Opinie o Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A. w Rybnik

Marcin Nowy wpis

Hejo. Myślę o zmianie roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Rybnika. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Sygnały? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Marcin

Robert Nowy wpis

Dzień dobry Pani Renato. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Lear Corp, o której Pani pisała współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Anka Nowy wpis

Witam. Kak obecnie jest z pracą w tej firmie. Chciałam wysłać cv bo szukam pracy. Może ktoś napisać, czy warto i na jakie stanowiska można się ubiegać. Dziekuje

Alberto

Jak obecnie wyglądają zarobki? Macie te 3500-4000? Jak z godzinami pracy i nadgodzinami?

Magdalena Nowy wpis
@Alberto

Też bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej odnośnie zarobków w Fabryce Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały. Pewnie są one uzależnione między innymi od stanowiska - a teraz szukają tam elektromontera i pracownika budowlanego. Która posada Cię interesuje?

ed giermek

ZAorac, firme gdzie niekompetentny mati dsziedziczy stanowisko po ojcu, lusdzie co z wami dlaczego na to pozwalacie, najpierw stary z ta glupia W.sią was oszukiwali potem jego syn. parodia jakas

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Magdalena

Dowiedziałam się, że konstruktorzy i technolodzy Fabryki Sygnały wdrażają szereg nowych wyrobów i kompleksowych systemów sygnalizacyjno-zabezpieczających dla branży drogowej, górniczej i kolejowej. Priorytetowy kierunek rozwoju firmy stanowią urządzenia i systemy, których przeznaczeniem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach. Ciekawi mnie, jak pracuje się we właśnie takiej firmie. Można tam ubiegać się o staż? Wiecie coś?

Auri

@dek a zdobyłeś to doświadczenie przez szkolenia?

Martyna

@były pracownik a napiszesz dlaczego?

Dam Wam dobrą radę jako były pracownik. UCIEKAJCIE STAMTĄD. Nigdzie już nigdy nie będzie gorzej.

dek

Kilka lat tam pracowałem , praca dla fachowców znających się na robocie . Doświadczenie które tam zdobyłem bardzo pomogło mi w dalszej karierze . Pozdrawiam wszystkich -E.

Igor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

Mufasa
@Igor

Jest. Zwolniły się 3 osoby z hali które siały ten ferment ;)

Xxx

Stary komuch widzę ze żal Ci to zrób papiery na sprzęt i też rób fuchy. Fuchy to robi się na produkcji bo o tym nikt nie wie. Ale lepiej siedzieć na produkcji 8 h z czego może 5 roboty i do domu a jak drogówka wali nadgodziny to każdy na pasek patrzy ale jak dyrektor przyjdzie spytać kogoś z hali kto by na drogę pojechał albo na delegacje to jakoś chętnych nie ma...

akao

wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma @marcel. Weź to pod uwagę przy ocenie firmy:)

lutek

na fuchach robionych w godzinach pracy tez można zarobić(np.na koparce...albo na na zwyżce )....nie tylko na produkcji umią kombinować

Robol

To żałosne, że produkcja przyczepia się do drogowców dzięki którym, de facto, dostajecie wypłaty. Dzięki którym post-komuna może w spokoju chlać w opór na zakładzie, o wynoszeniu form do wtryskarek nie wspominając. To drogowcy zarabiają 99% kasy, nie zapominać o tym darmozjady. Zakład jest super, tylko ludzie ku...wy

stary komuch
@Robol

panie robol- z tego co mi wiadomo produkcja byla od zawsze, do komuny do teraz chyba ci wasi drogowcy by sie nadali-komedia super-jedyn robi reszty patrzy czy dobrze i kaj by zrobić fucha na lewo....

bynia

a swoją drogą może pan prezes spółki zoo oficjalnie pokozołby wyniki-jaki mo zysk, jakie są płace-bo chyba ktos te koszty tam robi..........

benek

ale chyba nie jest aż tak żle-na umowa zlecenie pracujecie (oczywiscie za poleceniem pana dyrektora N.)panie w biurowcu też robią w piątki, ludzie od ddyrektora N. przyjeżdzają nawet w wolne wekendy a za to tez się płaci to chyba jest dobrze.ludzie toż żyć nie umierać-tylko pan prezes nie wie o niczym.. jak zwykle...

nojlepszy kolega dariusza

dareczku poprow sie :)heheh

bonzo

problem z tym kolega to ma wiekszosc w waszej firmie....

inny

ale ktos pojechoł po bandzie...ostro ale samo prowda

postronny

firma jest super i długo juz działa na rynku ale czasami trafiaja sie pewne zakalce ktore myslą ze mogą jechac na czyichś plecach -tak jak pewien gostek co mysli że mu wszystko wolno- moze wychodzic kiedy chce i nie musi sie nikomu tłumaczyć- swoich szefów i ich opinie ma w d....ie i wydaje mu sie ze jest PREZESEM....(a chyba wszyscy wiedza o kogo chodzi )....ale na szczescie to tylko zwykły Dariusz Dz....i może sie zes....rać ale tak wysoko to on nie siegnie bo nie ma ani klasy ani kasy....

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A.?

Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Sygnały 62
    44-251 Rybnik
  • NIP: 6420023703 REGON: 271976082 KRS: 0000070601

Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały S.A.