewniło prace jak i ich "opieka" i późniejsze zachowanie jest bardzo w porządku. Co prawda pierwsze 4-8 miesięcy bedziecie zarabiać na czysto po odliczeniu mieszkania 1000-1400 euro ale jednak po tym jak przejmie was Netto wypłaty mogą wzrosnąć nawet do 3000 euro. Oczywiście wtedy nadal mozecie wspólpracować z loco i mieć swojego koordynatora, mieszkanie i auto służbowe. Wystarczy zrozumieć że nie są oni fundacją charytatywną i muszą tez coś mieć za to że znajdują wam prace oraz mieszkania. Jesli o samo netto chodzi to praca bardzo przyjemna i łatwa, bez doświadczenia raczej was wyrzucą po dwóch tygodniach próby ale jak macie komisjonerke obeznaną to warto spróbować. Każdy kto to tam był mówił że dużo lepiej niż na Kauflandach czy Lidlach.

Niewiele, bo tylko dwa dni pracy i jeden dzień szkolenia. Ale kradzież to kradzież. (usunięte przez administratora)

Robert Natala

Czesc, pracowalismy w tej firmie kilka miesiecy w zeszlym roku - zarobki 1200e , teraz znowu mamy mozliwosc wyjazdu do Osterfeldu. Generalnie jak dla nas firma ok. Podejscie i pomoc pracownikow tez. Najlepiej samemu sprobowac i sie przekonac.

@Robert Natala

Na czy polega praca.

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Service GmbH - Nürnberg

• Jak się pracuje w LOCO Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOCO Service GmbH?

Kandydaci do pracy w LOCO Service GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOCO Service GmbH