Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

Nati

Pracowałam tam i potwierdzam. Przez pierwsze parę dni do rany przyłóż a potem diabeł wcielony. Nastawia przeciwko szefom po to żeby potem do nich lecieć i obrócić kota ogonem. Chora atmosfera. Dobrze ze mam inną pracę i jak przechodzę tam tędy to aż zal mi ludzi ze tam pracują i dają się tak gnoić.

Basia

Ponoć kiedyś tam było super! szefowie ok i mieli podejście do pracowników, a potem z nadejściem kierowniczki obrót o 180 stopni. Słyszałam, że nie da się wogole dzwonić i skupić na klientach bo ciągle krytykuje i wrzeszczy bez zasadnie i bez sensu, a potem wpiera że wszystko wina pracownika i leci skarżyć szefom. Żenada ogólem

Ela

NIE POLECAM !!! Słyszę od koleżanek co tam się dzieje. Jakaś paranoja! Każdy do pracy chodzi z niechęcią spowodowaną przez kierowniczkę. Klimat tam panujący poniżej zera. Sama chciałam złozyc tam swoje cv, ale jak słyszę o p.kierownik i jej podejściu do pracowników to wolę iść tam gdzie kierownictwo jest bardziej zrównoważone emocjonalnie.

Ami

Jest umowa o pracę ze stałą pensją, do tego jest premia za obrót. Czasami też są dodatkowe konkursy z kasą, albo z prezentami. Teraz np. jest dodatkowo liczona prowizja za obrót. Co do tego co pisze Tola, to szkoda gadać. Ustawa o ochronie jasno mówi o środkach organizacyjnych, giodo też się jasno wypowiedział, ale to nie miejsce na takie dyskusje. Nie wiesz, to nie pisz głupot!

Pracownik Biurowy

Rozmowa krótka. Dotyczyła zachwytu mojego CV w tym podziwu dla tak wszechstronnego wykształcenia i dużego doświadczenia oraz zdziwienia, że chcę podjąć pracę w takiej Firmie. Otrzymałam też informację, że do takiego wykształcenia nie pasują zarobki, które Oni proponują. Poza tym wrażenie bałaganu papierowego, a Panie sprawiające wrażenie niewyrabiania się z czasem, zestresowane. Do tego wiecznie dzwoniące. Zastanawiające jest, czy One mają czas na wyjście do toalety? Nie pasowało mi dziwne napięcie wśród pracowników... Wolałam zrezygnować.

Dlaczego Pani zdecydowała się na pracę u nas?

TOLA

(usunięte przez administratora)Żadne szkolenie z ochrony danych osobowych nie jest wymagane przez polskie prawo.

TOLA

UWAGA (usunięte przez administratora)!! Wciskają klientom tzw. ochronę danych osobowych co jest jednym wielkim (usunięte przez administratora). Nie dajcie się nabrać.

Pracownica
@TOLA

Po pierwsze nikt nikomu nic nie wciska a po drugie na temat ochrony danych radziłabym najpierw poczytać a później się wypowiadać.Coś mi się wydaję,że piszą tu osoby z konkurencji.Ogólnie w firmie jest ok ;),a jak się komuś nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle i będzie narzekać.

Juhas

Firma (usunięte przez administratora)i tyle w tym temacie. Szkoda czasu.

Telemarketerka firmy EMPIRIA

Ktoś tutaj chyba ma stare dane, bo jeśli pisze, że zajmujemy się sprzedażą szkoleń BHP, to musi to być albo osoba z konkurencji albo jakiś bardzo, bardzo były pracownik... Owszem szkolenia BHP również oferujemy ale to jako dodatek albo obsługa stałych klientów. ;)

darmowa praca

8 godzin siedzisz i dzwonisz ale możesz nie zarobić. Bo zarabiasz wtedy tylko prowizje , jak ktoś kupi szkolenie bhp proponowane przez telefon. tak przez cały tydzień.. I za miesiąc pracy zarabiasz nic. a pełen etat tam przesiedzisz.

Pracownica

Nie wiem jak było wcześniej , ale ja pracuję już w tej Firmie kilka miesięcy i czytając te opinie wiem , że ta firma nie jest zła, wynagrodzenie jest na czas , normalna umowa tylko wiadomo żeby coś osiągnąc to trzeba się zaangażować jak w każdej pracy a opinie wydają pewnie osoby ktore nie potrafią lub nie chcą pracować, dlatego rezygnują , ogólnie jest ok. pozdrawiam

gosc

właśnie poszukuje pracy, to już wiem dlaczego tak często do mnie dzwonią, nawet w PUP jest ta oferta i zaznaczone jest, ze na umowę o pracę..(usunięte przez administratora)

Telemarketerka firmy EMPIRIA

Powiedzmy sobie szczerze: -nie każdy nadaje się na telemarketera, jednakże są osoby, które wcześniej nie miały nic z tą pracą wspólnego a dają sobie radę i to bardzo dobrze, bo chcą pracować, dążą do celu i go osiągają -jeśli ktoś przychodzi na 4 godziny a później ucieka bez słowa to, jak pracodawca ma każdemu zaufać? (dlatego - jak w każdej firmie - musi być okres próbny zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy) -jeśli się komuś nie chce pracować to w żadnej firmie nie będzie mu dobrze -pracuję już jakiś dłuższy czas i nie mam na co narzekać: ekipa i atmosfera super, szefowie wyrozumiali i uśmiechnięci, wypłata na czas, zarobki fajne... A dla tych, którzy poszukują pracy i trafili na tą stronę, mogę tylko dopisać, że jak przyjdą to się przekonają, że jest super, a to co napisane wyżej przez "byłych pracowników", jest nieprawdą!!! :)

Firma zajmuje się sprzedażą szkoleń przez telefon Ogłasza się jako praca na pełen etat, faktycznie zawierają umowę o dzieło (prowizja od sprzedaży); Obiecują umowę na pełen etat na warunkach umowy o pracę, jednak faktycznie nigdy to nie następuje; Bazują na ludzkiej naiwności i łatwowierności; Jeśli ktoś nie szanuje własnego czasu oraz samego siebie to praca dla niego ;)

była pracownica

Firma EMPIRIA w Jastrzębiu Zdroju to taki nowy sposób na wyzysk, bo tylko teoretycznie niewolnictwo jest zabronione. 400 zł wypłaty po miesiącu pracy mówi samo za siebie a skąpstwo szefa (na rzeczy które są niezbędne jak np. telefony) jest już wręcz legendarne. Na wejściu powinno pisać "(usunięte przez administratora)" ale było by to kłamstwo, bo nawet po godzinach pracy nie jesteśmy wolni.

Zostaw merytoryczną opinię o Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.