Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

eltis

aplikuje do tej firmy a wlasciwie to jestem podczas szkolenia. Po pierwsze szkolenie trwa 3 dni po niespelna 3h. Dwa koles ktory je prowadzi wie o czym mowi. Trzy produkt skomplikowany fakt, ale nikt Ci nie broni sprzedawac sprzedawac mopy. Cztery skonczyly sie czasy kiedy pracujesz w jednej firmie przez lata, elastyczny rynek elastyczny pracownik. Nie odpowiada to na socjal wsrod emigrantow.

mnbvcds

hej, moze ktos z was bylby zainteresowany podjeciem pracy w firmie EMPIRIA DUO S.C. teraz szukaja doradcy do spraw telesporzedazy w Jastrzebie Zdroj..

Śliwka

O ile mi wiadomo to nie ma żadnych zmian. Mam nadzieję też, że żadnych zmian nie będzie.

Oliwka 0220

Któż teraz został kierownikiem biura?

Pracownik Biurowy

Rozmowa krótka. Dotyczyła zachwytu mojego CV w tym podziwu dla tak wszechstronnego wykształcenia i dużego doświadczenia oraz zdziwienia, że chcę podjąć pracę w takiej Firmie. Otrzymałam też informację, że do takiego wykształcenia nie pasują zarobki, które Oni proponują. Poza tym wrażenie bałaganu papierowego, a Panie sprawiające wrażenie niewyrabiania się z czasem, zestresowane. Do tego wiecznie dzwoniące. Zastanawiające jest, czy One mają czas na wyjście do toalety? Nie pasowało mi dziwne napięcie wśród pracowników... Wolałam zrezygnować.

Dlaczego Pani zdecydowała się na pracę u nas?

wisienka

tak, mamy. To co napisalam wczesniej. Rozni kierownicy byli, roznie sie z nimi pracowalo. Teraz jest naprawde w porzadku. Nie bede mowila nawet o tym, ze pomaga nam zamknac sprawe z trudnym klientem, ale mozemy na niego liczyc. Pomaga nam zalatwic wiele rzeczy i bardzo nam pomaga.

Jakub

A macie aktualnie kierownika ?

wisienka

ok, tyle tutaj opinii, ze czas i na moja. A wiec tak - w empirii pracuje juz dlugo, minelo duzo czasu od kiedy przyszlam pierwszy raz i zostalam. Nadmienie, ze pracuje jako telemarketer. Zanim tu przyszlam, pracowalam w innych firmach na telefonie, wiec mam porownanie jak jest. Nie powiem, ze w empirii zawsze bylo super kolorowo. Od kiedy zaczelam pracowac, bylo kilku kierownikow, kazdy inny. Nie o kazdym mozna dobrze powiedziec. Bywalo roznie - raz lepiej, raz gorzej. To tak jak wszedzie. A jak jest teraz? Tak jak ktos napisal powyzej. Pracuje tylko od poniedzialku do piatku. Nigdy jeszcze sie nie zdazylo, zeby kierownik albo ktorys z szefow zadzwonil chociaz w weekend. Popoludnia tez sa wolne. Zaczynamy pracowac o 8, bo wczesniej mamy szkolenie. W czasie pracy przerwy zeby glos odpoczal, na papierosa, kawe. Konczymy pracowac okolo 15. Tak wiec sami policzcie ile czasu spedzamy przy telefonie. Sprzedaz jest rozna. Wiadomo, jak wszedzie. Natomiast takiej ilosci produktow w zadnej innej firmie nie ma. Jeden nie pasuje - mamy inne. Nie znam sie na tym? To moze to bede teraz oferowac. Ha, to tak jakby porownac te prace do sklepu miesnego, to szynki nie bede sprzedawac bo sie nie znam, ale moze chce ktos parowki? No szczerze, dziewczyny, gdzie tak sie da? Kierownik zlota dusza. Ciezko pracuje, zebysmy mialy sprzedaze. Tak jak pisalam, bywalo roznie, ale teraz jest naprawde w porzadku. Szefostwo do naszej pracy sie nie miesza. Robimy swoje, mamy sprzedaze i nic wiecej nie trzeba. Konkurs za konkursem, jak nie premie, to nagrody, balony, karty prezentowe. Dobrze wiem, ze praca w telemarketingu nie jest dla kazdego. Wierzcie mi jednak, ze tak jak w empirii, to ciezko znalezc.

basia

Fakt praca na telefonie nie jest łatwa ale jak dobrze płatna i na czas. Bez lipy . Szefostwo wymagające ale sprawiedliwe , a atmosfera super

aneta

Witam pracuje w tej firmie 6 miesięcy dotychczas pracowałam w kilku firmach i wiem jedno tu jest wypłata na czas , nie ma żadnej premii pod stołem płaconej jak w innych firmach . pracowac trzeba ale nie zmienie tej pracy bo ludzie sa ok

Opinia jak(usunięte przez administratora)każdy ma swoją. Owszem, bywały zakręcenia, ale teraz jest spoko, każdy robi swoje, nikt się nie rzuca. Każdy wie co i jak.

xxxxx

Czytam te komentarze i nie moge zrozumiec toku myslenia niektorych z Was. Piszecie po to by pisac, by napedzic nastepnego do podjecia walki słów... tylko po co ? Znam tych ludzi od niedawna, ale od nikogo do tej pory nie uslyszalam, ze sa niezadowoleni z pracy, ze nie ma pensji na czas, ze ktos szuka w innym miejscu zatrudnienia. Ci ludzie nie narzekaja. Pracuja bo zaakceptowali polityke tej firmy, zasady tam panujące jak rowniez wlascicieli z ich slabosciami. Wlasciciele zaakceptowali ich i obie strony sa szczesliwe... Czujecie sie skrzywdzeni, rozumiem, ale dlaczego takimi wpisami krzywdzicie innych ?Poszukajcie nowej pracy, zajmijcie sie swoim zyciem i rowniez postarajcie sie byc szczesliwi bo po to chyba zyjemy. Malolaty specjalistki ????... hm... Dla mnie sa to MEGA fajne, madre, pozytywne MLODE DAMY, ktore wiedza czego chca od zycia, ktore daja z siebie wszystko by utrzymac to stanowisko a co za tym idzie...siebie i swoje rodziny, wiec nie ublizajcie im i nie oceniajcie na forum.Pozdrawiam tych zadowolonych i tych "mniej szczesliwych"...

@xxxxx

No właśnie znasz tych ludzi od niedawna, a pamiętaj że pozory mylą. Jeśli jesteś nowym pracownikiem to pozostaje mi życzyć Ci powodzenia w pracy, abyś za jakiś czas nie wróciła tutaj i nie dodała od siebie negatywnej opinii, bo jeśli myślisz że wszystkie negatywne komentarze zostały napisane z zemsty i są nieprawdziwe to szybko dowiesz się na własnej skórze jaka jest prawda, a jeśli chodzi o koleżanki, które nadal pracują osobiście daruję sobie komentarz w tej sprawie bo mogłabym napisać o nich zarówno pozytywne opinie jak i negatywne. Do Ciebie tylko krótka rada najpierw popracuj dłużej w pewnym gronie a potem wyciągaj wnioski, obyś się nie myliła i oby Empiria została Twoim wymarzonym miejscem pracy ( to nie sarkazm :) )

Moja praca w empirii zakończyła się już jakiś czas temu i długo zastanawiałam się czy opisać co mi się przydarzyło. Zanim poszłam do pracy czytałam opinie o firmie i nie powiem, że były dobre ale jak to się mówi "Kto nie ryzykuje ten nie wie". I poszłam. Co mi zaproponowali umowę o pracę oraz całkiem przyzwoitą podstawę choć jak się okazało później swoją pracą na moje wynagrodzenie zapracowałam w ok 2 dni reszta miesiąca to był zarobek dla szefów. Premia niby miała być ale przez 3 miesiące dostałam skromną jedną premię. Zostałam przyjęta w okresie jak wszedł nowy produkt i brali praktycznie każdego, dlaczego? Ponieważ niewiele osób wytrzymywało presję jak i samą formę pracy. Moje szkolenie trwało ok 1 godzinę i dostałam tekst do poprawy. Przyznam szczerze praktycznie płakałam po 2 dniu, łamało mnie w kościach od niewygodnych siedzeń, braku tlenu w powietrzu ale jestem osobą która łatwo się nie poddaje i szybko uczy więc wytrzymałam. Pracowałam dużo w domu i uczyłam się aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki w końcu po to poszłam do pracy. W pewnym czasie był nas stały skład ludzi którzy o dziwo wytrzymali. Otrzymywałyśmy obiady ze względu na pracę po godzinach. Ale pracy było bardzo dużo a my pomału nie wyrabiałyśmy mimo siedzenia po godzinach i pracy w domu. Zaczął się nacisk nie na jakość ale na ilość aby tylko zrobić jak najwięcej. Nie zawsze niestety była to praca wykonywana najlepiej. Ale był odgórnie nakaz masz zrobić tyle i tyle nieważne jak. Jak klient był niezadowolony to oczywiście wina była twoja. Jak pracy zaczęło ubywać to i pracowników zaczęto zwalniać. Bo nie było nas już tyle potrzebnych. Codziennie przychodząc do pracy zastanawiałyśmy się która dziś zostanie zwolniona. W końcu została nas garstka.(usunięte przez administratora) mówił do nas „Zostaliście najlepsi chcemy z Wami zbudować solidny zespół”.W stosunku do mnie usłyszałam, że jestem świetnym pracownikiem, że można mi powierzyć najtrudniejsze zadania i że praca będzie wykonana solidnie i porządnie. Niestety to były puste słowa. Moja umowa kończyła się w środę a w poniedziałek otrzymałam propozycję pracy w innym biurze. Zapytałam czy zostanie mi przedłożona umowa ponieważ jeśli nie to mogę podjąć zatrudnienie w innej firmie i wiecie co dostałam informację, że mi umowę przedłużą. Ucieszyłam się, ale na krótko. W środę zamiast następnej umowy dostałam świadectwo pracy.(usunięte przez administratora)W Empirii pracują super dziewczyny, te które zostały to naprawdę twarde i niesamowicie zdolne. Mam nadzieję, że będą Was tam dobrze traktować. Z pozdrowieniami.

buuuu

Aaaa czyli rozumiem ze obecni wasi pracownicy jak zaczynali u was pracować to były takie orly ze od razu wszystko umieli? Żenujące podejście, które sprawia ze pracownicy cieszą sie jak odchodzą czy zostają zwolnieni. Nikt kto przychodzi na okres próbny tydzień czy dwa nie wie po tym czasie wszystkiego, to za mało zeby wszystko umieć i być na tym samym poziomie co pracownicy pracujący rok i spełnić chore ambicje szefów. Czyli sam Pan potwierdził ze nie ma co przychodzić do was do pracy bo nie dorówna sie obecnym pracownikom nie ważne jak cieżko sie będzie pracować, nigdy sie was nie zadowoli. Finito.

parker

Rozumiem, że Ty jako pracownik tej firmy uważasz, że inni nie dorastali Ci do pięt tak?

Gumi

Wy chyba nie czytacie tego co piszecie. Nie szanują swoich pracowników bo kupowali obiady. Jak śmieli! Chamstwo! Mi osobiście one pasowały ale dam radę i bez nich. tak jak pisałam wcześniej wiem po co przychodzę i co mam robić. Tak swoją drogą to nie tylko szefostwo i kierownictwo doceniają pracę. Wy chyba jeszcze w życiu ciężkiej pracy nie miałyście jak tak narzekacie.

Me

Obiadki to mydlenie oczu"zobaczcie jacy (usunięte przez administratora) jesteśmy".Też za nie podziękowałam...zdziwienie było ogromne,jak ja w ogóle mogłam!Macie obiadki zamiast premi,smacznego.

Do kotu od arya

Kierownik dostaje wypłatę za kierowanie załoga a nie z wypłaty załogi tak jest w każdej firmie. A komentarzy nie piszą szefowie. Ja jestem kobieta zadowolą pracownica firmy Empiria. Odrobiny inteligencji i sprawdzenia faktów zanim się wypowiesz. Pozdrawiam

Gumi

No i fajnie, że znalazłaś swoje miejsce :) Mi w Empirii jest dobrze. Mam umowę o pracę, pensja zawsze na czas (i jeszcze nigdy nie była najniższa krajowa). Robię swoje i o posadę się nie boję. Tak jak pisały dziewczyny wcześniej - to nie jest praca dla każdego.

joti

Ludzie, nie dajcie się omamić tylko uciekajcie na samo usłyszenie EMPIRIA!!! (usunięte przez administratora) . Ja na szczęście w porę uciekłam i teraz pracuję w normalnej firmie na jasnych zasadach. Z mojej wypłaty nie są opłacani żałośni "kierownicy"- wiem za co pracuję i za ile oraz co należy do moich obowiązków. A ta firma to porażka- zresztą to potwierdza ilość negatywnych komentarzy- brawo ludzie- trzeba na światło dzienne wyciągnąć te wszsytkie ich brudy, może w końcu się doprowadzą do porządku. A jak nie to przynajmniej na przestrogę dla nowych i naiwnych przyszłych pracowników.

Fakty

Krotko i na temat. Pracuje w tej firmie na telefonie. Dwa tygodnie na umówie zleceniowej, potem umowa o prace na 3 miechy, potem przedłużona na dwa lata. Kasa jest 10-tego na koncie podstawa plus premia od obrotu. Nikt nade mną nie stoi, nie dyszy mi nad uchem, nie pogania batem. Jak nie zrobię normy żeby dostać premie to nie będę jej miała. Proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.