Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

Fabryka Konfidentów

W tej firmie trzeba uważać na agentów MCSowskiej bezpieki oto kilku z nich, najlepiej im nie wchodzić w drogę, ani nie mieć z nimi żadnych utarczek, nawet jeżeli nie mają powodów żeby nakapować, wymyślą coś, a dyrektor wiadomo komu wierzy... Agent 001"Boguś" Agent 002"Samiec Gęsi" Agent 003 "Rudy ssak parkowy" Agent 004"Poldek" Agent 005"Hiena" Agent 006"Smoła" Agent 007 "Magellan" Agent 008"Ulotne jak motyle" Sam kiedyś byłem jednym z nich, ale na szczęście już jakiś czas tam nie robię.

robert
@Fabryka Konfidentów

Bogusław kiedyś stał obok mnie maszynę ustawił , stwierdził że mam zielony guzik wyczyść bo on go nsciska , chciał rece wyczyść w moją koszulę bo się zbrudzil się , taki fachowiec , na 1035 ,1036 , tak zachował się do operatora , elita do wymiany ..

ceafe...
@Fabryka Konfidentów

to co kamery za mało , pisanie @ , zdjęcia pracownikow , to jescze mieć pod sobą gwardjie Agentów Abwery , kiedy ktoś zrobi porządek z tym , czy my mamy się ich bać w firmie tych osób ,przydała by się jakaś służba ochrony praw człowieka ...

Cześć
@Fabryka Konfidentów

Hej wydajcie streszczenie Agentów , kto to jest samiec Gęsi ??? , ile jeczsze jest takich absolwentów Bezpieki Mcsu ...

Ktoś
@Cześć

Z tego co pamiętam z biologii samiec gęsi to gąsior ;-)

@Fabryka Konfidentów

hej ten Fenomen , Ulotne jak motyle ?? , forum to Super Sprawa , czasem czegoś można się dowiedzieć , chociaż konkurcjia to czyta , i się śmieje z chopa zakochanego w jajach , lub innych osób wykolejonych , od spółek i donosicielstwa , że na to firma pozwalla , haha Rudy Ssak Parkowy , co to za zwierzę ???

Znafca
@Marta

No jak to Wiewiór..._ka. Ja zastanawiam się nad tym Poldkiem. Kto to???

Poldek
@Fabryka Konfidentów

prawda jest taka że te osoby po wyżej oprócz Magella , bo on nic nie potrafi , powinni być odlegowane , kryształy firmy Mcs , żaden z nich nie nadaje się do pracy ..

bhy
@ceafe...

czasem , jak przychodzisz do pracy idzesz po zakładzie , kamery Cię widzą , foty strzelają , nad nami jest kilka osób ktore w ewidentny sposób pracownika śledzą , jakieś podjazdy najazdy , mamy na myśli kilka osób Milicji Obywatelskiej jak za PRL ,pracownik ma swojie prawa kodeks.pracy , kfestjia Mobingu , są osoby co naruszają tą wartość ...

myk myk
@bhy

Kamery same nie robią zdjęć.Robi je przeważnie pewien pan z syndromem łysienia,urodzony zresztą za komuny.

haha
@Fabryka Konfidentów

Hiena tu ssak parkowy , pracownik z 1001 , zawinoł do W.C , no to Agentura Bezpieki Mcs , wprowadza interwecjie , idzie do delikfenta i się pyta , a gdzie twojie stanowisko pracy , więcej Cię widzie w Wc i chodząc po challi bez czynnie , mam @ wysłać , nie gadaj z kobitami w pracy , normy nie ma , nie stać w grupie nie gadać ,no w latch 80 to samo było ....

Piter
@Fabryka Konfidentów

Nie zgadzam się z Tobą szanowny przedmówco. Gąsior jest największym konfidentem i lizusem Mirosława.

inżynier

to ukleknij przed Borysem i pocałuj go w sznorowki , trsowana suczko haha , piszę z błędami aby mnie ktoś rozpoznał haha

@inżynier

Nie wiem, co Twoja wypowiedź miała wnieść do tematu związanego z pracą w firmie MCS. Proszę na przyszłość, abyś wyrażał się w sposób kulturalny bez niepotrzebnego obrażania. Czy pracujesz obecnie w tej firmie? Jeżeli tak to, czy mógłbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat tego miejsca pracy? Proszę, abyś przedstawił swoje zdanie na ten temat.

Operator maszyn CNC i konwencj
@Rafał

Ten komentarz to definicja klimatu pracy w MCS, łuchasz tego non stop jeżeli tam pracujesz

Ddd
@Rafał

Rafał może Ty coś więcej wiesz na temat sytuacji w firmie, skoro zadajesz takie pytania? Hmm?

@Ddd

Bazuję na informacjach podanych w tym wątku, dlatego zachęcam do tego, aby każdy, kto ma wiedzę na temat pracy w firmie MCS wypowiedział się tu na forum. Dzięki Waszym informacjom osoby rozważające pracę w tym miejscu, będą mieć ułatwione zadanie w podjęciu decyzji. Zachęcam w dalszym ciągu do wyrażania swoich opinii.

DZiDEK

Jestem człowiekiem co ostrzy maczetę

obserwator
@DZiDEK

Jesteś beton,który nie zna polskiego języka.

DZiDEK

Brakóje mi do hleba chociaż w tej firmie same (usunięte przez administratora)robią to i tak kogoś podjbie sam (usunięte przez administratora)tak kazał to jest na miejscu i tak czeba robić marihóane też palicie to też będę mówić ktury wyjdzie wam to na zdrowie fajfusy, miliardy dla nowych dla starych żadnych podwyżek wiec musimy (usunięte przez administratora) taki właśnie jest mcs

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dzidek

Praca przy piccach, morsy też tu som i szczenki Hitlera, polecam robote, (usunięte przez administratora) cię pies Maciek pompko

Dzidek uliczny fajter

Ja to zacząłem tu robić jak wyszedłem z więzienia jakieś fasole mi dają na obiad, zajadam się kozami na 10002 i dyszka wypłaty. Ksiondz odezwij się wiem że masz ja mnie ochotę z wzajemnością

Zabawne

Będziesz robić po 12 godzin.Polskiego nie musisz znać,bo i tak długo nie popracujesz.Ukraińcy odchodzą,bo i tak nie potrafią poprawnie wykonać detalu/pracy.Polski przydałby się do komunikacji,bo co to za praca z pracownikem z którym nie można się dogadać...

Pracownik z Jastrzębia
@Zabawne

W tym zakładzie połowa nie potrafi mówić po polsku, pracując w MCS można odnieść wrażenie, że jest się na szparagach w Dortmundzie czasami. "Klupej ta ruła, joo, ale sie nadupia jak przyjdem" i gadaj tu z takim...

@Pracownik z Jastrzębia

Może zapomniałeś kolego,ze pracujesz na śląsku,a wielu z tych "szparagowców" zna się na swojej pracy jak nikt,a to że mówią po śląsku nie dyskredytuje ich w jakikolwiek sposób.Nie potrafisz się dostosować do regionalnej mowy? Jest jedno wyjście.Jak to mawiał pan dyrektor : "to się zwolnij" :)

Zabawne

Dlaczego administracja usuwa wpisy po rosyjsku,jeżeli z treści jasno wynika,ze delikwent nie potrafi pisać po polsku? Czyżby wśród administracji szerzyła się nutka nienawiści do wszystkiego co ze wschodu? Idziecie w ślad za Facebookiem usuwając takie treści,a ponoć macie byc BEZSTRONNI. No i który z punktów regulaminu złamał rosyjskojęzyczny użytkownik? Ps.Jeżeli to usuniecie to robię kopię dla potomnych i zainteresowanych stronniczością i "rasizmem narodowym" na tej stronie. I postaram sie zainteresować Goworkiem strony walczące z ksenofobią i innymi "wadami" systemowymi.

Cypol bidol
@Zabawne

Boją się, że Dima z Ondriejem nie pójdą jako biały Mudżin do MCS bolzga aka na kolanach przed szwabskim panem, Majestat tych cuj4szków z biura to 6 letnie mondeo w leasingu i kilo krokietów ze świńskich ścięgien, dajcie qrva kawy (usunięte przez administratora) czym mam ten szajs zapijać? To mięso z gołębi?!

Cypol bidol
@Cypol bidol

Polacy jesteście niewolnikami kultury zachodu, w wigilię na nockę klepać rułki do Forda, jak będziecie napiepszać limyty nadgodzin, to może spobie go sprowadzicie za 7 lat za 20 wypłat HAHAHAHAHA

AntyC

Piszczek to drugi najgorszy ciul w tej firmie (zaraz po Smole). Potrafi tylko magować i nic więcej a chodzi i (usunięte przez administratora) W żywe oczy kłamie że nie on (usunięte przez administratora) jak widziany był jak chodzi po szatniach za 10.

@AntyC

Przecież wszyscy wiedzą,że Pisz_czek kapuje do biurokratów.

Ł.Piszczek

Odpalaj wąski ta maszyna

Magellan
@Ł.Piszczek

Nie umiem odpalić maszyny, nic nie umiem robić, tylko klepać raporty do Excela, wywalą mnie jak się skapną.... wiem ! Będę donosił, dyrektor lubi takich jak ja!

Długonosy
@Magellan

Przyszedłes za 15 14:00 na podział i zacząłeś pracę za 5? dobrze... Wyszedłeś z hali się umyć za 3 22:00? Napiszę maila dyrektorowi i zabiorę ci premię i dam upomnienie!

Max rozbawiony

Czasami się zastanawiam, gdzie ja pracuję. Coraz częściej mam wrażenie, że w zakładzie specjalnej troski. Nie twierdzę, że mi wszystko pasuje, ale forma w jakiej przedstawiacie swoje żale mnie rozkłada na łopatki. Strona Gowork już dawno zatraciła swoją funkcję. Dobrze, że jak przyjmowałem się do pracy nie zaglądałem na opinie o MCS. Forum traktujecie jak prywatny ring, kozetkę u psychologa, grupę wsparcia itp.. W jednym linku pisze jeden, że jak on ma opracowany plan pt. jak tu robić, aby się nie narobić. W następnym linku jest oburzony, że są kamery i pyta się ze zdziwieniem jakim prawem? Mógłbym rzucać przykładami jak z rękawa, ale mi się nie chce. Jak mi się nie podobało w mojej poprzedniej pracy to się zwolniłem i bez "bohaterskiego" obrażania innych z pozycji fotela u siebie w domu. Proponuję przestać narzekać, a wziąć się do roboty w MCS albo gdzie indziej. Przejdzie Ci może przez głowe pomysł kupna nowego/starego samochodu czy też pośmiać się z sucharów.

Śmierdziel
@Max rozbawiony

Cześć Grzegorz, najlepszy z majstrów.

Zarządca tego burdelu

Panowie za mało rurek nam się w tym roku klepło także trzeba iść do roboty pod koniec roku, musicie się postarać, to ważna dla firmy, ja tym czasem wyjeżdżam za 2 tygodnie do Fieberbrunn na narty będę o was dobrze myślał i trzymał za was kciuki, mam nadzieję że jak wrócę po Trzech Króli, to załozenia produkcyjne będą spełnione. Życzę miłej nocki 27 grudnia i pozdrawiam!

Magellan

W tej firmie każdy, nawet Alwin mógłby zostać mistrzem zmiany, jeżeli tylko miałby chęci donosić i robić zdjęcia kolegom. Zresztą wiedzę o maszynach ma znacznie większą niż Magellan np.

ceafe...
@Magellan

ludzie według Dyrektora , Mistrz nie musi znać się na produkcji , maszynach jakimś oprogramowaniu , naganiacz dla pracowników lub taki gość co sobie ustawi ludzi tak aby wydajność na zmianach była , nie istonna jakość , bo jej nie ma i nie bendzie , ten co pracuję operator sam we własnym zakresie coś jak mu się chce to ustawi , albo zleci komuś , bo są od tego fachowcy zmęczoni robieniem czegoś od tylu lat , chociaż jak zwykły Operator coś zrobi we własnym zakresie nik mu za to nie zapłaci , zwykły Jaśu z podwórka by maszynę przezbroił i jakoś korekte wykonał i tak w tej firmie wykonywanie czegoś jest na sztukę , nie ma jakości ...

moje ..
@ceafe...

a Smoła i Magellan , sami taką opinie sobie wystawili jak rachunek z wat , forum jest dobrym pomysłem bo pewnne żeczy wychodzą na światło dzienne , firma z tradycją ...

Zwalniający sie

Wyjdz do nas Panie wielmożny prezesie i dyrektorze, my będziemy robić a wy będziecie śmiać się do sucharów na kabarecikach, w (usunięte przez administratora) mam wasze zarządzenia, nauczcie się zarządzać firmą to nie trzeba będzie (usunięte przez administratora) w każdy wolny weekend.prosze wyjść do nas i pokazać odpowiednie paragrafy tóre mówią o tym że to jest zgodne z kodeksem. Wyjdz i nie zachowuj się jak fotograf mailowiec, wstyd co to jest za (usunięte przez administratora)

Zenek
@Zwalniający sie

Zapomnij, tchórze i tyle w temacie, wszystko mailem załatwia bo się boi pracowników a jest tu kilku którzy chętnie by mu powiedzieli w ta brzydka mordę co myślą o nim i jego całej ekipie z biura

Pan i władca

Smoła konfident.A kiedyś pierszy brynol zakładowy.A sie tam (usunięte przez administratora) pozmieniało jak mie nima.

@Pan i władca

pan i Władca Bendzie ludzi straszył i pisał Donosy lub @ na pracownika , bawienie sie w Mirka , chodzenie i śledzenie pracownika , to ciekawie tyle lat w firmie a na niczy sie nie zna , wymyślanie dodatkowych prac abym prcownik się nie nudził , szukanie czegoś aby się doczepic , kto wpadł na pomysł aby zrobić go majstrem , gość nie nadaje się do tego , 10 lat te same detale skrawane a on nic nie potrafi ,ale pyskiem można można ludzi ustwic , Kiedyś ktoś sie naprawde tym zajmnie i zadzwonią po PiP i jego pycha się skończy ..

@Marta

Doświadczyłaś którychś z opisanych przez Ciebie sytuacji? Poza opisanymi sytuacjami, jak ocenisz atmosferę, która panuje w firmie MCS? Relacje na linii pracodawca-pracownik są poprawne? Można z każdym problemem i pytaniem zwrócić się do szefostwa firmy? Ciekawi mnie, jak to wygląda z poziomu pracownika tej firmy.

Ktoś
@Rafał

Pewnie że tak. Dopóki nie zadajesz pytań jest ok, jak zadasz usłyszysz, że jak Ci nie pasuje to się zwolnij

@Ktoś

Rozumiem. Możesz napisać jeszcze, czy często dochodzi do zwolnień pracowników, którzy pracują w firmie MCS? Zastanawia mnie, czy często są przyjęcia na wolne stanowiska, ponieważ obecnie w internecie nie znalazłem żadnych wolnych ofert do pracy w tej firmie. Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Kpt. Brefka
@Rafał

Jak chcesz oferty pracy w MCS, to musisz wejść na ukraińskie strony.

@Rafał

A ty który pracownik z biura? Możesz się przedstawić?

@Pan i władca

Smoła to kolejny gwóźdź do trumny tej firmy.Ale nie bójta żaby.Holding zawsze da radę - kosztem na ten przykład MCSu. Nie będę czarować jak teleexpress ale może już niedługo zmieni się osoba na szczeblu...pomiędzy biurem a halą.Ju noł łat aj min? :)

Wietnamska_ŚwiniaZwisłobrzucha
@Smerdojajeczny

to wszystko prawda

Ankieter

Witajcie. Jest sprawa. Przeprowadzam ankietę. Czy chcecie by nocki zaczynały się od niedzieli wieczorem a kończyły w piątek rano? (jak zarządzenie to piątek/sobota a nie sobota/niedziela)

NiePolecam

Darek Knozowski jak tam na florydzie?????? Czy znowu byles tak naje///+bany że nic nie pamietasz????? Koledzy znowu cie prowadzili?

Gestapo

Prosze prosze. Bhp rok tu robi a już się autka dorobił. Ciekawe skond było go stać po takim czasie bo ja tu robię już bardzo długo a dalej muszę jeździć starym gratym.

@Gestapo

Wygląda na sprowadzone zza granicy (chyba niemieckie blachy).

rozsądek
@Gestapo

Nie przyszło ci do głowy, że mógł już wcześniej mieć jakieś oszczędności albo jak większość osób to robi wziął kredyt na samochód i teraz będzie go 5 lat spłacał? Nie patrz do cudzego portfela tylko weź się za siebie żebyś też mógł jeździć nowym samochodem w przyszłym roku.

@rozsądek

To pewnie jeden z tych chacharów, którzy wynoszą mienie firmy, a cały swój majątek przeznaczają na wspieranie polskiego przemysłu tytoniowego, alkoholowego oraz zakładów bukmacherskich, takim w tym kraju najgorzej i każdemu zazdroszczą.

ŻyczliwyZInnejFirmy

Witajcie. Po wielu latach szukania wreszcie znalazłem firmę, do której został przyjęty Krzysztof Smołka. Mam dla was ostrzeżenie. Ten typ to najgorszy podlizywacz i podkablowiec (chciałem inaczej ale skasują) jaki nosiła ta ziemia. W poprzedniej firmie w której pracował (a także była to firma z częściami samochodowymi) zaczął od podlizywania się dyrektorowi. Zapraszał go do siebie i dawał swoje mięso. Gdy miał zostać mistrzem zmiany podkablowywał pracowników i przez niego wyleciało parę osób. Gdy już został tym majstrem nie oszczędził nawet poprzedniego Mistrza, który go szkolił i także go zwolnili. Było mu mało i chciał pnąć się w górę. Podkablowywał technologów i kontrolerów jakości. Został Kierownikiem Produkcji aż dostał się na zastępcę dyrektora. W tym czasie ponad połowa oryginalnego składu wyleciała przez niego. Wreszcie postanowił podkablować samego dyrektora u prezesa co mu się nie udało i sam wyleciał na zbity pysk.

@#$&
@ŻyczliwyZInnejFirmy

Szanowny kolego z innej firmy. Zapewniam Cię że osoba o której piszesz nie jest wyjątkiem w MCS. Firma ta powstała na takich ludziach jak pan S i jego podobnym. Jeśli będziesz pod????pierdalał to dużo osiągniesz. Jest to okropne że dla własnych korzyści i nie wiem czego jeszcze człowiek donosi na kumpli z którymi przecież pracuje na codzień. Najczęściej jeszcze mówiąc nieprawdę.

MARRTA

W firmie MCS ciezko z, tolerancją, ale też pracownicy geje sie napszykszają na przykład taki mareczek z działu odlewów, nonstop zaczepia kolegów , żarty, kwestia moszny, jąder, takich rzeczy się człowiek nasucha, na jadalni i , pod prysznicem, kilka lat to samo, nigdy mu się to nie nudzi, żarty na rzenującym poziomie , niepowie o co mu chodzi , ale każdy wie ,trzeba się z tą kwestią liczyć przed przyjęciem do MCS .

reczek
@MARRTA

czy tak Marek się tak czasem się w chłopaku zakochał , że porusza tematy jajek i mosznej , rozywka na zmianie przyrodzenie , rozkochane przez faceta , czysty gej , isota mało rozumnna , reklamę komuś robi , no teraz on ma powodzenie w firmie tyle kobiet , jego jajka ..

@reczek

Nie "mosznej" tylko "moszny". :)

cd...
@reczek

jest sposób dla tego delikfenta , niech firma MCS , pracownicy zrobią , kfestjie dla tego melomana jąder i mu kopią coś do polkniecia , jak ktoś jest zwyrodnialcem , jest jakiś paragraf , na obrazę czyjejś męskości lub roslawianie tej terori w miejscu pracy ..

Dosyctego/

jest tu jakis prawny znawca ? Zauwazylismy ze jak my jestesmy w potrzebie to firma zaslania sie prawem ale jesli jest potrzeba to nikomu nie przeszkadza czas odpoczynku jaki powinien nam przyslugiwac. Dwa sa to zarzadzenia odgornie narzucane przez kierownictwo, ja sie pytam co wy bedziecie robic w sobote jak ja musialem odpuiscic odwiedziny chorej i starszej juz mamy (kobiety ktora jest dla mnie wszystkim) bo straszycie mnie jakimis upomnieniami, chcieliscie wojny to sie teraz zacznie

niemanika
@Dosyctego/

jakisczas temu cos tu było n ten temat poczytaj wczesniej

@Dosyctego/

Zacytuje fajny komentarz sprzed kilku lat. "osa 01.05.2016 19:30 Nie spierajcie się po której stronie pracują "fachowcy" bo są po obu stronach produkcji tak samo jak ci od wciskania guzików pulpitu nie mający pojęcia jak się używa suwmiarki też są po obu stronach. To że produkcję utrzymuje kilku pracowników na każdej zmianie to także fakt niestety.Dyrekcja nie ma pojęcia o produkcji i nie zdaje sobie sprawy z tego że "wykształcenie" pracownika na obu działach trwa lata. Doświadczenia nie można wyczarować.Doświadczenie zdobywa się latami.Pracowałem po obu stronach i wiem że po obu stronach praca ma plusy i minusy.Co do ustawiania młotkiem to także nie jest takie proste bo trzeba wiedzieć z której strony uderzyć. Co do zarządu to: 1)Uznają że produkcja idzie lepiej wtedy jak w biurach jest więcej ludzi. 2)Im więcej papierkowej roboty ma pracownik tym lepiej. 3)Pracownik jest automatem produkcyjnym i ma stać przy maszynie i pracować całe 8h. - Kamery są jednym z elementów kontroli. 4)wydawanie pieniędzy na remonty maszyn które i tak nie działają prawidłowo to dobre rozwiązanie. 5)Na rynku pracy jest pełno niewolników którzy garną się do M.C.S -u by pracować za grosze. 6)Każdy pracownik musi przynosić maksimum dochodu przy minimalnych stawkach i musi być na każde skinienie dyrektora. 7) i wiele więcej Dla nowych chętnych niewolników - każdy kto chce mieć dobrą posadkę i nic nie robić to trzeba: a)Lizać 4 litery dyrektora produkcyjnego i donosić na innych. (Szumilas czy jak mu tam na imię powie wam co i jak) b)ożenić się z kimś z biura c)Grać w gry komputerowe ala Tanki w czasie pracy (Szkaradek wie jak się to robi) Jeden z kolegów nagrał film jak prawa ręka dyrektora gra podczas pracy i co? Poszybował do technologii!!! Tam u szczytu kariery stał się mistrzem matematyki bo montując na palecie 4 sztuki w ciągu godziny da się zrobić 20,7 detalu. Niestety w biurze jest tylko kilka mądrych ludzi i niestety nie siedzą na stanowiskach dyrektorskich.Dyrektorzy w tej firmie to ciemnota.Może Prezes chciałby coś zrobić z tą firmą ale nie bardzo wie jak. Firma chyli się powoli ku upadkowi niestety i to nie z powodu braku pracy tylko z powodu złego zarządzania.Przeżyłem już upadki kilku firm bo w kilku pracowałem i widzę ten sam schemat."

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.