LOCO Service GmbH

Opinie o LOCO Service GmbH

Również stanowczo odradzam pracy tam. Ta firma (usunięte przez administratora) mnie na ponad tysiąc euro. Na samym początku grudnia pojechałem już do nowego koordynatora Pana Davida do biura w Heilbronn i poinformowałem go słownie że dnia 13 grudnia chcę iść ostatni dzień do pracy, bo znalazłem nową pracę i rezygnuję z tej pracy oraz z mieszkania. Pan David powiedział że z racji tego że jest nowym pracownikiem nie wie jakie wypowiedzenia oraz dokumenty mam złożyć i tak dalej, i że zapyta się swoich przełożonych i przyjedzie do mnie do mieszkania ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi do rozwiązania ze mną umowy (z pracy oraz z mieszkania). Pan David przyjechał do mnie dnia 14 grudnia tuż przed moim wyjazdem do Polski. Powiedział że nie miał czasu do tej pory i dokumenty które mi daje do podpisania (fristlose Kundigung) to jest zwykłe wypowiedzenie tylko przyśpieszone ale to w niczym nie przeszkadza. Teraz dwa miesiące później wciąż nie mam wypłaty za grudzień, pieniedzy za niewykorzystane dni urlopowe, bo nie wziąłem ani jednego dnia wolnego a pracowałem u nich od września oraz pieniędzy za wpełni uzupełnione Zeitkonto co razem daje razem ponad 1000euro. Gdy dzwonię od miesiaca do Pana Davida otrzymuję informację że wypłaty zostały wstrzymane ponieważ nikomu nie dałem informacji że rezygnuję z pracy i kaufland nakłada na mnie karę za niewstawianie się w pracy od 16 grudnia. Ponadto 14 grudnia po podpisaniu "wypowiedzenia" które przywiózł mi Pan David, wyszedłem z nim na dwór aby odebrał odemnie auto służbowe, on dokładnie je obejrzał z zewnątrz jak i w środku i nie zgłosił żadnych usterek powiedział tylko że dobrze że w środku po sobie posprzątałem i odebrał odemnie kluczyki od auta, a teraz zostałem obciążony karą 500euro za zarysowania które niby ja zrobiłem jak nim jeździłem. Z tego co mówi Pan David, mam założone teraz dwie sprawy w sądzie, jedna za niewstawienie się w miejscu pracy, a drugą za zniszczenia na aucie służbowym ale do tej pory żadnych dokumentów nie otrzymałem choć Pan David w rozmowach mówi że już je dawno wysłał drogą pocztową. Radzę się zastanowić dwa razy czy aby napewno chcecie pracować w tej firmie.

DGJXK
@Michał

Drodzy Państwo, Jeśli chcesz dalej pisać te rzeczy o mnie, Zgłoszę cię za zabójstwo postaci i zgłoszę na policję. Nie pozwolę im źle o mnie mówić. Odkąd tam pracuję, zrobiłem więcej dla personelu niż jakikolwiek inny koordynator. Upewnię się również, że jeśli rozpowszechnią takie komentarze na mój temat, będą mogli wpakować się w jeszcze większe kłopoty. W sądzie!!!! Z poważaniem. DGJXK

Daniel
@Michał

To, co pan napisał, nie jest słuszne. David pomaga pracownikom zakładu, odkąd zaczął tam pracować. David pomagał mi w moim mieszkaniu, a także pomagał innym w różnych dokumentach i sprawach prywatnych. To, co pan napisał, jest kłamstwem i błędem.

Karol
@Michał

Drodzy państwo, nie dajcie się im zwieść, jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. Mimo że z samochodu korzystałem wyłącznie jako pasażer mi również została nałożona kara 500 euro za zarysowania. Na papiery z "sądu" jak i moja zaległą wypłatę czekam już ponad miesiąc a z Panem Davidem który jest nagle na urlopie jest ograniczony kontakt. Pozdrawiam i przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie.

Przemek
@DGJXK

Jak można się z Panem skontaktować?

Marcin P (stary)

Firma Loco ma kilka Kauflandów na wszystkich są podobne warunki to znaczy te same stawki dodatki, koszt mieszkań firmowych ewentualnie wacha sie nie znacznie, podejście do pracownika wzgledem koordynatorów (dysponentów) jest prawidłowe na tak zwany plus. Polecam, aczkolwiek najlepiej samemu spróbować i ocenić

Karolina - Michał

Naszym zdaniem praca jest w porządku, tak jak i koordynatorzy ;) . Nie dziwię się że są negatywne opinie od osób które przyjechały leżeć i pachnieć, liczących na jednodniowy dzień pracy i oczekujących zarobku dwa tyś euro za 4 dni pracy w miesiącu ;D (usunięte przez administratora) ocknijcie się to nie jest instytucja charytatywna tylko praca. Dobra rada dla szlachty : są ogłoszenia na zbiór ogórków 7 euro za godz, możecie się tam udac - nocleg na świeżym powietrzu gwarantowany haha .

Magdalena

Witam pracujemy tu z mężem juz 8 miesięcy jestesmy w Geisenfeld, przykro mi sie robi gdy widze jak zawistne osoby wypisuja nie prawde na temat firmy i inne osoby poszukujące pracy za granica sugerują sie tymi oszczerstwami My z mężem osobiście polecamy prace z kilku powowodow którymi są: Dobra organizacja Dogodne warunki mieszkaniowe, w pobliżu miejsca pracy Zorganizowany dojazd do pracy Ogólna opieka ze strony firmy

Pracownik Fizyczny

Zadnych

Donnersdorf

Nie polecam tej firmy. Oboje z mężem jesteśmy po 60-tce, o czym informowaliśmy firmę LOCO, stwierdzili, że to nie problem. Przyjechaliśmy z drugiego końca Niemiec i po czterech dniach pracy przyjechał p. Daniel i oznajmił nam, że Kaufland z nas rezygnuje (nieoficjalnie wiemy, że ze względu na wiek) i że jutro przywiezie nam wypowiedzenie. To było w czwartek. W piątek do pracy już się nie dostaliśmy, chipy nie działały, nie mogliśmy nawet wejść aby zabrać pozostawione w szafce swoje rzeczy. Nie otrzymaliśmy rozliczenia za czas pracy, nie otrzymaliśmy żadnego wynagrodzenia. Na nasze liczne prośby o przesłanie nam dokumentów potrzebnych do Arbeitsamtu i do rozliczenia rocznego nie było żadnej odpowiedzi. W końcu otrzymaliśmy maila, że dokumenty zostały wysłane pocztą. Niestety dokumenty do nas nie dotarły. Znowu moje maile i odpowiedź, że to wina poczty. W końcu otrzymaliśmy dokumenty, a w nich informacja, że zostaliśmy zwolnieni z powodu nie usprawiedliwionej nieobecności w pracy. Znowu moje maile i wyjaśnienia. Informacja, że dostaniemy dokumenty poprawione. Dostaliśmy (znowu po wielu moich interwencjach) a w dokumentach informacja - bezpłatna absencja. Za okres wypowiedzenia zawsze należy się wynagrodzenie, nawet jak pracodawca zwolni pracownika z obowiązku świadczenia pracy ( a tak było w naszym przypadku - zablokowane chipy i brak możliwości wejścia na teren zakładu pracy). Znowu moje maile o sprostowanie i wypłacenie zaległego wynagrodzenia. Jak do tej pory cisza, brak jakiejkolwiek informacji i brak pieniędzy .Przygotowuję się właśnie do zawiadomienia odpowiednich instytucji o nieprawidłowościach występujących w rozliczeniach tej firmy z pracownikami.

Wasz lokator z Donersdorf
@Donnersdorf

Dobrze wszyscy was tu kojarzymy, ale bede mowil tylko za siebie Czemu zwalacie wine ze zwolniono was za wiek skoro juz drugiego dnia byliście pijani w pracy tak ze para Bułgarów z którymi jeździliście nie chciala wsiąść do auta by jechac z wami i koledzy miedzy innymi ja z domu obok zawieźliśmy ich do pracy Nie wspomnę tez o zdemolowanym pokoju który zostawiliście po opuszczeniu mieszkania i groźbach pod adresem dysponenta Może warto sie troche zastanowić i cos zrobic ze swoim życiem zreszta przez to wyrzucili was z poprzedniej pracy rowniez Tak sami opowiadaliście kiedys jak siedzieliśmy wszyscy przed domem

Robert D.

Witam, miałem okazje pracować w Geisenfeld przez firmę Loco jednakze musiałem wracać do Polski z przyczyn prywatnych, teraz od tygodnia jestem przez ta sama agencje w Dortmund i jak najbardziej jest w porzadku Zarządzają Ci sami ludzie warunki identyczne jak w poprzednim miejscu pracy dałbym szczerze 7/10

ona.

Haha ;D !! Same negatywy.. A ja jak najbardziej polecam agencje. Lokalizacje owszem są rozne,ja jestem teraz w drugiej i szczerze mieszkanie super. Auto równiez wypozyczone z agencji,bez żadnych dodatkowych opłat i przeszkód.

Kamil i Katarzyna

Witam , razem z dziewczyną chcieliśmy wyrazić opinie na temat loco service. Wszyscy którzy krytykują działanie pośrednika loco muszą się sprecyzować ponieważ nie jedna osoba tam zarządza pracownikami. Jeśli chodzi o działanie Pana Dawida jesteśmy pod wrażeniem jakim dobrym jest człowiekiem i w 100% spełnia swoje obowiązki. człowiek nadaje się do takiej pracy w porównaniu do pozostałych koordynatorów Pana Arka i Michała którzy kłamali prosto w oczy i może na początku sprawiali wrażenie pomocnych. Szczerze to nie wyobrażamy sobie pracy loco z kimś innym na pokładzie niż Pan Dawid. Człowiek poświęcał swój prywatny czas żeby pomóc , naprawdę robił rzeczy które nawet nie należały do jego obowiązku. Jeśli chodzi o warunki pracy za granicą oraz pobytu tam , to jest to już któraś z kolei praca ale nigdy nigdzie nie spotkałem koordynatora takiego jak Pan Dawid i podejrzewam , że daleko by szukać drugiego takiego samego. Dodamy również na sam koniec , że gdyby Pan Dawid był głównym szefem loco to pośrednik ten byłby najlepiej ocenianym bo nie sztuką jest ściągnąć kogoś do pracy , sztuką jest zapewnić swoim pracownikom to co się obiecało. Szczere pozdrowienia dla Ciebie Dawid !! :)

Izabela
@Kamil i Katarzyna

Hej @Kamil i Katarzyna, a co powiecie o warunkach zamieszkania poprzez rahmer/ loco? Czysto, schludnie?

Zawiedziony

Ja tam pracowałem dziękować bogu tylko miesiąc ,ale nie przez agencje pracy i jak widzę nic się nie zmieniło od 2015 roku.

loco service

Stanowczo odradzam pracy tam ze wszystkim problem My na internet czekamy juz 3 tyg jak jacyś jaskiniowcy A obiecane było od zaraz Totalna porażka

LOCO Service
@loco service

Schade dass du so schlecht darüber schreibst. Das Internet ist erst vor kurzem geschaltet worden und der Internetanbieter versucht seit ein paar Tagen den Fehler zu beheben. Es kann sich nur noch um eine kurze Zeit handeln. Wir bitten um Geduld.

Witam. Od kilku miesięcy Loco pozyskało nowego w pełni profesjonaliste koordynatora Davida Karpischa. Co mogę o nim powiedzieć jako pracowniku firmy Loco? W końcu odpowiedni facet na odpowiednim miejscu . Człowiek z zasadami . Zawsze pomocny . Polecam nie w stu ale w milion procentach . Teraz mozna smialo tam pracowac . Jeszcze raz polecam .

Karol

@papcio to chyba ta praca taka dość niepewna z tego biura?

pracowałem

strategia firmy jest następująca , oczernić wszystkich którzy napiszą prawdę o tym co zastali na miejscu . sami wiecie jak jest , mieszkania to jeden wielki (usunięte przez administratora) , pokoje kilkuosobowe , to co sie dziwić , obce osoby każdy robi co uważa , chlanie ćpanie , brud (usunięte przez administratora) .... i traf na takich w pokoju , wrogom tego nie życzę i co z tym robi loco service jak sie do nich to zgłosi , a no nic , kompletnie nic . i jeszcze płacisz za ta spelune jak za normalny pokój , a prawda jest taka ze w takim (usunięte przez administratora) to nawet za darmo nie da sie mieszkać . zaraz tu mnie wyśmieją i oczernią , ze co Ja chce hotel z 4 gwiazdkami mieć , to napisz ze nie oczekuje takich warunków jak z 4 gwiazdkami , ale normalnych warunków zamieszkania , a nie jak dla niewolnika . agencja pracy zarabia na każdym z nas dobrą kasę , to jeszcze na zakwaterowaniu chce zarobić najwięcej ile sie da , i proponują takie warunki mieszkania że wstyd pisać . kto był to wie ...... na szczęście nie tylko oni są na runku .

Izabela
@pracowałem

Myślę, że wysunąłeś dosyć poważne zarzuty wobec rahmer/ loco service Gmbh. Masz jednak oczywiście prawo do takiego zdania. Skoro agencja nie reaguje na zgłaszane przez Was problemy, to może warto byłoby zwrócić się o pomoc gdzieś indziej. Jak długo pracowałeś za ich pośrednictwem?

Smerf

po przeczytaniu opinii na temat tej firmy , to warto zaznaczyć ich na czerwono , żeby omijać szerokim łukiem :-)

Szymon
@Smerf

Czy Twoja ocena wynika z zapoznania się z pozostałymi opiniami czy z własnego doświadczenia? Jeżeli pracowałeś poprzez tę agencję pracy tymczasowej, to opisz proszę sytuacje, które wg. Ciebie wskazują na to, że powinno się "omijać szerokim łukiem" to miejsce. Ułatwisz w ten sposób decyzję innym, którzy zamierzają podjąć współpracę z rahmer/ Loco Service GmbH.

trolololo
@Smerf

Ja u nich pracuję i nie narzekam. Praca jest. Kasa jest na czas. Czego chcieć więcej! Narzekają ci którzy nie chcą pracować lub walą tylko kranki.

polska

NIE POLECAM! Najgorsza firma w Niemczech,jeszcze nigdy nie spotkałam takiego chamstwa,koordynatorzy są mili póki nic nie muszą robić.Nie obierają telefonów,pieniądze hm.. lepiej siedzieć w Polsce za najniższa krajową niż użerać się z nimi o wszystko jak nie o koszty pokoju ,miało być 280eu okazało się że jest 340eu. Zachorowałam w Niemczech,niestety firma nie pomogła mi nawet załatwić nr ubezpieczenia,czekałam na niego 2 tyg. później wróćiłam do Polski gdzie okazało się że mam anginę i bostonkę. Po 2 miesiącach nawet magazyn Kauflandu ich wywalił na zbity pysk.

Hahahaha
@polska

Kaśka przestań pisać głupoty. Zamiast wziąć się do roboty to tylko podsyłałaś chorobowe z Polski. Nic dziwnego ze mieli cię w nosie skoro nawet nie byłaś ich pracownikiem. Bo pracownik pracuje a nie podsyła chorobowe. Nam wszystko odpowiadało ale jak widać nieroby oprócz narzekania nie potrafią nic więcej. Pozdro z Donersdorfu.

papcio

Po 5 miesiącach pracy wymeldowują z miejsca pracy i musisz zmienić miejsce pracy bo niby niema pracy a po tygodniu szukają nowych pracowników istna tragedia

ZnanyNieznajomy
@papcio

Skoro cię wymeldowali to nie była decyzja firmy tylko kauflandu . A to oznacza jedno nie nadajesz się do tej roboty.

BjakBanan

NIE POLECAM Ta firma to istna porażka giną godziny pracy (usunięte przez administratora) uważajcie na tą firmę. ZDECYDIWANIE NIE NIE NIEPOLECAM

ZnanyNieznajomy
@BjakBanan

Banan nie znamy się ale opowieści o tobie i o twoim nieróbstwie krążą w hotelu do tej pory. Weź się do roboty (usunięte przez administratora) a nie oczerniasz firmę która i tak cię za długo trzymała.

Rudy102

Od kąd odszedł Daniel to nie ma już strachu wejść do biura. Pan Kamil jest super pomocny i życzliwy. Nawet jak jest zajęty to zapyta czy wszystko dobrze. Warunki w hotelu są proste ale wystarczające. Ludzie narzekają a sami w pokojach mają (usunięte przez administratora) jak w mongolskiej chacie. Wypłaty są na czas i to najważniejsze. Będę polecać.

Nicpic

Witam. Pracował ktoś w Kauflandzie w Heilbronn lub Geisenfeld jakie warunki mieszkalne ? Czy warto wyjechać ?? Kasa jest na czas???

Nieznajomy

Witam, czy ktoś kto pracował w Mockmuhl lub w Geisenfeld mógłby mi udzielić kilku odpowiedzi odnośnie pracy w magazynie sieci Kaufland ?

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Service GmbH - Nürnberg

• Jak się pracuje w LOCO Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOCO Service GmbH?

Kandydaci do pracy w LOCO Service GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOCO Service GmbH