MCS

Gniew

Opinie o MCS

ania84

a wiecie czy nowoczesny park maszyn do obróbki mechanicznej detali z odlewów i odkuwek potrzebuje teraz ludzi do pracy?

Pw La

Pracowałem też w tej firmie i do tej pory nie wypłacił pieniędzy ludziom którzy pracowali w Bełchatowie z takim to tylko do sądu to może się nauczy

Ofi

Pracowałem w tej firmie ! I powiem tak nigdy kasy nie ma 10 !! 2 tygodnie poslizgu Albo wg nie WYPŁACAJĄ KASY ! TAK JAK W MOIM PRZYPADKU !! FIRMA ( usunięte przez administratora )

Szukasz pracy?

mONTEr

Pracowałem w 3 prywatnych firmach ale w takim syfie pierwszy i ostatni raz !!PRACODAWCA NIE WYPŁACA KASY !! WYPŁATY SĄ Z 2 TYGODNIOWYM OPÓŹNIENIEM NIE polecam [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o MCS - Gniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCS