Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Kamila

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Polecam

Współpraca układa się jak na razie fantastycznie, bardzo dobry kontakt, nie mam żadnych uwag. Polecam

Pinni

Praca w porządku. Dobre warunki, ludzie ogarnięci, ze swojej strony polecam!

Kamyk

Jak dla mnie firma którą jak najbardziej można polecić. Współpraca układa się bez zarzutu.

Pracownik Biurowy

Rozmowa krótka. Dotyczyła zachwytu mojego CV w tym podziwu dla tak wszechstronnego wykształcenia i dużego doświadczenia oraz zdziwienia, że chcę podjąć pracę w takiej Firmie. Otrzymałam też informację, że do takiego wykształcenia nie pasują zarobki, które Oni proponują. Poza tym wrażenie bałaganu papierowego, a Panie sprawiające wrażenie niewyrabiania się z czasem, zestresowane. Do tego wiecznie dzwoniące. Zastanawiające jest, czy One mają czas na wyjście do toalety? Nie pasowało mi dziwne napięcie wśród pracowników... Wolałam zrezygnować.

Dlaczego Pani zdecydowała się na pracę u nas?

@beti a jakieś staże ?

Filipek

Nie każda firma musi być duża i znana. EMPIRIA DUO jest za to dobrym pracodawcą, ale dla dobrych pracowników.

1. Słaba firma, 2. mało płacą, 3. dużo wymagają, 4. bałagan organizacyjny (usunięte przez administratora) 6 źle się tam czułam 7 nie polecam (usunięte przez administratora) 10. brak wsparcia

Gregor

Może nie jest idealnie ale czy tak gdzieś jest? Myślę, że warto pracować i poprawiać.

Paulina

@Naiwna była pracownica Dziękujemy Ci za tę pomocną opinię o specyfice zatrudnienia w EMPIRIA DUO. Długo tam pracowałaś? Nadmieniasz, że Szef często zmienia warunki - a na jakiej właściwie zasadzie to robi? Przecież warunki zatrudnienia powinny być jasno zapisane w umowie i przestrzegane. Jak to w takim razie wygląda u tego pracodawcy?

Paulina

@:) Staram się zrozumieć to, iż masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w EMPIRIA DUO, jednak Twoje porównanie może być nie do końca trafne. Jak długo i czym się tam zajmowałeś? @Heheszki takie, że głowa mała W dalszym ciągu twierdzę, że wynagrodzenie stanowi indywidualną kwestię dla każdego z nas. Z kolei to, że szef zleca Ci dodatkową pracę, obiecując za nią premię, a później nie dotrzymuje słowa - nie jest już w porządku. Rozmawiałeś z nim o tym?

Paulina

@no Pamiętaj, że każdy wymaga czegoś innego w kwestii zarobków i jest to już sprawa indywidualna. A co konkretnie zarzuciłbyś szefostwu firmy EMPIRIA DUO? Bo w swoim wpisie tego nie wyjaśniasz. @Janusz Powody takiej słabej aktywności na forum są różne. A jakie stanowisko konkretnie chciałbyś aplikować?

Janusz

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

amaaam

Jeżeli chodzi o szefostwo są OK tylko (usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o zespół pracowników to dziewczyny są świetne na czele 2P.kierow.pani która reprezentuje sobą wysoki poziom wiedzy i empatii.Szkoda że takich ludzi nie na więcej. (usunięte przez administratora)

ex pracownik
@amaaam

Tak, Ewa była złotą osobą :) czasem ją spotykam i bardzo życzliwie kilka słów zamienimy.

Paulina

@Zosia, zastanawiasz się nad aplikowaniem? Z pewnością podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się wszystkich informacji na ten temat.

Zosia

Obecnie szukają specjalisty do obsługi, jak sprawa ma się z zarobkami? Czy faktycznie jest tak źle jak piszą w opiniach?

Paulina

Jakie benefity oferuje EMPIRIA DUO S.C. dla swoich pracowników? Podziel się swoimi doświadczeniami z potencjalnymi kandydatami.

fire

Widocznie nie pojawiają się żadne oferty pracy @edf, bo każdemu odpowiada bieżąca sytuacja w firmie.

Piotrek

Witam. Widzę, że obecnie Empiria szuka pracowników biurowych m.in. do tworzenia faktur i umów. Czy ktoś wie jak praca na tym stanowisku konkretnie wygląda? Czy nie jest to w rzeczywistości posada telemarketera?

ANIKA

do uoi - dziękuję za informację. Pozdrawiam serdecznie

ANIKA

Czym dokładnie zajmować ma się doradca do spraw tele-sprzedaży w Jastrzębiu-Zdroju? Czyżby ma siedzieć "na telefonie" i sprzedawać "produkty" EMPIRII? Proszę o odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.