Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Laura

W zupełności zgadzam się z Miriam... wg mnie złe opinie wyrażają w głównej mierze Ci, którzy po prostu nie nadają się do tego typu pracy!! Firma się rozwija, a że Szefowie wymagają?? bo w każdej pracy Szef wymaga czy nie tak??Wszyscy chcieliby mieć bezstresową, lekką pracę a najlepiej żeby się ludziom płaciło za spanie!! Masakra jakaś... Tutaj są wymagania ale zarobić można ładną kaskę..trzeba tylko przyłożyć się i po prostu pracować!! Warunki zatrudnienia są bardzo dobre.... nie wiem czego chcieć więcej..... ja nie narzekam bo chce mi się pracować... po prostu...:))

Moim zdaniem firma się rozwija, bo wprowadza nowości, sprzedaż jest dobra, atmosfera super, nowa kierowniczka zawsze pomoże jak trzeba a szefowie też są w porządku jak my jesteśmy wporządku :)

Miriam

Firma dobiegająca kresu? Co rusz to nowe produkty wprowadzają. Ciągle jest coś nowego. Jak wszędzie - kto nie chce pracować, albo się do roboty nie nadaje to do widzenia. Za to kto chce i jest w tym dobry, to może ładnie zarobić. Ja nie narzekam :)

gość

Poza tym, żadna nowa osoba nigdy nie została pozostawiona sama sobie. Zawsze na sali jest pani kierownik, której można przekazać telefon i wtedy ona zamknie sprzedaż. Sama mam już kilka zamówień i złego słowa nie mogę powiedzieć na organizację pracy. Osoby życzliwe to też fajnie się pracuje.

Pracownik Biurowy

Rozmowa krótka. Dotyczyła zachwytu mojego CV w tym podziwu dla tak wszechstronnego wykształcenia i dużego doświadczenia oraz zdziwienia, że chcę podjąć pracę w takiej Firmie. Otrzymałam też informację, że do takiego wykształcenia nie pasują zarobki, które Oni proponują. Poza tym wrażenie bałaganu papierowego, a Panie sprawiające wrażenie niewyrabiania się z czasem, zestresowane. Do tego wiecznie dzwoniące. Zastanawiające jest, czy One mają czas na wyjście do toalety? Nie pasowało mi dziwne napięcie wśród pracowników... Wolałam zrezygnować.

Dlaczego Pani zdecydowała się na pracę u nas?

zola

Dokładnie, wpierw trzeba przyswoić troszkę wiedzy by zarobić naprawdę fajną kasę. Polecam pracę- fajne warunki, atmosfera super, kasa mega przyzwoita.

lawenda

Skoro tam jest tak źle to ciekawe czemu aż tyle ludzi pracuje tam już szmat czasu i na umowie o pracę...?? Hmmmm...może jednak nie jest tak źle. Ciekawe gdzie poszukujący pracę ludzie zostają z otwartymi rękoma przyjęci bez jakichkolwiek specjalistycznych wymagań oraz mimo tego, że nie mają doświadczenia. Nie dość, że jest możliwość zarobienia kasy, umowa o pracę to jeszcze dodatkowe premie od obrotu i tygodniówki. Rotacja wśród pracowników żadna- ekipa stała i zgrana. Prawda jest taka, że nowi przychodzą i nawet nie potrafią wykazać się podstawową umiejętnością czytania z kartki więc szkoda na Was czasu- idźcie dalej w świat szukać pracy od razu na stanowisku Dyrektora :)

XXS

Byłam 2 dni na próbnym i sama odeszłam jak zobaczyłam że nie możliwe jest wyrobienie takiego progu jakiego wymagają. Dużo ludzi tam siedzi ze stażem i mają trudności coś opchnąć, a co dopiero nowy. produkty bardzo skomplikowane i nie jest łatwo nabyc na szybko dostateczna wiedze. Nikt mnie nie przeszkolil pod kątem sprzedażowym!!! inne firmy takie szkolenia na dziendobry maja. choćby 2 godzinki, ale jakies techniki sprzedażowe powinni przedstawić. Osoba, która przeprowadzala rekrutacje obiecywala gruszki na wierzbie, a potem wpadała sporadycznie i jak się okazało sama nie miała o niczym pojęcia bo nie była z tą branzą związana i nie dzwonila wcale. Ja serdecznie dziękuje za takie cos.

gość
@XXS

Jak można nauczyć się technik sprzedaży skoro nie wie się nic o produkcie. Prawda jest taka, że co by się nie sprzedawało to trzeba mieć o tym pojęcie chociaż minimalne, żeby wiedzieć o czym się mówi.

mona

Kiedys tam pracowałam i szczerze odradzam. Lepiej szukać czegoś konkretniejszego. Słabe zarobki i straszne parcie na sprzedaż, zero zrozumienia. Ponoć często zmieniają zaloge na nowsza i bardziej produktywną.

krzys

kiedyś tam pracowala moja dziewczyna i lipa straszna. Po pierwsze nic poza parciem na sprzedaż ponoć ciągle tylko słychać czemu nie sprzedajesz? czemu taki zastój? najlepiej robic po niewiadomo ile obrotu a wypłacić nie ma komu bo spływy niby nie napływają na konto firmy! i wychodzisz na miesiąc tylko z podstawą i do tego te nerwy i stres. Nie warto.

Juhas

Bardzo się cieszę, że nie muszę pracować w tej beznadziejnej firmie za jakieś grosze. Syf tam jest i żenada.

Mordorr
@Juhas

Nie wiem jak było kiedyś teraz jest dobrze dobra atmosfera dobra kasa

Jeju Mika kiedy ty tam pracowalas że masz tak nie aktualne informacje ??? Po pierwsze spływy często napływają i jest wypłacana premia, a po drugie nie spotkałam się jeszcze ze zwolnieniem osoby której zabrakło do targetu. A p.E... to siała taki zamęt, że wkońcu wyszło wszystko na jaw i już nikt nie dał się po raz setny zmanipulować!!!! Teraz mamy święty spokój i WSZYSCY już się dogadujemy.

pracownica

Szefowie są wporządku. Reguły były jasne od początku. Trzeba przejść tą umowę zlecenie, aby dostac normalną i tak jest. Komu zależy na pracy nie ma problemu z wyjścia ze zleceniówki i zgodnie z ustaleniami dostaje od razu umowę. Więc nie widzę problemu. Można się z nimi i pośmiać i pożartować i pogadać na poważnie, ale trzeba też pracować. W końcu chyba każdy po to tam chodzi:)

Mamy nową kierowniczkę !!! :) Teraz do pracy każdy chodzi z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Grupa jest ze sobą bardzo zgrana. Nikt nie ściemnia, nie manipuluje i nie wmawia, że jesteśmy skazani tylko na nią. JESTEŚMY ZADOWOLENI z bieżącej sytuacji i na szefów złego słowa nie mogę powiedzieć. Dziwią mnie te komentarze ponieważ szefowie są w innym biurze więc dziwne, że az tak narazili się byłym pracownikom. Pewnie ktoś ma złe wspomnienia a nawet nie wie, że był omotany przez byłą kierowniczkę i być może właśnie dzięki niej musiał odejść z pracy. Bo właśnie tak działa "liderka" grupy! Pracownikom na szefów "jacy to nie są źli i okropni" a szefom latała nagadywać na pracowników!

Tedek

He he he ta liderka co tam jest, jest najinteligentniejsza z tego całego buszu empirowskiego , siedzących tam kilka bab to paszczóry a tych dwóch to nieudaczniki!!!!Ja wytrzymałem 4,5 godziny :) Z tej pracy rodzinki nie wyżywisz ......

LOL
@Tedek

To Ci wyszło! :D

Długo oczekiwana dobra atmosfera powróciła!!! Nie ma już matactwa. Każdy ma prawo do wyrażania siebie i bezstresowej (wreszcie!) pracy, a informacje przekazywane przez team leader'a, nie zmieniają się podczas wędrówki do drugiego biura. :)

Nie polecam

NIE POLECAM. MASZ SŁABSZY DZIEŃ TO (usunięte przez administratora)! CIĄGLE MASZ SPRZEDAWAC A NAJLEPIEJ PONAD NORME. NIE WYROBISZ NORMY ZJEBA, WYROBISZ NORME TEZ ZJEBA CZEMU POPRZESTALES NA NORMIE "NIKOMU NIE POTRZEBNY PRACOWNIK KTÓRY SIE NIE ROZWIJA(...)" WIEC WCIAZ ŹLE! MOZE W INNYM BIURZE TELEMARKETERYJNYM JEST INACZEJ BO W EMPIRI STRASZNY NACISK I OKROPNA ATMOSFERA. NIE POLECAM

Werka

Też właśnie słuchy mnie doszły że kiedyś tam było super! każdy miał fajny kontakt z szefami, było luźno i wesoło, nie było tego napięcia co teraz. Właśnie też miałam zanieść cv ale wstrzymam się bo praca w takiej atmosferze niczego dobrego nie wróży.

A miałam wlasnie tam podejść zapytać o prace bo poszukuje, ale te komentarze rozwiały moje wątpliwości(dobrze jest czasem upewnić się przed co jest grane)więc będę jednak szukać dalej :)

zuzka

Słyszalam, że tam jest fatalna atmosfera:/ ponoc grupa bardzo zgrana i trzyma się razem ale kierowniczka sieje zamęt i szefom nagaduje na grupę a grupie nagaduje na szefów. A ponoc z szefami dałoby się dogadać gdyby nie zawiść i plotkarstwo kierowniczki:/ wiec nie ciekawie tam się dzieje

xxx

liczy się tylko sprzedaż ponad wszystko! starasz się - sprzedajesz a w zamian tylko wyrzuty typu czemu tak tanio? czemu tylko tyle szkolen? a dlaczego nie powiedzialas jeszcze o tym? a dlaczego użyłaś tego słowa a nie innego !!!! i tak w kółko ! nigdy nie dogodzisz. możesz być zestresowany, rozstrzesiony ale i tak masz sprzedać bo jak nie to wychodzi na to ze jesteś nie produkcyjny, ale nikt nie próbuje dojść do tego czemu tak jest! jak masz sprzedawac skoro kierowniczka wjeżdża na psychikę, upokarza, straszy szefami jak się czepnie to spokoju już nie masz. A tak sytuacje obkręci, że w oczach szefów ona święta a ty beznadziejny. Nie polecam !!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.