counter
4 24 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy w Sansec Poland S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Harry z Tybetu Nowy wpis

Firma zmieniła nazwę na Integler SA. Nip i krs bez zmian. Nie ma rekrutacji do Katowic, na stronie tylko oferta wkładek swiatlowodowych.

Tak2Nie
Helena Nowy wpis

Ktoś z Was może odpowiedzieć na pytania @Igor? Dlaczego negatywnie przedstawiacie pracę w firmie? Jakie zmiany według Was należałoby wprowadzić? @Igor, pod poniższym linkiem znajdziesz aktualne oferty oraz więcej informacji dotyczących rekrutacji. Daj znać, czy zdecydowałeś się aplikować! https://sansec.pl/kariera/

Captain Nowy wpis

The company does not exist! :)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Helena

@Miś koala, nie twierdzę, że ktokolwiek z forumowiczów kłamie, myślę, że każdy może mieć inny pogląd. Opinia też w dużej mierze zależy od stanowiska, na jakim dana osoba pracuje. Co do znikających komentarzy, administrator ma prawo usunąć opinie niezgodne z regulaminem, warto się zapoznać z jego treścią. Rozumiem, że firma nie jest w najlepszej sytuacji, czy grozi jej upadłość, czy może istnieje szansa na poprawę? Czasami potrzeba trochę czasu, by wprowadzić dobre zmiany i by przyniosły one zamierzony rezultat.

Helena

@Onet, niestety nie jestem w stanie stwierdzić, od jakiego czasu są te ogłoszenia zamieszczone, a moim zadaniem jest pomoc użytkownikom forum. Dlatego zależy mi na poznaniu opinii pracowników, tak, by mieć aktualne informacje. Możesz coś powiedzieć o obecnej sytuacji ze swojej perspektywy?

Miś koala
@Helena

Przecież na okrągło pracownicy usiłują wstawiać tu szczere opinie, ale te znikają z prędkością światła lub w ogole się nie pojawiają. Firma to już niestety gruzowisko, a dyskusja na tym forum to farsa. sądzisz, że kilkanaście osób, które piszą tu opinię kłamią lub są w zmowie i wstawiają bzdury w ramach jakiejś zemsty? Jestem przekonany, że jeśli firma nadal by działała jak wcześniej zdecydowanie przeważałyby tu pozytywne opinie, bo warunki pracy były dobre.

Helena

https://sansec.pl/kariera/ Pod tym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy. Wcześniej wspominaliście, że firma już nie zatrudnia, jednak wydaje się, że nadal prężnie prosperuje. Może ktoś ostatnio aplikował? Opiszcie proszę proces rekrutacyjny. Czy jest wieloetapowy? Na jaki rodzaj umowy może liczyć nowy pracownik?

TakNie1

Onet
@Helena

Helena litości. To sa ogłoszenia które były zawsze ... ponieważ tak preżnie prosperuje , to już nie ma komu zdjąć tych ogłoszeń. Jak chcesz to sprawdzić to sie umów na spotkanie. Jak byli i obecni pracownicy pisza ze to wydmuszka. To dlaczego im nie wierzyć ???

Tak4Nie

WhiteJew

Firma w obecnej chwili zatrudnia chyba maks 6osob i to część na okresie wypowiedzenia. Reszta została wcielona do zupełnie innej firmy która nie ma oficjalnego powiązania kapitałowego z Sansec.... Szkoda bo to była fajna firma. Z naciskiem na była

Tak5Nie

Miś koala

Świetny pracodawca! Co prawda pracy już raczej nie da, bo istnieje chyba tylko z nazwy, ale w czasach świetności było dobrze. Szkoda tylko, że wpisy o stanie faktycznym są usuwane.

Tak3Nie

Jarek

Skąd takie rewelacje macie?

Smaczne potrawy
@Jarek

Bo tu pracowaliśmy. Można rzec że do ostatniego kwartału 2017 było jeszcze jako tako. (usunięte przez administratora)Szkoda!

Pasażer drugi
@Smaczne potrawy

Również jako pracownik potwierdzam, niestety...

Tak2Nie

Helena

@były pasażer, możesz rozwinąć główną myśl wpisu zamieszczonego przez Ciebie na forum? Czy jest on bezpośrednio związany z Sansec Poland? Bardzo Cię proszę o dodawanie tylko merytorycznych i konkretnych opinii o tej firmie jako pracodawcy.

były pasażer

Titanic II, to znaczy chciałem powiedzieć kolejna reorganizacja........

Tak11Nie

anonymous

Hanna i administrator to to samo?

Helena

@CANCER, na czym polegała reorganizacja w Sansec Poland S.A. o której w swoim wpisie wspomniałeś? Czy ona spowodowała jakieś istotne zmiany dotyczące osoby tam zatrudnione? Widzę również, że polecasz to miejsce pracy. Co głównie wpływa na poziom Twojego zadowolenia wynikający ze współpracy z Sansec Poland S.A.?

TakNie

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Sansec Poland S.A.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

CANCER
@Administrator

Dużo zmian nadeszlo w II połowie 2017. Sporo osób odeszło. Ale tak jak w wielu innych firmach. Brak zamówień publicznych spowodował cięcie kosztów i niestety firma musiała się zreorganizować! Ale warto się zatrudnić bo to dobry i sprawdzony pracodawca! W skali od 0 do 10 z perspektywy czasu dam między 7 a 8! Pozdrawiam

artur

Super firma!

Pracodawca

Aktualność

Poszukujemy specjalisty do pracy w Katowicach z doświadczeniem w przygotowywaniu ofert przetargowych. Od Kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej, doskonałej organizacji pracy, znajomość prawa z zakresu zamówień publicznych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie ogłoszenia:  ;https://sansec.pl/kariera/specjalista-ds-przetargow-publicznych/

Aktualny pracownik

Pracuję w sansec od kilku lat, naturalnie raz bywało lepiej, raz gorzej jak w każdej firmie. Pracownicy mają bardzo dużo pola do manewru i duże możliwości samorozwoju. Dość płaska struktura pozwala na to, że w zasadzie każdy ma równe szanse, a pomysły nie są ubijane na niskim szczeblu, często omawiane na ogólnych spotkaniach. Godne warunki finansowe i fajny pakiet socjalny powinny być normą u każdego pracodawcy, nie inaczej jest tutaj.

Tak6Nie

Obecny pracownik SANSEC Poland S.A.

Jako obecny pracownik mogę śmiało zarekomendować. Wypłata na czas, mnóstwo realizowanych projektów, szansa na rozwój, bardzo dobra kadra i zgrana ekipa. Dobra praca i płaca.

Tak8Nie

Anonymous

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o firmie Sansec Poland? Wiem, że poszukują inżynierów i handlowców do Oddziału w Katowicach, ale ze strony internetowej trudno się dowiedzieć kim są, jakie mają referencje. Będę wdzięczny za opinie.

Tak13Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Sansec Poland S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sansec Poland S.A.
4/5 Na podstawie 24 ocen.