Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Witek

W czasie koronawirusa taka pozytywna sytuacja: godzina 13:20, zegnam sie z dzieciakami i z zona bo czas wychodzic do pracy. Buzi, buzi i powoli schodze po schodach bo zaraz taxi bedzie. Kiedy jestem na polpietrze otwieraja sie drzwi u sasiadow, wychodza ludzie i zaczynaja mi klaskac. Lekko stanolem wryty ale pytam sasiada co sie dzieje? A on mowi ze to dla Pana panie doktorze za odwage. Zdziwilem sie i mowie, ze nie jestem lekarzem, strazakiem ani podobna osoba. Pracuje w Dellu i nie ratuje nikomu zycia :( ludzie oslupieli i krecili glowami, ze nikogo tu nie interesuje, ze ktos zostawia rodzine i musi teraz myslec jak sie nie zarazic w czasie drogi oraz w samej pracy. Target, nadgodziny to piorytet dzisiejszego swiata. Weekend przed nami to trzeba sie odkazic porzadnie. Sytuacja oczywiscie wymyslona ale niedlugo wielce prawdopodobna. Duzo zdrowia zycze.

aga

28 latka zakazona koronawirusem w ciezkim stanie pracowała w Dell !

Grzegorz
@aga

Skąd taka informacja? Jeżeli jest to żart to kiepski...

Jan
@aga

Za szerzenie nieprawidzwych informacji i wprowadzanie ludzi w błąd w czasach epidemii taka wypowiedź jest karalna.

Czoko oko

Też mnie swędzi oko muszę je dzisiaj umyć pozdrawiam Malwinke.

Ewelina

Tez o tym slyszalam:( RIP

Życie
@Ewelina

I co z tego z wiazku z tym życie toczy się dalej z wami czy bez was .

aaa

10/10

Brak empati

Skoro tak ochoczo piszesz o parobstwie to może Ciebie to boli że jesteś nikim i wylewasz tutaj swoje wypociny absolutnie nikogo nie obchodzisz . A sam sobie odpisujac 10/10 świadczy że jesteś kretynem 2 razy to samo ip .

misiek

Powiedziano nam dziś ze wczoraj na popoludnie i dzis rano to narazie pilot, musza sprawdzić co i jak dziala i co trzeba poprawić aby sprawnie szło. Duzo zakladow nic nie robi jak rozmaiwam a tu u nas chociaz cos sie dzieje.

D.
@misiek

Dużo zakładów robi w zasadzie to samo bo muszą ,takie są wytyczne sanepidu i ministerstwa zdrowia.

Radek

O coś nie jasno piszesz-też byłem o 5:50 w Dellu i każdy miał robiony pomiar temperatury-a nie którzy jak mieli 37 stopni to ponowny pomiar mieli robiony w innym pomieszczeniu-także niektórzy to nie całkowita prawdę piszą na forum-chyba że wchodziłeś innym wejściem do della?

misiek
@D.

to nie sa zalecenia tylko rekomendacje niestety jak widać jest ich mało, nasz zakład zrobił więcej.(usunięte przez administratora)

@Radek

No ja i ludzie za mną zostali wpuszczeni bez pomiaru temperatury, więc skończ pisać bzdury, że każdy miał robiony pomiar temperatury.

Radek
@Tomek

To ja tobie jutro sprawdzę temperaturę osobiście!

Stary s

Zdaję sobie sprawę z tego że produkcja musi być kontynuowana z różnych przyczyn ale trzeba zadać sobie pytanie co jest teraz ważniejsze pieniądze czy zdrowie. Niby są poczynione różne kroki w celu unikania zagrożenia żele do dezynfekcji dojazdy taksówkami dla osób korzystających z MPK ale nie zmienia to faktu że w momencie kiedy ktoś złapie wirusa a potem pojawi się w pracy to przekaże go kolejnym osobom. Najrozsądniej byłoby zamknąć firmę tak jak i inne a pozostawić otwarte tylko te które są do tego niezbędne jak sklepy na przykład już nie wspominając o tych oczywistych jak policja straż czy szpitale. Trzymajcie się zdrowo :)

Olcia 25
@Stary s

Oczywiście że powinni zamknąć. Ale dell to beznadziejna firma nie patrzą na ludzi tylko na zyski! Zamkną być może jak dojdzie do tragedii na 100 procent jest tam kilkanaście osób z covid 19

Zosia
@Stary s

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Zamiast ograniczyć pracę, czy też zamknąć zakład, oni jeszcze robią nadgodziny. Ciekawe czy nas w ogóle poinformują, jak ktoś faktycznie zachoruje. Bo ja wątpię i będziemy musieli pracować, do samego końca.

Zawiruszony
@Zosia

Kurczę boję się, smarkam i kicham słabo mi nie raz, a pytają się mnie czy zostanę na fix'e na serwerach ,paca mi się ręce drapie na oskrzelach boję się o ludzi mykam na zwolnienie jak będę się tak czuł na stołówce na jajka kichlem nie zdążyłem zasłonić a głupio było się przyznać.

Zawiruszony

Wiem i tak zrobię Panie Doktorze wymocze jajeczka i wracam za 2 tygodnie nie ma co się męczyć . Ci co jedli dziś jajka proszę mierzyć puls i temperaturę.

@Stary s

Od 28 marca zamykaja bsh, wiec dell moim zdaniem tez powinien byc zamkniety na 3 tygodnie

Sasha
@Ziom

Nie ja pracowac dela nie zamykac ja trzepac pieniadza ja kochac praca i nadgodzina , ja nie bac sie ruskie a co dopiero virus ja odporny polaki histeria mała dziecia.

Ola
@Ziom

Ciebie niech z nimi zamkną i po sprawie za robotę się weź nygusie .

Max
@Sasha

Nie zrozumiały wpis-kto to pisał?

Koordynator zmiana A
@Max

Wyjdź już z toalety i wracaj na linie robota czeka sama się nie zrobi .

Bartas

Jakieś dzieci na forum piszą-wyzywać to ty możesz idioro

@Ola

Pewnie nie masz w domu małego dziecka o ktore sie martwisz ... , Nie rządam wynagrodzenia , tylko bezpieczeństwa dla rodziny. Dla mnie moga nie płacic za postojowe.

Koordynator zmiana A

Podaj mi swoje dane dostaniesz bonus 50 % dodatkowej premi od wynagrodzenia pięknie napisałeś podoba mi się twoja postawa .

Joasia

Pato skomle tak jak Ty. Jak się zakłada rodzinę to się ja zabezpiecza a nie piszczy w internecie napinaczu asfaltowy.

@Joasia

Właśnie to potwierdziłaś, zresztą piszesz jak jakiś chłopek roztropek , który dopiero co amarene z biedronki przy traktorze przekręcił, nie pouczaj innych bo kultura jak z rynsztoka.

ASIA
@Ziom

Z rynsztoka to Cię oknem wyrzucili chyba i wpuścić ponownie nie chcieli .... Jak się nie podoba w Dellu to zmień pracę i wypad droga wolna a nie piszczysz jak jakieś małe dziecko co lizaka nie dostało wyjdź z kibla lub weź się za robotę nygusie .

Joanna

Szkoda mi to tej kobiety co z Taba jest.... Ale bardziej prawdopodobne że może tylko z ręką się zabawiasz.... więc wracaj skręcać systemy lub wykładać materiał na półki leniwy nygusie .

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Dexter z agencji

Niestety postojowe i redukcja nas czeka, (usunięte przez administratora)

@Dexter z agencji

Ja nic nie słyszałem o postojowym? Chyba nie na tym forum się znalazłeś? Co za płotki znów ktoś roznosi?

W Dellu 10 lat

Po pierwsze to nie chcą już tak Ukraińców bo zauważyli ze wielu z nich ma podejście do pracy jak u nas za PRL a po drugie widzą ze się to nie opłaca bo dają im 400zl do mieszkania. Kolejna rzecz jest taka że ciągle podnoszenie poprzeczki można zawdzięczać głównie ludzi którzy robią zamiast 100% normy to 125% bo liczą ze do premii dostaną bonus w wysokości ok. 200zl. Co do tego że nie ma kasy to oczywiście że nie ma ale na podwyżki bo na wszystko inne jest choćby na nowe miejsca dla kierowników gdzie sam pokój zwierzeń kosztował kupę kasy. Także jak ktoś chce przyjść to zapraszam oczekiwania będą takie jakby miał zarabiać 3000zl netto a kasy dostanie jakieś 2000zl.

Wnuczek
@W Dellu 10 lat

Swoją opinią nie zmienisz faktów,że w PRL pracowały w fabrykach równie ciężko nasze matki i babki,pozdrawiam

observer
@Wnuczek

Mogę dopisać że w rodzinie było minimum 2 dzieci i nie było 500+i 300+,tak było za PRL

observer

Tak i jeszcze napisz że były po 2 samochody w rodzinie bo komuna dawała,mat@le

KM

Nie podoba sie wam to droga wolna....ukraincy nie płaczą jak wy i ciezko zasuwają na picku i serwerach i co tydzien mam podania od nich o prace. Dell nie ebdzie wam placil kokosow za prace co mzoe wykonac byle małpa.

Dell chytrus
@KM

No żebyś się nie zdziwił jak Ukraina tu zostanie kiedy Niemcy otworzą rynek pracy dla nich. Poza tym to strasznie prostackie gadanie... Jak wam się nie podoba to.... Ta firma nie szanuje i nie docenia pracowników stałych, wieloletnich. Praca może nie jest trudna, ale jaka tam jest? Przy biurku? Może kierownik ma trudną? Dzięki tym ludziom ta firma jeszcze egzystuje. Zasuwają nadgodziny, żeby góra miała premię co kwartał... A robole mają raz na rok ... W Dell jest sporo plusów, ale to co najważniejsze jest poniżające. Teraz na buildzie może dostali dobre podwyżki, koordynatorzy też mają jak paczek w maśle, EMR i FiX ... Reszta to zapomoga.

bajeczka
@Dell chytrus

Niemcy NIE otwierają rynku pracy dla (usunięte przez administratora) !!! To co wchodzi u nich od 2020r. to dotyczy całego pozaunijnego świata np chiny, indie, Wietnam, filipiny ale już na przywitanie stawiają bardzo wysokie wymagania np język b2, konkretne kwalifikacje, nostryfikacja dyplomu etc. Z Polski może wyjedzie 3% pracujących. Zresztą oni mają generalnie marną opinie są leniwi i niedokładni [BSH się kłania] tyle ze za nimi stoi agencyjny biznes. Większość na nich narzeka są tutaj nie tyle żeby pracować ale aby znosić presję płacową. Jak już to będą sprowadzać azjatów

Dd
@KM

Bądź merytoryczny bo nikt nie weźmie cie na poważnie

Ewelina
@Dd

@Dd Ja liczę natomiast na to, że od Ciebie uzyskam jakiejś merytorycznej wypowiedzi. Dell Products szkoli swoich pracowników? Dzięki.

Dd
@Ewelina

Szkolenia to fikcja. (usunięte przez administratora) i poniżanie na kazdym kroku. Pomoc udzielana na odwal się.

aga

W DELL panuje mobbing

Mona_monika
@KM

Po twojej wypowiedzi wnoszę, że jesteś supervisor`em, albo menadżerem,bo tylko oni się tak do nas odnoszą. Proponuję zejść z tego stołka na jeden dzień i zrobić target na buildzie dla ułatwienia może być build komputerowy L2, bo na serwerach nie zachowałbyś jakości.

D(h)ellowiec
@KM

Byle małpa nie zbuduje serwera na hybrydzie i nie rozwiąże problemów procesowych na backendzie...

Czy Dell Products Poland sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

lol

W czym staze? W zap/ierdalaniu na linii produkcyjnej? Do tego stazu nie potrzeba.

D(h)ellowiec

Staże są jak najbardziej

Zenek

Dell jest jedna z najgorszych firm w Lodzi. Praca monotonna, za najniższa krajowa. Ciągle zwiększanie "targetu". Rodzina i czas wolny w tej firmie nie istnieją. Ciągle nadgodziny i w grafiku teoretycznie 2 dni wolne ale sobota to zawsze OT. Obecnie zatrudniają Ukraińców bo Polacy w Dellu nie chcą pracować taka to wspaniała firma. (usunięte przez administratora) bez perspektyw z głodowa pensja.

@Zenek

Oj mylisz się-w łodzi są dużo gorsze zakłady pracy niż dell-a i stawki godz są niższe niż w dellu

Zenek
@Zenek

Dla ścisłości sobotę na rano masz zawsze pracującą i to nie żadne nadgodziny za normalną stawkę za to dają poniedziałek wolny. Sobota popołudniowa jest wolna, albo są nadgodziny tylko kiedy wtedy odpocząć?

@Zenek

Odpoczywasz w poniedziałek-wtedy jak masz wolne-nie rozumiem czemu tak ludzie marudzą i doczepiają się takich nie konkretnych rzeczy!

konrad motylewski
@Zenek

I co w tym dziwnego? W anglii myslisz ze anglicy pracuja na liniach? Nie, polacy i pakistance. Do roboty sie wez a nie na gotowe czekasz.

@konrad motylewski

A co ty Polskę porównujesz z Anglia? W Polsce jesteśmy chyba jeszcze? (usunięte przez administratora)

Cichy

Witam, mam takie pytanie, otóż jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na ulicy informatycznej. jak to wygląda z perspektywy pracownika, jak się go traktuje, ile można dokładnie wyciągnąć miesięcznie na rękę? I czy ogólnie praca jest dobra na jakiś miesiąc, dwa. Pozdrawiam.

Karol
@Cichy

Jak Ci się spodoba to wystawia skierowanie na badania lekarskie, pensja w granicach 1900 zł bez nadgodzin. Stawka brutto to 16,70/h. Praca dwuzmianowa. Zmiany: Ranna 6-14 Popołudniowa 14-22 Nadgodziny wyglądają w taki sposób że przychodzisz dwie godziny wcześniej albo zostajesz dwie godziny dłużej. Bez nadgodzin nie licz na godną płace za robotę w tym obozie pracy. Przerzucaja z działu na dział tam gdzie jest zapotrzebowanie, praca obciążające kręgosłup i stawy kolanowe, więc szybko i skutecznie można je wykończyć, szczególnie jeśli trafisz na dział Shippingu, pozostałe działy jeszcze dla kości są spoko natomiast tam jest hardcore.... Pierwsza umowa 2 tygodnie z okresem wypowiedzenia 3 dniowym. Druga na miesiąc. Pierwszy dzień to masz 8h szkolenia w sali konferencyjnej, siedzisz i słuchasz, normalnie płatne jak za pracę, w tym dniu oprowwdzaja Cię po zakładzie ale do maszyn się nie dotykasz. Dostajesz numer szafki z kodem dostępu , które są bardzo minimalistyczne. Następnego dnia rano pobierasz kartę tzw Visitor, wpisujesz się na listę i czekasz aż pracownica z agencji Cię wpusci, następnie którys z kierowników przydziela Cię na dział ale nie łudz się że będzie to stałe miejsce pracy, w każdej chwili potrafią zmienić Ci dział.... Na dziale Buildingu w pierwszy dzień na hali będziesz czytał przez około 1.5 h instrukcje budowy konkretnych urządzeń (serwery, desktopy czy komputery stacjonarne).

@Karol

A czy zatrudniają dalej w Dellu? Bo szukam pracy

Stary
@Jola

Tu właściwie nie przestają zatrudniać. Rotacja jest cały czas. Agencje to Randstad i Manpower.

@Stary

Dzięki za informację-a dlaczego jest taka rotacja duża? Jakie są warunki pracy?

@Jola

A fabryka ma jakieś działy? Jak przydzielają do pracy?

Mati
@Jola

Ma swoje działy tam gdzie wolne miejsce pójdziesz

@Mati

To w sumie praca napewno zawsze jes? To nie jest zle

(usunięte przez administratora). Nie szanuje pracownika. Zwalniają z dnia na dzień nie podając nawet powodu takiego czynu. Rzucają ludźmi po działach na prawo i lewo. Pensja głodowa oraz wiecznie na agencji. Brak.jakichkolwiek premii . Wiecznie wymagania odnośnie targetu. Jedzenie na stołówce kpina. Mięso jak podeszwy, kolejki do bufetu straszne. Wszystko w biegu.(usunięte przez administratora) Brak życia prywatnego , wiecznie błagania o nadgodziny. Agencja żałosna. Wiecznie nic nie wiedzą, załatwiają sprawy po 2 tygodnie. Praca stojąca za 12 zł za godzinę. Wiecznie problem z otrzymaniem urlopu nawet jeśli ma się naprawde ważna sprawę do załatwienia. Umowy przedłużają bezprawnie gdyż umowa kończy się np 2.04 A do 8.04 przychodzi się do pracy nie wiedząc nawet czy przedłużyli umowę. Firma Nie godna polecenia.

Coś wpis nie jasny

asia

potwierdzam

Hehe

Lepkie rączki ze wschodniej granicy przyszly do polszy

Witam.Powiedzcie prosze jakie sa warunki pracy .Praca dwu zmianowa? Na hali jest duży hałas? Praca w pozycji stojącej?

Absen
@Tomek

Praca na dwie zmiany. Praca na produkcji to praca stojąca, nie ma hałasu, jest czysto. Nie wiem jak jest na buildingu czy na magazynie

@Absen

Dziękuję ,za odpowiedź. A powiedzcie prosze jeszcze ,przez jaką Agencję Pracy przyjmują ? Jest możliwość przyjęcia bezposrednio przez Della?

Jurii
@Tomek

Niestety dostać się na firmę, jest ciężko... Najczęściej trzymają 18 miesięcy na umowie agencyjnej i każą ponownie przyjść pracować przez agencje.

Karol

Pracuje już tutaj 6 dni... Umowa została zawarta przez biuro pracy tymczasowej M... na dwa tygodnie, i ani chwili dłużej tam nie zostanę. Praca za stawkę 17 brutto tutaj to żart na sali!! Jedynym plusem to tutaj są dwie zmiany i stołówka. Ciągle podwyższenia norm, praca w biegu, ze względu na brak personelu ( co w sumie nie jest dziwne, za taką stawkę). Część znajomych odeszło już z działu wysyłki dawno temu bo nie wytrzymała pracy w biegu, bez wsparcia a nie jest to łatwy dział z pozoru. Trzeba skanować, ściągać z taśmy np serwery które są cholernie ciężkie aż taśma nie wytrzymuje, jeździć paleciakiem w między czasie.... Jest to żenująca stawka za godzinę, w takim ogromu pracy. Jeżeli chcecie pracować na krótki okres przejściowy to spoko, na dłużej to nie ma sensu.... 18 miesięcy przez Agencje która nie daje żadnych dodatków np świątecznych, a żeby czegokolwiek się dorobić to trzeba brać nadgodziny, czasami aż kierownicy błagają żeby je brać bo firma nie wyrabia się z produkcją i wysyłką. A dodam że firma nie zawsze przejmuje pracownika a każe jeszcze raz przyjsc do pracy przez Agencje.

Marlena

Dostałam się tutaj przez Agencje pracy tymczasowej... Nie polecam tu pracować. Stawka przez agencje to 16,70 netto za godzinę. Praca na dwie zmiany, 6-14 ranna i popołudniowa 14-22. Ciągle przenoszenie między działami od produkcji po magazyn (kobiet oczywiście tam nie wysyłają). Jeżeli spytasz się kierownika czy lidera o stałe miejsce na dziale, zapewni Ci że to będzie stałe stanowisko pracy natomiast pocztą pantoflowa dowiadujemy się że za kilka dni ladujemy na innym dziale o czym kierownik dopiero poinformuję w dniu kiedy już stoisz na stanowisku pracy.... Plusem są obiady i czystość hali. Na wstępie musicie pobierać karty tzw tymczasowki za każdym razem kiedy wchodzisz na teren zakładu w celu stawienia się na stanowisko pracy i czekać aż pracownica agencji raczy Cię wpuścić. Przed wyjściem z budynku przechodzi się przez bramki następnie stajemy przed pracownikiem ochrony w stylu krzyżowym a następnie sprawdza Cię urządzaniem... Na następnym stanowisku ochrony przed wejściem do szatni, musisz pokazać torbę czy czasem czegoś nie wynosisz. Bardzo przykre jest takie miotanie pracownikiem kiedy został już zapewniony o swoim stanowisku pracy, a kiedy Cie przenoszą na inny dział, musisz się uczyć od nowa...

Maz
@Marlena

Brutto ta stawka nie netto niestety :(

Marlena
@Maz

Faktycznie, pomyłka.

Krzysztof
@Marlena

Ciekawe czy przedłuża te umowy dwutygodniowe... Bo słuchy chodzą że kolejna partia ma wejść

Tommy
@Marlena

Pracuje tu tyle lat i ciągle się zastanawiam gdzie w Dellu jest ten słynny "magazyn" jak cały ten budynek to hala produkcyjna. Przenoszenia między działami traktował bym na plus przynajmniej w kółko nie robisz tego samego. Aczkolwiek jest jeszcze tak że jeśli kogoś przesuwają kilkukrotnie to znaczy że dana osoba się nie nadaje się na dane stanowisko. W tej firmie jest tak że jeśli szybko się nie przystosujesz to po prostu Cię wymienią, rotacja tutaj to nic nowego, codzienne widzę nowe twarze.

Ktoś

CEO DELLA Przypominam że my pracujemy na najniższej krajowej czyli 17 brutto, tymczasowi 16 z kawałkiem. Jaki jest sens spuszczać sie na tą firme gdzie dyrektorzy olewaja pracownika? Gdzie tu jest godna płaca i dobra atmosfera? Odradzam tą firme z czystym sercem. Praca dwie zmiany ale przy kazdym wolnym dniu PROSZENIE O NADGODZINY - BRAK ŻYCIA. A nadgodziny trzeba zrobic by zarobic. PORAŻKA TA FIRMA

Leon

Co prawda nie pracowalem w Dellu ale slyszalem od wielu osob ,ze to kolchoz. Wycisnac czlowieka jak cytryne i kopnac w (usunięte przez administratora) Jasli gora nie interesuje sie tym co sie dzieje na dole tzn ,ze jest do wymian Moze by tak napisac complaint do USA aby zrobili porzadek w tym chelwie.

Krystian B.

U hu hu Dell doczekał się 1 gwiazdki aż tak źle się podzialo . Pracowałem tam w sumie 5 lat były gorsze lepsze chwilę ale odszedlem sam bo mnie zdenerwowali. Nie żałuję zarabiam teraz więcej od fixsera czy nawet od Dur 26 zł brutto na 1h pozdrawiam i więcej odwagi w decyzjach .

Rezydent

Firma nie szanuje ludzi. Pieniądze kiepskie. Radzę wszystkim (usunięte przez administratora). Zarząd zapomniał co znaczy dobra atmosfera pracy.

Jeśli

Jeśli chcecie popracować 2 tygodnie w tej zacnej firmie to jak najbardziej aplikujcie tam. Na rozmowie w agencji dowiedziałam się, że na początku jest umowa na miesiąc. Na miejscu dowiaduję się, że jednak na początek dają umowę na 2 tygodnie, ale dają nam miesiąc, żebyśmy oswoili się z pracą, poznali każdą sytuację. Dodatkowo na szkoleniu powiedzieli, że będziemy mieli intensywny trening przez tydzień. Jak było naprawdę? Trening trwał tak naprawdę 2 DNI, zresztą nic dziwnego, bo to łatwa robota jest. Plus dla trenerów i dla koordynatorów, że pomagali jak czegoś nie wiedzieliśmy. Jednak też muszę powiedzieć o jednym minusie: brak komunikacji. Ostatniego dnia podeszłam do agencji z zapytaniem czy mamy przedłużone umowy, usłyszałam, że wszyscy mamy. Następnego dnia nie mogłam znaleźć tej pani i dopiero pod koniec zmiany zawołano nas do kierownika i tam dostaliśmy wypowiedzenie. Nie fair zagranie, bo i w agencji i na szkoleniu mówili, że mamy MIESIĄC na nauczenie się wszystkiego. Nie polecam

BOSS
@Jeśli

A czego sie spodziewales z obs/ranej katolickim gó/wnem polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.