Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Przem zm A

Od czerwca ponownie zagości do nas grafik grupowy z pracującymi sobotami na popołudnie!! Jak widać, zakład w żadnym stopniu nie liczy się w polityką pro rodzinną w tym wypadku, wychodzi lato z dellem. Żenada. Również w najbliższym czasie pojawia się ankieta tell dell, i prawdopodobnie wyciek grafiku miał pojawiać się po ankiecie, niestety los był inny. Dla tych co chcą cokolwiek zmienić w tym miejscu to jest jedyny moment aby wyrazić swoje niezadowolenie z owej polityki i zacząć negatywnie ją wypełniać jeśli coś w tym miejscu ma się zmienić. Dla innych osób szukających pracy w tym miejscu, moja krótka opinia na temat Dell. Korporacyjne (usunięte przez administratora) które nastawione jest na całkowite obciążenie pracownika, którego się nie szanuje, wydajność jest najważniejszym elementem tej pracy. Dla nowego pracownika, będzie tylko praca poprzez biuro agencji pracy tymczasowej, aby dostać umowę przez zakład nawet trzeba przepracować 1.5roku i to nawet nie wystarczy ponieważ w każdej chwili mogą Cię zwolnić, a nawet jeśli otrzymasz pierwszą umowę 3-miech również podczas jej możesz zostać zwolniony i to nawet jeśli będziesz słyszał że jesteś dobrym pracownikiem. Gdy jest więcej pracy nacisk na nadgodziny, gdy ich nie ma pozbywają się ludzi najczęściej agencyjnych bądź najgorszych pod względem wydajności, przez zakład ten przeleciało tak wielu ludzi że Dell sam już nie potrafi niekiedy kogokolwiek znaleźć poprzez swoje dość nie przemyślane decyzje i szarganą reputację owej firmy. Aktualnie uruchomił poszukiwanie ludzi ze wschodniej granicy. Przełożeni (supervisor) aka kierownicy, są to totalnie nie odpowiedzialne osoby, które są najbardziej zindoktrynowane, patrzą tylko wyłącznie na swoje kariery kosztem pracownika, nie ważne że będzie dla Ciebie miły lub pokaże się z tej pozytywnej strony, są to osoby dwulicowe i nie bardzo się nami interesują, nacisk na target (liczbę) jest najważniejszy. Nie mówiąc że donoszenie w tej firmie jest na początku dziennym. Z urlopami w tej firmie również to wieczny problem, ponieważ nikt tu nie chce pracować i dlatego też urlopy to problem, łatwiej udać się na zwolnienie lekarskie a w zamian za formę kary można zapomnieć o urlopie w przyszłości. Koordynatorzy lini to już inna bajka w zależności od działów, są bardzo pozytywni i pomocni i również mniej fajni czy po prostu donosiciele. Ludzie jak to ludzie to jak wszędzie nie trzeba pisać. Przejdę może trochę do plusów: -Wypłata w terminie -Płatne nadgodziny -Czysto, panie sprzątaczki ciężko pracują nad czystością tego miejsca -Dwie przerwy, 20min obiadowa, oraz 10min w zależności od zmiany śniadaniowo/kolacyjna Praca dobra na co najwyżej dla studentów na 2-3 miechy, czy ludzi co szukają pracy na chwilę przed znalezieniem czegoś stabilnego bądź bardziej konkretnego, firma ta nie jest poważna, oraz na pewnie nie pro rodzinna, w trakcie dużej ilości zamówień i pracy po 10h, i 6 dni w tygodniu zostaje tylko wolna niedziela. Brak czasu dla rodziny, bliskich osób czy przyjaciół czy znajomych, jedynie co się otrzymuje to zadatki na wczesną depresje bo oprócz pracy nie znajdziesz czasu nawet dla siebie czy własnych zainteresowań, ponieważ praca ta bardzo wyczerpuje. Pozdrawiam ludzi z della i jednocześnie odradzam pracę w tej firmie. Przemko.

Koleżanka
@Przem zm A

Hej Przemko chciałabym się dowiedzieć od Ciebie czy z tym grafikiem to rzeczywiście pewne na 100% i skąd masz tę informacje? Bo w takim wypadku zaczynam szukać innej pracy...

Przem zm A
@Koleżanka

Słyszałem o tym z kilku nie zależnych źródeł, bardzo prawdopodobne że tak się niestety stanie, kolejne kilka miesięcy bez wytchnienia a tym bardziej że w okresie letnim, zastanawiam się po co nam wogóle dni urlopu skoro nawet tego nie można wykorzystać.

Anonimowy z konieczności
@Przem zm A

Dziękuję Przemo, że miałeś odwagę opisać wszystko co tu się wyprawia w tym najlepszym miejscu pracy. Mam nadzieję że w końcu ludzie pójdą po rozum do głowy i podziękują szanownej dyrekcji w ankiecie, za wspaniałe warunki pracy jakie nam tu stworzono. Myślę, że prawda bardzo ich zaboli zgadzam się z tymi opiniami praktycznie w 100 % Nie napisałeś nic co nie jest prawdą. Gratuluję Panu (usunięte przez administratora)zarządzania proszę korzystać jak najwięcej, bo później będzie już tylko płacz i zgrzytanie zębów.

PC Master Race
@Przem zm A

Witajcie Panie i Panowie Widziałem już grafik od czerwca do sierpnia i jest normalny. Nowe linie L3 są po to stworzone,aby osoby które nie wyrabiają targetu zwolnić.

@Przem zm A

@Przem i @Koleżanka A co to są te niezleżne żródła...? Plotki w firmie rozchodzą się z predkościa światła i w wiekszości niestety to jak widac jedne wielkie ściemy...każdy cos doda od siebie i wychodzi jak w przedszkolu - piekny głuchy telefon :) i to nie jest pierwsza taka sytuacja... Chyba jak każdy masz 26 dni urlopu i możesz je jak każdy wykorzystać, zgodnie z prawem nikt ich Ci nie zabierze... a może ktos juz Ci je zabrał i nie zapłacił?? Wiec po co to polskie marudzenie...?? Dell szanuje prawo i prawa pracowników jakbyś nie zauważyła, wiec zgodnie z prawe pracownika nie pracujesz wiecej niz jest to zapisane w Prawie pracy, a to jest jedynie twoj wybór ile chcesz tam siedzieć... nie mówiac, że nadgodziny zawsze są płatne 100, 150 albo 200%... nie wspominajac z jenego roku były z 300% czy 400% i jakos nikt wtedy nie krzyczał ze mu żle i niedobrze, a nawet każdy siedział ciocho jak pod miotłą. Dell zapewne jak każda firma na kontrole PIP... wiec ponowie pytanie skad to niezadowolenie... Wracając do "niezależnych" zródeł... to na ostatnim all hand Dyrektory wytłumaczył jak ma wyglądac grafik pracy... chyba najbardziej wiarygodne żródła nie ma... ale przeciez po co go słuchać, lepiej "niezależnych żródeł" wysanych z palca... to nie sa czasy komuny gdzie każdy każdego okłamuje...

@Anonimowy z konieczności

Przemo miałby odwagę jakby to powiedział głośno na All hand a nie uzewnątrzniał się na blogu anonimowo i uzupłniał TELL DELL anonimowo... wiec proponuje słownik języka polskiego z definicją ODWAGA. Wiec idz @anonimowy z koniec po rozum... A ja sie w 100% nie zgadzam... może spójrzecie na poprzednie lata i to co sie działo, bo w sumie lepiej byc traktownym z szacunkiem niż jak za poprzedniej kadencji wielkiego Marcina, W. robi dobra robote, ale nie odrazu rzym zbudowali. A "prawda" @anonimowy to zaboli najbardziej Ciebie... w tym roku było 140% bonusu, najwyższa od kilku lat, w której firmie masz roczną premie? jedynie w państwowej...nie zauważyłem zeby ktoś z tego powodu byl niezadowolony @PRZEMO nie napisaleś nic co by było rzetelną oceną firmy... sorka!!

@Miki

Plotki rozchodzą się bardzo szybko, to prawda ale bzdury które wypisujesz nie rozejdą się już tak szybko. Nigdy nie było 300 czy 400%... 200% to rzadkość czy 150%... po co takie brednie? Dyrektor może sobie mówić na All Hands że będzie tak czy inaczej ale robi i tak swoje, plecie trzy po trzy o tym jaka ta firma jest wspaniała ale nie ma to żadnego, podkreślam żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości dla pracowników... fakt można zmienić pracę i to polecam - jedyna słuszna droga... 140% bonusu? Nikt nie narzekał? Kipisz czy jak? Ten bonus, realnie na rękę nie przekraczał 2000 zł (na rok), w ubiegłym roku to było ok. 1000 zł, w innych firmach sama 13 pensja jest większa... nie licząc premii miesięcznych (wydajnościowych - motywacyjnych) które w innych są a w DELL - nie ma. Podwyżki co roku są takiej wielkości że można powiedzieć - nie odczujesz ich ale dam ci porównanie... DELL, po 10 latach pracy, zarobki na poziomie 2000 zł (na rękę), Gillette - ok. 3000 zł (na start) + dodatki + prezenty. Dotarło? Nie pleć bzdur których nie da się czytać i nie kłam w żywe oczy chyba że jesteś z kierownictwa albo HR, jednak to nie zmieni wizerunku tej firmy. DELL jak każda firma ma zarabiać, jak się nie podoba to można zmienić - rozumiem to i dlatego polecam każdemu zmianę. Dobra praca na wakacje (sporo nadgodzin - żeby odłożyć). Nic mniej, nic więcej.

myśląca

A czy ktoś z was narzekających widzi że wszędize doodkoła praca na 3 lub 4 zmiany nawet we wspomnianym Gilette. I jak z tym życiem rodzinnym wówczas...

Miro
@myśląca

Owszem sporo zakładów pracuje na trzy zmiany, ale to jest 5 nocek po 8h co dwa tygodnie kosztem wszystkich weekendow wolnych. Chyba że jesteś zainteresowany godzinami nadliczbowymi w sobotę rano jak jest taka potrzeba. Oczywiście wynagrodzenie jest wtedy też wyższe. Myslaca to co powiedzieć jak w dellu były nadgodziny do 2.00 w nocy to wychodzi 1,5(12h) zmiany w tym cztery godziny nocne, a ludzie tak pracowali żeby zarobić. Co do czterech brygad oczywiście niewdzieczny system pracy, ale bardzo mało firm pracuje w tym systemie. Oczywiście wynagrodzenie adekwatne jest do systemu pracy i sporo wyższe. Widocznie są osoby którym taki system odpowiada bo przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na pracownika samemu trzeba tak wybrać. Pozdrawiam pracowników produkcji

@myśląca

Naprawdę jedynymi argumentami DELL-a są 2 zmiany, stołówka i parking? Naprawdę? Dookoła są 3 zmiany bądź 4 brygady? Czy zakłady to jedyna droga ucieczki bądź zmiany? Wyobraź sobie że aktualnie mam jedną zmianę bądź jak kto woli - pracę w stałych godzinach, czyli jednak można a co do Gillette to może i są 4 brygady ale są również lepsze pieniądze bo człowiek idzie do pracy z jednego powodu - dla pieniędzy a nie dla idei, można do tego dodać jeszcze rozwój ale tego w DELL-u też nie ma!

Andzia
@Przem zm A

I co pracująca soboty ba popołudnie nie pojawiły się. Po co być pianę o coś czego nie ma . Plotki gdyby wierzyć 2sztstkiemu co się mówi to by firmy już nie było.

Kokos
@Przem zm A

Krótki czas faktycznie miała miejsce zmiana grafiku, ale dwa lata jest po staremu czyli; Zm poranna Wtorek - Sobota Zm popołudniowa Poniedziałek - Piątek. Nadgodziny nie są przymusowe (chociaż takie się kiedyś zdarzały) Co do supervisorów zgodzę się że większość widzi tylko cyferki a nie człowieka, całe szczęście że nie wszyscy ???? W czasie pandemii do profitów doszły darmowe obiady we wtorki i darmowe owoce w piątki ???????????????????????????? Jako pozytyw dodam jeszcze że praca na produkcji w tej firmie nie ma wygórowanych wymagań związanych z doświadczeniem. Nowa osoba przechodzi zawsze szkolenie stanowiskowe. W przypadku gdy ktoś nie daje sobie rady na danym stanowisku nie jest zwalniany a przesuwany na inny dział.

Oko
@Przem zm A

Wszystko jest prawda.Firma ta nie jest poważna, psuje zdrowie pracownika.Jedna osoba musze pracować na wiele stanowiskach . Ukrywanie swoich błędów ( mobbing do pracowników ) .Brak czasu i sił dla rodziny.

@Oko

A kiedy tu pracowałeś tak właściwie? Bo jednak trochę mogło się pozmieniać?

@Agata

Nic się nie zmieniło.Pracuje się po dwa stanowiska na linii.

Michael
@Przem zm A

Marudzisz jak stara baba na jarmarku. Rodzina czy bachory to twoja prywatna sprawa. Zadaniem Dell jest przynosic zysk, a twoim pracować według poleceń pracodawcy. Za to masz płacone i firma daje ci umowe o prace, opłaca ci opieke medyczną, masz płatne zwolnienia lekarskie i inne benefity. Jak ci zle w polsce to przeprowadz sie do USA , tam nie dostaniesz ani opieki medyczne a zwolnienia nie są płatne , a umowa to kontrakt na tyle ile jest zapotrzebowanie na prace. I zadnych benefitów nie ma.

@Lord Mario

Skoro tak to powinni podwoić pensję, żeby nakład pracy się zgadzał?

@Przem zm A

Podpiuje sie pod tym.postem.Opisałes wszystko w punkt. Cała prada o Delu srelu. Sami podpierdalacze i lizisy to fakt. Pracuje tam i widze co sie dzieje .

Uczciwy bez L4..

Pracuje w firmie od "zawsze" od budowy obecnie funkcyjny ......i szukam pracy bo to co się dzieje od kiedy objął stery Wiesiek to dramat(NIEDAWNO ZATRUDNIŁ KUMPLA Z CHIN JANUSZA...)...najgorszy szef fabryki!, firma kompletnie nie docenia starej kadry...woli ludzi z łapanki którym płaci lepiej niż starym!! UPAIŃCY stanowią z 70% tego (usunięte przez administratora) mają swój regulamin,wynagrodzenia, targety i widzimi się..... (NIE KRYJĄ SIĘ Z TYM, ŻE NIEDŁUGO BĘDĄ TU RZĄDZIĆ!), POLACY we własnym kraju są gorzej traktowani niż obcokrajowcy!...wszystkie firmy w koło dały podwyżki ze względu na kosmiczną inflację....a DELL.??...NIC!! bo GLOBALNIE sie nie da...to ULUBIONE SŁOWO SZEFOSTWA i WSZYSTKICH KIEROWNIKÓW DZIAŁÓW SAPORTUJĄCYCH!!, ....ale jak przyznają pkt-y za staż to już NIE GLOBALNIE a LOKALNIE!!...więc LOKALNIE MOŻNA WSZYSTKO!!!!!TYLKO TRZEBA CHCIEĆ!!!SZKODA BO DUŻO LUDZI ODDAŁO CZĘŚĆ SWOJEGO ŻYCIA TEJ FIRMIE...a w nagrode sa traktowani jak (usunięte przez administratora)!!.....Ja mam nadzieje, że FIRMA PADNIE!! bo wtedy ludzie się ogarną ....ile lat stracili zawodowo przez DELLa....OBECNIE BRAK OT WIĘC GOŁA GŁODOWA PENSJA...WIĘC WSZYSTKIM ODRADZAM ZATRUDNIANIE SIĘ W TYM MIĘDZYNARODOWYM (usunięte przez administratora).....SERDUCHO PĘKA:((

Odpowiedź

Ktoś się oburzył, chyba nie umie czytać ze zrozumieniem, albo jest uprzywilejowanym pracownikiem biurowym z pracą zdalną w razie potrzeby, Produkcja NIESTETY wygląda inaczej niż na folderach przesyłanych do USA dwie żeczywistosci i miejsce urodzenia nie ma tu nic do rzeczy. Jak nie rozumiesz to płyn z nurtem, włącz tv i potancuj z gwiazdami. Dodam jednak coś jeszcze dla tych co myślą i wyciągają wnioski samodzielnie. Przestaliśmy czuć się dobrze w swoim miejscu pracy ? Wymagania i konsekwencje są przydzielone dla pracowników Dell, a przywileje i ulgi już nie i nie chodzi tu o rząd, lecz zarząd, lale też o nas bo to my się na to godziny i biegniemy coraz szybciej jak ten chomik w kołowrotku, bo może skapnie jakaś nagroda, albo przy podwyżce 5 gr więcej . Chociaż ten rok jest chyba przełomowy,, najniższa ocena od pracowników od 15 lat, to chyba mówi wszystko.

Pracujący
@Odpowiedź

Ja was panowie w ogóle nie rozumiem, mnie jak się nie podoba albo za mało zarabiam to zmieniam pracę a nie płaczę w Łodzi jest teraz wiele zakładów gdzie można dobrze zarobić a związki wam nic nie pomogą, w pracy głosuje się nogami!!!

anoNIM
@Uczciwy bez L4..

Coz chcialoby sie temu wszystkiemu zaprzeczyc, to co napisal Uczciwy bez L4, ale....poprostu napisal szczera prawde. I raczej nie sposob sie z jego wypowiedzia nie zgodzic. Wiesiu jak zawsze wzniosle na zebraniach mowi, ze "najwazniejsza wartoscia tu w tej firmie sa ludzie/pracownicy, bez nich by ta firma nie byla tu gdzie jest teraz (mowa o tej w Lodzi). Jaka to farsa w tych slowach potwierdzaja pozniejsze pdowyzki i marne premie za kolejny rok zasuwu...

AL
@Uczciwy bez L4..

Dużo prawdy, w tym co piszecie. Ja też straciłam właśnie swoją pracę tylko dlatego, że za dużo widziałam i słyszałam. A przepraszam, jeszcze jestem pracownikiem, do 12.11. I tak tego nie zostawię ????

ola

no normalne, nie ma już spraedzania ludzi, zatrudniamy wszystkich, nie pierwszy z wyrokiem

Anka

kogo Ty niby masz na myśli? Pracuję tutaj już kilka lat, owszem różne przypadki się zdarzały, ale żeby takie oskarżenia rzucać to musisz najwyraźniej mieć solidne podstawy

AaA

Praca ogólnie dobra ale na wszystkich działach oporcz L4 hybryda back-up gdzie koordynator ze zmiany A jest inny umysłowo i nie umie szanować pracowników a supervisor nie reaguje na to. Polecam działy wszystkie oporcz L4 hybryda.

Magdalena
@AaA

A na czym polega praca w tym dziale L4 hrybryda?

BbB
@AaA

Na L3 na zmianie A też nie lepiej od kąd zmienił się przełożony na Pana P. przełożony nie umie zarządzać działem ani nie ma kontroli nad ludźmi. Nagminnie na dziale dochodzi do obgadywania innych pracowników i powiania ich o rzeczy nie stworzone, sam Pan P. też potrafi donosić na pracowników do HR, którzy chcą być wobec niego w porządku. Nie mówiąc już o fakcie gdzie my Polacy z Lini L3 jesteśmy dyskryminowani na rzecz Ukrainy, oni mogą wszystko a nas Polaków gani się za każdą pierdołę oraz gnębi psychicznie za przynależność do związków (przełożony szuka czegokolwiek żeby dobrać się związkowcą do tyłka i się ich pozbyć)

Normalny
@AaA

Generalnie odradzam prace na zmianie A to jest inny świat i stan umysłu . Od zawsze był podział i mówiło się że są dwie fabryki Dell zmiana A i zmiana B . Jeżeli pojawi się oferta pracy na A uciekać a jak na B będzie w miarę OK

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Czy jest możliwość pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. na część etatu?

To kulura.

bytom dell

uszanovanie dlaczego na servisie odlaczono mi matryce skoro 2tygodnie laptop zalany smigal jest nie kompletny laptop 3600 vycena3500 poprostu niedolegi brak slov

Czy w Dell Products Poland sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czarek

Jeśli przejdziesz na Della będziesz miał roczną premie + podwyżke, na świetną 400,500 zł na kartę.Wczasy pod grusza 500 zł.

Zozol
@Czarek

Jeszcze pracownicy Dell mają bilety do kina, kilka rocznie, jakoś tak, w zależności od dochodów

@Zozol

Zamiast biletów do kina dają kasę.

xxx
@Zozol

Buahahaha bilety do kina w czasach kiedy jest pandemia i kina pozamykane,, faktycznie mają sens

@xxx

To kina w styczniu były zamknięte? Boże jak ja mało wiem, co się tam na zewnątrz dzieje.xd No ale teraz już pootwierane wszystko to opłacają się te bileciki, co nie?

Same konkursy i bonusy

Edyta
@Odpowiedź

A jakie te konkursy u was się pojawiają?

@Agata

Odnośnie premii i bonusów to wygląda to tak, że zamiast premii rocznej jest nagroda, zamiast premii absencyjnej mamy mamy nagrodę absencyjną, premii jakościowej i ilościowej też nie mamy. Ale oczywiście mamy konkurs Gwiazda Jakości. Dla pełnego obrazu trzeba dodać, że stażowego brak. Optycznych wymienionych przykładów mamy liczne ,,igrzyska"organizowane są tematyczne konkursy z nagrodami, za parę zł. Efekt takich zabiegów jest taki, że wynagrodzenia pracowników z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem są często niższe niż nowych. Odpowiedzialność za taki stan rzecz ponosi czarodziejskie słowo GLOBALNIE, nikt go nie widział, ale wszyscy słyszeli.

Odpowiedź

Zapraszamy, mamy konkursy, krzyżówki, loterie, bonusy, nagrody, lody, banany, paczki, ale premii żadnej, stażowego brak. Teraz to nawet emeryci nas biją o głowę z tą 14, u nas to nawet w sumie jedna pensja z dodatków rocznie się nie uzbiera.

@Odpowiedź

Aha no cóż... Raczej na morale tych z dłuższym stażem to nie wpływa zbyt pozytywnie? Zastanawiam się jakie dalsze skutki to za sobą pociąga, ostatecznie sporo odchodzi?

Pracownik Produkcji.

Zróbmy ankiete: Program dobrowolnych odejsć czy odszedłbyś teraz ?? ???? - TAK ☹ - NIE

nie mam nicku

zapomnialem tez dodac praca tam to jest upadek czlowieka

nie mam nicku

Szkada marnowac sobie czas na prace w tym zakladzie

Lili87

Ukrainski zakład pracy ,marne pieniądze

expert
@Lili87

Nie chciało sie polakom płacić porządnie to masz ukraincow pracujacych za (usunięte przez administratora). Nastepnym razem mysl przy urnie wyborczej kogo wybierasz i kto jest temu winny.

Edyta
@expert

To chyba zarząd ustala wypłaty dla ludzi, a nie rząd, prawda? :D

expert
@Edyta

zarząd nie decyduje kogo wpuszczac do kraju i komu udzielac pozwolenia na prace, tylko rząd wbijcie sobie do pustych łbów ze otwarcie granic na tania sila robocza to obnizenie pensji dla polakow

@expert

No ale to ostatecznie firma decyduje sobie kogo zatrudni, chyba rząd nie będzie kazał na się Ukraińców brać?

@Edyta

Zgadzam się z tą opinią, to podczas rekrutacji wewnętrznej są podejmowane decyzje kogo zatrudnić, po testach manualnych i tu są dowolne standardy. Jedni idą na testy i po nich na szkolenie jeśli spełniają kryteria, a inni w ubrankach roboczych mają już szkolenie i przy testach tylko rozdysponowanie do określonej pracy. Nie politycznie o tym mówić, ale pracownicy to doskonałe widzą.

Mn
@Odpowiedź

W dellu nie ma ubranek roboczych

@Mn

Ale to nie ma odzieży ochronnej, takiej specjalne, dla pracowników? Nawet takich ubrań BHP?

@Monika

Mówili coś o koszulkach ESD,że mają wprowadzić.Żeby za dużo scrapu nie było.Ale w Dellu niczego nie umieją wprowadzić dobrze,nawet ćwiczenia nie wszystkie działy ćwiczą,a miały być obowiązkowe.

@Lord Mario

Skoro obowiązkowe to czemu tak w sumie nikt tego nie weryfikuje? Gdzie jakaś konsekwencja?

Zadowoleni? :)

Daro

O co chodzi Ci?

Pewnie chodzi cyt.,, BĘDZIECIE ZADOWOLENI " . Zatem odpowiadam w swoim imieniu IBIECANKI CACANKI

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Czarek

W agencji pracy tymczasowej ,zadawane są pytania co się robiło do tej pory i znajomość obsługi komputera.

Lilia

Żadne agencja tymczasowa bierze wszystkich jak popadnie

@SG

Na rozmowach najczesciej sa same (usunięte przez administratora)kolesie od fajki i szwagry. Rozmowy sa tak prowadzone, żeby dana niunia mogła sie dostać do działu. Umiejeynosci zdobedzie może za rok.

@golf

Osoby idace na rozmowy to najczęściej pocioty,szwagry lub Niunie juz pracujacych. Wiec trzeba im znaleść ciepłe gniazdko. Czesto idzie sie na taka rozmowe nawet nie wiedzac ,że kandydat jest wybrany. Raczka raczkę myje.Kwalifikacjie się stworzy

Rafał
@@golf

Czyli jak się ma poparcie osoby już zatrudnionej to łatwiej się dostać. A jak ktoś nie ma znajomości to ma szanse na zatrudnienie? Ty jak się dostałeś? Ktoś cię zaprotegował, czy miałeś właściwe kwalifikacje?

@Rafał

Ja nie musiałem niczyjego poparcia aby dostać się do Della. Dostałem się przez Agencje pracy. Teraz już pracuje na umowie Della.

Materials
@Czarek

Kłamstwo. dell od dawna juz nie zatrudnia bezposrednio przy pracy na magazynie Tylko praca przez agencję i na 3/4 etatu Ludzie ktorzy maja kontrakt bezposredni to starzy pracownicy. Dla della to sie oplaca bo tym co przez agencje pracuja nie musi placic bonusów, premii ani innych dodatkow. dell moze pozbyc sie ich szybko w zaleznosci od zapotrzebowania. Co co maja umowy z dell juz tak latwo sie pozbyc nie da bo to umowa na czas nieokreslony izwiazki ich bronią. Jak pracujesz pzrez agencje zaden zwiazek cie nie broni. Jedyna opcja dostac sie na umowe z dell to biuro co jest praktycznie niemozliwe (pracuja tam same pociotki i znajomi znajomych) albo inzynierskie stanowiska wymagajace duzych kwalifikacji. Do magazynu nikt wam nie da umowy z dell te czasy juz mineły dawno temu

Były Pracownik

W firmie pracowałam dość krótko, bo tylko 4 miesiące. Powiem tak: nie rezygnowałabym, gdyby nie wynagrodzenie, które jest marne. Przez agencję masz stawkę tylko godzinową, zero dodatków i premii. Możesz nadrobić nadgodzinami, które są płatne 100%, ale nie o to w pracy chodzi żeby czekać aż będą dodatkowe godziny i spędzasz w niej więcej czasu niż w domu. Nie wiem jak wygląda to u innych koordynatorów, ale ja trafiłam akurat na fajne osoby, z którymi mi się dobrze pracowało, tak samo jak i ludzie. Nie ma co ukrywać, że nie jest to praca marzeń i na pewno wiele rzeczy mogłoby się w tej firmie zmienić, ale nie wspominam tej pracy tragicznie. Na pewno otaczały mnie osoby, które były chętne do pomocy i nigdy na początku nie czułam, żebym nie mogła liczyć na jakieś wsparcie. Dodam, że to moja opinia. Jestem osobą, która idzie do pracy pracować a nie narzekać, jak mi w niej ciężko. Z resztą znam osoby, które zgłaszały, że w danym miejscu sobie nie radzą i nie było problemu z ich przeniesieniem na inne stanowisko. Także jak ktoś chce na jakiś czas się zaczepić to w pewien sposób mogę polecić, natomiast nie na dłużej, chyba, że komuś nie zależy na pieniądzach, to może mu akurat przypisuje i zostanie :)

Wertus

Zarobki to kpina. 1.50 podwyżki dyrekcja uważa za dużą podwyżkę. Jedyne wyjście na poprawienie zarobków to spór zbiorowy z pracodawcą. Jeżeli sami czegoś nie wywalczymy nadal będzie kiepsko bardzo kiepsko. Nie bać się wstępować do związków. Im więcej tym większa siła przebicia.

Konrad Motylewski
@Wertus

Nie radze bo zostaniesz zwolniony wtedy...... a jak wiecej osób tak zrobi to dell moze przeniesc sie na rumunie lub bułgarie gdzie sa nizsze zarobki..... a wtedy tysiace ludzi w Łodzi starci prace, NIE TYLKO PRACOWNICY ALE I PRACODAWCY.....Łódź jest tanim miastem wiec zarobki nie moga byc takie jak w wawie czy krakowie.....

Lilia
@Konrad Motylewski

Weź człowieku to co ty piszesz to są brednie totalne. Firma już od 15 lat się przenosi i jakoś się przenieś nie może, na ten moment w Europie mają najlepsza lokalizację i najtańszych(usunięte przez administratora)na których zarabiają krocie! Jeden serwer jest wart około 800000 koszty produkcji to 400 zł plus koszty części, więc o czym my mówimy.

Nie pracuję w firmie

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie dla nowych osób? Ciężko jest? Widziałam ogłoszenie o pracę. Jak wygląda ta forma pracy pn-pt, wt-sob (czy wt-sob wyłącznie praca na pierwszą zmianę czy na drugą też?). Jaki jest realny zarobek przez agencję? I (może dla jednych głupie pytanie) czy można w pracy słuchać muzyki (tzn na jednej słuchawce?) ? ????

@Nie pracuję w firmie

Minimalnie zarabia się 2000zł. nadgodzinami 3500 i więcej. Pracuje się ranna zmiana od wtorku do soboty,popołudniowa pon.-pion. Ale można brać nadgodziny. W większości są. Radio gra z głośników ale większości stanowisk można mieć słuchawek. Praca na rużnych stanowiskach jest łatwa trudniejsza ale można sobie poradzić.

Są dwie zmiany

@Nie pracuję w firmie

W poniedziałek pracuje tylko popołudniowa zmiana,chyba ze są nadgodziny ranna zmiana pracuje i jest to dla chęntnych. A w sobotę tylko ranna zmiana bo na popołudnie niema chętnych. Przyjdź zobacz jeśli ci nie będzie pasować zrezygujesz. Ja pracuje 3 lata i jestem zadowolony.

@Czar

A jest zmiana na którą lepiej trafić? Tzn macie jakiś podział typu 'zmiana A,B,C'? Chodzi mi o to,że boję się po raz kolejny trafić na koordynatora/team leader (nie wiem jak to u Was się nazywa), który będzie się próbował dowartościować poniżając innych... A i często zdarzają się te nadgodziny? Nie przeszkadza mi to, wręcz by mi zależało na możliwości nadgodzin.

@Czar

Właśnie w tą sobotę po południu są nadgodziny nie pierwszy raz zresztą. A chętni zawsze będą w dni wolne, święta i każde inne. Zarówno Ukraińcy jak i Polacy mają przeważnie głęboko w (usunięte przez administratora) czas wolny.

@Anonim

Jest A i B.Ja pracuje na A i jest ok. Nie wiem jak jest na innych dzałach.

Czar

Ja nigdy ne pracowałem w sobotę popołudniu. Jeśli ktoś chce to morze jeśli są.

Justyna
@Czar

Cześć @Czar, piszesz, że można brać nadgodziny, a jakieś systemy premiowe? W jaki sposób motywowani są pracownicy Dell Products?(dodatki świąteczne, zniżki, imprezy integracyjne).

@Justyna

Cześć. Jest premia roczna,wypłaty wczasy pod grusza,świąteczne ,punkty morzesz otrzymać wtedy masz bony na zakupy.Bilety do kina.

Taki ja.
@Justyna

W żaden sposób pracownik nie jest motywowany. Obiecują gruszki na wierzbie a rzeczywistość jest zupełnie inna. Tylko cyfra się liczy.

Zwolniony
@Czar

Chyba tylko jak masz umowę przez Dell bo na agencji tego nie będziesz miec

@Czar

Premia roczna to raczej jałmużna. Wczasy pod gruszą w porównaniu z innymi zakładami są śmiesznie niskie.

Darek
@Nie pracuję w firmie

Znalazłem ogłoszenie związane z pracą w firmie Dell-mam pytanie jak wygląda praca? Czy zatrudnienie jest odrazu pod Dellem? Bo szczerze umowy przez agencje pracy mnie nie interesują

@Darek

Niestety ale tylko przez agencje.

Marzena
@Czar

Ile wynosi premia roczna? Czy jest przewidziana dla każdego czy trzeba spełnić jakieś warunki jej przyznawania? O co chodzi ze wspomnianymi punktami? :) Jaka jest dopłata do wczasów jeśli chodzi o wczasy pod gruszą w Dellu?

@Marzena

Premie dostają pracownicy Della.Podctawa wynagrodzenia bez nadgodzin.

@Marzena

Po co pytasz?Doskonale wiesz.Podejdz do boxu po szczegóły.

Ona.

Firma powinna nazywać się kpina :D Szkolenie można powiedzieć opiera się tylko w teorii bo ok 10h łącznie z bhp a co do praktyki to po 5 godzinach pracy człowiek stoi sam przy stanowisku a nawet dobiegając do dwóch czy trzech stanowisk :D starzy pracownicy w większości nie tłumacza nic zrozumiale dla nowego pracownika. Wszystko opiera się na "to łatwe" i szybkie tempo gdzie wiadomo każdy musi się nauczyć wszystkiego i wyrobić to tempo. Odradzam pracę w tej firmie.

Marzena
@Ona.

Odradzasz tylko ze względu właśnie na to wstępne szkolenie? Po jakim czasie udało Ci się wszystkiego nauczyć? Długo pracujesz/pracowałeś w Dellu? Jak oceniasz inne warunki zatrudnienia - zarobki, benefity?

Ona.
@Marzena

Odradzam ze względu na to : - zarobki bez nadgodzin to najniższa krajowa - w większości pracownik zdany sam na siebie lub szybkie szkolenie innego pracownika (nie trenera) - mimo świadomości, że pracownik nowy(uczy się) presja tempa

Miki

Pracowałam w tej firmie prawie 3 lata i gdyby nie moja sytuacja rodzinna pracowała bym tam dalej. Korporacja jak każda inna firma tego typu. Dział bardzo fajny dla osób, które naprawdę chcą pracować, a nie szukają nie wiadomo czego lub siedzą tylko w telefonie, a jak im się zwróci uwagę by się do roboty wzięły to księżniczki i książęta wielce obrażone, że jak można im uwagę zwrócić. Układy i układziki jak wszędzie trzeba po prostu robić swoje i wtedy nikt się nie czepia. Duży plus nadgodziny, że można sobie dorobić do pensji. Co 2 tygodnie w zamian za wolny poniedziałek ( możliwe nadgodziny w wolny dzień) pracująca sobota. Możliwość również nadgodzin popudniu w wolna sobotę oraz w święta. Nadgodziny są dla chętnych. Bardzo mili koordynatorzy i Supervisor. To firma dla ludzi chcących pracować, a nie obiboków myślących, że a nuż jakoś się przezimuje bez żadnego wysiłku. Kolejny plus to stołówka i możliwość kupna sobie obiadu dwu dqniowego po niskiej cenie. W czasie nadgodzin dojazd do pracy taksówka jak na 4 lub odwiezienie do domu jak kończymy o 12 w nocy.

@Kasia123
@Miki

Co za bzdury pissesz.Typowy blekot SV lub (usunięte przez administratora)koordynatora.. Kurde RAJ dla pałaców.

Kowalski odchodzi z końcem września, czyli z Gorzelakiem będziemy jak chińczycy ????

Łukasz

Hej, możesz doprecyzować o co Ci chodzi dokładnie w tej wypowiedzi? :D No i skoro pracujesz w Dell, to z chęcią dowiem się co sądzisz o atmosferze w firmie. Jakie jest tu podejście do pracownika?

Zwolniony bez podania przyczyn

Pan waizor nie podał mi prawdziwej przyczyny dlaczego mi wypowiedział umowę DELLOWA bo to że się nie przykładam do pracy i nie jest zadoy z moich wyników to nie zależy o demonie nie moja wina że przepusvilem wskanowane kartony na naczepę więc jak ja to mówię nie pod zdycypilinowalem się pod jego żołnierskie metody i nikt tego nie zrobi jeżeli ktoś ma najnowszy winił w team Dell od chistori zakładu to powinien być natychmiast zwolniony a nie dalej dręczy pracowników że to nie tak cz to nie tak jak się nie podoba to sam zejdzie ze stanowiska super wizora i pokaż przez 10 h a nie siedzisz na (usunięte przez administratora) lub 4 literach i innym 4 litery zawracasz nie wolno wyjść wogole na fajkę a inni jakoś wychodzą rozumiem że lubisz mieć władzę ale po tym team delu ci się skończy bo ludzie się boją odezwać bo chcą żeby przy tym nie było liderów bo donoszą żeby mieli lepszy respekt u ciebie a teraz coś do dyrektora głównego jeżeli pan z szyping miał najniższy wynik w chistori dela to dlaczego zorganizował spotkanie ze wszystkimi co pracują na dole a nie osobno najpierw dół a potem góra ( i nikt nic nie powiedział bo na górze są donosiciele i by superwizor już wiedział) A teraz coś dla dela w Amazon macie 19 Neto w przeliczniku na 160 h wychodzi 3040 złoty na czysto więc zastanówcie się i zapraszam a pan Michał ma już u mnie zepsuta opinie papa:):):)

Łukasz
@Zwolniony bez podania przyczyn

Po twoim poście zastanawia mniejedno, mianowicie jakim cudem jesteś w ogóle zdolny do samodzielnej egzystencji a co dopiero pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.