Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Xo

Witam, W moim mieście pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalista ds. obsługi jednostek samorządu terytorialnego : czy jakaś osoba może mi chociaż trochę wytłumaczyć na czym polega ta praca i jakie są obowiązki na tym stanowisku ? Dziękuję

momo

Usługa wykonana na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

@momo

Zgadza się dopasowują się do potrzeb i znają dobrze przepisy prawa, a to akurat duży plus bo tam sporo zmian często wprowadzanych.

Arya

Jak dla mnie firma jest ok. Pracowałam prawie 2 lata i było dobrze. Pieniądze zawsze na czas, człowiek robi swoje, nikt nie stoi nad Tobą jak jakiś kat. Fajna atmosfera :)

Czy EMPIRIA DUO S.C. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Beti

tylko umowy o pracę

Charlie

Umowa o pracę

Migotka

Ja miałam umowę o pracę też, myślę że to akurat duży plus :)

blondi

No ja też mam umowę o pracę i to akurat według mnie bardzo dobrze :)

Pracownik Biurowy

Rozmowa krótka. Dotyczyła zachwytu mojego CV w tym podziwu dla tak wszechstronnego wykształcenia i dużego doświadczenia oraz zdziwienia, że chcę podjąć pracę w takiej Firmie. Otrzymałam też informację, że do takiego wykształcenia nie pasują zarobki, które Oni proponują. Poza tym wrażenie bałaganu papierowego, a Panie sprawiające wrażenie niewyrabiania się z czasem, zestresowane. Do tego wiecznie dzwoniące. Zastanawiające jest, czy One mają czas na wyjście do toalety? Nie pasowało mi dziwne napięcie wśród pracowników... Wolałam zrezygnować.

Dlaczego Pani zdecydowała się na pracę u nas?

pati

Jeden z najlepszych pracodawców na jakich mogłam trafić! Z łezką w oku wspominam pracę w EmpiriaDuo, wspaniali ludzie, super szefostwo!

cherry

przed przeprowadzką do Niemiec pracowalam i wszystko bylo ok, z ludźmi bez problemu się dogadywałam, z kilkoma osobami mam kontakt do dziś, dobre miejsce do zdobycia doświadczenia

Migotka

Pracę wspominam dobrze, warunki dobre do pracy, można się dużo nauczyć, atmosfera w pracy też była ok.

Witcher

Będę próbował się dostać, bo wiem że mają dobre opinie. Ktoś wie czy szukają teraz kogoś??

Agata
@Witcher

Zadzwoń albo napisz do nich to najlepiej się dowiesz :)

Witcher
@Agata

Agata, w sumie masz rację, ale wiesz, tak chciałem zebrać jeszcze opinie. Ale wiem już chyba wszystko bo też z kolegą rozmawiałem, który tam pracował. Będę próbował się dostać :)

Spice
@Witcher

Jak będą kogoś szukać to startuj bo to dobre miejsce do rozwoju. Ja pracowałem 2016-2018 i warunki jak najbardziej były ok.

Ciko

Lubię swoją pracę, płacą na czas a to dla mnie w tej chwili najważniejsze

Kamil

Myślę próbować się dostać do pracy. Myślicie że warto?

Agata
@Kamil

Uważam że warto, bo dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze i warunki

wawi

jest dobrze według mnie, praca jest ciężka i wcale nie jest łatwo, ale wypłaty dobre, więc za swoją pracę jest się dobrze wynagradzanym

Bartek

Ze strony klienta wszystko w porządku. Pilnują wyznaczonego terminu, dobry kontakt. Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Patryk

Profesjonaliści w 100%, polecam współpracę

Crakus

Jak dla mnie firma ok, ludzie byli ok, pracy sporo, ale kasa wynagradza ten wysiłek

U

Proszę o opinie w sprawie pracy , bo aplikuje ale czytając opinie wczesniejsze mam wątpliwości

U
@U

Jednak dobrze że się zgłosiłem, bo dostałem pracę i dobrze mi się pracuje.

Danek

Pracowałem może krótko ale z perspetkywy czasu to była fajna robota

Roki

Na warunki nie narzekam, bo jest dobrze

Picolo

Jest ok, szału może nie ma, ale solidna robota za dobre pieniądze.

milano

Praca jak praca. Jak ktoś pracował wcześniej w zawodzie to wie jak to wygląda, ale ogółem nie ma co tu gadać, że jest źle bo nie jest. Jak człowiek jest zaradny i pracowity to problemów nie ma i pieniądze też są dobre.

Zodiak

Praca w porządku, płacą na czas, z kasą nie ma problemów. Dla mnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.