Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Arya

Nie rozumiem. Jak coś wam nie pasowało, czulyscie się niedocenione, przepracowane i było wam zle trzeba było się zwolnić. Same złożylyscie cv nikt was tam na sile nie trzymał. To nie (usunięte przez administratora) przymusowej tylko dobrowolna praca zarobkowa. Ja siedzę robię swoje. Jak mi coś nie pasuje to mowię i nikt mnie za to nie zlinczował w firmie chociaż nie zawsze się ze mną zgadzają. Jak szefowie mówią ze trzeba zrobić to i to, to robię bo mi za to płaca. A jak wy się baliście odezwać to nagromadzilyscie w sobie żale i jad, który teraz wyplywa. Weźcie się ogarnicie i znajdźcie sobie wymarzona prace, gdzie zawsze wszystko będzie ok. Gdzie nie będziecie się stresować, gdzie będziecie dostawać ogromna wypłatę za siedzenie i nic nie robienie a szefostwo będzie was za to całować po piętach. Jak znajdziecie dajcie znać.

ingrid

oj, cos mi sie widzi, ze zostalas zwolniona i straaaasznie ci to na watrobie lezy. Obiady byly? Byly. ALE ZABRALI! Kasa na czas? Na czas. ALE SIE MYLILI! Oj, naprawde musisz miec urazona dume. Moze w nastepnej pracy sie sprawdzisz :) A straszenie? lol!

Krystin

Ja też pracowałam i gdyby nie sprawy rodzinne nie zmieniła bym tej pracy ale za 4 miesiące wrócę .

Ola

Pracowałam w tej firmie szefowie tak wymagali ale zawsze pomogli i uczciwie kase płacą a nie pod stołem

Beti
@Ola

Ola masz racje w 100% . A te żałosne wpisy o tym że tak źle piszą osoby , którym pracować się nie chce . Dodają kasę za dojazd , obiadki też smaczne , wypłata na czas o tym nie pamiętacie????

Pracownik Biurowy

Rozmowa krótka. Dotyczyła zachwytu mojego CV w tym podziwu dla tak wszechstronnego wykształcenia i dużego doświadczenia oraz zdziwienia, że chcę podjąć pracę w takiej Firmie. Otrzymałam też informację, że do takiego wykształcenia nie pasują zarobki, które Oni proponują. Poza tym wrażenie bałaganu papierowego, a Panie sprawiające wrażenie niewyrabiania się z czasem, zestresowane. Do tego wiecznie dzwoniące. Zastanawiające jest, czy One mają czas na wyjście do toalety? Nie pasowało mi dziwne napięcie wśród pracowników... Wolałam zrezygnować.

Dlaczego Pani zdecydowała się na pracę u nas?

poli

Ludzie, skoro jest tak źle i pracodawcy nie wywiązują się ze swoich obowiązków to czemu nie zgłosicie sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy- nie trzeba się ujawniać, a nawet jeśli to co- zwolnią wszystkich?!?!?! Szczerze wątpię :)

buahaha

Nie rozśmieszaj mnie z tym tekstem, że firma zamiast brać kierownika z zewnątrz, pozwala się wykazać dotychczasowym pracownikom. Zwykła kalkulacja i nic poza tym, wyobraź sobie sytuację: rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko kierownika, poruszany temat zarobków, jaki wariat zostałby kierownikiem za najniższą krajową? a biorąc na kierownika zwykłego pracownika mają 2w1 naiwny robol cieszy się, że dostał awans, a zarobki pozostają bez zmian :) Jak myślisz dlaczego każdy w tej firmie pracuje na stanowisku doradca ds obsługi klienta? niezależnie czy telemarketer, czy pracownik biurowy, czy administracja? Prosta odpowiedź żeby mogli do woli tasować stanowiskami. Weźmy choćby przykład niedawnej kierowniczki - nagle wylądowała na telemarketingu, widocznie słabo donosiła na koleżanki, bo na wprowadzone przez nią zasady raczej nie mogłyśmy narzekać, bardzo dobrze organizowała pracę zespołu.

Nie znam, ale

Choć Was wszystkich nie znam, to widzę, że TUTAJ pretensje mają osoby głównie ze ' sprzedaży ' i te, którym zwyczajnie NIE WYSZŁO. Krótka piłka : firma taka jak Empiria oczekuje czegoś więcej, niż kogoś, kto łaskawie usiądzie przed komputerem na 8h nic nie wnosząc po za tym CO TRZEBA. Nie chce Wam się pracować, to tego nie róbcie i siedźcie w domu, ale nie wypisujcie czegoś, co jest nie prawdą o firmie - tej ( EMPIRIA ) czy jakiejkolwiek innej. Elo.

szczera

Do Mika... Pracownik nie jest od tego, żeby wymyślał pracodawcy pomysł na biznes. Pracownik ma wykonywać zleconą pracę. Daruj sobie teksty w stylu siedzenia na tyłku i nic poza tym, bo z tego co wiem, nie dotyczy to żadnej dziewczyny. Każda wykonuje zleconą pracę, a że sprzedawany produkt wymaga siedzenia na tyłku przed komputerem i pisania to inna sprawa. Nikt się nie obija, a ciągle tylko słyszymy że za mało. Twój drugi argument praca od 7.30 do 15.30 i do domu, nic więcej nie wnosząc. To ja się pytam co to są według Ciebie nadgodziny? Wiele dziewczyn zostaje dłużej, a jeśli nie to zabiera pracę do domu i w domu nanosi rzeczy wymyślone przez klienta, wielokrotnie bywały przypadki siedzenia na telefonie z klientem po 21. Tego to oczywiście nikt nie widzi, więc pytam z jakiej racji mamy to robić skoro nikt nam za to nie płaci? To samo tyczy kart obecności w pracy, mamy obowiązek wpisywania godziny zakończenia pracy 15.30 nawet gdy zostajemy dłużej. Dlaczego? Proste żeby nikt nam nie wypłacił nadgodzin. Chcesz coś mówić o premiach? Najpierw niech wypłacą ludziom nadgodziny. Co do tego co piszesz o nowych produktach, również było inaczej. Nie było kwestii, że dziewczyna się nie sprawdziła na zajmowanym stanowisku, tylko po prostu stała się zbędna, nie było już tyle zleceń na ten produkt, tak że śmiało mogła sobie z nim poradzić jedna osoba, a więc dziewczynę out. Jednym słowem firma nie szanuje ludzi, każdy narzeka, ale niestety nie każdy może odejść, bo są pracownicy dla których liczy się każdy grosz i niestety muszą się godzić na takie warunki.

do xyz

Zgadzam się z Tobą, nie mają już pomysłów to każą innym wymyślać produkty. Jak wymyślę produkt to sama będę na tym bić kasę a nie komuś będę kieszenie wypychać. Mam nadzieję że jak już zbankrutują (bo prędzej czy później tak będzie z ich podejściem) to zobaczą jak żyje się za takie grosze jakie wypłacają pracownikom. I tego im życzę!

co racja to racja

Też tak to właśnie widzę:( każdy powinien zarabiać/zasuwać na siebie samego! To nie jest nikogo problem, że innym też należy się wypłata. Mi się należy i czy ktoś pracuje na mnie????????????? Wszyscy o tym mówią, ale nikt się nie odezwie bo już każdy znerwicowany i zastraszony po różnych sytuacjach jakie miały miejsce w tej pracy....że góra przytaknie, pokiwie głową a i tak Ty najgorszy potem i najlepiej to się Ciebie pozbyć, żeby była cisza i zamiecione pod dywanik.

xyz.

wszędzie gdzie jest większość bab są ploty, niedomówienia i wieczne obgadywania. żadna nowość. jedna na drugą, a wielce uśmiechy. żeby tego doświadczyć nie trzeba konkretnie do tej firmy iść. nikt nikogo nigdzie nie trzyma na siłę, jesteś niefajnym pracownikiem - niefajne wypowiedzenie. nie róbmy z szefów kogoś, kim nie są. no litości... jak każdy taki odważny w sieci, to niech powie co na wątrobie leży osobie, do której ma żale i pretensje.

Co za bzdura!!!Pan Adam jest jednym z lepszych osòb jakie znam!Ciekawe kto to wypisuje...Też pracowałem w tamtej firmie i wiem doskonale że premie były przekazywane pracownikom bezpośrednio przez szefa,lub przez panie w logistyce!

xxx

jest dobrze i fajnie. jeśli ktoś czeka na dobre wynagrodzenie i ma gdzieś staranie się, to nigdzie nie zostanie doceniony. to w pracownika interesie jest pokazać się z jak najlepszej strony. firma jest spoko.

PannaAaa

Tak to święta prawda (usunięte przez administratora)był na porządku dziennym teraz podobno jest super polecam

EeEe

Pracowalam i również uważam, ze lepiej z daleka od Empiri!!!!

donatan

Radzę trzymać się zdaleka od tej firmy. (usunięte przez administratora)

ekhym

Osobiście uważam, że te opinie to smutne słowa ludzi, którym nie chce się pracować i oczekują "niewiadomiczego". (usunięte przez administratora) . Nie ma się co opiniami sugerować bo każdy ma inne zdanie. Ją polecam! Ludzkie kierownictwo i fajna atmosfera. I wcale tego nie piszę, bom kierownikiem. Po prostu oszczerstwa w oczy kłują.

Brzoskwinka

Skoro znalazło się tylu obrońców to widocznie jest dobrze a niektórym nigdy nie dogodzą. Jak słusznie Morela napisała każdy ma prawo wrzucić swoje 5 gr dlatego ja własnie napiszę swoje. Myślę sobie, że nie mamy zupełnie na co narzekać a jak ktoś chce się do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie powód, raz że nie sprzedał, a jak sprzedał to już gdyba co będzie jak nie sprzeda. Opanujmy się i cieszmy tym co mamy a mamy przecież dużo udogodnień. Są szkolenia, nowe produkty, nagrody i konkursy. Nikogo nie zwalniają, każdy ma dobre wyniki. Trochę pozytywnego nastawienia i można pracować.

ekhym
@Brzoskwinka

Zgadzam sie z toba w 100%!

Kama

Plotki plotkami, ale mi pracuje się dobrze. Same wiecie jak jest, sprzedaż mamy dobrą, szybciej kończymy i kase też dobrą dostajemy- przynajmniej ja :) Ktoś zaprzeczy?

ZADOWOLONA :D

Laura święta prawda, ludzie to by chcieli zarobić ale nic nie robić. Praca przyjemna, miła atmosfera i na pieniądze nie narzekam! Jak ktoś się stara to mu dobrze idzie. A ci co piszą te głupoty to albo konkurencja albo osoby które się nie nadały i im żal bo siedzą na bezrobociu- trzeba było pracować a nie się teraz użalacie! A Ci co pracują od dawna, chwalą sobie pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.