Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Czy w Dell Products Poland sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jack

Jedyna firma która na okres próbny nie zawiera umów zleceniowych-ale dużo ludzi na wstępie się poddaje-albo zgłaszają się osoby co nigdy na produkcji nie pracowaly

Pracuję krótko
@Jack

Nie jest to jedyna firma :) sporo firm produkcyjnych zatrudnia poprzez agencje pracy tymczasowej na umowę o pracę tymczasową, tak samo jak w przypadku Dell'a :)

@Pracuję krótko

Ale w Łodzi wszedzie zazwyczaj zatrudnienie na umowę zlecenie-czyli wyzysk

Jan

nie ma umów zleceń, są umowy o prace na czas określony

...

nie da się grać nagrzewa się po 10minutach do 1000 stopni Celciusza zacina się ceny są za duże i wywala z gier po 3minutach nie polecam sprzętu naprawde nie opłaca się kupować laptopów dell lepiej pozbierac sobie na komuter za 3000zł niż kupować to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam

Wieslaw

Szykują się prawdopodobne zwolnienia wszystkich pracowników temp. Zamknięcie kolejnych obszarów. Zostaną tylko pracownicy Dell.

Konrad
@Wieslaw

Przestań pisać brednie, to już nawet nie jest śmieszne, a żałosne. Tak Ci się w życiu nudzi? Zajmij się pracą, a nie bzdury wypisujesz.

Wieslaw
@Konrad

Poczekaj do piątku, zazwyczaj zwolnienia są na koniec tygodnia.

Ewela
@Konrad

Do grudnia zostana tylko pracownicy dell

Taki ja.
@Konrad

To nie są brednie. Nawet pracowników z umowami zwalniają. A jak kończy się umowa okresowa nowej nie dostają. Dzisiaj już kilka osób zakończyło pracę w tej firmie.

Dobrze Poinformowany
@Konrad

No i dobrze. Polaczki chcieliby zarabiac za duzo za proste prace które moze wykonac każda małpa. Chodzą ploty ze Dell przenosi sie w kolice Lwowa, Do tamtejszego biznesparku bo pensje na ukrainie sa 3 x nizsze niz w PL i firmie sie to opłaci.

Agar
@Dobrze Poinformowany

Żadnego zamknięcia fabryki nie będzie jak i przeniesienia jej do innego kraju, po prostu przez aktualną sytuacje na świecie nie ma takiej ilości zapotrzebowania na sprzęt, a co za tym idzie zapotrzebowania na taką ilość załogi w dell'u. Temat ten był już przerabiany wielokrotnie, w kilku poprzednich latach były dość podobne sytuacje, tak jak zamkniecie linii produkujących laptopy, tak jak po skończonych zamówieniach do Iraku, czy podczas przebudowywania linii serwerowych, a tym razem mamy to spowodowane tą śmieszną pandemią. Jest to przykre że taki sposób traci się prace, ale tak się niestety czasem dzieje, trzymam kciuki za tych ludzi aby dość szybko znaleźli pracę może i nawet lepszą od tej. Natomiast do Pana/Pani co non stop straszy zamknięciem fabryki i jej przeniesieniem za granicę pragnę przypomnieć że wg Polskiego Prawa Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Dlatego też proszę przestać szczerzyć nie prawdę, ponieważ zdobycie Pana/Pani adresu IP w tych czasach to nie jest jakiś skomplikowany proces a dalsze dotarcie do adresu zamieszkania również tym bardziej przez taką firmę, która ma środki na dobre kancelarie prawnicze.

@Agar

Pragnę poinformować iż za dwa miesiące pandemi ciąg dalszy i to z pokrojona siła!!!wiec świat bije się orespiratory serwery i komputery do pracy zdalnej będzie zapotrzebowanie dziesięciokrotne na tego typu zabawki na wiecie ////na rynku światowym liczy się sprzęt dla firm tylko aple i dell wiec bezrobocie wam nie grozi byle tylko zdrowie dopisało ....pozdrawiam

Celina
@Robert

Bzdura z tym zapotrzebowaniem. W wiekszosci firm po prostu daja pracownikom istniejace komputery z biura desktopy zamiast wydawac kase na nowe i tracic czas na instalacje oprogramowania.

Lusia
@Agar

I co ci adres IP da. Jesli kilka osob mieszka pod danym adresem, oświeć nas jak znajdziesz osobe ktora napisala dany komentarz jesli komputer jest współdzielony. Lub zawsze ktos moze powiedziec ze mial niezabezpieczone wifi i ktos obcy sie połaczył sie i napisał komentarz.(usunięte przez administratora)

Agusia
@Agar

Twoje groźby są karalne i nie masz prawa straszyc nikogo publicznie. Nie jestes prawnikiem.

Doinformowany
@Wieslaw

Sądny dzień 1.10.2020 zbliża się wielkimi krokami. Po taksówkach polegną agencyjni. Fajnie, że jestem na Dellu :P

Nicki
@Doinformowany

Pewny jesteś? Bo agencyjni którzy zostali zwolnieni dostają smsy z propozycja powrotu do della????????‍♀️

Ehe
@Nicki

Na ich miejscu bym nie wrócił. Firma ich nie poszanowala, a teraz proszą o powrót? Nie bądźcie naiwni.

@Ehe

Musicie coś zrozumieć ! Pracownik ajencyjny jest tylko najemnikiem i póki nie jesteś pracownikiem dell jesteś tylko wynajęty na krótki okres do pracy tak dzieje się na całym świecie ,,kiedy jest ruch w interesie kiedy wzrasta zapotrzebowanie na dany produkt zatrudnia się łudź na czas nieokreślony agencyjnych ! Potem firma ich zwalnia a tylko koordynatorzy wyłapują najlepszych pracowników z których będą mieli korzyść oczywiście dell a nie kierownik i przejmują ich na stałe ,tak dzieje się na całym świecie i trzeba to zrozumieć stad taka rotacja w firmie poto aby pracował tylko pracownik wydajny i wmiare wypoczęty aby był bardziej efektywny w pracy ...i niema co się na to obrażać tylko trzeba to zaakceptować ...pozdrawiam

Kovalsky
@Robert

Tyczą sie wszystkich, albowiem Dell przenosi sie od nowego roku na Ukrainę niedaleko Lwowa. Znajomy powiedział mi ze wypowiedzenia ominą osoby które sa niezbędne przy demontazu linii produkcyjnych, te beda wysyłane sukcesywnie transportem kolejowym....wiec on póki co ma pracę...

@Kovalsky

Nie słuchaj bajek o przeniesieniach Dell na Ukrainę ,co najwyżej za psie pieniądze mogą otworzyć tylko tam kolejna fabrykę ?Ukraina a teraz Białoruś są krajami niestabilnymi pod względem bezpieczeństwa za dużo tam swoje łapy wpycha Rosja i Putin więc amerykańska firma nie będzie narażać się na strzał w kolano ! Białoruś nie bez powodu zamyka granicę Łukaszenka dogadał się z Putinem poto tylko aby on swoją interwencja zbrojna uratował jego dyktatorskie rządy ,granicę zamykają aby UE a wszczegolnosci polska nie uczestniczyli w tej wewnętrznej wojnie która niebawem tam wybuchnie ?pozatym dopytywałem się w urzędzie miasta u znajomych ludzi czy coś im wiadomo o likwidacji dell w naszym mieście ,nic im nie wiadomo żadne pismo o grupowych zwolnieniach nie wpłynęło ...firma tak duża nie może zamknąć się z dnia na dzień Łódź to nie bananowa republika z fabryka w szałasie o takim zamiarze trzeba władzę poinformować minimum pół roku wcześniej władze miasta aby urzędy mogły przygotować się na tak masowe zwolnienie to jest nie 50osob tylko ponad 1500 ludzi gdzie trzeba im zapewnić miejsca pracy dodam jeszcze że prace stracili by też ludzie z ford a to też kilkaset osób ,więc niewiem paniki tylko pracuj wydajnie i módl się aby koronowirus tylko do zakładu nie dotarł aby wszyscy cieszyli się dobrym zdrowiem i kondycją i oto aby były nadgodziny bo za podstawowa pensje ludzką zabardzo nie uśmiecha się pracować ...pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę

Ty
@Kovalsky

Twoja stara się tam przenosi

Piotr beta

Niech mi ktoś wytłumaczy. Ludzi zwalniali na potęgę że praktycznie podchodziło to pod zwolnienia grupowe, bo ponoć nie ma pracy, bo covid Po co otwierali linie serwerowa, przecież nie ma pracy bo covid. Skoro nie ma pracy to czemu linie pracują cały czas. Po co są nadgodziny, przecież nie ma pracy bo covid. Dlaczego na rano musimy pracować w soboty, przecież nie ma pracy bo covid. Skoro nie ma pracy to gdzie te tygodnie postojowego? Takiej ściemy jak ta firma podaje to już nawet ruscy nie wymyślili.

Зухренко Натуся
@Piotr beta

Wy polaki jestescie za drodzy, my ukraina jestesmy tansi i tak samo solidni a nawet bardziej. Wy bez naszej pomocy nie istnieć. Dletego dell iść niedlugo na nasza wielka ukraina której nam zazdoscicie.

BBB
@Зухренко Натуся

Czego mamy zazdrościć? Waszej biedy?

@Piotr beta

Jeżeli pracujesz już kilka lat w Dell to powinieneś wiedzieć że są tu okresy które dla rozliczenia fabryki są ważne i byle co się nie działo i ile by ludzi nie pracowało to zawsze jest spina. Nawet gdyby byśmy musieli robić w dwie osoby były by OT.

Tymek
@Gość

Haha człowieku nie rozśmieszaj mnie... Pewnie jesteś jednym z liderów bo taką papkę to wam wbijają do głowy. W tej firmie są ciągle ważne okresy rozliczeniowe. W majówkę pracujemy, w święta pracujemy, wszystkie soboty na rano pracujemy, grafiki 6 dyniowe po co wprowadzali? pytam się gdzie te tygodniowe postoje? Gdzie te braki zamówień? Dzień, w dzień stoimy i montujemy setki komputerów, normy wyśrubowane na maksa a te (usunięte przez administratora) z biura jeszcze Ci dają ulotkę że zwiększymy target o 50% w ciągu 3 lat... Haha za tą stawkę to możecie ludzi w żyć pocałować...

Hela
@BBB

To po co do nas przyjeżdżacie za pracą?

Ann
@Hela

Czy w dell pracuje się w niedziele ?

Security

Tak.Ochrona pracuje.

Nie

Rob
@Ann

Czasami w niedziele są inwentaryzacje ..ale wtedy soczyście wynagradzane

@Rob

Jasne.Tylko dla wybrańców.

Haha
@Зухренко Натуся

Wy jesteście solidni? W czym niby? Bo w robocie to raczej nie. Może pojedyncze osoby.

@Piotr beta

Piszesz o licznych zwolnieniach w 2020 roku. Czy ktoś wie jak sytuacja wygląda obecnie? Interesuje mnie stabilne zatrudnienie w wypłacalnej firmie. Czy Dell Products taką jest?

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
A.

Nie polecam pracować w tym miejscu Pracowałam tam ponad 3 miesiące na produkcji totalny wyzysk pracownika i brak szacunku liczy się tylko zrobiony target i nic więcej poza tym niektórzy koordynatorzy i nie tylko stosują (usunięte przez administratora) (byłam jedną z osób które tego doświadczyły) ogólnie jest to tam powszechne A nikt z tym nic nie robi co jest najgorsze :)))

@A.

Byłoby lepiej, gdybyś opisał konkretne sytuacje w Dell i podał więcej szczegółów @A.- w ten sposób Twój wpis będzie bardziej wiarygodny dla wszystkich użytkowników.

neo

Która agencja daje pracę na DELL?

Oooo

Zastanów się ....".....bo praca tam "..oj będzie bolało

Neo
@Oooo

zdecydował, chcę na dell

Czy są przyjęcia na Dell? Szukam pracy słyszałem dobre opinie

Rrrrrr
@Marko

A umiesz pracować....czy chciałbyś tylko przesiedzieć w pomieszczeniu gdzie są najnowsze gry....

@Rrrrrr

Pytałem o przyjęcia!!! Chyba że nie umiesz czytac

@Perc.
@Rrrrrr

Oj tam,oj tam,to posiedzi na kantynie lub na palarnie.he,he.

@@Perc.

Rozumiem że przyjęć nima? Już się załapałem do lepiej płatnego zakladu????

@Marko

Pytaj w agencji bo niedawno były ,wielu na wstępie zrezygnowało.

Rrrrrrr

Pewnie do media expert ,,,,

@Rrrrrrr

Sanoco

Karol
@neo

Interesuje mnie praca w Dell-czy polecacie? Czy warto podjąć pracę? Czy są przyjęcia i jak to wygląda?

Dolar
@Karol

Dell tworzy w Łodzi wolnocłowa strefę zakład będzie od nowego miesiąca podlegał pod USA wpływy a co zatem idzie pensja będzie wypłacana w dolarach i będzie wynosić 18.30 dolarów za godzinę pracy ,na terenie będzie sklep wolnocłowy i będzie można kupować wszystkie produkty dell bez cła ....????????????

@Dolar

Cześć! Skąd masz takie informacje, czy ktoś z Was o tym słyszał? Nie pracowałam dotychczas w Dell Products, ale chętnie dowiem się czy to prawda. Wypłata w dolarach - interesująca kwestia.

Justyna

Czy jeżeli przenosiłabym się specjalnie dla pracy w Dell Products do Łodzi, mogłabym liczyć na dodatek relokacyjny? Jeżeli tak, w jakiej wysokości? Bardzo liczę na Waszą wypowiedź.

michal

czy komputer dell vostro 3888 ,i5 intel core, zintegrowana, karta graficzna, 8gb ram , 1tb hdd, jest do grania

Beka z tej fabryki

Ogólnie jak chcesz być traktowany jak (usunięte przez administratora)i czuć się jak ściera to zapraszamy do Della. Koordynatorki z kijem w (usunięte przez administratora) poganiają Cie cały czas nawet jak na wodę albo siku pojdziesz. A nie poinformuj koordynatorki ze poszedłes siusiu albo na dłuższą kupkę to Ci jeszcze z wypowiedzeniem przyjdą. Każdy Koordynator w tej firmie nawet jak jest dla Ciebie miły, to koniec końców i tak na sam koniec powie Ci tylko ze "No siema było miło ale jak już tu nie pracujesz to (usunięte przez administratora) z i w (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Życzymy powodzenia (kłamstwo z ich ust). Nie zatrudniajcie się tam bo tylko was wyzyskaja za te marne 2200 zł. Praca dla alimenciarzy i bab co se kredytów nabrały. Zostawcie swoją godność człowieka i nie pracujcie tam dobrze wam radzę. Już lepiej ulice zamiatać, przynajmniej będą wam mówić to "Dzień dobry" albo "Część" no większość z tych osób przy komputerach zapomniała czym jest kultura osobista. Koordynatorki po 30 zł za h zarabiają za prucie się na pracownika co zrobił jeden system mniej niż koleżanka obok. Taka jest to robota.

Kiedyś tu napisałem co mnie boli w firmie Dell. Ryszard jest przed emeryturą więc nie chce kłopotów, dziwię się Wojtkowi, że nie zdobył się na rozmowę. Może teraz wywołam go do tablicy.

Operator ship
@Andrzej

Co dokładnie masz na mysli?

Marzena

Jak wygląda typowy dzień pracy osoby pracującej w Dell Products Poland? Chciałabym dowiedzieć się jaki jest zakres obowiązków i czy osobie mniej doświadczonej łatwo będzie wszystko załapać. Czy jest jakieś wstępne szkolenie?

@Marzena

Tak. Jest szkolenie , przy trudniejszych stanowiskach dłusze. Ale zapewniam cie ze poradzisz sobie , nie jest to skomplikowane są insrukcie , i trenerzy zawsze pomogą. Zapraszam.

Robert były.
@Marzena

Początki są piękne szkolenie jest jak jesteś bystra dasz radę koniec dla niektórych może być tragiczny ale tak jest w każdej korporacji

@Marzena

A czy na della są przyjęcia?

Czar

Poprzez Randstad możesz przyjść. Teraz są przyjęcia. Jak dla mnie firma ok.

neo
@Czar

Dziękuję, nie możesz mi podać numeru Randstad ?

@neo

Sory ze tak odrazu na początku z grubej rury zacznę ale jeśli ty nie potrafisz sobie znaleźć numeru do agencji pracy ramstad to jak ty chcesz dać sobie radę przy składaniu komputerów gdzie myślenie i umiejętności manuale to podstawa pracy w tym zakładzie dell ,,,człowieku daj sobie spokój zanim zaczniesz prace więcej zepsujesz niż zbudujesz ,,to nie jazda wózkiem widłowym gdzie podnosisz i wrzucasz towar choć tam tez trochę musza myśleć żeby znaleźć bazy do wrzucenia na linie aby części nie pomylić ....ramstad to jedna z największych i najdłużej działających agencji pracy w Polsce i zagranica po wpisani jej nazwy dodając ramstad Łódź i już masz kontakt i dalej cię pokierują pozatykają ogłaszają się na olx praca ,,,proste to aż za bardzo aby ich znaleźć ,ogarni się i zaczni myśleć to wtedy masz szanse tam pobyć trochę dłużej tak ju po dwóch tygodniach ,miesiącu zasilisz z powrotem urząd pracy

Czr
@neo

neo.Wejdz na stronę Ranstad i tam są numery tel.

ja pier..
@Robert

typie mniej czasu bys zmarnowal jakbys juz po prostu pomogl tej osobie i sam znalazl numer do agencji i tu podał a nie wylewasz te swoje wypociny zeby tylko pokazac jaki to ty nie jestes błyskotliwy i obeznany poza tym nie pisz glupot bo praca jest lekka - dają nowego pracownika na linie gdzie wykonuje sie pare ruchów albo wrzuca jakąś część i sie naciska przycisk zeby linia jechala dalej i nara to juz wiecej myslenia jest na tym wspomnianym przez ciebie wózku widłowym pozdro dla myslacych

Mariusz
@ja pier..

Skoro w Twojej ocenie nie jest to miejsce pracy, gdzie praca wygląda ciężko to możesz mi napisać ile dokładnie można tam zarobić? Wynagrodzenia są adekwatne do powierzonych obowiązków? Wypowiedz się proszę bo ciekawi mnie Twoje stanowisko w tej sprawie.

Daro
@Czar

Jak wygląda praca? Czy nadal są przyjęcia? Czy już zwalniają?

@Daro

Póki co, nie zwalniają. Rzuciły mi się w oczy ogłoszenia z randstada więc zgłoszenia są zbierane. Praca różna w zależności gdzie się trafi, magazyn czy produkcja oraz gdzie w przypadku produkcji (linie celowe czy progresywne). W odczuciu praca na liniach celowych jest cięższa od tej na liniach progresywnych. Mam doświadczenie na obu liniach.

zm.123mg
@Czar

Sa działy gdzie praca jest OK, ale też sa działy gdzie jest mało przyjemnie.Najbardziej denerwujace jest kiedy ludzie zachowuja sie jak na własnym folwarku,są bardzo nieżyczliwi, i tylko podlizują się przełożonym.

:P

:) po co, dobrze jest jak jest :P

@zm.123mg

Chyba w Dellu pełno takich cwaniaczków? Ale tacy to wiedzą jak się ustawić

@Jack

Też zauważyłem że pełno cwaniaczków-pełno takich

Marci81
@Jack

Mnóstwo jest takich.Pracuje tu już kilka lat i zauważyłem,że najczęściej tacy ludzie co często chodzą na zwolnienia lekarskie , czy wybierają dni na żadanie i musza za wszelka cenę zabłyszczeć i sie utrzymać Najgorsze ,że przełożeni tolerują takie zachowania.Ja to myślę,,że podlizywanie czy donoszenie nie powinno być tolerowane.No ale dla przłożonych tacy ludzie zawsze byli wygodni.

@Marci81

Ci pracownicy co pracują od początku powstania Della też są cwaniaczki pod każdym względem-lizusy i pod..... - widać zakład słynie z tego

Mariusz Stryczek

Dell to najgorsza firma, kupiłem komputer za 6,799zl po pierwszym tygodniu korzystania wiatraki były za głośne nie dało się wytrzymać zaraz po tym w grach zaczęły się spadki wydajności ogromne spadki, dodatkowo od 2 miesięcy aplikacje się same zamykają, sprawdzałem czy jest wirus i nie ma ale wszystko chodzi chu*owo, komputer mam od 3 lat i od roku nawet najprostsze gry nie utrzymują stabilnych 60fps, jak go kupiłem to nawet gtaV na najwyższych ustawieniach chodził w 75-110 fps a teraz ledwo 30-50 z ogromnymi ścinkami ale w gry nie gram aż tak dużo raczej pracuje przy animacjach 2D, na początku spokojnie mogłem pracować przez dobre 8 godzin a teraz to ledwo 3 godziny, 3 godziny to się robi 2 minuty animacji Nie polecam firmy, jeżeli ktoś ma zamiar kupić komputer aby stał na półce to polecam ale do grania, pracy się nie nadaje, karta graficzna po 8-9 godzinach z włączonym komputerem bez żadnych aplikacji osiąga nawet 90 stopni Celsjusza, opinia negatywna nikomu nie poleca tej firmy.

Miki

Ludzie w 3 lata 50 % podniesienie wydajności, czy ten facet jeszcze myśli realnie, czy już jest całkowicie oderwany od rzeczywistości. Facet zdecydowanie niestety ciągnie nas na (usunięte przez administratora) bez skrupułów. Ludzie na celowych liniach już mają problemy z targetem po powrocie do domu brak siły na normalne obowiązki, a on chcę podnosić wydajność. Gratuluję ustaleń z zarządem myślę że chyba sam z biurem osiągnie to 50 % więcej. Śmiech ludzie robią po 10 lat za 17.00 brutto, a on chcę podnosić wydajność powodzenia chyba z samymi Ukraińcami choć oni już też nie są tacy głupi.

@Miki

Dokładnie, a co do podwyżek żadnej łaski nie robią od stycznia 2021 minimum 3000 brutto, czyli jak w tym roku będą musieli podnieść do minimum mnóstwo ludzi zarabia w tej firmie niewiele powyżej minimalnego wynagrodzenia 2600 brutto podstawy obecnie

Miro
@Miki

Podzielę się jeszcze jedną sytuacją mamy zebranie z kierownikiem wchodzi Pan dyrektor oczywiście bardzo z siebie zadowolony. Chwali jak zawsze i co z tego za dziękuję się nie najemy i rachunków nie opłacimy. Po czym znów obwieszcza dobra wiadomość że sukces jako Najlepsze miejsce pracy i dziękuję po czym zadaje pytanie kto pamięta ile było pytań w ankiecie.. A tu co cisza bo z całej lini celowej nikt pewnie nie brał udziału jaki wniosek ankieta rozesłana tylko do wybranych ludzi z dobrym stanowiskiem i płacą. Później z ciekawości zapytałem na dziale kto dostał tą ankietę i co nikt a spytałem około 20 osób. Stąd tylko i wyłącznie sukces niestety już nie długo znów będą bardzo zdziwieni bo ankieta coroczna już dla wszystkich pracowników i będą mogli się wypowiedzieć i podziękować za kolejny rok. Całą sytuację próbował ratować kierownik mówiąc że chyba zapomnieli ile było pytań. Żeby pamiętać najpierw trzeba ją widzieć:) Zastanawia mnie tylko jedno dyrektor naprawdę ma argumenty w wynikach i bitych rekordach, a tak naprawdę niewiele się zmienia finansowo, a nawet pogarsza zarobki wielu coraz bardziej zbliżone do najniższej krajowej???

te-raźny
@Miki

Każda firma,zakład mniejszy,czy większy ma jeden cel i definicję: nie ważne ile jest zrobione...jest mało...bo zawsze można zrobić więcej! Jeśli w przyszłym kwartale pojedzie 2 mln systemów...to w kolejnym będzie oczekiwanie na 3...6...10....1000000....mln... Ludzie...bez spiny...im zawsze będzie mało! Normalni to rozumieją...bo "przodownicy pracy" ni h....!

@Max

Nie bedzie podniesienia pensji do 3000 brutto. Firmy na to nie stac. Beda aneksy do umowy o zmiane umowy z pelnego etatu na np 3/4 i w ten sposob firma musi placic tylko 2250zl

@konrad motylewski

Nie bądź śmieszny nie stać. To jakoś nie widzę tak zachwalanych wcześniej przez ciebie pracowników z Ukrainy, aby robili za te 2250. Ups, a czy to nie siła robocza dzięki której jedzcze ta fabryka jakoś funkcjonuje :)

@Max

Nie po fo dell przyszedł do polski aby placic jak na zachodzie dziecko. Ma byc tanio albo dell pojdzie na ukraine.

Ej
@konrad motylewski

To niech spierdal*a z tej Polski, tutaj nawetr 25% nie bede robic, a mowa o 50...

Kamil
@konrad motylewski

Ty jestes ład(usunięte przez administratora) 3/4 ETATU ? Kto Ci tu bedzie pracować? (usunięte przez administratora) sie w łeb ty kur*wa (usunięte przez administratora) byś oddał za tego della tak go bronisz HA TFU

@Kamil

Mam pelno chetnych z ukrainy i azjatów na twoje miejsce do pracy w DELL, jedynymi przeszkodami sa wizy. DELL to renomowany pracodawca.

Bartas
@konrad motylewski

To zatrudniajcie tych ludzi-Ukraina będzie w Dellu robić tak jak w większości łódzkich fabrykach-tylko w tej chwili co z nami Polakami?

max
@konrad motylewski

Realia są całkowicie inne niż piszesz,odchodzi więcej Ukraińców niż Polaków z tej firmy . Co trochę ktoś z Ukrainy znika z celówek, z niemałym stażem. Bo dell to po prostu słaby płatnik w porównaniu do innych firm,a oni przyjechali tu zarabiać.

Bartas
@max

To niech Ukraina się stara jak chce wyższej pensji-przecież są tak doskonali jak to mowiai

@max

Dell placi 4 razy wiecej niz magazyny na ukrainie i to szanowany pracodawca, bardzo malo ukraincow odchodzi. Przestan byc melodramatyczny.

bla_bla
@konrad motylewski

HAHAHA człowieku Azjatów?! Ciekawe... nie chcą u nas dróg budować bo za mało płacą a co dopiero pracować w Dell za 2000 zł miesięcznie. Niech przeniosą Della na Ukrainę nawet na księżyc- Przestańcie straszyć tym ludzi bo to śmieszne.

Arina
@konrad motylewski

Kwalifikacje takich Ukraińców będą wątpliwe! Dzięki stabilizacja hrywny do dolara? nie jest to kwota pieniędzy, za którą warto zostawić dzieci i stracić tutaj zdrowie! Na Ukrainie, aby zarobić tyle samo pieniędzy, nie musisz dziś tak ciężko pracować!

Mona_monika
@Bartas

Jak przy takim zatrudnieniu osób z Ukrainy Dell chce zachować jakość? Oni mają olewcze podejście do pracy

D(h)ellowiec
@konrad motylewski

Powrót do 3/4 etatu, to będzie strzał w kolano dla tej firmy, a na Ukrainę się nie przeniosą, bo z Della niewiele by tam zostało...

X
@Miki

Dodatkowo firma pracująca w covit -realuzujaca zamówienia z innych fabryk w nagrade ma zabrane premie i oczywiście brak podwyżek.W innych firmach ludzie są doceniani finasowo-maja dodatkowe premie w pracy Covit,podnoszone stawki na ten czas.Duzo osób po 13 latach nie na stawki nawet 20 zł.Ale po malutku odchodzą i mają lepsze stawki na wejściu do nowej firmy:)

Dekk
@X

Nie chcę bronić firmy Dell, bo ma swoje za uszami, niskie płace od lat, niedoceniane dobrych pracowników, kolesiostwo i załatwienie stanowisk pracy poprzez rodzinne bądź przyjacielskie znajomości, układy. Wiadomo zamrożone podwyżki i bonusy. Poleciałbym tą pracę tylko studentom czy uczyniom na wakacje. Jedyny plus na ten pandemiczny okres to prywatna opieka zdrowia i transport z domu do pracy i z pracy do domu taxi opłaconymi przez Dell

Anka Skakanka
@Miki

Miki, widzę ze Ty byś lepiej każdą firmę poprowadził...zejdź na ziemie a nie bujasz w obłokach surrealistycznych. Każda firma zmaga się z innymi wyzwaniami, patrząc tylko za swój zadek nie zajedziesz daleko. Tez tam pracuje i jakoś jestem zadowolona...a firma lepszego dyra nie miała, sorry ale wszędzie źle gdzie Nas nie ma jak to mówią...

Prawda
@Anka Skakanka

Nie do końca się zgadzam . Pracuję w tej firmie kupę lat i mogę powiedzieć jedno. Za żadnego dyrektora nie było tak, że pracownicy na kontraktach della otrzymywali najniższą krajową. Obecnie oprócz tego , że od stycznia dla wielu pracowników della z stażem między 10-13 lat pracy ,będzie to najniższa krajowa. Do tego stawka tych pracowników zrównała się z pracownikami agencji pracy tymczasowej ,którzy dopiero zaczynają pracę. Wiem mają być podwyżki w kwietniu, cóż z tego jak można było dopuścić do takiej sytuacji. Proszę się postawić w sytuacji owych pracowników i powiedzieć z czego oni mają być zadowoleni??? Powiem tak Pan dyrektor na pewno jest osobą o dużej kulturze osobistej, natomiast nie widzę żadnych większych korzyści dla ludzi pracujących ciężko na produkcji. Więc jak to mówią droga Pani Aniu, im bliżej koryta tym lepiej i zadowolenie jest tylko jakim kosztem i czy na pewno zgodnie z sumieniem. Pozdrawiam serdecznie ,dziękuję.

Podwyżka
@Prawda

Podwyżka będzie zapewne marna. 18,30 najniższa krajowa od stycznia, A od kwietnia ile? 18,70? . Wprowadźcie program dobrowolnych odejść...

Anka Skakanka

Po 1 niunia to sobie możesz mówic ale do swoich dzieci albo ziomalek z podwórka. Pracowałam w kilku firmach i na bardzo różnych stanowiskach...i znam firmy z różnych perspektyw. Tez Ci @Gosia005 proponuje zmianę firmy jak Ci się nie podoba i poszerzysz trochę horyzonty ;-). Hejertow jak zawsze nigdzie nie brakuje...

Ela
@Podwyżka

Nie podoba sie pensja w dell to sie zwolnij. Dell to renomowany globalny pracodawca i mamy setki chetnych na twoje miejsce.

Ale
@Ela

O Ela, ela, ale Ty masz fantazję ;)

Donvito
@Ela

No nie motyla noga ale się uśmiałem ,renomowany,super pracodawca extra pensje ,,,,,chyba na pierwszym pietrze nad kantyna tam gdzie biura ,to się zgodzę,,,,,a na dole bida aż piszczy jak nie wytyrasz ze 40nadgodzin liczonych razy dwa to zapomni o godziwej zapłacie ..renomowany to jest amazon choć tez trzeba się tam nalatać i narobić ,no ale tez nie ma nic za darmo jak niektórym się wydaje ,płaca normalnie 20zl godz a na okres listopada grudnia z racji nawału pracy 24zl plus nadgodziny 100% no to można powiedzieć ze jest trochę normalnie ale do ideału nam daleko ....w dell panowie co sprzątają hale maja większe płace ,a odpowiedzialności wcale ..

Dżem
@Donvito

@Donvito to moze i Ty zmienisz branze i stanowisko....sprzątanie hali?? Czemu nie!...po co sie męczyć, narzekać na forum i jeszcze "mało" zarabiać i mieć tak duża odpowiedzialność. Myśl godna rozwazenia:-)

Donvito
@Dżem

Od sierpnia to zrobię,,,,,popatrzę z perspektywy miotły będzie lżej i więcej kasy itylko same nocki

Zorro

Podwyżek nie ma, premii po nowy roku też nie będzie. Dell najlepszym miejscem pracy, polecam.

Ehhh
@Zorro

Przecież tu się nie pracuje dla pieniędzy, zapomniałeś? Prestiż się liczy i brak życia osobistego ????. Za podwyżkę postawili nam automat ???? Czujesz to? Chipsy mamy!!!

Dellowiec
@Zorro

Jak to Prezes dba o nasze zdrowie i bezpieczenstwo w czasie pandemi to tylko puste słowa, nawet przerwy jednej do 20 minut nie wydłuży szkoda słów, ludzie po 10 godzin tyrają na stojąco.

@Dellowiec

Podobno od poniedziałku masz dostać fotel...prezesa :)

@Dellowiec

Hej, przerwy są dwie, przynajmniej tak było, jedna 10min druga 20 min więc i tak ponad normę

EL POLAKO
@Dellowiec

Przecież mamy dwie przerwy w sumie 30 min, chyba nie pracowałeś w innych firmach gdzie masz jedną przerwę 15 min

@Zorro

Pewnie mu chodzi o przerwę na nadgodziny , tą po 22 :) Zresztą... Jest już grudzień, od stycznia znowu najniższa? Dalej będziemy sobie pozwalać na dymaniu nas? Przypominam 2800 brutto...

Batman

Jasne, że będziemy sobie pozwalać na to. Nikt nie ma tam jaj, aby zrobić porządek, ludzie siedzą jak myszy pod miotłą i nikt nic nie piśnie, chyba, że między sobą, nic poza tym ;)

@EL POLAKO

Są też tacy co po 45 min.siedzą na kawkach ma kantynie zamiast pracować.

@123
@Kasia

Zgadza się.Widocznie tam jest najlepszy zasięg,he,he. Zauważyłem ,że teraz to popularne zrobiły się kible na andresolach.

123lalu
@@123

Praca zdalna,he,he.Masakra

Dyskryminacja kobiet które rodzą! Odchodząc na macierzyński i wychowawczy omijają nas wszystkie podwyżki.Urodzilam 2 dzieci i niestety z pensją zostałam w tyle:( Było zapytanie do kierownictwa o jakiekolwiek wyrównanie,odpowiedź jest taka- jakby się to miało do osób pracujących cały czas.To odpowiem,takie że osoba pracująca tyle lat co ja zarabia średnio co miesiąc 500 zł więcej i to jest ok.za chwilę nowo przychodzącym podam rękę. My matki chcemy godnie zarabiać i tylko tyle.Dodam na zwolnienia nie chodzę,nadgodziny 90% pracuje.Target 100% osiągnięty ,ale to nie ma znaczenia....

HeRo

Przecież to jest prorodzinna firma ;)

Czar

Jak tu jest tak zile nikt nikogo nie zmuszony by pracował. Tyle jest firm wspaniałych , i podwyżki dają ,jest super. To i tak do tego Della bee przychodzą .

Pracus
@Czar

Są plusy i minusy,każdy ma prawo wypowiedzi.Juz nie raz bylo słychać ,jak się nie podoba to do widzenia.Odchodzą ludzie do innej pracy i nie ma z tym problemu.

@Pracus

Po co tyle gadki i żali. Ja w jednej firmie przeprowałem 7 lat stwierdził em ze już nie mogę tam pracować zrezygnowałem,w następnej pułtora miesiąca. Teraz mi odpowiada i juz 4 lata pracuje. Nie narzekam ,jeśli nie pasuje rezygnuje.

Basia

Cieszycie się, że musimy chodzić już cały czas na zakładzie w maseczkach?

Ankieta
@Basia

Tell dell mam nadzieję że pójdzie o kilka punktów w dół.

EL POLAKO
@Basia

W większości zakładów maski były cały czas wymagane, a teraz to jest wymóg prawny

Venom

Powiedz mi, jak dopasować do tej pracy osobę z Ukrainy?

Jebać dela

Dell to najgorsza forma jaką kiedy kolwiek widziałem nie szanuje klijętów, kupiłem komputer za 8.000 A gdy włączam jakąś aplikację sama się zamyka

@Jebać dela

Bo to burDELL cha cha cha

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.