Opinie o Ericsson Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ericsson Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ericsson Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ericsson Sp. z o.o. w Warszawa

Alicja

@Pomocnik śmieciarza, czy, aby na pewno Twoja opinia powinna znaleźć się w wątku o firmie Ericsson? Jesteś zatrudniony za pośrednictwem tej firmy, czy może Twoja wypowiedź miała być dodana w innym wątku? Z tego, co wiem to firma Ericsson nie świadczy usług pośrednictwa pracy za granicę, dlatego zdziwił mnie Twój komentarz w tym wątku. Zachęcam do odpowiedzi na moje pytania, aby rozwiać wątpliwości.

Alicja

@Zdemotywowany, dlaczego tak się dzieje? Jest to spowodowane mniejszą ilością pracy w sezonie letnim, gdzie pracownik ma więcej czasu na ewentualne przerwy i odpoczynek od pracy? Czy raczej jest to spowodowane podejściem niektórych pracowników do wykonywanych obowiązków? Sprecyzuj, proszę, swój wpis na ten temat.

Alicja

@Tomasz, zgadza się, jednak może pomimo mniejszej wypłaty firma Ericsson oferuje świadczenia dodatkowe, które podnoszą ogólny poziom wynagrodzenia? Możesz napisać coś na ten temat? Napisz proszę, czy firma motywuje pracowników do wydajniejszej pracy w taki sposób.

Zdemotywowany
@Alicja

Jedyne do czego motywuje mnie ta firma to żeby mieć wy...ne, zwłaszcza jak widzę że każdy zamiast pracować siedzi na fb/yt

Alicja

@Marcin Wspomniałeś, że Twoim zdaniem w firmie Ericsson panują dobre warunki socjalne. W związku z tym, chciałabym spytać, co dodatkowo firma oferuje swoim pracownikom? Nikt nie poruszył do tej pory kwestii benefitów, dlatego ta informacja będzie bardzo cenna.

Tomasz
@Alicja

Ważna też jest wypłata, która odstaje od konkurencji nawet o 50%...

Firma Ericsson Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Customer Project Manager (CPM). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Alicja

@tomek Rozumiem, że te wnioski wyciągasz na temat własnego doświadczenia podczas współpracy z firmą Ericsson, tak? W takim wypadku, może napisz, proszę, w jaki konkretnie sposób firma to szuka oszczędności na swoich pracownikach? Będzie to bardzo ważna i cenna informacja.

Jacek

Firma chętnie współpracuje z osobami pracowitymi, otwartymi na wyzwania, potrafiacymi rozumieć swoja prace w kontekście oczekiwań biznesu. Takich pracowników dobrze wynagradza i docenia. Osoby mało ambitne, leniwe, niepotrafiace współpracować z innymi szybko traca zaufanie zespołu i odchodza z poczuciem krzywdy. Stad min. niektóre komentarze. Pracowałem tu 4 lata i firmę polecam.

fw93
@Jacek

@Jacek, Ciekawe czemu zmieniłeś? :) I ile więcej teraz zarabiasz?

tomek
@Jacek

Polskie korporacje to nie są żadne korporacje, tutaj się szuka taniej siły roboczej i nic więcej. Ericsson to firma szukająca oszczędności kosztem Polaków.

Alicja

Od jakiegoś czasu już nie wypowiadacie się na temat pracy w firmie Ericsson. Chciałabym Was zachęcić do wyrażania swoich opinii na temat pracy w tej firmie. Każda merytoryczna opinia jest ważna oraz pomaga innym, zainteresowanym pracą tutaj użytkownikom.

Alicja

Jakim pracodawcą jest firma Ericsson? Zachęcam byłych i obecnych pracowników do dzielenia się swoimi opiniami. Szczególnie istotne mogą okazać się informacje o tym, jakie możliwości są oferowane pracownikom, a także kwestia systemu motywacyjnego. Odpowiednia motywacja pracowników jest ważnym aspektem zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.

Alicja

@rekrutmożesz powiedzieć coś więcej o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Co takiego sprawiło, że tak negatywnie odebrałeś po niej firmę? Czy coś podczas rozmowy Cię zaskoczyło? Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które ten etap procesu rekrutacyjnego mają jeszcze za sobą.

Alicja

A jak oceniacie przebieg rekrutacji w Ericsson Sp. z o.o.? Ktoś ostatnio przechodził rozmowę kwalifikacyjną?

ewa

Też słyszałem o kafeterii, ale pozostaje pytanie ile wynosi miesięczny limit? Czy firma daje coś więcej ponadto co pozwala odliczyć państwo od podatku? Podobno są dwie spółki, ericsson sp zoo i ericsson warszawa sp zoo, czy są różnice w warunkach zatrudnienia i bonusach?

abc

Hej Jak tam u Was z benefitami, ponoć jest kafeteria? Macie może podwyższone koszty uzyskania przychodu z tytułu praw autorskich?

adl

moze faktycznie, to że firma jest znana i ma jakaś renomę to nie znaczy, ze jest w porzadku, a na jaką kasę mozna liczyć?

Zbyszek F.

Witam serdecznie wszystkich. Czytam tu różne wypowiedzi na temat E/// i mogę powiedzieć, że jest tu dużo napisanej prawdy, ale i wiele bezpodstawnych obelg. Jeśli chodzi o ciężką i fachową pracę, za którą Eryk dobrze płaci to jest to prawda. Ja mam prawo wydać opinię na temat E///, ponieważ pracowałem przez prawie dwadzieścia lat w tej korporacji i poznałem tu wielu wartościowych ludzi i nauczyłem się bardzo, bardzo wiele. W zeszłym roku w kwietniu kiedy mnie zwalniano byłem w pierwszej dziesiątce najdłużej pracujących ludzi w Ericsson Polska. Nie powiem, było mi przykro, że po tak długim czasie zwolniono mnie lecz taka czasami jest kolej rzeczy. Skurczył się rynek i trzeba było zrobić cięcia i trafiło nam nie. Pracowałem w dwóch dużych projektach, budując sieć dla ERA-PTC a następnie w projekcie rozbudowy i utrzymania sieci dla Netii. Dzięki temu, że pracowałem w E///, który minie wykształcił i nauczył dobrych inżynierskich praktyk, nie miałem problemów ze znalezieniem pracy. Nie zauważyłem aby ktoś wspomniał o dodatkowych bonusach w E///, jak karta fitnes częściowo refundowana, pakiet zdrowotny, który obejmuje wszystkich członków rodziny, jak również wsparcie dla rodzin o niskich dochodach. Tu muszę wspomnieć, iż w E/// naprawdę dobrze płacą w świetle obecnych warunków na rynku mimo, boryka się z różnymi problemami finansowymi z konkurencją z Chin i nie tylko, które pogrywają nie czysto. E/// też bardzo przyzwoicie rozstaje się z pracownikami, dając bardzo dobre odprawy. Ja nie słyszałem aby inne korporacje w Polsce dawały ekstra odprawy po za przysługującą ustawową odprawą w tej formie. Moja odprawa zapewniła mi przeżycie na poziomie przyzwoitym prze mniej więcej rok. Wiem tylko o takich przypadkach odpraw w bankach dla kadry menadżerskiej i w budżetówce po zmianie rządów. Dla przypomnienia firma Ericsson nie jest firmą państwową lub bankiem. Jeśli ktoś twierdzi, że ERICSSON do "patatajnia" lub coś podobnego to znaczy, iż jest leniem, kombinatorem liczącym na łatwy zarobek za obijanie się. W każdej tego typu firmie jeśli chcesz do czegoś dojść, musisz ciężko pracować, być kreatywnym i przezwyciężać problemy wraz z przeciwnościami losu. Jeśli to komuś się nie podoba to nie ma co tu szukać, jak również w innych firmach tego typu, niczego nie znajdzie. Podziękowania dla współpracowników z którymi miałem przyjemność tak długo pracować, z wieloma do tej pory utrzymuję przyjacielskie stosunki. Zbyszek F.

Mario

Kolesiostwo na porządku dziennym, nie doceniają pracowników a tym bardziej nie wierzą w ich pracę. Kierownicy są niekompetentni , stosują mobbing który ma na celu lub skutkuje poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem lub odizolowaniem pracownika od współpracowników.

Ronin

Papatajnia ; -) nie polecam

Edi

Toksyczna firma

gosia_26

A mogę prosić o więcej szczegółów dot. pracy w zespole project management? jak atmosfera, czy często trzeba zostawać po godzinach?

damian28

@Kate - Project Management Office support vs Customer Project Manager - jestem zainteresowany tym 2gim stanowiskiem i tutaj prosiłbym o uszczegółowienie (zakres - dlaczego ciężkie)(finanse - orientacyjne kwoty), za odpowiedź udzieloną przez Ciebie dziękuję. Dodatkowo - czy jest pakiet relokacyjny dla powyższych stanowisk ?

damian28

Hej, dziękuję za odpowiedź, ale potrzebuję osoby, która jest zbliżona do tego konkretnie departamentu związanego z Project Managementem lub odpowiedzialna za rekrutację.

Zostaw merytoryczną opinię o Ericsson Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ericsson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ericsson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ericsson Sp. z o.o.?

Ericsson Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Konstruktorska 12
    02-673 Warszawa