Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Który dział jest według was najbardziej lajtowy tak żeby się nie przepracować i nie gonić za targetem ?

Rok temu (tak około) odszedłem z tej firmy jako pracownik APT, bo nie było nadgodzin i słabo się wychodziło finansowo. Ale zależało mi żeby tam wrócić. Praca miła, czysta i w dobrym zespole. Zgubiło mnie to, że mi zależało. Bo znalazł się taki "kurczak", który zaczął to wykorzystywać. Zostawię o nim opinię w HR. Moim zdaniem podchodzi to pod (usunięte przez administratora). Ale oni to osądzą.. Nie zwalniałbym się, gdybym miał 20-30 lat. Dobra firma dająca perspektywy dla ambitnych. Ale ja jestem za stary, żeby ktoś bez odrobiny kindersztuby, tak się do mnie odnosił. (Kurczak- definicja kindersztuba jest w Wikipedii}

Jacek od tacek
@Andrzej

Bez nazwiska i tak wiadomo o kogo chodzi.Dobrze kojarzę,że ze zmiany A?

Xyz

Do czego jeszcze ludzie mogą się posunąć aby chronić swoje pośladki? Pracując tyle lat razem nie potrafią ze sobą rozmawiać tylko lecą na górę aby się poskarżyć. Efekt jest taki,że zwalniają człowieka. Tylko za co? Za prawdę? A karma wraca. Ciekawe czy po takiej akcji można spać spokojnie ????

A12
@Xyz

Mógłbyś rozwinąć temat? Bo pracuję tam i nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz.

Xyz
@A12

Zaczerpnij informacji bo nie będę wymieniał tutaj imion. W każdym razie tak się nie robi.

Robert
@Xyz

Co się dziwisz w każdej korporacji czy to Dell czy Bosch czy inne korporacji zawsze znajdą się (usunięte przez administratora)którzy za cenę koleżeństwa i przyjaźni chcą zabłysnąć i łapać judaszowe punkty ...

Śmieszek

Rozumiem, że pewne procedury zakład musi spełniać podczas tej pseudo pandemii, ale szczyt hipokryzji w Dell został osiągnięty. Po wejściu do Della i strefa maseczek, ale tuż po wejściu na produkcję już nie. Na hali nie ma wirusa, w cholu i za bramkami jest go mnóstwo. Jak ktoś miałby się zarazić to by to zrobił na samej produkcji. Ta ściema że trefa to pic!!!

@Śmieszek

Jak sam napisałeś pseudo pandemia. To ciesz się że jakoś starają się utrzymać te restrykcie aby do końca nie uprzykrzyć pracownikom życia. Jak ktoś chce może całe 8 godzin robić w masce. Nie wydziwiaj i nie szukaj dziury w całym. To tak jak byś pisał że zarazisz się na weselu ale w Biedronce już nie

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Nastroje w dellu nie są zbyt ciekawe wszyscy narzekają na małe stawki i mówią o tym że wszędzie na około płacą o wiele więcej. Części ludzi czeka na podwyżki, po nich zdecyduje zostać czy odejść. Pracuję to już kilka lat i generalnie gdybym miał oceniać kwestie nie związane z pieniędzmi to jest całkiem spoko z większością ludzi można się dogadać jest czysto i są ładne dziewczyny ;) ale wiadomo że pracuje się dla pieniędzy i pod tym względem nie jest dobrze bo żeby mieć w miarę sensowną wypłatę trzeba zrobić sporo nadgodzin. Odnośnie podwyżek krąży sporo plotek w większości nie są one zbyt pozytywne i wskazują na to że podwyżki nie będą "godne" jak to ktoś powiedział. Pozdrawiam zm. A

KM

POdwyzki za wykonywanie prostych czynnosci magazynowych sie nie nalezą bo każda małpa ogarnie to co robicie na celówkach i na liniach serwerowych. O packu juz nie wspomne. Nie podoba sie to sie zwolnij i poszukaj innej firm. Po to dell przyszedł do polski aby było tanio.

Brudel nie dell
@KM

A Ty Motylewski jeszcze wierzono nie dostałeś od swojej zmiany ?

@KM

Podwyżka należy się każdemu jest to rzecz zupełnie normalna a sposób w jaki ty się wypowiadasz nie świadczy o tobie dobrze. Nie będę cię tutaj obrażał bo to nic nie wniesie no ale sam wiesz o czym mówię...

koordynator

Nie podoba sie to sie zwolnij i idz do dachsera

@koordynator

Mnie akurat się podoba. Pozdro i więcej dystansu

KM

Biedaczku jak ci zle to dachser i ceri obok czekają. Codziennie mam 20 cefałek z chetnymi do pracy w miedzynadodowej firmie DELL o swiatowej renomie wiec jak nie podoba sie do wiesz gdzie są drzwi.

@koordynator

Jesteś pustakiem

COVID-19

Wam się oczy otworzą, jak już będzie po fakcie. Nie bez powodu 1 gwiazdka.

COVID
@COVID-19

Mają ludzi w (usunięte przez administratora) liczą się tylko zyski.

safd

Tak pa.jacu, zwykle przeziebienie co zabilo we wloszech 1000 ludzi juz...kr3tynie.

Zenek
@safd

2 razy się tym zarazilem i chodzę już do pracy czuje się świetnie tylko powiedzieli mi że mam 1 pluco do usunięcia bo już jest martwe ale mam 2 które działa w 50 % idę na fajkę pozdrawiam Zen3k B.

Bartas
@safd

To po co tyle czytasz o tym wirusie? A później chodzą i wszędzie widzą koronowirus a-to jest paranoja

@safd

Co ci zabiło ????????????????????

Kocham prace :)

Kto mi tu pisze ze nie ma pracowników fizycznych to może niech spojrzy na najważniejszy dział jakim jest shipping ( bo to jest jedyny dział fizyczny jaki tam istnieje (usunięte przez administratora) bo bez niego to byście wszyscy stali i bali się co będzie dalej cieszcie się. I nie narzekajcie ze macie ciężko jak tak to wam wszystkim przeszkadza to zamieńcie się my sobie postoimy i będziemy kręcić podzespoły a wy tam (usunięte przez administratora) i narzekajcie ze wam cieczko jest !!!! jestem dumny ze mogę tam pracować bo nie ukrywam po mimo ciężkich dni lubię jak dużo leci paczek (usunięte przez administratora)a nie siedzieć i patrzeć ze mi nic nie leci to sobie wyjmę telefon i będę proza enty przeglądać tego głupiego Facebooka jednak nawet ukrajincy u nas narzekaj bo jak komuś zleci przez cale 8 godzin 250 kartonów to nagle mówi ze mu tak leciało ze jest zmęczony a jak tobie obok na stanowisku leci tych kartonów tyle ze przez 4 godziny lub mniej musisz przestawiać naczepę to znaczy ze albo jest aż tak złe ze lepiej nie mówić ale nie nasi ukrajincy dalej patrza w telefon na miejscu naszego kordynatora to bym już dawno zrobił z nimi poządek po swojemu bo zastrzeżenia mam i to duże bo nawed tylka nie podniosą zęby przyjść i pomóc dlatego jak wam wszystko przeszkadza na działach innych to zapraszam oddajcie nam stawkę i może lepiej pomyślicie zanim ktoś coś napisze ze nie ma pracowników fizycznych z chęcią się może ktoś zamieni a wiemy ze na budowaniu jest stawka prawie 20 zloty wiec kto chętny (usunięte przez administratora)

Kocham prace :)

a po drugie parę kartonów z szyć to nie problem bo ty stoisz w miejscu a my nie . A u nas to musisz zeskanować i jak jesteś sam to wrzucić a nie raz jest tak ze mas zamiast jednego stanowiska to masz aż 3 lub cztery wiec ty przyjdź do nas (usunięte przez administratora)

Stary ship

Boxing-stanie w miejscu zszywanie kartonów czy jak to się zwie i wrzucanie tam systemu dla mnie bardzo ciężka praca o wiele bardziej wolę shipping może trzeba dźwigać ale przynajmniej nie muszę stać w miejscu. Każdy dział ma plusy i minusy nie ma co się o to szarpać ze sobą. Zdrówka :)

Andy
@Kocham prace :)

W pierwszej kolejności polecam Ci kupić słownik ortograficzny, albo w wolnej chwili zamiast siedzenia i nudzenia się na swoim dziale, mógłbyś przejrzeć jakiś słownik online. Co do ciężkiej pracy jest wiele działów gdzie jest równie ciężko. Target na buildzie osiąga ledwo połowa ludzi, jazda na et tymi wózkami to istny dramat praca i non stop, na boxie nie wspomnę bo ledwo po czterech godzinach ma się dość. Na Shipingu macie ruletkę dzień z luzem i dzień bez luzu, nie raz się widzi i patrzy jak siedzicie na czterech literach i gapicie się w ekran telefonu.

@Kocham prace :)

To wy w tej Polsce za grosze robicie za przysłowiowa miskę ryżu

Zawiedziona

Zwolnienia z dnia na dzień, zerowy szacunek do pracowników, stawka 16,7 brutto, z nadgodzinami nie da się wyciągnąć nawet 3tys. Po roku pracy zauważyłam, że w tej firmie prawdziwe jest powiedzenie : jak chcesz uderzyć psa, kij zawsze się znajdzie". Przełożeni jak kogoś lubią to ta osoba m super, ale jak ni jesteś lizusem to zapomnij o dobrym traktowaniu. A na porządku dziennym jest darcie ryja na pracowników.

nikolaj
@Zawiedziona

Potwierdzam. Amerykańska firma...

@Zawiedziona

Nie od dziś dell ma najgorszą opinię, tutaj można pracować na wakacje, na dłużej nie ma sensu. Nrobisz dużo godzin, spojrzysz w pasek i jesteś smutny. A o docenianiu pracownika zapomnij...

A darmowe transporty do pracy taksówką, obiady za 4zl, raz w tyg darmowy posilek, kawa, herbata, owoce za darmo, czemu tego nie wymienisz???

No masz

Poczestuj sie darmową pomaranczą

Przemo
@Gość

Uśmiałem się. To przecież w zupełności wystarczy, mogę nawet oddać im swoją pensje, bo Dell tak wiele mi daje ;)

M
@Gość

A darmowe transporty do pracy taksówką X NIgdy nie mialem darmowych przjazdow dor irmy taksówką. X obiady za 4zl X Chyba za samą zupe tylko, jak pracowalem tam kilka lat temu placilem 7-10zł X raz w tyg darmowy posilek, kawa, herbata, owoce za darmo X Nie przypominam sibie czegos takiegio, aczkolwiek wigilia firmowa byla darmowa i na bogato byla, musze odcenić. Pracowalem przez agencje Addecco.

CD Projekt

Czy znacie kogoś osobiście kto umarł na covid-19 ?

CD Projekt

Czy znacie kogoś osobiście kto umarł na covid-19 ?

Plus pięć.

Prawda jest taka,że w tej firmie nie ważny jest człowiek tylko cyfra. Nie ważne jaki masz staż, 13 lat czy pół roku, nie ważne jaką masz stawkę na godzinę, 23 zł czy 17,50. Pracując na liniach L2, L3, L4 czy liniach progresywne musisz robić target. Wszyscy muszą wyrobić normę. Poza tym może najwyższa pora rozejrzeć się dookoła i faktycznie zrobić tam porządek? Dlaczego zwalniane są osoby, które robią na wszystkich? Co z tymi, którzy mają czas na kawkę i pspieroska co godzinę? Po co na tak małą liczbę osób ( niektóre działy) jest po trzech koordynatorów? Zastanówcie się nad tym.

Obiektywny

Witam. Rozumiem rozgoryczenie pracowników tymczasowych, którzy tracą pracę. Zgadzam się z większością zarzutów co do tej firmy. Tu nawet pracownicy Della nie mają kokosów po wielu latach pracy. Bez nadgodzin jest słabo. Ktoś napisał, że proste prace.... A staż i doświadczenie? Lojalność? Natomiast co do zwolnień pracowników tymczasowych to choć to przykre to wpisuje się w tą właśnie umowę i obecny czas. Przez tą pseudo pandamie sporo firm musi ukrycić produkcję i zatrudnienie. Jak wszystko wróci do normy to Dell znów będzie zatrudniał tak to wygląda. Pozdrawiam.

Aggie

Czy obecnie są przyjęcia na produkcję? Jak wygląda wynagrodzenie ,zatrudniają bezpośrednio czy tylko przez agencję?

Zuza
@Aggie

Nie ma przyjęć.

Kamil

Ale dzisiaj pozwalniali ludzi, czyżby szykował się większy przestój?

Dellowiec
@Kamil

Jak masz umowę na Della nie ma się czego bać :)

@Kamil

Darek
@Kovalsky

Jak można pisać takie bzdury-nie do takich rzeczy forum jest utworzone

Inga
@Kovalsky

Taa, jasne. Od kiedy pracownik produkcyjny czy materials jest od rozbierana linii produkcyjnych ??? Moze jeszcze Ci sami pracownicy maja później zbudować te linie produkcyjne na Ukrainie??

@Inga

Wierz mi, rozkręcanie hali jest łatwiejsze niż skręcanie systemów.

@Darek

Do zamiatania prawdy pod dywan? Zakład zostanie podzielony na część ukraińską i czeską. Ale o tym dowiemy sie w chwili wypowiedzenia umów...

Kovalsky

A pan, panie Wiesławie, wesoły jak zawsze...

Ahhh

Wysłałem do nich CV a oni dodali mnie do swojego newslettera

Ohh
@Ahhh

Po co wysylasz jak nie ma przyjec

Svietlana Olekandr
@Ohh

To prawda ze juz nie ma przyjęć. Dell przenosi sie od nowego roku na Ukrainę niedaleko Lwowa. Ale wypowiedzenia ominą osoby które sa niezbędne przy demontazu linii produkcyjnych, te beda wysyłane sukcesywnie transportem kolejowym....wiec on póki co ma pracę...

Zorientowany
@Svietlana Olekandr

Przeniosą ale ciebie prędzej jak się spodziewasz, he, he, już was nie zostało za wielu, jak się zmieni na lepsze będą zatrudniać tylko POLAKÓW

Daro
@Svietlana Olekandr

Dlaczego takie bzdury wypisujesz? I kogoś w błąd wprowadzasz takimi wpisami

Hella
@Svietlana Olekandr

Czy to prawda że ludzi że wschodu przyjmują do della? Ja nie mówić po polsku czy to są problem? Wiem że moi Ukraina robić w dell

Nadia
@Zorientowany

Poszukuję pracy-czy w dellu mogę pracę być dla mnie-czy przyjmuja

Daro
@Nadia

Tak przyjmują-Ukraina lepiej pracuje i nie ma wymogow

Hella
@Ahhh

Czy są przyjęcia do della?

Pracownik fizyczny
@Hella

Zwolnienia są, więc raczej nie ma przyjęć

Jowita
@Pracownik fizyczny

Są przyjęcia przez Manpawer ogłoszenie dodane 21 sierpnia na olx praca-przyjmuja

heniek
@Jowita

Dell przyjmuje przez Manpower

Master c

Co się dzieje na szipingu...co tam się wyprawia za cudawianki...tam jest jeden wielki bałagan?!?

Terefere
@Master c

A co ma się dziać? Znowu Excel wygrał, a teraz kupa w majtkach u dyrekcji. Ktoś kto to planował, nie ma pojęcia o niczym. Tego jest bardzo dużo, na taki obszar.

Ship
@Master c

Sposób w jaki mają być przygotowane palety jest czasochłonny poza tym systemów jest tak dużo że i kompletacja jest utrudniona. Wszystko to składa się na tak zwany(usunięte przez administratora) może jeszcze miesiąc,półtora i się to skończy... No chyba że jeszcze coś dorzucą...

ship2
@Terefere

planisci tej firmy powini sami zostac od 4 do konca i sami (usunięte przez administratora) a nie przypisza 25 tysiecy na zmiane a potem jest balagan

Czarny
@Master c

Teraz to jest bałagan dopiero :) Ukrainę zwalniają bo chwilowo nie ma pracy za miesiąc to znowu wszystko ruszy i spowrotem będą zatrudnienia

Ona
@Czarny

Zwalniaja bo Dell od nowego roku idzie na Ukraine, Good bye !

Iva

Został mi jeszcze jeden rok szkolny i jeszcze jeden miesiąc wakacji, czy w Dellu da radę znaleźć sobie pracę na sierpień żeby po prostu dorobić sobie "do kieszonkowego"? Czy w ogóle szukają kogoś na miesiąc? Jestem pełnoletnia

Dellowiec
@Iva

Na spokojnie. Wiele osob przychodzi tylko na miesiac w wakacje, a w razie czego to zawsze mozesz powiedziec ze przyszlas na dluzej a po miesiacu po prostu odejsc i wyplacic ci muszą ;)

@Iva

Zgłoś się do agencji pracy manpower lub randstadt z zapytaniem czy w ogóle rekrutują teraz do Della.

Inga
@Iva

Ogólnie nie ma problemu, by przyjść do Della na miesiąc i później zrezygnować. Sporo osob przychodzi na okres wakacyjny. Ale na chwile obecna w Dellu trwają zwolnienia, na poczatku miesiaca z obu zmian zwolniono 80 osób, dziś z obu zmian podobno zakończy pracę około 100 osób. Ogólnie z powodu korony jest aktualnie ciężka sytuacja

materials

Dziś nastąpiła masa zwolnień... Wie ktoś o co chodzi? Przecież bywało już gorzej z częściami, a cięć nie było...

shipper
@materials

Shipping zawalony, więc raczej nie chodzi o brak zamówień. Dyrektor chyba zmienia politykę i zamiast 2000 pracowników będzie redukcja do tysiąca.

@materials

Tak były. Kończy już się DAO. Nie potrzeba było pewnie tylu pracowników. To smutne... Znowu marnie bez nadgodzin zaczynać będzie się po malutku...

@shipper

Zobaczysz nie długo shipping pusty

Jola
@materials

Co to za plotki znów ktoś puszcza? Jakie zwolnienia itd?

Krzychu
@Jola

To nie plotka, wczoraj wyleciało 75 osób

Max
@Krzychu

Skąd tak dokładnie wiesz ile osób zwolniono? I jaki powód?

@Max

Brak zamówień. Szukuje się mocna rotacja międzydziałowa, przestoje i wielomiesięczny brak nadgodzin.

Koftek
@materials

Przez ostatnie kilka miesięcy mieliśmy zamówienia od dwóch innych fabryk dell'a z Meksyku i Brazylii gdzie z powodu "pandemii" korona wirusa zostały można powiedzieć wstrzymane na jakiś czas, dlatego mieliśmy dość sporo pracy ponieważ zamówienia DaO były wysyłane do USA. Związku z tym że fabryki ruszają tam na nowo, nie ma już tak dużego zapotrzebowania na taką liczbę pracowników u nas, dlatego też została zrobiona redukcja (Ci co pracują tu te 12 lat dobrze wiedzą że takie sytuacje się powtarzają dosyć często) wiadomo przy te takich redukcjach również mogą się znaleźć osoby z umową na dell, jeśli ktoś notorycznie podpadał przełożonemu czy po prostu nie wykonywał danego targetu na danym dziale czy pojawiały częste zwolnienia lekarskie (mówię o tych na dodatkowy odpoczynek a nie z powodu chorób rzeczywistych) to też nie powinien być zdziwiony. No i na koniec, nie ma to nic związanego z jakimkolwiek przenoszeniem Łódzkiej fabryki za granicę. (przestańcie czytać i brać te plotki na poważnie ponieważ jest to tylko i wyłącznie sianie nieprawdziwych informacji z powodu niedojrzałości jednego z byłych bądź aktualnego pracownika z Della, który ma dziką satysfakcję z tworzenia głupot i śmiania się z was gdy przeżywacie tego rodzaje informacji.) Zapewne po tym komentarzu znowu ten osobnik się uruchomi pod kolejnym pseudonimem, smutne jest to że takie osoby nie mają własnego życia i muszą takie tworzyć takie (usunięte przez administratora) P.S do wszystkich osób co straciły pracę, a były to osoby które były pracowite, naprawdę jest wiele innych miejsc gdzie zostaniecie lepiej wynagrodzeni i docenieni niż tu.

serverwoman
@Kovalsky

I to jeszcze nie koniec dużych zwolnień...

natasza
@serverwoman

Wy polaki jestescie za drodzy, my ukraina jestesmy tansi i tak samo solidni a nawet bardziej. Wy bez naszej pomocy nie istnieć. Dletgo dell iść na nasza wielka ukraina której nam zazdoscicie.

Driver
@serverwoman

Musi być nas tyłu żeby się w trzy Borussii zmieścić - od sierpnia koniec z taxi

Peter
@natasza

Jak jesteście tańsi to może powinni płacić wam jak na Ukrainie i zobaczymy jak długo zostaniecie.Niestarczy wam na utrzymanie się w Polsce.

Daga

Chciałabym się podpytać jak wygląda praca w dziale montażu? Manpower prowadzi rekrutację i nie wiem czy wysłać CV, nie mam pracy przez wirusa i z kasą krucho więc rozważam pracę w dellu chociaż dotychczas pracowałam w biurze i nie wiem czy dam radę fizycznie. Dwie zmiany jakoś przełknę ale czy praca jest stojąca czy siedząca. Do tej pory zawsze mialam prace siedząca więc stanie w miejscu przez 8 godzin średnio mi się uśmiecha. Jak przerwami, czy jest jakaś lunchowa dłuższa czy można np skoczyć na szybko do WC podczas pracy?

@Daga

Myslę, że warto spróbować. Praca na montażu jest stojąca, dłuższa przerwa lunchowa jest, do WC szybko pójść można. Ogólnie atmosfera w pracy dobra, przełożeni życzliwi, współpracownicy na ogół też. Jest możliwość dorobienia na nadgodzinach. Do konca lipca zakład zapewnia transport taksówkami. Wejście do zakładu tylko w maseczkach z pomiarem temperatury. Na stanowisku praca na ogół bez maseczek. Nie radzę podkreślać swojej poprzedniej pracy w biurze. Klimatyzacja w całym zakładzie. Praca czysta i fizycznie lekka (na montażu).

sławek
@Daga

Dell przenosi sie od nowego roku na Ukraine niedaleko Lwowa wiec nie zadawaj sobie trudu kolego.

Tomcio
@sławek

Della nie przenoszą na Ukrainę tylko do Afryki.Nie siej paniki.

EL POLAKO
@sławek

Chyba czas przenisesc ciebie.

Nataliya
@ja

To teraz potrzebują pracowników na DELL ?

Patrycja

Czy zwolnienia tyczą się pracowników agencyjnych, czy również pracowników pracujących na umowach dellowych?

@Patrycja

Tyczą sie wszystkich, albowiem Dell przenosi sie od nowego roku na Ukrainę niedaleko Lwowa. Znajomy powiedział mi ze wypowiedzenia ominą osoby które sa niezbędne przy demontazu linii produkcyjnych, te beda wysyłane sukcesywnie transportem kolejowym....wiec on póki co ma pracę...

@Patrycja

Agencja.

Zuzanna

Nieprawda ze agencja tylko. Kolezanka pracuje na umowie dellowskiej od 7 lat i tez dostała wypowiedzenie. Marne pocieszenie ze dostanie odprawe.

@Zuzanna

Jaki dział owa koleżanka, i zmiana A czy B ? I kluczowe, Polka?

xxx

A ty rasista? Jakie znaczenie ma czy polska czy inna?

@xxx

Tak

Natasza Ukraina

Z czego sie cieszyc polski rasistowski śmi3ciu?

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.