Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Dąbrowskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Dąbrowskiego

Byly pracownik

Pracowałem w tej firmie dosyć długo i mogę napisać o niej wiele. Może zacznijmy od JEDYNEGO plusa w tej całej firmie. Inni pracownicy. Piszę tutaj głównie o projekcie Play, bo na innych nie miałem okazji pracować. Dzięki nim wytrzymałem tam tyle, ile wytrzymałem. Co jest natomiast najgorsze na tym projekcie? Przełożony. Zachowuje się jak Pan wszystkiego i wszystkich. Wiecznie dumny, chamski. Cały czas był z nim problem. Nie potrafił się nawet zachować jak przełożony. Poniżanie pracowników, nierówne traktowanie. Wręcz mógłbym napisać, że mobbing. Siedzisz w pracy ponad godzinę i nie masz żadnej sztuki? Idziesz do domu. Skracanie godzin to norma, najczęściej przez bezsensowne wylogowania na „zebrania” lub trening. W żadnej firmie nie spotkałem się jeszcze z bezpłatnym szkoleniem. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Nie masz wyniku? Skrócą ci przerwę i będą myśleli, że to coś da. Wspomnę też o tym, że jak masz wolne to bardzo często nie mają żadnych skrupułów i wydzwaniają, czy nie chcesz przyjść do pracy. Kosmiczne wymagania, co do premii-robią wszystko, żebyś jej nie dostał. Jesteś chory, masz umowe zlecenie? Będą do ciebie dzwonić co godzinę i pytać, czy się lepiej czujesz i, czy się zalogujesz. Najlepsze jest to, że niektórzy pracownicy mają tam już staż 5,6 lat, a nadal mają umowę zlecenie. Poniżanie innych na forum też nie jest w tej firmie obce. Nie pozdrawiam. Ta firma jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach i cierpliwości.

ona ona

Radze nie sugerować się opiniami, zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi bo zarówno te i te mogę być niewiarygodne i przekłamane, tylko iść samemu się przekonać się na własnej skórze jak to wygląda :) Pracowałam tam klika miesięcy temu i było dobrze, natomiast koleżanka która pracowała razem ze mną była bardzo niezadowolona. Ile ludzi, tyle opinii. Jeżeli szukasz pracy to idź przekonaj się sam, nie sugeruj się opiniami tutaj. Każdy tutaj może dodać opinie że jest super, albo że jest beznadziejnie.

Pamella

Jedno jest pewne- tutaj zarobi się większe pieniądze niż marną podstawę na umowie o pracę. Moja ostatnia pensja dla przykładu to ponad 4tysiące netto. Pozdrawiam ciągłych narzekaczy :-*

Ela
@Pamella

Bzdura! Równanie z podłoga i ciagle wyrzucanie do domu. Trochę godności trzeba mieć i nie dać sobą pomiatać.

Pamella
@Ela

Jak ktoś chce za patrzenie w sufit i nic nie robienie otrzymywać pieniądze to kończy się wyganianiem. Najlepsi agenci zawsze będą doceniani. Pozdrawiam serdecznie

Aleksander Kwachu

Ja tam lubię tu popracować, zarobki są przyzwoite i kadrowa Pani też niczego sobie , a i gulnąć coś można. Polecam serdecznie bo warto.

Firma Telbridge sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Praca

Hahahaha napisali do mnie po dwóch latach od odejścia czy zechce wrócić. Po ciągłym wyzywaniu i wyrzucaniu do domu. Tak fantastyczna praca że proszą by się u nich zatrudnić ????

Renata

Czyli nic się nie zmieniło przez tyle lat :(

@Renata

A można wiedzieć co konkretnie? Bo niestety słabo widać. :(

alma
@Magdalena

zmieniły się WYMAGANIA ale to nie powinno nikogo dziwić. teraz szefowie stawiają konkretny cel a nie dają przyzwolenie na siedzenie bez sztuk.

@alma

Wymagania powinny być adekwatne do oferowanych warunków.

@Roksana

Ano co jak co ale tak to fair by było. Czyli według Ciebie jak wobec tego to powinno normalnie wyglądać?

@Magdalena

Wyrzucanie do domu ni jest okej i nie jest fair. Bezpłatne awarie i spotkania z zespołem, na którym lider głównie krytykuje, nawet tych z dobrym wynikiem(bo przecież mogło być jeszcze lepiej) są nie okej. Jeżeli ludzie mają się starać za minimalną krajową to traktujcie ich jak ludzi, bo taką samą kasę można zarobić w innym cc lub tyle co z premią tutaj na produkcji. W żadnej innej firmie nie spotkałam się z wyrzucaniem do domu czy bezpłatnymi szkoleniami czy awariami. Czasami kazali przychodzić osobą na zdanej po godzinach na szkolenie z nowego produktu xD ZA DARMO. A przecież szkolenia w ramach pracy powinny być płatne i w KAŻDEJ innej firmie są. A tutaj robią wszystko, żeby nie zapłacić. Tak samo przerwy to żarty, tl non stop skraca przerwy, nawet tym z dobrym wynikiem, jeżeli ogólny wynik grupy jest słaby. Co zrobisz w ciągu 5 minut na godzinę? Nic. Nie zdążysz spokojnie zjeść, pójść do toalety, jeżeli będzie kolejka czy nawet wyjść na papierosa. Jeszcze cię zawołają na Twojej przerwie, żebyś podał godziny na przyszły tydzień.

Zadowolona z pracy
@Roksana

Jak ktoś nie robi wyniku to zostanie wyrzucony do domu, proste. Ja codziennie siedzę po 8h bo daję z siebie maxa i premia też ładna wpada. Trzeba spiąć kochana (usunięte przez administratora) i wziąć się do pracy , a nie wiecznie narzekać. Pozdrawiam serdecznie

Misia
@Zadowolona z pracy

Ale po co tak robić? Każdy może mieć gorszy dzień albo gorszą baze, więc czasami zły wynik nie zależy od nas. Wyrzucenie do domu jest bardzo demotywujace do pracy, tak samo jak bezpłatne szkolenia

Tabletowy

Już niedługo wypłata kochani Agenci. Premie mamy spore , atmosfera jest wystrzałowa, sprzedaż cały czas na dobrym poziomie. Jednym słowem jesteście na fali kochani, tak trzymać! ;-)

???
@Tabletowy

Dlaczego takie rzeczy przekazujecie agentom przez GoWork xD

XD
@???

Żeby cała strona nie była zawalona negatywnymi komentarzami ????

Agent z sali
@???

Ponieważ kadra i Agenci wchodzą tutaj i śmiejemy się z waszych negatywnych wyimaginowanych komentarzy droga konkurencjo. Szczerze to mamy niezły ubaw z tego jak nieudolnie próbujecie oczernić firmę. Prawda jest taka, że Agenci są zadowoleni z pracy , a firma ma się bardzo dobrze. Przetrwamy to natarcie trolli z konkurencji. Pozdrawiamy Was serdecznie :-)

Były Agent z sali
@Agent z sali

Również mam niezły ubaw, z ludzi którzy piszą tu pozytywne komentarze aby podlizać się kadrze. I kadry, która nie chce aby cała strona była zawalona negatywnymi komentarzami, więc pochwały anonimowo przekazuje na gowork, bardzo niski poziom. Naprawdę aby pisać podstawione komentarze i tutaj chwalić swój zespół? Jeśli ktoś jest dobrym pracownikiem zasługuje, przede wszystkim na szacunek. I z tego szacunku można go pochwalić osobiście. A i pragnę dodać nie piszę z konkurencji - owa firma raczej nie stanowi konkurencji dla nikogo, ma tak złe warunki pracy że naprawdę broni się samo w sobie. Bo pewnie za chwilkę pojawi się komentarz ze to konkurencja. Spójrzmy szczerze, żadna firma nie ma wszystkich pozytywnych opinii, bo nie da się dogodzić każdemu. Skoro takie fantastyczne warunki oferuje firma, to czemu wiecznie brakuje rąk do pracy? Czemu ciagle są ogłoszenia o nowe przyjęcia? Czemu pracownicy są wyrzucani do domu wcześniej w przypadku niezrealizowania wyniku? Czemu kadra dba tylko o własne potrzeby? Czemu przerwy są skracane, a ludzie wypraszani do domu? Jakie pozytywy oferuje firma? Wakacje pod gruszą? Umowę o prace? Wyprawki dla niemowląt? Wyprawki szkolne? Paczki świąteczne? Darmowe ubezpieczenia? Co fantastycznego daje firma, poza umową zlecenie i najniższa krajowa?

@Były Agent z sali

No cóż komentarz jak widaćnapisany przez osobę roszczeniową... trzeba coś od siebie dać, aby wymagać, a osoby z których firma nie ma pożytku są zwalniane. To przeważnie właśnie osoby, które myślą, że są pępkiem tego swiata. Osoby , które pracują i wykazują się umiejętnościami zawsze zostaną odpowiednio docenione. Pozdrawiamy serdecznie maruderów :-*

Nie pozdrawiam
@Doświadczona w firmie

Rozumiem. Bardzo dziękuje za odpowiedź, i odejście od tematu. Rozumiem ze firma nie oferuje żadnych bezpłatnych ubezpieczeń, wakacji, paczek świątecznych, ani pakietów socjalnych. Aby nie napisać tego wprost komentarz „zostaną docenione” ale jak została pani doceniona? Bo warto teorię jak fantastyczna jest firma poprzeć faktami. Gdy ktoś nie jest zadowolony z pracy pisze dlaczego. Co sprawiło ze jest pani zadowolona? Bo ja pracując w firmie jedyne co dostałam w prezencie to nerwicę. Być może poprawiły się warunki pracy. Bony dostaje pani np do Hebe? Umowa o prace? Premia za obecność? Bo pani komentarz to mówi wszystko i nic.

Julia
@Doświadczona w firmie

Dokładnie. Dobrze Pani mówi, trzeba coś od siebie dać, żeby móc wymagać. Więc firma powinna dać normalną umowę, stabilne zatrudnienie, płatne szkoleni i awarie, dobrą atmosferę w pracy i dopiero wymagać, żeby pracownicy się starali i dawali z siebie wszystko. Nie rozumiem czemu pozdrawia pani w liczbie mnogiej? Czy pracownicy zamiast pracować siedzą na gowork i grupowo piszą komentarze?

@Nie pozdrawiam

Dlaczego Pani tak uparcie reklamuję firmę Hebe na tym portalu?

Xdf
@Kamila

Bo wiadomo, że Hebe to przecież duża konkurencja dla Telbridge i warto się przyczepić ;) A tak na poważnie to strzelam, że to był po prostu przykład

Irmina
@Były Agent z sali

Ile jadu I złości w tym komentarzu. Ile gniewu i nienawiści cały czas siedzi w osobach, które nie sprawdziły się tu w pracy i teraz starają się oczernić firmę za wszelką cenę. Nie damy się omamić, bo jesteśmy zgranym i solidnym zespołem czego nam zazdrościcie jak widać. Pozdrawiam serdecznie byłego agenta, który się nie sprawdził i teraz wylewa tu swoje żale i smutki. Życzymy więcej pozytywnego myślenia

Urszula
@Nie pozdrawiam

A Pani to ma płacone za reklamowanie firmy Hebe na tym portalu :-D

@Irmina

Oh jejku, a Pani nada z tym nudnym komentarzem albo jad albo konkurencja. Litości... Ktoś mógł być świetnym agentem, ale mogło mu się nie podobać traktowanie! Nie każda niezadowolona osoba to słaby pracownik i koniec kropka. Każdy może mieć swoje własne odczucia. Poza tym czy ktoś kto sobie nie poradził to jakiś gorszy sort ludzi i można ich traktować gorzej niż tych dobrych? Uważam, że nie zależnie od wyniku szacunek należy się każdemu i to w każdej firmie. Wzajemny szacunek i dobrą atmosfera sprawia, że firma jest dobra. PS: Hebe płaci nam za reklamy ich sklepu tutaj i przysłała mnie konkurencja oraz mam masę jadu w sobie xD uprzedzając odpowiedź

@Kasia

Niestety wiele osób jest teraz roszczeniowych i myślą, że za nic nie robienie najlepiej dostać premie, bonusy , bony itp. Jeżeli ktoś zaczyna wymagać i zwracać uwagę to właśnie pojawiają się komentarze jw. Ja pracuję tu od paru lat I mogę powiedzieć śmiało- atmosfera jest dobra, szacunek do pracowników, którzy dają z siebie dużo w pracy też jest. Niestety przychodzą tu do pracy lenie, albo (usunięte przez administratora) którzy myślą, że wszystkie rozumy pozjadali i firma takim osobom dziękuję. Ktoś kto sobie nie radzi pomimo wysiłku i pomocy kadry I agentów niestety nie będzie trzymany w firmie, ale tak jest wszędzie. Czyli zamiast wylewać tutaj swoją złość może trzeba się wziąć w garść i popracować nad sobą zamiast wypisywać tutaj komentarze , które mają na celu oczernianie firmy. Jest teraz wiele szkoleń dla bezrobotnych w pup , polecamy przejść się i może uda się coś znaleźć - tylko najpierw trzeba zmienić nastawienie i wykazać troszkę pokory.

@Brygida z infolinii

Mam świetną pracę. Telbridge był tylko na czas studiów, więc pup mi potrzebny nie jest. Agentem byłem dobrym, spokojnie po trzy sztuki dziennie sprzedałem, opinia jest obiektywna. Proponuję nie wypowiadać się za wszystkich w firmie. Pamiętaj że TY to nie WSZYSCY

@Nik

Trzy sztuki to nie jest żaden wielki wyczyn, nic specjalnego. Gdybyś był dobrym agentem to robiłbyś 7-8 sztuk dziennie

NIK
@Zofia

Na moim projekcie, w tamtych czasach wynik 3-4 był dobrym wynikiem, więc proszę się nie wypowiadać jeżeli się pani nie zna

@NIK

Znamy realia teraz i kiedyś. Nawet wtedy to był przeciętny wynik , czyli jeżeli było się przeciętnym agentem to nie ma co się wypowiadać

Ola
@Bożena

Nie prawda. Wszystko zależało od projektu i produktu

@Ola

Najlepsi Agenci zawsze wyciągali maxa około 6-8 sztuk dziennie. 3 sztuki to kiepski wynik

Ola
@Bożena

Nie prawda. Podtrzymuje swoje zdanie. Mieliśmy co miesiąc ustalane bzdurne założenia dla każdego agenta i z reguły były to 2-4 sprzedaże na dzień, jeżeli ktoś miał mniej to TL myślał, że będziemy pisali mu codzienne wytłumaczenia, co było niedorzeczne i oczywiście większość zlewała to. Gdyby się dało to z chęcią bym Pani udostępniła wiadomości i udowodniła swoje racje. Kiepski wynik to 0. 6-8 zdarzało się raz na jakiś czas, mało który agent codziennie uzyskiwał taką sprzedaż, przynajmniej 90% sali nie miało takiej sprzedaży każdego dnia ;) Standard to były 2-4 sztuki, chyba że na tańszym ubezpieczeniu to wtedy ludzie śmiało zgarniali 6-8 ;)

Karolinka
@Ola

Informacje wysłane z palca. Nieudolny ciąg dalszy oczerniania firmy. Pracuję tu już od kilku lat i to na różnych projektach. Nigdy nic takiego o czym Pan/I piszę nie miało miejsca.

@Nik

Na Ty nie jesteśmy. Brak kultury i podstawowego wychowania. I jak taka osoba ma odnaleźć się w jakiejkolwiek pracy jeżeli są braki u podstaw?

@Brygida z infolinii

Jest dokładnie na odwrót ;) I widzę, że to jednak nie ja mam braki. Proszę poczytać o zasadach netykiety internetowej. Internet rządzi się innymi prawami niż życie codzienne. Ja tylko nie rozumiem po co ta agresja i jad? Wynik miałem dobry, odeszłam sam. Poza tym to że ktoś nie lubi pracy w call center z niemiłymi ludźmi i nieproporcjonalnie roszczeniowymi liderami do zarobków to nie oznacza, że w innych pracach też będzie źle. Jak wspominałem to skończyłem studia i pracuje w IT, więc na zarobki i dobre traktowanie nie narzekam. Polecam nie pluć jadem na wszystkich co mają inne zdanie i wyzywac, że są z konkurencji, bo nie ma innych argumentów.

Bercik
@Nik

Polecamy zająć się swoją pracą, a takie wyimaginowane komentarze proszę wypisywać na forum swojej firmy. Wymagania są wszędzie proszę pana, a że jest Pan roszczeniowy jak widać to już jest Pana problem. Doradzam zmienić nastawienie, bo i swojej pracy długo miejsca Pan nie zagrzeje. Serdecznie pozdrawiam :-*

@Bercik

Ale warto jest być roszczeniowym. Uważam, że trzeba znać swoją wartość. Absolutnie nie ma w tym nic złego ;)

Pulpecik
@Nik

To jeszcze mał życia Pan poznał, bo takie roszczeniowe osoby poprzez swoje podejście do pracy zwykle są szybko zwalniane

@Pulpecik

Lepiej się kłaniać w pas przełożonemu za najniższą krajową i słabą atmosferę w firmie i wyrzucanie do domu. Panie kochany, szanuj się Pan! Jestem przekonany, że odrobina motywacji i zajdzie Pan daleko, wystarczy wiara w swoje umiejętności. To na pewno nie jest wszystko na co Pana stać. Trzymam kciuki, żeby się w życiu powiodło. Pozdrawiamy :-*

Lola
@Nik

Konkurencja nadal w natarciu:-D pisząc taki komentarz tylko potwierdza pan/i brak podstawowej wiedzy o zasadach pracy i docenianiu pracownika w firmie. Tymczasem ruszają kolejne szkolenia, mamy kolejne zadowolone osoby i agentów, którzy są z nami od lat I zarabiają konkretne pieniążki. Pozdrawiamy serdecznie konkurencję i doceniamy za wytrwałość w pisaniu tych negatywnych komentarzy. Czytając je mamy z Was niezły ubaw. One są tylko potwierdzeniem na to jak już u Was musi być źle skoro tak często probujecie oczernić firme . Życzymy więcej pozytywnego myślenia i lepszego nastawienia do życia :-*

@Bożena

To dobry wynik np na sprzedażowym Playu, więc nie wiem o co chodzi. Na t mobile zawsze więcej szło, bo produkty są tańsze i według mnie bardziej przydatne. Więc tam ludzie sprzedawali po tyle sztuk ile piszesz. Poza tym weź poprawkę, że najlesi agenci byli zmienni i to, że z trzy osoby z grupy wyciągały taki wynik to nie znaczy, że jest to średnia grupy. Średnio zawsze szły 2-4 ubezpieczenia na osobę i to był spoko wynik. Więc nie wiem co tutaj za bzdury piszecie. Koniecznie chcecie pokazać, że to ktoś był słaby. A może to firma była słaba? Dajcie sobie chwilę na refleksje zanim zjedziecie każdego komentującego. Buziaki

Elon
@Nik

Człowieku jak Ci tak źle było to zajmij się swoim życiem i nie wypisuj tutaj tych bredni. Było się słabym pracownikiem to teraz pretensję do całego świata masz? Pracuję tu już kilka miesięcy i widzę, że jak ktoś pracuję rzetelnie to firma zawsze go wynagrodzi odpowiednio. Osoby , które się nie starały zawsze będą wypisywać komentarze w Twoim stylu.

Doświadczona w firmie

Cóż Wy tak z tą umową o pracę??? Dostalibyście taką i zarabialibyscie najniższą krajową i nic poza tym. Tutaj owszem jest umowa zlecenie że wszystkimi składkami, ale najlepsi konsultanci zarabiają grubo ponad 3000zł netto i to już jest duży plus. Zamiast wiecznie narzekać to lepiej weźcie się do pracy kochani

@Doświadczona w firmie

Od kiedy? Poza tym umowa o pracę liczy się do emerytury i daje ci większą stabilizację, np.: gdy zajdziesz w ciążę czy chcesz wziąć kredyt. A z tym 3k netto to nie przesadzaj XD wspomnę tylko że premia to 3 ZŁ BRUTTO za dwie sztuki. Śmieciowa jest dobra tylko gdy jesteś w szkole średniej czy jesteś studentem

@Żart

Składki emerytalne masz odprowadzane od takiej umowy. Zamiast narzekać to lepiej bierz przykład z doświadczonych agentów , którzy robią po kilka sztuk i umieją sprzedawać i tylko wspomnę, że są to osoby po 30stce , a nie studenci i mają wysokie premie. Więc jak się tobie pracować nie chciało to się skończyło frustracją i kiepskim wynikiem

Na szczęście - BYŁY PRACOWNIK
@Doświadczona w firmie

Czemu ludziom zależy na umowie o pracę? A No dlatego, że każdy chce czuć stabilizację. Jechać raz w roku na płatny urlop, i w razie ciąży nie martwić się o jedzenie. Jak chce pani przerobić całe życie na umowie zlecenie, zajść w ciąże i żeby zostać zwolnionym tylko po to aby po urodzeniu firma napisała do pani z zapytaniem ze skoro nie masz macierzyńskiego może zechciałabyś wrócić do pracy - to widać ma pani strasznie niskie ambicje. No ale na umowie o pracę nie mogliby wyrzucać ludzi wcześniej i nimi pomiatać bo zawsze można to zgłosić. Gdyby każdy zgłosił to co się w tej firmie odprawia to podejrzewam, że przez to traktowanie firma zostałaby zamknięta ???? Cieszę się, że zakończyłam pracę w tym obozie:

@Na szczęście - BYŁY PRACOWNIK

Jeżeli twoją ambicją jest robienie dzieci i siedzenie na macierzyńskim to gratuluję

@Doświadczona w firmie

Czy właśnie powiedziałeś, że ludzie mają się nie rozmnażać tylko robić za najniższą krajową na śmieciowce przez całe życie? Czy lepiej, żeby ktoś pracował do dnia porodu i od razu po porodzie wrócił do pracy? Tak jak ktoś napisał wyżej, chodzi o stabilizację, płatny urlop, możliwość wzięcia kredytu. Jeżeli odpowiada Ci (usunięte przez administratora) praca to twoja sprawa, inni mają pewnie jakiekolwiek ambicje

@Żart

Każdy ma inne potrzeby, dla mnie ważne jest to , że zarabiam tu konkretne pieniądze , za które mogę normalne żyć

@Żart

Najniższą krajową to masz na umowie o pracę, a tu ponad 3000tys zł netto zarabiam miesiąc w miesiąc i to są już konkretne pieniądze

@Doświadczona w firmie

No tak. Nie szukam lepszych opcji, nie mogę się rozmnażać ani jeździć na urlop bo pracuje w call center (na szczęście już dawno nie). Zaskoczę cię, ale uważam że byłem dobrym pracownikiem, z reguły chociaż te 2/3 sprzedaże dziennie wpadały i wiem jak to nie wygląda. Dobre pieniądze to ty zarobisz w korpo lub ma własnym biznesie, a żeby mieć 3000 na czysto musiałabyś sprzedać pewnie po 10 sztuk każdego dnia, co nie oszukujmy się jest bardzo mało realne. Raz/ dwa się trafi, ale codziennie? XD Jeżeli zarabiasz 3000 TYSIĘCY złotych jak piszesz, w tej firmie to ci gratuluję wyobraźni XD 3000 tysięcy to dokładnie 3 000 000 czyli trzy miliony w każdym miesiącu

Tatiana
@Żart

Proszę nie wypisywać takich kłamstw. Pracuję tu już od 2 lat I wiem, że zarobki ponad 3000tys zł netto zarabia się w tej firmie. Najlepsi agenci mają takie pensje co miesiąc. Widać nie spełniłeś oczekiwań przełożonych, nie miałeś dobrych wyników I tak się skończyło. Jeżeli jesteś przez to teraz osobą sfrustrowaną to wylewać prosimy swoje żale u terapeuty , a nie tutaj. Pozdrawiamy i życzymy pozytywnego nastawienia do życia;-)

@Tatiana

Droga Pani, pragnę jedynie zwrócić uwagę, że kwota 3000 tysięcy to inaczej trzy miliony i jestem przekonana, że nie zarabia pani w tej firmie trzech milionów netto miesięcznie, więc jest to prawda. Jeżeli chodzi o kwotę 3000 zł to zapisuje się to 3 tysiące a nie 3000 tysięcy. PS. Odszedłem z własnej woli, bo już mogłem podjąć lepszą pracę, w pełnym wymiarze godzin, a nie z powodu zwolnienia

Pani Z odsłuchu
@Żart

To po co się tu udzielasz? Znalazłeś inną pracę to się proszę odczepić od naszej telbridzowej rodziny. Pracuj sobie spokojnie tam gdzie jesteś i daj w spokoju pracować innym.

@Pani Z odsłuchu

Co ma wyrażanie swojej opinii do przeszkadzaniu innym w pracy? Przecież nie przychodzę na projekt i nie odciągam ludzi od pracy O_o

Agentka
@Żart

Tylko , że to co piszesz na temat firmy jest kłamstwem i tu o to chodzi.

@Agentka

Czy kłamstwem jest to, że nie zarobisz w firmie 3 milionów netto miesięcznie, jak ktoś napisał ? Nic innego nie napisałem. Dziwne, że odpisuję mi ciągle jedna osoba pod 30 nazwami

Od 1,5 roku w firmie
@Żart

3 miliony to każdy chciałby mieć. My tu zarabiamy realnie ponad 3tys zł do rączki miesięcznie i to są fakty.

@Żart

Jakie 3miliony??? Przecież My zarabiamy tu ponad 3000zł netto miesięcznie. 3miliony to zapraszamy zagrać w totolotka to może się wygra

@Bożena

A czyta pani co ktoś ( zapewne Pani ale pod innym nickiem) napisał wyżej? Ktoś mówił że w telbie zarabia na czysto 3000 tysięcy netto XD

@Żart

Przecież to literówka była. Trzeba troszkę myśleć kochaniutki

Hmmm
@Doświadczona w firmie

Eeeeej, ale ja pragnę tylko powiedzieć że szefowa Karolina też była na macierzyńskim i zastępowała ją Ola. To inne osoby na macierzyński iść już nie mogą? Skoro czepiasz się ludzi, którzy mówią że UOP jest lepszy bo masz macierzyński

Lila
@Żart

Zapis był 3000tys a nie 3000tysiecy , proszę zwracać uwagę na to. Każdy wie o co chodzi. Poza tym jeżeli, ktoś czepia się takich rzeczy to znaczy, że szuka dziury w całym. Ps. Ile płaci konkurencja Panu/i za pisanie takich negatywnych komentarzy wyssanych z palca?

@Lila

3000 tys i 3000 tysięcy to jest to samo tylko pierwsza wersja to skrót, więc nie widzę żadnej różnicy. Każda z wypisany opcji oznacza 3 miliony

Abc

Musi być Pan/i chyba po kieliszku pisząc takie głupoty

Pani Z odsłuchu

Trolle z konkurencji wciąż w natarciu i w dodatku niezbyt inteligentne :-D

@Pani Z odsłuchu

Niezbyt inteligentny jest komentarz, który mówi że miesięcznie w firmie wyciąga ktoś 3 miliony. To raczej świadczy o niskim poziomie pracowników Telbridge a nie jej konkurencji.

XDDDD
@Abc

Ej ale żeby nie widzieć różnicy pomiędzy 3000 tys/ tysięcy a 3 tysiące to trzeba na prawdę być na bardzo niskim poziomie IQ i mega fatalnie radzić sobie z matma. I jeszcze wmawiać innym że są pijani kiedy mówią ci że jesteś w błędzie. Tak tak 3000 tys i tysięcy to to samo i oznacza 3 miliony (bo to 3000 trzysiecy czyli 3000 x 1000), a 3 tysiące to 3000 zł (3 x 1000). Zachęcam do powrotu do edukacji, istnieje wiele bezpłatnych szkół w naszym mieście dla dorosłych zarówno takich co myślę, że pomogą z matma albo policealne w jakimś kierunku powizanym z księgowością :)

@XDDDD

Proszę nie odwracać kota ogonem. Jest Pan/i osobą, która jak widać nie ma co robić że swoim życiem i przesiaduje Pan/i tutaj i piszę takie brednie. Proszę się wziąć w garść i zrobić wreszcie coś pożytecznego w swoim życiu. Pozdrawiamy serdecznie :-*

@XDDDD

Mój drogi Panie przecież wszyscy wiemy o Co tu chodziło. Nikt nie zarobi tu 3milionow tak jak sobie Pan uroił. Skrót 3000tys oznacza w tym przekazie 3000zł, które miesięcznie się tu zarabia. Jest Pan z pewnością kimś podstawionym do pisania takich idiotycznych komentarzy. Logiki u Pana nie ma żadnej , a biorąc pod uwagę styl w jakim Pan piszę to zakładamy, że ma Pan problem ze sobą, ale można go rozwiązać, jest wielu specjalistów, którzy służą pomocą. Nie musi Pan siedzieć na tym forum i tracić swojego życia na pisaniu niedorzecznych komentarzy. Warto wziąć się w garść i zrobić coś pożytecznego w swoim życiu. Pozdrawiamy gorąco ;-)

Pracownicy
@Żart

Mój drogi cały zespół telbridge czyta te wasze zakłamane opinie i tylko się z Was śmiejemy. Z drugiej strony ile w Was musi być złości, że tak na siłę chcecie tu zrobić firmie negatywną opinię. Nie nadawaliscie się do pracy? To spiąć proszę swoje (usunięte przez administratora) i wziąć się za inną pracę, a nie wypisywać tutaj te kłamliwe negatywne komentarze. Pozdrawiamy serdecznie

@XDDDD

Właśnie tacy pseudo inteligenci jak Ty piszą takie komentarze, a potem mają pretensję do całego świata, że im w życiu nie wychodzi. Prawda jest taka , że brak jest u Ciebie podstawowego myślenia logicznego. Pozdrawiam serdecznie

XD
@Zofia

Albo brak u pani podstawowej wiedzy, nic dziwnego, jeśli pani twierdzi, że zarabia pani, konkretne pieniądze, skoro nie umie pani liczyć. Gdyby pani posiadała te zdolności, napewno nie byłaby pani zadowolona z wypłaty. Pragnę rzec, że patrząc na koszty utrzymania, 3 tysiące złotych to śmieszne pieniądze i nie ma się czym chwalić.

@XD

No jasne , najlepiej to narzekać , albo za nic nie robienie otrzymywać z 5 czy 6 tysięcy. Tak oczywiście byłoby dla Ciebie najlepiej. Trzeba coś od siebie dać i potem wymagać, a nie całe życie tylko jęczeć. Maruderzy nie mają czego tu szukać, a osoby , które się sprawdzają zawsze zostaną odpowiednio wynagrodzeni.

Xdf
@Kamila

Najlepiej to pracować za najniższą pensje i się nie odzywać słowem. Choć o to, że warto się starać, jeżeli ktoś docenia. Wszyscy, którzy pracowali u mnie na projekcie i byli te z 5 lat i dłużej w firmie to nadal zarabiali tyle samo, nadal mieli zlecenie i mimo tego, że w 90% mieli świetne wyniki to jak trafił im się słabszy dzień to i tak byli wyrzucani do domu. Jeżeli na zdanej szło im gorzej, ponieważ tam połączenia wpadamy zdecydowanie rzadziej to też byli wyrzucani wcześniej. To nic, że z reguły przez te X lat robili świetny wynik. Więc uważam, że nie warto się starać, gdy ktoś cie nie docenia, a wyzyskuje. Jeżeli twoja praca procentuje, wiąże się z awansem etc to tak, to wtedy warto.

Regina
@Xdf

Pracuję tu od 6 lat i nawet jak zdarzył mi się gorszy dzień to nikt mnie nie wyganiał. Wypisywane są tu kolejne kłamstwa na zlecenie konkurencji.

Xds
@Regina

Bzdury. Może w Twoim teamie tak było. U nas wyrzucali. Weź pod uwagę, że osób z infolinii nie wyrzucali, bo jak. A sprzedaż czasami nie szła, bo brak bazy, bo połączenia rzadko wpadają. I nawet te osoby które były od lat i robiły super to były wyrzucane

Amelka
@Xds

Jak można wypisywać takie kłamstwa? Pracuję tu już 2 lata i nic takiego nie miało miejsca, wstyd , że ktoś tak bezczelnie kłamie.

Xds
@Amelka

Nie kłamię. Opisuje sytuację, które zdarzały się w tej firmie w moim zespole. W jaki sposób weryfikujesz czy to prawda czy nie? Nie znasz każdego zespołu, nawet jeżeli napiszesz ze byłaś na każdej sali. To że w twoim zespole się tak nie działo to nie znaczy, że wszędzie jest tam samo. Na pomarańczowej sali chyba nie znam lidera, który nie wyrzucał i możesz mówić, że to kłamstwo, jednak zapewniam że większość pracowników potwierdzi, aczkolwiek tylko Ci prawdziwi. Opinie pisane przez kadry się nie liczą. Mogłaś trafić na okres gdzie było mało osób, ale np w takie wakacje, gdzie dochodzi sporo uczniów i studentów na okres wakacji to bardzo często wyrzucali, a znowu innego dnia sami chodzili i prosili by zostać chociaż godzinę dłużej, bo brakuje osób

Tadek
@Żart

Kolejne głupoty wypisywane przez konkurencję lub osoby, którym nie powiodło się w firmie i teraz tu swoje gorzkie żale wylewają.

Zenon
@XD

Panie lepszy rydz niż nic :-D mi dajå bony, mam premie dodatkowe i jestem zadowolony. Też ponad 3k na czysto zarabiam

Anka
@Doświadczona w firmie

Hahaha ja pierdykam xD kobito w Częstochowie są inne miejsca pracy, gdzie masz premie, dodatki i zarabiasz jako kobieta nawet 4000 zł!

@Anka

No ale co z tego, że są inne za "lepszą" kasę. Skoro jej odpowiada praca tutaj to w czym problem? Po co się naśmiewać jak chce to pracuje? ;)

Suzi
@Magdalena

Raczej chodzi o to, że niektórzy się tutaj awanturują gdy tylko ktoś narzeka na pensje i warunki. Po co wyzywać od razu innych? Może im się nie podobać, nikt nie pracuje za darmo, każdy chce zarobić jak najwięcej w jak najlepszych warunkach, bo dzięki temu mamy chęć zwiększania swoich kwalifikacji, gdy jesteśmy docenieni. Ktoś wyraża swoje niezadowolenie i już jest atak na niego, że jest trolem z konkurencji. A jak wspomniała Anka jest wiele firm z lepszymi warunkami i lepsza pensja.

Magda

Pracuję w Telbridge już kilka miesięcy na kampanii ubezpieczeniowej, jako pracownik nie mam na co narzekać, wypłata na czas, dobra atmosfera, bywają gorsze dni wynikowe, ale to jak wszędzie, grunt to wiedzieć po co do tej pracy przychodzimy i robić swoje :) Osobiście polecam, ściągnęłam już tam 2 znajome i również nie narzekają.

brian
@Magda

POTWIERDZAM, pracuje na obsłudze roszczeń i bardzo sobie chwale współprace z Julią i Kamilą :)

oliwia

jeżeli pracujesz 8 godzin dziennie przez 21 dni roboczych to pensja z samych godzin wychodzi 3400 zł + premie. Zero odpowiedzialności, stresu i jest na prawdę milo ale co ja się tam znam pracuje w Telbridge tylko 7 lat ;P

Daria
@oliwia

Skoro pracuje pani 7 lat, napewno ma pani powyżej 26 lat, ponieważ trzeba mieć wykształcenie średnie by podjąć pracę i napewno odprowadza pani podatek, więc proszę nie opowiadać bzdur, że zarabia pani 3,5 tyś, z samych godzin. Bo wynagrodzenie netto na pełnym etacie, odprowadzając składki i podatek to jakieś 2400zł.

Obcy
@oliwia

3400 brutto plus premia 150/200 zł. Wątpię, że ktoś tam pracuje choćby rok ????

@Obcy

Pracuje od 2018 i nie mam powodów do narzekania, co więcej nie chciałabym nawet zmienić pracy w tej firmie :)

Waleria

Telbridge jest na rynku od wielu lat. Zespół tworzą fachowcy w branży call center. Agenci to prawdziwi profesjonaliści. Każdy może rozwinąć tu skrzydła. Niestety są osoby roszczeniowe , które myślą , że za patrzenie w sufit dostanå pieniądze. Kochani trzeba coś dać od siebie, żeby wymagać. Jak firma widzi, że z pracownika nie ma pożytku to dziękuję takiej osobie. Natomiast Każdy kto wykaże się zaangażowaniem zostanie doceniony.

Ela
@Waleria

Najpierw trzeba dać coś od siebie, czyli np umowę o pracę i dobre wynagrodzenie. Bo przy takich warunkach się nawet robić nie chce

Alberto
@Ela

A ja tam nie narzekam. Pracuję rzetelnie i samej premii mam sporo. Finalnie zarabiam o wiele więcej niż osoby które są na umowie o pracę i mają najniższą krajową. Pozdrawiam maruderów :-)

Ktoś

Witam. Byłem na szkoleniu kilka tygodni temu i zrezygnowałem. Wszystko o czym piszecie to prawda. Pan menadżer już na wstępie wydaje się bardzo niedostępny. Praca w małej klitce, jeden obok drugiego. Chyba nie ma zbytnio chętnych do pracy bo słyszałem że co szkolenie to albo wszyscy rezygnują albo zostaje jedna osoba z grupy. Tu raczej zostanie tylko student który podejmuje pierwszą pracę i nie ma zbyt dużych ambicji. Podziwiam Was.

Martyna
@Ktoś

Widzę że masz duże ambicję skoro sam szukałeś tam pracy i ogólnie wysyłasz CV do pracy w CC ;) co w McDonaldzie nie było wakatu nasz ty ambitny kandydacie ?

@Martyna

Halo, halo. Nie pomyliło Ci się coś? Wysłał CV, bo nie wiedział zapewne jak firma wygląda od środka i musiał sam ocenić czy mu się podoba czy nie. Są cc, które są fajne i dają możliwości, więc nie widzę powodu do umniejszania autorowi, chyba że jesteś pełna jadu i nienawiści do przypadkowych osób, a jeżeli tak jest to byłoby z Tobą mocno nie tak. I radzę zapoznać się z tym do czego służy go work. Jest to strona do wyrażania opinii o firmie, więc jeżeli jesteś tutaj, żeby krytykować przypadkowych ludzi to musisz mieć nudne życie. Firma Ci się podoba? Super, wyraz swoją opinię. Firma Ci się nie podoba? Trudno, zdarza się, wyraz opinie. A przychodzenie tutaj, żeby umniejszać innym jest na prawdę bardzo żałosne

Ktoś
@Kasia

Dokładnie, nie wiedziałem co to za firma, po prostu szukałem pracy. Zobaczyłem jak tam jest, więc wyraziłem swoje zdanie.

Martyna
@Kasia

Oczywiście że firma mi się podoba, tak samo jak wielu osobą dlatego nie podoba mi się twierdzenie że jesteśmy pozbawionymi ambicji studentami. Nie podoba mi się też pisanie negatywnych opinii w internecie na temat pracy której nawet się nie rozpoczęło bo nie skończyło się szkolenia. Po szkoleniu można co najwyżej być niezadowolonym ze szkolenia a nie oceniać ,,jak wygląda firma od środka", żeby móc negatywnie oceniać pracę to wypadałoby popracować.

@Martyna

Ale ludzie mogą nie być zadowoleni z samego szkolenia i co wtedy? Jasne, że mogą się podzielić odczuciami. Wielu osobą się podoba i wielu nie podoba i co z tego? Daj ludziom żyć, a nie plujesz jadem na go worku.

Xyz

Witam. Zastanawiam się nad pracą w Telbridge, czy warto tam iść? Jak tam jest naprawdę? Tak źle jak zostało to tutaj opisane?

@Xyz

Nie warto iść. Lepiej oszczędzić sobie nerwów, bo mobbing stosowany straszny. Zdrowie nie jest warte tych pieniędzy.

Xyz
@Ala

Pracowałaś tam? Patrząc na komentarze to chyba tylko desperaci tam pracują.

@Xyz

Niestety, byłam zmuszona aby tam pracować. Na szczęście udało mi się z tego wyjść, mam normalną pracę, w której mam umowę o pracę i urlop. A ludzi można nosić na rękach.

Od niedawna w firmie

Kochani! Jestem mega zadowolona! Już kilka dni jestem tu z Wami i jest bardzo sympatycznie. Agenci to mega pozytywni ludzie, a Pan tabletowy to człowiek o złotym sercu - zawsze doradzi i podpowie.Warunki pracy też pozytywnie mnie zaskoczyły ,- jest czyściutko , sporo przerwy i bez stresu. Jestem pozytywnie zaskoczona. Zostanę tu na dłużej. Pozdrawiam cały telbridge. Jesteście super paczką! :)

@Od niedawna w firmie

Brzmi pozytywnie, a rekrutacja Twoja to jak wyglądała?

Od niedawna w firmie

Pani Magdaleno wszystko zdalnie

@Od niedawna w firmie

Rozumiem czyli styczności z nimi wcale mieć nie trzeba?

Anox

W telbridge liczą się ludzie, ale tylko ci z którymi pracujesz na równym szczeblu. Osoby wyżej postawione nad tobą pokazują ci ze maja one wyższość i nie ukrywają tego. Praca naprawdę sama w sobie nie męcząca, nie fizyczna, siedzisz przy kompie i pracujesz ale cała ta atmosfera toksyczna która jest nakręcona przez pewne osoby jest tak zbędna i niepotrzebna ze odechciewa się do tego miejsca przychodzić. Polecam osobom dwulicowym którym zależy na adrenalinie, intrygach, zagrywkach, dla osób którzy cenią sobie swoje nerwy i czas lepiej omijać to miejsce ;)

Zainteresowana

Czy ta praca jest pracą zmianową? Jak to wygląda w praktyce?

Fabian
@Zainteresowana

Nie wiem jak to wygląda na infolinii, ale z reguły na sprzedaży większość zaczyna z rana o 8 i siedzi do 16 lub dłużej jeżeli chcą robić nadgodziny i nikt ich nie wyrzuci. Studenci często zaczynają później, ale nocek tutaj nie ma ;)

@Fabian

Czyli nadgodziny zawsze sobie można nabijać bez problemu? One zgodnie z KP płatne?

Fabian
@Magdalena

Jeżeli Ci pozwolą robić nadgodziny to możesz. Są płatne według twojej stawki godzinowej na umowie zlecenie. Kodeks pracy dotyczy umowy o pracę.

@Fabian

Aa ok ok czyli tę stawkę można sobie wynegocjować przed podpisaniem umowy? Czy i tak każdemu raczej to samo zaproponują?

Misia
@Magdalena

Jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem na słuchawce to wszystkim bez wyjątku dają minimalną. Nie wiem jak to wygląda u liderów czy w kadrach

Nowy Agent

Jestem już 3 tydzień w pracy i mogę napisać co nieco o tej pracy. Przede wszystkim bardzo sympatyczni i pomocni Agenci. Gdy czegoś nie wiedziałem zawsze chętnie mi pomagali. Kadra życzliwa i również pomocna. Gdy mam gorszy dzień zawsze mnie podbudują i postawią na duchu. Praca do najłatwiejszych nie należy, bo jest spory stres , ale jak już się wdroży w tajniki sprzedaży to jest z górki. Płacą podstawę godzinową, ale premie są całkiem spore. Trzeba wykazać się spokojem i cierpliwością to i wynik będzie. Ogólnie polecam pracę osobom cierpliwym.

Obecny Pracownik

Cześć Wiele osób tutaj wspomina o niskich premiach, faktycznie jeśli chodzi o sprzedaż i infolinię to jest kiepsko. Inne projekty działają fajnie pod tym względem. Progi są spore i osoby, które pracują krócej niż 2-3 miesiące raczej jej nie dostaną. Z większym doświadczeniem można dostać ok.800-2000 zł samej premii. Praca jak praca, początki są ciężkie ale po czasie wszystko wchodzi gładko. Współpracownicy są świetni i na to nie można narzekać. Szefostwo nie daje o sobie znać, nie naprzykrzają się za bardzo. Moim zdaniem dla praca jest przyjemna

Rafaello

Jestem pozytywnie zaskoczony. Zacząłem nie dawno pracę i muszę przyznać , że atmosfera w firmie jest bardzo życzliwa. Agenci i kadra są bardzo miłym i zgranym zespołem. Warunki pracy też na 5+. Myślę, że zostanę tu na dłużej. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Telbridge, jesteście mega pozytywnymi ludźmi.

Verciaa

zgadzam się w 100% z opiniami negatywnymi, mialam niestety nieprzyjemność tam pracować, pracownika traktują jakby siedział tam za kare a karda ma się nie wiadomo za kogo ,przerwy skracane za brak wyniku na każdej kampanii, przestarzała baza ,co 3 klient sie rozłącza na wstępie rozmowy, bezpłatne coachingi i wylogowania chyba ze ma się wynik to po 10 minut,więc szczerze odradzam

Matylda
@Verciaa

Jak się nie chciało pracować to tak się kończy. Ja pracuję tu od kilku miesięcy i nigdy nic takiego mnie nie spotkało. Trzeba wykazać choć trochę pokory i zaangażowania. Tutaj obiboków nikt nie będzie trzymał

@Matylda

Kochana, zrozum, że ludzi jest wiele i nie zawsze pracownicy są równo traktowani, więc jeżeli dla Ciebie było okej to dobrze. A osoba wyżej może mieć złe przeżycia. Normalne. Nie jesteś pępkiem świata. Pamiętaj A wyzywanie innych od obibokow wskazuje na to, że masz jakieś problemy. Plucie jadem nigdy nikomu nie pomogło

@Nik

Kolejna osoba, która pisząc ten komentarz myśli, że jest wielkim mędrcem. Widać, że nie zna Pan/i realiów tego co się dzieję, jak mnóstwo osób przychodzących tu do pracy myśli, że za nic nie robienie dostaną pieniądze, a potem jak są zwalniane to żal do całego świata mają i piszą tu negatywne komentarze. Pozdrawiam serdecznie :-*

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 74 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.