Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Miki

I gdzie te wirusy latające po Dellu? Ciekawy jestem ? Ktoś coś?

@Miki

Obsesje sie leczy, znajdz dobrego psychiatrę.

@Miki

Ja chodzę do tyłu, więc nie wiem

Medzik

W 2007 roku pracowałem w dellu w irl i miałem stawkę 8.30 euro na godzinę . Byłem na zmianie gdzie robiliśmy 4 dni w tygodniu po 10 godzin . Do tego można było brać nadgodziny . Sucha wypłata około 1300 euro z nadgodzinami około 2400 euro . Kasa była dobra ale robienie kartonów przez 12 godzin wykańczało .

Biznesman
@Medzik

Dlatego dzis dell jest w Łodzi bo nie trzeba placic irlandzkim małpom 1300euro za cos co mozna zrobic 4 razy tanie za 1300zł. Ekonomia misiu.

Mirek

Mamy potwierdzone przypadki COVID w Dellu. Ktoś coś więcej wie, czy będziemy normalnie pracować?

nvjdnv
@Mirek

jakies osoby z serwerow juz siedza na kwarantannie. reszta ma robic targety. niestety

Bhu
@Mirek

O przypadku już wszyscy słyszeli, ale czy sanepid słyszał ?

7yuy
@nvjdnv

Dzisiaj już dwóch z gorączką wywieźli:)

@7yuy

W innych firmach jest podejrzenie wirusa i nie dopuszczają ludzi do pracy, dbają o bezpieczeństwo pracowników. Tutaj mamy potwierdzenie, a ludzie normalnie pracują. Gdy było potwierdzenie, zakład nawet nie zrobił dezynfekcji, a zamiast tego dwie zmiany w sobotę pracowały. Kolejne osoby dzisiaj zostały wprowadzone. Firma bardzo dba o swoich pracowników :) Dużo zdrowia życzę, uważajcie na siebie.

Celina
@Tomek

Nie porównuj czegos co jest nieporównywalne. W innych firmach mozna pracowac zdalnie. W Dellu nie jest to mozliwe, to jest zakład produkcyjny i ludzie muszą byc na miejscu. Zamiast bic pianę to nalezy nauczyc sie z wirusem zyc tak jak z grypa zyjemy od dawna i nikt przez nią zakładu nie zamyka, gorączka to nie koniec swiata.

@7yuy

A ty skad taki doinformowany, mierzyles im temperature. Panike siejecie na forum. Jeden przypadek i wszyscy zesrani tylko zachowanie ludzi nie wskazuje aby sie przejmowali wcześniej czy teraz. Piszecie jakby ludzi skrzydlewska wywozila, a jakos nie widac.

misiek
@Bhu

Jesli jest przypadek to sanepid zawszebwie bo daje kwarantanne.

7yuy
@Jan

Panikę? Dowiesz się jeszcze.

@7yuy

To z jakiego dzialu, skad masz informacje? Fake newsy i plotki czy masz i go z sanepidu?

Zbychu
@Jan

Dział materials, zdarzenie miało miejsce wczoraj po 18-tej. Widziałem na własne oczy, więc to nie żadne fake news.

@Zbychu

Co widziałeś ? skąd wiesz że była goroaczka, jakie objawy? Właśnie probuje co powiedzieć ze nic nie wiesz, coś widziałeś i chyba nie wiesz co :P no chyba że rozmawiałeś z tymi ludźmi o ich stanie zdrowia i znasz . jeśli byłoby potwierdzone ognisko w Dell to Sanepid już dawno by działał a tak pojedyńczy przypadek może dwa. statystycznie na tak duży zakład to i tak długo nic nie było. Tak sie rodza plotki i fake news. u mniena serwerze jasno powiedziano ze osoby ktore czuja sie chore maja nie przychodzic do pracy i zglosic to rpzelozonemu oraz pojsc do lekarza.

Zenon
@Jan

No właśnie nie wskazuje żeby się przejmowali, brak przykładu zachowań z góry, oficjalna informacja dopiero po kilku dniach od potwierdzpnego wyniku. Dell sam nakręca spirale strachu takimi działaniami wśród moim zdaniem rozsądnych pracownikow. Wszystko powinno być przejrzyste i jak najszybciej podawane do wiadomości. Procedury są jakie są tzn niekorzystne dla nas i nie ma co temu zaprzeczać. P. S to ile miałoby być tych osób żeby ludzie przestali smieszkowac? Wystarczy jeden z odpukać ciężkim przebiegiem i powikłaniami czy musiałoby być kilku albo wiecej? Albo o zgrozo coś gorszego? A ludziom najbardziej przeszkadza zamknięta wewnętrzna palarnia...

kinia
@Zbychu

Co widziales d3bilu? Masz rentgen w oczach wykrywajacy koronawirusa? Zgłos sie na Nobla !!!!

Asdfg

Czy w Dell zdarza się praca w dni świąteczne i wolne od pracy

Inform
@Asdfg

Tak, ale wtedy jest dodatkowo płatna np 150%.

aaaaaaaaaa
@Inform

150 % 1,3 maja , boże ciało i dziwne święta, 1 listopada wolne, Wielkanoc wolne i boże narodzenie wolne, poniedzialek 100% na rano i sobota na popoludnie 100%(soboty czasami) czesto nadgodziny do 24 i od 4 rano płatne 100%, praca na rano od wtorku do soboty, na popoludnie poniedzilek piatek, czasami grafikowa sobota na popoludnie albo poniedzialek rano żeby limit godzin wyrobić

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
pytanie mam

Hej. wiecie coś wiecej o sytuacji w Dellu? Jeden potwierdzony zakażony i co dalej?

Nick.

Hej, wiecie coś więcej na temat zamknięcia della przez wirymusa? w sobotę potwierdzon joeden przypadek i nikt nic nie chce mówić a chuba powinniśmy wiedziec co nami dalej.

Elka

Jak tam w Dellu?

Mirek

Co będzie dalej? Mamy potwierdzone przypadki COVID w Dellu. Zakład zamierza normalnie pracować? Ktoś coś więcej wie?

Aniani

Czesc . Mam pytanie , złożyłam cv i mogę się dostać do montowania serwerów . Jak mniej więcej wyglada ta praca ? Ile jest na godzinę ?(usunięte przez administratora) Poproszę o odpowiedz . A i czy pracuje dużo kobiet czy więcej facetów ?

Aaa

A co ma piernik do wiatraka ?? Zapytałam się tylko czy pracują kobiety i faceci ? I nie jestem seksista. Dla twojej wiadomości mam męża i nieinteresująca mnie kobiety.

@Aaa

Skoro nie jestes seksistą to czemu pytasz o podział płci? Hipokryto polaczkowy.

Aaaa
@Ela

Masakra . Widzę , ze straszni są pracownicy w tej firmie . Zadałam zwykle pytanie . A wy robicie dym . Żal mi was . Niechce pracować ze zjebanym 40 babami tylko tez dobrze by było gdyby był normalny facet . Ale przecież problem macie .

Obecny Pracownik

Kto takie farmazony sieje ze niby na Ukrainę.Chyba sami Ukraińcy tylko.Są owszem na nowo przyjęcia Szal może nie ma bo 16.70 brutto stawka się nie zmieniła 2 zmiany ale za ta stawke to i tak dobrze bo z tego co wiem to za taką stawkę to i na 3 zmiany po fabrykach ludzie robią.Robota jak robota nie jest zła kwestia przyzwyczajenia się A nie wymówka popolowie zmiany lub po paru dniach ze mu ciężko aż tak to nie jest.Ja tam zadowolony jestem.Na minus tego zakładu jest natomiast to ze nie ma tu żadnych kompletnie premi do wypłaty czy świątecznych jak i paczek po prostu gola wypłata jeśli nie ma nad godzin

Obecny Pracownik

A ty skąd taka obeznana ze niby farmazon jestem.Pewnie z Esek.Jestes i tam wam nakladli do glowy ze niby zaklad na ukrajne przeniosa.Albo nie wiadomo o co ci chodzi z tym farmazonem.Fakt ba shipingu jest medyk ale to dla tego byśmy jako pracownicy mieli co robić o większość tego co robimy idzie do Stanów Zjednoczonych więc się ciesz ze nasz robotę bo za te pieniądze co masz mogła byś gorzej trafić np na 3 zmiany w innym zakładzie

natasza
@Obecny Pracownik

Wy polaki jestescie za drodzy, my ukraina jestesmy tansi i tak samo solidni a nawet bardziej. Wy bez naszej pomocy nie istnieć. Dletgo dell iść na nasza wielka ukraina której nam zazdoscicie.

10/10

Sowa
@natasza

No tacy solidni jesteście, że w pewnym momencie wstrzymali zatrudnianie Ukraińców z powodu zbyt dużej ilości błędów i uszkodzeń jakie były przez nich robione. W dalszym ciągu dell nie jest chętny zatrudniać Ukraińców i robi to tylko kiedy nie ma wyjścia. Komu udało się zostać, to w dalszym ciągu pracuje.

Darek
@natasza

Nie rozumiem tego wpisu-dziwnie gramatycznie budowane zdania i rodzaj odmian słów tak jakby kosmita pisał-dziwna forma zdan

Olek

Siebie tak nazywasz

Kolejne miesiące/lata bez podwyżek ? Jak samopoczucia? Jest sens tu (usunięte przez administratora) jak nikt Cie nie szanuje?

Robert z łodzi
@:(

Miły pacjencie czy wiesz co to jest deflacja ?jeśli nie to ci posłowiem spadek cen do poziomu takiego kiedy ktoś będzie chciał to co ty produkujesz kupić ,,właśnie deflacja zawitała na topie naftowej masz przykład cena 12,78$za baryłkę a ropa pociągnie za sobą wszystko znowu będziesz zarabiał 4zl na godzinę i jest to tylko kwestia czasu ?poleci benzyna poleca takie dobra jak samochód mieszkania komputery tv pralki bo to nie są produkty pierwszej potrzeby które są potrzebne do tego aby żyć ,drogie będzie żywność ,,,,i woda której już w Polsce zabraknie wtym roku ,,,a woda to życie ...pozdrawiam i życzę zdrowia i zacznie myśleć nad tym jak przeżyć a nie jak się tu dorobić .będzie ci łatwiej .

@Robert z łodzi

To chyba w dellu deflacja jest od kilku lat, bo podwyżek prócz tych rządowych to nie ma :D

Majkel
@Robert z łodzi

Coś prognoza się nie udała. Lepiej zajmij się robotą, a nie pisaniem bzdur.

Maniuś

Są przyjęcia? Jak sytuacja z koronawirusem w dellu?

@Maniuś

Obecnie firma nie przedłuża umów z pracownikami którym kończy się umowa. Obawiam się że w tym czasie nie ma przyjęć do pracy. Jeżeli chodzi o koronowirusa firma jest bezpieczna.

Pewniak
@Gość

Dell przenosi sie na Ukraine od września do Lwowskiego Biznesparku Technologicznego, 95% pewne

@Pewniak

To fajnie. Obecnie nie ma takich ruchów aby na to wskazywało. Aby to zrobić musiały by tu pojawić się osoby które mogły by rozkręcać tam fabrykę. Jeżeli zostaną otwarte granice i będą pojawiać się kadry na szkolenie to pewnie będzie na to wskazywać. W tym momencie firma zamroziła wszelkie inwestycje.

Podobno są przyjęcia

Czasowy
@Pewniak

Powiedz mi trollu internetowy, czerpiesz radochę z wymyślania fake news gdy siedzisz w domu na kwarantannie i się nudzisz? Może po oglądaj sobie trudne sprawy bądź inne programy tego typu na Twój poziom intelektualny. Przestać wymyślać teorie spiskowe bo to jest to prostu poziom żenada.

Pawełkooo
@Pewniak

Niestety to prawda:( a szkoda bo miasto tyle zainwestowało dla della, no cóż widocznie włodarze Lwowa byli bardziej hojni niz Zdanowska.....ciekawe jaka firma przyjdzie na miejsce della do Łodzi???

smutnaaa
@Gość

Przeciez w grudniu była delegacja z Lwowa wraz ze specjalistami z lwowskiego biznesparku, pisali o tym w Dzienniku Łódzkim...boje sie co bedzie jak DELL wyniesie sie z Łodzi bo mam dziecko na utrzymaniu :(

babeczka z packu
@smutnaaa

Ja mam kredyt hipoteczny i co teraz zrobie.....powinni poinformowac jakos wczesniej ze firma sie przenosi koło Lwowa a nie teraz :( ale pokiekąd ich rozumiem bo koszty pracy na Ukrainie duzo tansze a ukraincy sa dokładni i pracowici tak samo jak polacy, a nawet bardziej.....

monia79
@Pewniak

Mam kolezanke ukrainke i ona cie cieszy ze Dell wybrał Ukrainę. Przykro mi to słyszeć. Koleżanka mowila ze obok Dachser i AQL mają zatrudniac od lipca wiec sie tak nie boje zwolnienia...przepracowałam w dellu 6 lat i na pewno dostane dobre swiadectwo pracy.

To niezły dell
@babeczka z packu

Pewnie boją się ze jak poinformują to ludzie załapią ból (usunięte przez administratora) a tak to nic nie jest oficjalne i jest spokój

Czasowy
@Pawełkooo

Powiedz mi czy Tobie się naprawdę nudzi, piszesz wiadomości pod 4/5 różnymi pseudonimami, tworzysz wymyślne i zmyślone historie aby Ci bardziej podatni ludzie na fake newsy mieli czym głowę zajmować. Jeśli Ci się nie podoba w aktualnej pracy po prostu ją zmień, a jeśli jesteś ex pracownikiem zacznij żyć własnym życiem a nie zajmujesz się głupotami.

@smutnaaa

Proszę się nie obawiać i nie łączyć faktów z informacjami które niepotrzebnie wprowadzają dezinformację. Delegacje które pojawiają się w Dell zawsze są i będą wpisane jest to w strukturę sprzedażową. Sporo osób odwiedza fabrykę aby zobaczyć jak produkuje się dla nich sprzęt. A co do wyprowadzki Dell z Polski obecnie jest to niemożliwe. A już napewno nie do takiego kraju jak Ukraina.

Jebakov

Jeżeli Polacy sa tak leniwi, to pytam Cię dlaczego nasza gospodarka rozwija się jako jedna z najszybszych w Europie, A wy na Ukrainie pożycie na mordzie. Na naszym dziale mamy twoich rodaków, to są dopiero nygusy

Bartas

Ukraina same buble tworzy-we wszystkich zakładach bo nie patrzą na jakość tylko na ilosc

@Jebakov

Widzisz dziecko, procenty to nie wszystko. Bo 4% polskiego PKB to nadal jest mniej niz 1% niemieckiego/francuskiego PKB. A ty sie dziecino zachłysnąłeś bezwzglednymi wartosciami procentów wzrostu bo łykasz propagande pisiorów jak pelikan zamiast uzyć mózg. Nie mowiac juz o tym ze mentalnie to polska sie cofnela strasznie od 2015.O tym nic nie powiesz? Pała, siadaj jasiu.

@Jebakov

Wasza gospodarka rozwija sie dzieki pracy cudzoziemcow i kasie z UE taka prawda, bez UE nic nie potraficie polaki.

@Rozalia

To po co u nas w kraju siedzicie? Tylko żeby obywatelstwo polskie dostać-wracajcie do siebie bo chociaż będzie normalnie jak was tu nie będzie-wszędzie was pełno i zaczynacie swoje warunki stawiać-rządzić to wy możecie u siebie w kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BandaUpa

@Rozalia

Oj przybysz ze wschodu się odezwał-Co piszesz z Ukrainy czy z Polski?????

Dellowy
@Kaziu

Dobra uwaga. To są tacy specjaliści ekonomi. Ciekawe jak by u siebie jak by był Dell na Ukrainie oni pracowali za minimalną swoją kraiowa w hrywnach. Nic by nie robili zresztą i tak by większość uciekła z takiej roboty. Dell to wie i nigdy by tam fabryki nie postawił

Lord Mario

To się zgodzę,ale ukraińcy tak samo niektórzy pracują dobrze,a niektórzy się opierdalają.

@Kaziu

Po to bo jestesmy pracowici a wy poliaki nie chcecie pracowac przy proste prace jestescie leniami.

Jolka
@Rozalia

Wiesz lepiej się podszkol w języku polskim bo ta ortografia i rodzaj w jakim piszerz to tragedia-przebywasz w Polsce to wypadało by się języka nauczyć-a czy wy jesteście pracowici? No nie wiem? Robocie bo musicie i tak to wygląda-a proszę nas Polaków od leniów itp nie wyzywać!!!!!!

@Rozalia

Oj oj fatalnie z językiem polskim-jaka odmiana słów!!!!!!!! A jeszcze u nas w Polsce wyzywają nas-nienormalne!!!!!!

Freza

Oj lwów nie polskie

Pełne zabezpieczenia.

Max
@Rozalia

Dużo polaka nie przedłużają umów? Dlaczego? A Ukraina zostaje?

lolek
@Czasowy

to prawda, to co teraz robimy dla USA to przygotowanie FABRYKI na produkcje zamówień wysyłanych poza UE. Czyli z Ukrainy.

@Max

Mnóstwo polaka mieć ciut-ciut długa umów.

Jej
@Kaziu

Po co ta nienawiść, jasne wsrod Ukrainy są tacy ludzie jak piszesz, ale jest cala masa fajnych ludzi. Zal mi takich ludzi... Ukraincy, taaa pj jak bardzo przeszkadzaja, niektorych nawet juz boli, hdy slysza ich język... ludzie, co jest z wami ?

Irma
@Pawełkooo

Czy to prawda ze likwiduja della w lodzi czy to tylko plotka

Grizzer
@Gość

Przyjmują pracowników. Ja CV złożyłem w czwartek i od pon zaczynam. Praca wakacyjna

Grizzer
@Irma

Ten na Olechowie?

Wojtek

Zmiany dwie, a jakie godziny?

Jddj
@Wojtek

Czy jest prawda ze zamykaja fabryke?

Patryk
@Jddj

Niestety to prawda, Dell przenosi sie na Ukraine od przyszłego roku do Lwowskiego Biznesparku Technologicznego

Patryk
@Jddj

Lord Marius
@Patryk

Spokojnie firma nie przenosi się na Ukrainę.Wiem z dobrego źródła.Ponoć są nowe przyjęcia.

Wiesława
@Lord Marius

Nie opowiadaj bzdur. Nie ma nowych przyjec, zaklad jest zamkniety przez koronawirusa do odwołania. Wielu osobom na umowach agencyjnych wreczaja wypowiedzenia.

@Wiesława

Wręczają pewnie tym co i tak by odpadli - Nic nowego. Przyjęcia są, agencje ogłaszają nabór. Zapewne to na czas wakacyjny kiedy stali pracownicy idą na urlopy.

dell4ever

Czy to prawda, że decelowo wszyscy agencyjni mają być zwolniani? Podobno dziś się zaczęło...

agencyjny
@dell4ever

Potwierdzam: na wielu działach, czasem po kilkanaście osób.

@dell4ever

Tak. Zaczyna się już po mału

Radek

To nie prawda!!!!

Konrad M
@dell4ever

No i dobrze. Polaczki chcieliby zarabiac za duzo za proste prace które moze wykonac każda małpa. Chodzą ploty ze Dell przenosi sie w kolice Lwowa, Do tamtejszego biznesparku bo pensje na ukrainie sa 3 x nizsze niz w PL i firmie sie to opłaci.

Jola
@dell4ever

Czy w dellu są funkcje koordynatora? Jaka jest jej/jego funkcjia? Bo wiele słyszałem że dziwni ludzie robią na tych stanowiskach-że ciężko u nich uzyskać pomoc itd i czy siedzą na fotelach i krzesłach jak w różnych zakładach?

@Jola

W dellu są wspaniali koordynatorzy-zawsze chętnie pomagają-i pełnia swoją funkcję prawidlowo

Waco

Do pracy taxi, prawie darmowe obiady, nadgodziny 100 i 150 % i jeszcze żle ?. Bardzo dobry pracodawca.

Waco

Praca ciekawa, z nadgodzinami można zarobić bardzo dobre pieniądze. Polecam

Stary ship

Jakby nie patrzeć to jest jej sprawa nie wnikam w to jak wygląda jej stan rodzinny. Ciekawi mnie tylko w jakim celu to piszesz zazdrościsz jej czy co ? Bo zadowolony ze swojego życia człowiek generalnie nie przejmuję się tym co ktoś inny robi a jeżeli już tak bardzo ci to przeszkadza to z nią o tym porozmawiaj.

Dawid
@Stary ship

A jaka zmiana? Jaka linia? Chętnie zwiększę jej target????

Bartas

Takich lasek jest pełno-nie tylko w Dellu--widocznie chcą coś zaoferować?

Agunia

Uwazalabym z takimi opiniami, zwlaszcza, ze to moze byc nieprawdą. Każdy ma prawo do dobrego imienia. Więcej miłości w patrzeniu na drugą osobę, kimkolwiek by nie była. Nie róbmy wzajemnie sobie tego, czego sami nie chcielibyśmy doznać.

Marko

Ja ją chyba znam-fajna laska

Ewcia09

Ty masz coś z głową i to bardzo poważnie jak można wypisywać takie chore (usunięte przez administratora) wyssane z palca i psuć komuś opinie

Joasia

Dobra Ciasna nasada wydechu podwozie w pięknym stanie bez rdzy jak na młoda wersję przystało....... pali świetnie nie ssie za dużo oleju wręcz idealnie nawet nie telepie jak są wyboje polecam każdemu chociaż raz się przejechać.

A jaka zmiana itd?

Max
@Dawid

Szukam fajnej łaski na Dellu-proszę o namiary

Boss
@Max

Nie ma takich, same damskie sz/maty tam pracują. Kartoflane ryje i tyle.

Radek
@Boss

Brzydko się wyrażasz gościu o kobietach? Ciekawe jaki (usunięte przez administratora)ty masz????

Znawca z packu

Ukrainki w dell dają du/py za worek kartofli bo na ukrainiezaraza ziemniaczana

Daniel
@Znawca z packu

Są jakieś nowe łaski? I na jakiej zmianie?

Jola

Tu chyba obrońca Ukrainek się odzywa-wydaje mi się że masz wschodnie korzenie?

@Znawca z packu

Ktore?

Agenciunia

Jak wam się tak praca nie podoba to ją sobie zmiecie a nie na nią narzekacie.

borys

pracuje tez w dell ale widze tam gdzie rzadza polacy jest tak samo,tz lubia jezdzic po swoich

Sztefan

Każdy wie jak tu się pracuje, ale ogólnie skończyłbym z narzekaniem. Gdy ta pandemia ustanie nawet nie wiecie jak ten krajobraz po burzy się zmieni, już teraz mówi się o ogromnej liczbie ludzi, która straci pracę przez tą sytuację, co zrobi Dell tego wiadomo jeszcze człowiek nie wie. Ale przy tym co się dzieje na swój sposób człowiek powinien docenić to że jednak ma tą pracę jeszcze.

as
@Sztefan

Kogo to obchodzi, juz potwierdzone ze od 2021 Dell przenosi fabryke do okolic Lwowa, polaczki sa juz zbyt drodzy.

Roger
@as

Piszesz bzdury, tyle tu wtłoczono pieniędzy po za tym dalej są modernizowane i ulepszona linie. Kolejna rzecz Ukraina jest poza UE i krajem o wysokim wskaźniku korupcji i jak niestabilnym państwem, w którym jak wiesz trawa konflikt Ukraina-Rosja, nikt o zdrowych zmysłach nie zbuduje tam fabryki. Nie pisz głupot, nie pisz plotek.

Zuzanna
@Roger

Jakie" wtłoczono pieniedzy"? Miasto wylozylo wiekszosc kasy za della, dało mu ziemie za darmo uzbroiło teren wybudowało drogi wiec dopłacamy do tej inwestycji bo płacą smieszne grosze. Wien wynoszą sie ć.woki z Polski, śmieciowych pracodawców nam tu nie potrzeba.

Zuzanna
@Roger

Jakie" wtłoczono pieniedzy"? Miasto wylozylo wiekszosc kasy za della, dało mu ziemie za darmo uzbroiło teren wybudowało drogi wiec dopłacamy do tej inwestycji bo płacą smieszne grosze. Niech wynoszą sie ć.woki z Polski, śmieciowych pracodawców nam tu nie potrzeba.

@Roger

Chiny, Brazylia i Meksyk są poza UE, kraje poza jakimikolwiek normami przyjętymi w zachodniej cywilizacji. Ameryka i jej firmy mają generalnie w d...e UE i jej pryncypia, ma być tania siła robocza i to wszystko. A nowe i zmodernizowane linie da się przenieść, tak, jak przeniesiono z Irlandii.

leon
@as

1 kwietnia zobowiązuje :)

Renata

Nie rozumiesz ba/ranie ze PL nie jest juz tanim krajem dla zachodnich koncernow? Socjalisci z PIS podnosza pensje minimalne, do tego brakuje pracownikow fizycznych bo wola pracowac w niemczech lub holandii za 4x wieksza kase.

Robert z łodzi

Jest jedno ale ?Chiny Brazylia Meksyk nie zrobią tyle co Robert z Alina i reszta wiary z Dell z łodzi ,,, hahaha bo w tych krajach nygusem i złodzieji pełno....zapraszam a szybko maykel Dell spadnie w rankingach za jakość ilość na świecie !!!w Polsce w łodzi trafiła się im najlepsza fabryka na świecie???pozdrawiam wszystkich z Dell Łódź...????????????????

greg
@Robert z łodzi

Przypomnij sobie jak polaczki (usunięte przez administratora) w butach wynosili kary pamieci do serwerów Dell. Albo jak gineły pudła z elektroniką i dyskami jak wyniesli do kontenerów na smieci. Masz swoich polaczkow-niezłodzieji wieśniaku.

@Robert z łodzi

Przecież Chiny, Brazylia , Meksyk od dawna robią dla Della. A w porównaniu z takim Meksykiem Ukraina to wzór porządku i cywilizacji.

Kaziu

Kazania praw u siebie gościu!!! To po co do nas przyjeżdżacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.